Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyk godny polecenia
Autor Wiadomość
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 7:25 pm   

Paolina napisał/a:
Mydło z Aleppo dla skóry z problemami. Polecam!

Obrazek


Kupowałaś w Łodzi czy przez Internet? Jeśli w Łodzi to proszę daj znać gdzie można takowe nabyć.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 2:04 pm   

Ja ostatnio używałam polecanego na forum kremu do twarzy Iwostin:

i byłam z niego zadowolona - dobrze nawilżał moją wbrew pozorom wysuszoną tłustą cerę.

Ale ostatnio kupiłam Biodermę (polecony przez dermatologa)

no i jest jeszcze lepszy od Iwostinu, choć cena niestety dużo wyższa
_________________


 
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 10:51 am   

Tinny, ja też ostatnio przekonałam się do kremów typu BB. W Rossmanie znalazłam niedrogi, acz bardzo porządny z nowej linii firmy Lovely :)
Jest świetny i bardzo sprawdził się na majówkowym wypadzie w góry - bez makijażu, a wyglądałam dobrze :)

A ponieważ pracując "z kredą przy tablicy" bardzo wysuszają mi się dłonie i skórki wokół paznokci, polecam oliwkę firmy Inglot:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Czw Maj 09, 2013 11:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 1:12 pm   

zdecydowanie polecam jedwab do ciała firmy Delia- fajnie pachnie, zostawia bardzo delikatną i gładką skórę, jest lekki i przyjemny:)


moim hitem jest peeling do ciała **** de Provence
o zapachu limonki i bazylii
Zostawia super nawilżoną skórę i genialnie pachnie
z tej serii lubię też masło do ciała :D
_________________

 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 9:30 pm   

Dziś w pełni zasłużoną piątkę z plusem stawiam serii Fructis Goodbye Damage z Garniera. Dziewczyny mam całą linię i powiem Wam re-we-la-cja! Już po pierwszym umyciu włosy były fajniejsze w dotyku i ładniej się układały. Nawet mój luby to zauważył. No i ślicznie pachną ^^

 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 11:55 am   

Dziewczyny. Mogę polecić wszystkim, które mają problem z poceniem się. Używam raz w miesiącu na noc a w inne dni zwykłego dezodorantu. Działa super!
http://image.ceneo.pl/dat...remie-60-ml.jpg

I kolejne moje odkrycie.
http://snobka.article.sds...77718d7d6449a46

Nie lubię klejącego się ciała po zwykłym balsamie. Po tym nie ma tego efektu. Dodatkowo pięknie pachnie...

Następny super produkt to baza pod cienie:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpEm4pvMxkmwWnA8j-sUtBW1hos_-uLan-YxWzzOT-a8oDDL5r

Coś wspaniałego dla dziewczyn którym cień warzy się na powiekach.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 10:05 pm   

moje ostatnie odkrycia.

siarkowe mydło do twarzy firmy Barwa, super sobie radzi z moją mieszaną cerą:



krem Ziai Ulga dla cery wrażliwej, redukujący podrażnienia:

_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 11:33 pm   

ola_łódź napisał/a:
Dziewczyny. Mogę polecić wszystkim, które mają problem z poceniem się. Używam raz w miesiącu na noc a w inne dni zwykłego dezodorantu. Działa super!
http://image.ceneo.pl/dat...remie-60-ml.jpg
popieram ;) no i zdecydowanie tancze od etiaxilu czy dricloru :D

ola_łódź napisał/a:

I kolejne moje odkrycie.
http://snobka.article.sds...77718d7d6449a46

Nie lubię klejącego się ciała po zwykłym balsamie. Po tym nie ma tego efektu. Dodatkowo pięknie pachnie...
kolezanka ma mi przyniesc probke, bo nie chce kupowac w ciemno.

ola_łódź napisał/a:

Następny super produkt to baza pod cienie:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpEm4pvMxkmwWnA8j-sUtBW1hos_-uLan-YxWzzOT-a8oDDL5r

Coś wspaniałego dla dziewczyn którym cień warzy się na powiekach.
zawsze bylam sceptycznie nastawiona do tego typo baz, ale moze sprobouje.


Hatifnatka napisał/a:

krem Ziai Ulga dla cery wrażliwej, redukujący podrażnienia:

Obrazek
ja ostatnio skusilam sie na mixe, ale nie powiem, zebym zauwazala jakas roznice :roll:
_________________
 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 5:30 pm   

Ok, następny wspaniały produkt- używam dodając do kremu BB i jako brązer do ciała. Wygląda na skórze bardzo naturalnie. Dostępny w dwóch pojemnościach i kilku kolorach. Na początek polecam małą tubkę- sama jeszcze jej nie skończyłam bo jest mega wydajny. :-)

 
 
szamponetka22 

Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 11:30 am   

balsam antycellulitowy z Eveline- rozgrzewający, czerwone opakowanie. Rewelacja!

może to nie kosmetyk, ale działa na urodę :) tabletki Vitapil- na włosy i paznokcie

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 8:56 am   

Hatifnatka, to mydło siarkowe gdzie kupujesz? Apteka czy drogeria?
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 11:29 am   

Juska, najczęściej w Rossmannie albo w Realu.
_________________
 
 
blanche 

Dołączyła: 26 Sie 2009
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 8:06 am   

a ja sie ostatnio obkupiłam w sklepie internetowym z kosmetykami bez parabenów, nie uczulających i jestem zachwycona :D
balsam do ciała w kostce JASMIN I ZIELONA HERBATA! ( tak, nawet nie wiedziałam, że takie coś isnieje :razz: )
ajurwedyjski szampon i odżywka IMBIR I TRAWA CYTRYNOWA,
naturalny peeling z olejkami LAWENDA GRAPEFRUIT NEEM

przepięknie pachną, skóra i włosy po nich są wspaniałe 8) , a ich bezpieczny skład sprawia, że naprawdę chętnie i bez obaw wklepuje je w siebie.
nie wiem czy podanie nazwy sklepu lub marki kosmetyków to nie reklama, więc zainteresowanym odpowiem na priv. :-)
 
 
getmarried 


Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 17
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 10:05 pm   

Ja polecam :
odżywkę do paznokci Eveline 8w1. Niesamowicie regeneruje zniszczone paznokcie.
Puder transparentny AntiShine Kryolan,
Płyn micelarny Liren Youngy20+
i podkład Revlon Colorstay, tylko z tym nższym faktorem. Colorstay z Spf 15 w moim odczuciu już nie jest taki sam. ;)
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 12:19 pm   

A ja dostałam na urodziny fajny krem - Phenome w wersji Active (regulujący poziom sebum). Postanowiłam Wam o nim napisać, bo to kosmetyk naturalny i fantastycznie, naprawdę fantastycznie działa na moją buzię! Mam trudną, kapryśną i wymagającą cerę, która na zmianę przesusza się i przetłuszcza. Phenome dał sobie radę z tym problemem i nie tylko poprawiła mi się skóra, ale również zbladły przebarwienia. Dziewczyny - żadnych silikonów, syntetyków ani parabenów, za to dużo ekologicznych wód roślinnych, olejów (jojoba, argan, oliwki) i ekstraktów (wierzbownica, goja), a do tego kwas hialuronowy. Jak będziecie miały okazję - warto wejść do salonu firmowego i skorzystać z darmowej porady, a przy okazji wziąć próbki. Można je nałożyć na miejscu pod okiem specjalistki albo zabrać do domku i potestować przez kilka dni, bo są naprawdę bardzo wydajne :) Jestem oczarowana i polecam :)

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 10:33 am   

Bardzo lubię kosmetyki Ziai :) Są niedrogie, jest ich coraz większy wybór, a teraz dodatkowo w większych centrach handlowych mają swoje stoiska i częste promocje :)
Dorwałam ostatnio kremowe mydła pod prysznic i jestem po prostu zachwycona! Mam po nich miękką skórę, pięknie pachną pozostawiając delikatny zapach skóry na długo po kąpieli i oczywiście są tanie: 500ml to koszt ok 7 zł :) No i są bardzo wydajne
Na razie testuję z jedwabiem i kaszmirem :) arganowego nie było :)


W temacie Ziai - płyn do higieny intymnej. Rewelacja! W każdym wydaniu :)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 12:38 pm   

Juska, ja mam to arganowe i jestem rozczarowana.

A w temacie uwielbiam masło do ciała Sephory
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 05, 2013 4:30 pm   

e_linka2 napisał/a:
Paolina napisał/a:
Mydło z Aleppo dla skóry z problemami. Polecam!

Obrazek


Kupowałaś w Łodzi czy przez Internet? Jeśli w Łodzi to proszę daj znać gdzie można takowe nabyć.


Jeśli kogoś to aktualnie interesuje, to mydło można kupić w Mydlarni u Franciszka (w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 i w Pasażu Łódzkim). Ja kupuję w Mydlarni w Zgierzu.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 18, 2013 12:24 pm   

O, ja uwielbiam masełka! Dokupiłam sobie ostatnio do kremu z Phenome i dopisuję je do naszej listy kosmetyków godnych polecenia, bo jestem nim po prostu zachwycona. I nie chodzi wcale o to, że jestem fanką tej marki (choć to na pewno też, bo sięgam po nią z przekonaniem), ale głównie zadecydował efekt, jak fajnie reaguje na nie skóra. Regenerating ma w składzie wodę i olej ze słodkich migdałów, masełko shea, olej buriti, miód i kwiat irysa. Jeśli macie problem z przesuszoną skórą, to świetnie się nada, bo ją nawilży, uelastyczni i ukoi. Polecam.

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 3:32 pm   

Masło kokosowe z Mydlarni u Franciszka :) Jest wspaniały!!! Stosuje się go począwszy od włosów a na stopach kończąc :)

_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Sty 04, 2014 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nowak_malwina 

Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 4:28 pm   

EsteLauder Idealist Rewelacyjny , godny swej ceny
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 12:12 pm   

Za sprawą licznych poszukiwań dobrego żelu do mycia twarzy, który będzie nawilżał i rozjaśni skórę natrafiłam na CETAPHIL



Żel do mycia kupiłam wczoraj, a już moja skóra po dwóch myciach jest mniej szorstka (zwłaszcza w okolicach nosa i czoła, gdzie skóra się łuszczy), dziś idę po Dermoprotector dla wzmocnienia nawilżenia





Polecam! :smile:
_________________
 
 
calsbergiem 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 17
Skąd: belchatow
Wysłany: Czw Lut 13, 2014 4:06 pm   

tez go uzywalam jest ekstra
_________________
kama
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 12:51 am   

To ja dopiszę swój niedawny nabytek - pilnik Scholl Velvet Smooth, który okazał się po prostu mega! Dziewczyny, efekt jest jak po zabiegu u kosmetyczki. Fajne ścieranie na sucho, po którym stopy są mięciutkie i gładkie na wiele dni. Sama tarka starcza na wiele użyć, a potem można jej będzie wymienić głowicę. Nie wiem kiedy, bo póki co używałam trzy razy i nie zauważyłam żadnych śladów zużycia. Jak któraś ma wątpliwości, to polecam. Jest super!

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 05, 2014 9:46 pm   

Ja polecam odżywkę do rzęs Long 4 Lashes firmy Oceanic (tej od AA). Używam jej od 8 marca czyli prawie 2 miesiące.
Dzień wcześniej zrobiłam sobie "pamiątkowe fotki" co by widzieć, czy coś będzie działało. Cena zachęcająca, efekty są. Czego chcieć więcej.
Co ja zaobserwowałam?
-rzęsy zaczynają być dłuższe (ewidentnie widać to podczas tuszowania rzęs)
-jest ich więcej, bardziej się zagęściły
-podkręcają się mimo, że są nieumalowane
-są bardziej sprężyste

Ja odżywkę stosuję tez na brwi. Oczywiście jest osobna wersja do brwi (skład i cena ta sama, inny aplikator) ale stwierdziłam, że wolę potem kupić świeższą nową niż dwie naraz używać. Ale do rzeczy... Jeśli chodzi o brwi tu widzę duży efekt. Mam jedną rzadszą brew na końcu (wyciera się od poduszki) i po miesiącu mam ją bardziej gęstą i włoski nie wypadają jak dawniej.

Jak dla mnie bardzo dobra odżywka za rozsądne pieniądze.Już wiem, że jest to mój kosmetyk!

I moje fotki porównawcze:




no i po wytuszowaniu
_________________
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 9:07 pm   

misia-misia, ciekawa jestem co się stanie jak przestaniesz używać, czy one takie zostaną czy po kilku miesiącach będą takie jak na początku?
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 10:35 pm   

ja tez ostatnio kupilam Long4Lashes i jak na ta cene jestem zadowolona :) nie jest to przeciez majatek, wiec kazda moze sama efekty na sobie wyprobowac :P

aczkolwiek ja przez 2-3 dni stosowania mialam po nocy lekko zaczerwienione powieki.... ale nie jestem w stanie udowodnic, ze to na pewno od tej odzywki.
aktualnie w Rossmanie jest w promocji w cenie niecale 67zl
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 7:31 am   

M4rcysi4 napisał/a:
ciekawa jestem co się stanie jak przestaniesz używać, czy one takie zostaną czy po kilku miesiącach będą takie jak na początku?


Cała kuracja trwa 6 miesięcy. W tym czasie używa się odżywki codziennie. Po tym okresie producent zaleca używać odzywki co 2-3 dni, przesmarować rzęsy dla podtrzymania efektu.
Ja sto razy bardziej wolę coś takiego niż przedłużanie rzęs.
I choćbym miała mieć takie rzęsy tylko przez pół roku stosowania odżywki to uważam, że i tak warto.
_________________
 
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 8:31 am   

Dołączam do fanek Long 4 Lashes :)

Używam jej od miesiąca i jestem zadowolona z efektów - rzęsy są dłuższe, chyba są też gęstsze (najbardziej to widać przy tuszowaniu). I z tym kosmetykiem chyba się nie rozstanę :)
_________________

 
 
ManaMana 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 31
Skąd: nie wiadomo
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 3:06 pm   

Kosmetykiem wartym polecenia jest też baza pod cienie Cashmere, ja mam hmm nawet ciężko to określić. Nie wiem czy potliwe, czy tłuste powieki, każdy cień roluje się i spływa, koniec końców po całym dniu nie miałam cienia na powiekach tylko jakieś mazaje, a cashmere to zmieniła, dobrze się nakłada, trzyma tyle ile trzeba, a cienie wyglądają dobrze cały dzień, nieco intensywniejsze są niż na gołej powiece.
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 10:30 pm   

jesli chodzi o baze pod cienie to ja uzywam z Avonu i tez jestem zadowolona ;) cenie zdecydowanie dluzej sie trzymaja
_________________
 
 
BerenJani 

Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 9
Skąd: wlkp
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 9:31 am   

Tołpa ujędrniajacy, koszt ok 19 zł, rewelacja!!

tolpa-planet-of-nature-wygladzajacy-balsam-odzywczy-do-ciala-200-ml-b-iext11129013.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 412 raz(y) 21.1 KB

tolpa-planet-of-nature-wygladzajacy-balsam-odzywczy-do-ciala-200-ml-b-iext11129013.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 483 raz(y) 21.1 KB

_________________
dont worry by happy
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 5:12 am   

A ja kupiłam ostatnio roll on Vichy Aqualia. Mam przemęczoną, nieładną skórę pod oczami, a to jest fajny wzmacniający hydrożel zmniejszający opuchnięcie i cienie. Różnicę czuje się już od pierwszego zastosowania. Jestem zadowolona i polecam dziewczyny!

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 13, 2014 10:10 pm   

A czy któraś z Was może polecić serum na rozdwajające końcówki włosów? Nie chcę ich narazie ścinać, chciałabym zregenerować moje końcówki i zapobiec ich dalszemu łamaniu i rozdwajaniu.
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 8:35 am   

alekul89, jeśli chodzi o końcówki, to ja stosuję albo jedwab Biosilk, albo olejek arganowy Bioelixire(oba z rossmanna) i jestem bardzo zadowolona. ale to nic nie da, jeśli końcówki już są zniszczone, lepiej wtedy podciąć te 2 cm i zacząć kurację.

a co do mojego odkrycia kosmetykowego, to polecam krem L'Oreal triple active anti-shine, matujący kremik, który w przeciwieństwie do większości takich specyfików daje jakiś efekt. oczywiście przy mojej cerze i tak nie obejdzie się bez pudru, ale ten kosmetyk daje mi przez jakiś czas uczucie świeżości na twarzy.
_________________

 
 
Kmm 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Kępno
Wysłany: Sro Sie 13, 2014 10:02 am   

Odżywka do paznokci z Eveline 8w1. Jest też 9w1, ale jej nie polecam. Paznokcie wzmocnione po 8, zaczęły łamać się i rozdwajać po 9.
Do włosów olejek arganowy z Avonu. ; )

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sob Sie 16, 2014 10:51 am   

A ja polecam korektor Lumene CC red neutralizing-REWELACJA na wszelkie niedoskonałości, zaczerwienienia, naczynka,idealnie stapia się ze skórą, czegoś takiego jeszcze nie miałam. Jedyna wada-opakowanie mogłoby być większe :)

Poza tym do wykończenia makijażu- BIKOR Ziemia egipska- świetny puder, dopasowujący się do każdego rodzaju karnacji. Efekt jest rewelacyjny,a skóra dodatkowo odżywiona dzięki dodatkowym składnikom tj. masło Shea, wit. A, E, olejek jojoba,arachidowy, kwas hialuronowy. Cena wysoka,ale wystarcza na bardzo długo,więc naprawdę warto!
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Paź 17, 2014 11:33 am   

Wkurzona wszystkimi bezskutecznymi odżywkami i maskami z aptek i Rossmana, pobiegłam do profesjonalnego sklepu z artykułami fryzjerskimi i tam zrobiłam zakupy. Po zakupie odżywki i litrowej maski do włosów, moje włosy w końcu odżyły, nie puszą się, nie są wysuszone, końcówki się nie rozdwajają. Po prostu miód na moje bardzo długie włosy :smile:

_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Paź 17, 2014 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 5:54 pm   

Ja z czystym sumieniem mogę polecić samoopalacze StMoriz. Żadnych smug, śliczna opalenizna i błyskawicznie widać efekty. O, taki zestawik sobie kupiłam. :)

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2015 9:47 am   

Polecam Regenerum do paznokci. Jakiś czas temu miałam bardzo duży problem z ich łamliwością i rozdwajaniem-niebezpieczne było nawet stukanie palcami o stół, a co dopiero mocniejsze wstrząsy. Obcinanie na krótko nic nie dawało. Skuszona reklamą zakupiłam specyfik w aptece i przez pierwszy tydzień smarowałam pazurki kilka razy dziennie. Potem już rzadziej-raz dziennie, raz na 2 dni. Paznokcie szybko doszły do siebie, końcówki zrobiły się białe(a były przezroczyste), nie łamią się, są gładkie. Jedyne rzecz, do której mam zastrzeżenie to niewystarczające zmiękczenie skórek. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona :) Stosuję od miesiąca i myślę, że jedno opakowanie wystarczy mi na dłuższy czas.
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2015 1:26 pm   

Ooo, chyba muszę się zastanowić nad zakupem. Ostatnio zainwestowałam w utwardzacz bo nie dość, że moje paznokcie się rozdwajają to są do tego bardzo miękkie. Jak nie pomoże to Regenerum będzie następne w kolejce :wink:
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Mar 06, 2015 2:27 pm   

Utwardzacz służy utwardzaniu lakieru i przyspieszeniu jego schnięcia. Nie stosuj go zamiast odżywki.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 20, 2015 9:11 pm   

Cetaphil - uratował moje podrażnienia po alergii, polecony przez dermatologa
Biały jeleń - zwykłe mydło, żel pod prysznic dla alergików - wreszcie moja skóra jest nawilżona
Joanna olejek arganowy do twarzy i ciała - ratuje moje paznokcie, zniszczone odżywkami do paznokci oraz serią SOS mocne jak diament... znanej firmy.... jestem w trakcie kuracji, po 7 dniach mega różnica.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
krysia.male 

Dołączyła: 19 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 6:42 pm   

biały jeleń mydło i krem bb 6 w 1 yves rocher
_________________
rowerzystka z książką :)
 
 
NIcOLA90 

Wiek: 34
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2015 9:43 am   

uzywałam kiedys szamponu biały Jelen. Wiem ze niby takie kosmetyki sa zdrowsze ale często po takich aptekowych szamponach włosy się plącza i słaba rozczesują. Teraz uzyam oleju arganowego, tzn nanosze sobie na suche Konce wieczorem (myje wołsy rano) i koncówki naprawdę sa zdrowsze. Znajcie jakies sposoby na to, żeby włosy szybciej rosły? Chciałabym żeby do slubu bujnęły się chociaż kilka cm.
_________________
Usmiech się ;)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 11:40 am   

Po dłuższym czasie poszukiwania metodą prób i błędów, kosmetyków do pielęgnacji moich włosów (wysokoporowate), znalazłam swoją "armię" idealną :)

Olejowanie włosów:
1. Olej lniany (budwigowy) - nierafinowany
2. Olej z pestek dyni - nierafinowany
W połączeniu z łyżeczką oliwy z oliwek super nawilżają moje włosy, dzięki czemu nie puszą się :)
Mycie:
1. Szampon Babydream (bez SLS i SLES) - mój numer 1 w myciu włosów! :smile:

2. Maska Kallos Milk - proteinowa :)

3. Maska Kallos Blueberry - emolientowa - rewelka!


Wszystko inne poszło do kosza :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Wrz 12, 2015 11:41 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Forever 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:46 am   

A co to znaczy emolientowa? Nigdy takiej nie widziałam.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 10:19 am   

Forever, "Odżywki i maski emolientowe to te, które mają w składzie sporo olei, silikonów i innych substancji działających okluzyjnie. Takie produkty wygładzają włosy, chronią je i sprawiają, że są odpowiednio dociążone. Jeśli chcemy znaleźć kosmetyk typowo emolientowy to patrzmy czy nie ma w składzie protein i nawilżających humektantów. Oczywiście ciężko znaleźć produkt, który miałby TYLKO emolienty, ale możemy poszukać takich, w których jest ich przeważająca ilość."
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 12:07 pm   

Co prawda to nie moje doświadczenie, ale mojej mamy, ale polecam L'Oreal Absolut Repair Cellular. Moja mama ma cienkie, suche włosy. Farbuje je, tapiruje, używa dużo lakieru. Często opisywała stan swoich włosów jako wyciągające się jak guma. Po tym szamponie zdecydowanie polepszył się stan jej włosów. Żaden inny szampon, czy odżywka tak jej nie pomogły.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lis 05, 2015 3:24 pm   

a ja zakochałam się w kredce do brwi Clarins, żegnaj henno, żegnajcie kosmetyczki, które mi zawsze coś spsują :smile:

_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl