Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ładna cera... od środka?
Autor Wiadomość
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 11:53 am   

paulinkaaMU napisał/a:
Może jak ktoś nie miał niewiadomo jakich skutków ubocznych, nie pisze o tym w internecie, bo i po co?


Masz rację. Bo jeśli tylko lekko przesusza ci się skóra, to nie myślisz o wypisywaniu o tym w necie.

Pisząc desperatka miałam na myśli moją przyjaciółkę. 2 lata temu skończyła kurację. Jej skóra nie wyglądała lepiej, bo tak pękała, że robiły jej się rany. Miała mnóstwo ran w nosie, krwotoki z nosa kilka razy dziennie, a jeszcze parę miesięcy po skończeniu kuracji, robiły jej się wylewy podskórne. A miesiąc temu powiedziała mi, że chyba powtórzy kurację. Moim zdaniem ona nie ma tak bardzo złej cery. Zabiegi kosmetyczne doprowadzały jej buzię do podobnego stanu co ten lek. Po kosmetyczce jej cera wyglądała wręcz lepiej, bo nie miała zeschniętych skorup na twarzy, popękanych naczynek. W jej przypadku kuracja jest głupią desperację, bo efekty nie rekompensują skutków ubocznych.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 12:24 pm   

A mnie dziś oświeciła przyszła teściowa - jest jeszcze jedno cudo działające od środka.

Ostropest - w postaci oleju lub ziaren (można zmielić).

Tu macie więcej informacji: http://ostropest-plamisty.blogspot.com/ :)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 12:39 pm   

Ostropest? Ja myślałam, że to na wątrobę jest - wszystkie osoby które znam i które go używają to właśnie w tym celu..

A ja z kolei wczoraj zrobiłam sobie maseczkę.. z miodu :razz: wyczytałam, że rewelacyjna.. Czułam się głupio - ale po zmyciu faktycznie buzia była zadowolona więc na pewno jeszcze za jakiś czas powtórzę :-)
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 12:47 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Ostropest? Ja myślałam, że to na wątrobę jest - wszystkie osoby które znam i które go używają to właśnie w tym celu..



Bo przede wszystkim na wątrobę, ale

Nie czułem jakiś spektakularnych zmian w funkcjonowaniu mojego organizmu, ale w kontekście problemów dermatologicznych był to przełom - zniknęły wszystkie wypryski z czoła, karku i pleców - teraz mam tylko problem z delikatnymi bliznami, ale podobno czas je usunie.
Natomiast duże pieprzyki, które wystawały ponad warstwę skóry zmniejszyły się i zrównały z powierzchnią naskórka - wydaje mi się to bardzo istotne, ponieważ przerośnięte pieprzyki mogą być rakotwórcze. Osoby z najbliższego otoczenia, po kolei powtarzały ten sam wniosek - "jakoś lepiej wyglądasz" ;)


i potwierdzam, kiedy rok temu brałam regularnie ostropest, nie miałam problemu z cerą... (w sumie od wczoraj zastanawiam się, czy nie powinnam odstawić Tetralysalu i wrócić do ostropestu).
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 1:20 pm   

ithanielle, to normalnie mozna kupic w aptece bez recepety? czy jak? :P

edit: juz sobie znalazlam :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Nie Mar 16, 2014 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 1:46 pm   

Ja kupowałam u Bonifratrów, ale można też na allegro :)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 3:23 pm   

ithanielle, mam w domu ale jakoś nie potrafię się do tego zmusić :P W opisie jest by to pić, ale można dodawać to do jedzenia np tak jak siemię?
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 3:32 pm   

Rusałka_Maja, a masz w postaci oleju?

Może kup w ziarnach, zmiel i bierz łyżeczkę dziennie? Ja tak robiłam :)

Myślę, że olej można dodawać do sałatek, itd. ale trzeba to brać regularnie - więc codziennie musiałabyś do czegoś dodawać ten olej.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:38 pm   

Rusałka_Maja, maseczka z miodu strasznie zapycha pory... Stosowałam ją przez jakiś czas i nic oprócz gładkiej skóry...

Ja teraz używam od czasu do czasu spirytusu salicylowego punktowo na wypryski i przemywam wyciągiem z rumianku... od 6 dni nic nie wyskoczyło :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 3:39 pm   

Ja póki co jem ostropest od kilku dni, na razie cisza, zobaczymy czy jakieś efekty będą po dłuższym czasie :-)
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 3:40 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Ja póki co jem ostropest od kilku dni, na razie cisza, zobaczymy czy jakieś efekty będą po dłuższym czasie :-)


Daj znać, czy na Ciebie zadziała :) ja powoli odstawiam antybiotyk i wracam do ostropestu :)
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 3:55 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 10:35 pm   

ja mam cerę mieszaną z problemami, z akcentem na tłustą. na co dzień używam kremu i mydła siarkowego z Barwy.
łykam skrzyp i tabletki z drożdżami, ostropest swoją drogą zjadam od kilku miesięcy.
efekty są, ale nie powalające.. jednak na pewno jest lepiej z niż bez suplementów.
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 11:47 am   

Bardzo mnie zaintrygowałyście ostopestem. Też muszę spróbować. Zaczynam od maja, bo na razie nie mogę żadnych suplementów przyjmować.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 2:11 pm   

Terry ale ostropest to roślinka, ziółka zmielone, nie tabletki. Można go parzyć a można bezpośrednio na łyżeczkę i zjeść :)
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Mar 28, 2014 2:29 pm   

Mi teraz nie wolno nic zażywać poza witaminą C.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 12:18 pm   

ithanielle napisał/a:
Rusałka_Maja napisał/a:
Ja póki co jem ostropest od kilku dni, na razie cisza, zobaczymy czy jakieś efekty będą po dłuższym czasie :-)


Daj znać, czy na Ciebie zadziała :) ja powoli odstawiam antybiotyk i wracam do ostropestu :)


Ostropest biorę już niemalże trzy tygodnie i... nie powiem żeby przestało mi wyskakiwać na buzi ale moge powiedzieć,że jest poprawa.. już tak często nie wyskakują gule ropne, a nawet jak się pojawią to dużo szybciej sie goją, oprócz tego pojedyncze jakieś pryszcze - ale to to znika tak szybko jak się pojawia więc nie narzekam :)
Ogólnie jestem pod wrażeniem;
choć oprócz tego ładuję jeszcze tran więc nie wiem do końca czy to efekt samego ostropestu czy połaczenia sił ;) ale nie poprzestanę i będę go brać dalej - zobaczymy :)
_________________


 
 
BerenJani 

Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 9
Skąd: wlkp
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 1:30 pm   

Po długiej kuracji antybiotykowej i braku większej poprawy, postanowilam zmienić całe życie. Zaczełam od wagi - zjechałam 6-7 kg, głównie z brzucha, czuję się rewelacyjnie.
Odstawilam cukier, nabiał, stączki, zboża. Jem mięso i warzywa najróżniejsze. Odstawilam oleje roslinne, oprocz oliwy z oliwek, uzywam tez regularnie oleju koksowego.
Było cięzko... wiadomo...zaczęłam się również suplementować witamina d, omegami 3, wiesiołkiem, b12 i własnie ostropestem....
Po 2 miesiacach walki z soba i cera znacznie się poprawila, teraz dalej stosuje taka dietę i nie mam problemu z utrzymaniem wagi ani z cerą!!
_________________
dont worry by happy
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 9:05 pm   

Po jakim czasie widać efekty? Biorę go od 2 tygodni i na razie nic. Wiem, że zioła działają wolniej. Mam już niezłą cerę, ale chciałam ją jeszcze ulepszyć. Bo na cud nie liczę. Nie będzie idealna.
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 02, 2014 6:56 am   

Ja ostatnio mam problem taki z twarzą że mi się poci. Pod pachami się tak nie pocę ani dłonie ani stopy mi się nie pocą a z buzi wszystko spływa. Kupiłam wczoraj tabletki perspiblock. Stosowała je któraś? Dają jakiś efekt?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sie 02, 2014 7:57 am   

Magdzik, ja stosowałam je przez 3 miesiące... Perspiblock ma takie działanie, że latem nie pocisz się aż nad to, ale mogą Ci wyskakiwać wypryski na twarzy, ze względu na to, że wszystkie wiruski muszą mieć jakieś ujście z organizmu... Zwiększa się też produkcja moczu. Pod koniec kuracji latałam do toalety jakbym była w zaawansowanej ciąży... Ogólnie jest skutecny, ale coś za coś.
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 02, 2014 12:37 pm   

Ja dopiero drugi dzień stosuję i na razie nie widzę różnicy ale to może za wcześnie żeby coś zaczęło działać.
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 8:56 am   

Ja jestem jednak zwolenniczką naturalnych środków i wolę jeść witaminy w warzywach i owocach.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 10:19 am   

Po jednym opakowaniu ostropestu, ani ja, ani narzeczony nie zauważyliśmy różnicy. Zrezygnowałam po wchłonięciu paczki.
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 8:09 am   

Czytałam ostatnio nawet, że organizm słabo wchłania witaminy zawarte w tabletkach i chyba rzeczywiście coś w tym jest.
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 6:17 am   

Jeśli macie trądzik to warto jest na pocżatku skontaktować się z lekarzem a nie leczyć na własną rękę.Suplementy może i są skutecznze ale nie pomogą na przykład z dużym trądzikiem.Sama miałam trądzik rózowaty i leczyłam go na własną rkę. Niestety ale średnio mi to wychodziło.Odsyłam do strony,na której mozecie osbie obecnie poczytać o sposobach leczenia :
(...)

Warto byłoby zdiagnozować odmianę trądziku jaką macie i dopiero wtedy lekarz powinien zlecić odpowiednie leczenie.

Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 7:16 am   

Brałam różne specyfiki na cerę i nie pomagało. Dopiero zmiana diety zrobiła swoje.
Z bliznami u mnie dobrze radzi sobie pasta cynkowa, która fajnie rozjaśnia (ja mam jasną skórę,nie wiem jak na ciemniejszej) oraz sprawdzone maseczki z glinki zielonej.

IZOTEK nie wchodził u mnie w grę. Aż tak trądzik mi nie przeszkadza by się tym truć.

Triacneal polecam!
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
Ostatnio zmieniony przez kaledonia Sro Lip 22, 2015 7:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:59 am   

BerenJani, kaledonia - zgadzam się w 100 %
U mnie też tylko dieta działa.
W ogóle uważam, że cukier ma najgorszy wpływ na cerę.
Od kiedy odstawiłam słodycze, wypryski zniknęły.
Jem więcej kasz i produktów wielozbożowych - mąka biała też niezbyt mi służyła.
 
 
patrycja baka 

Dołączyła: 17 Paź 2015
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 12:50 pm   

Zastanawiałam się nad Izotekiem, w rezultacie zrezygnowałam...
_________________
warto się uśmiechać bo to wraca :D
 
 
precious 

Dołączyła: 11 Paź 2015
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 8:08 pm   

Warto na początku zacząć od zmiany diety. Przede wszystkim trzeba dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę witamin i mikroelementów. Podstawa do warzywa, owoce, chude mięso i ryby. Co należy jeść konkretnie:
Tu była reklama! Oczywiście trzeba ograniczyć słodycze, fast foody i napoje gazowane. Według mnie suplementy należy stosować jak mamy potwierdzone w badaniach konkretne niedobory. Bo suplementy w tabletkach to niestety chemia i mają skutki uboczne.

Usunęłam reklamę. Proszę o niezwłoczne zapoznanie się z Regulaminem Forum. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Paź 22, 2015 7:50 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pre_Beatka 

Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Gru 19, 2017 4:06 pm   

To jaką dietę stosujemy ma ogromny wpływ na naszą skórę. Przede wszystkim jeśli ma się problemy skórne nie powinno się jeść tłustych i pikantnych rzeczy. Tak samo jest ze słodyczami. Powinno się je całkowicie odstawić. Leczenie antybiotykami jest wskazane tylko jeśli dermatolog uzna to za właściwe wyjście i dobierze odpowiednią kurację.
 
 
 
Ajlar 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Lodz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Cze 15, 2018 9:58 am   

jestesmy tym co jemy więc jak na skórze sa wypryski to może warto zmienic dietę
 
 
kozera1 

Dołączyła: 02 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lip 09, 2018 8:20 am   

Też jestem zwolenniczką naturalnych metod, jednak uważam, że przede wszystkim ważna jest zdrowa i racjonalna dieta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl