Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie zamówić zdjęcia?
Autor Wiadomość
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 3:56 pm   

Wczoraj poszłam do fotografa na ul. Wspólnej w Łodzi zrobić sobie zdjecie do dyplomu. Akurat jakaś para odbierała swoje zdęcia ślubne. Oczywiscie zerkalam im przez ramię.
I co zobaczylam...? Album z przepieknymi zdjeciami na których byli zakochani, szczęsliwi ludzie. Nie wiem ile musiał pracy włożyć fotograf, a może to stroje i makijaż tak odmieniły tych ludzi, bo byli na zdjeciach... inni, piękniejsi. I pierwszy raz widzialam żeby ktoś placił i jeszcze tak dziękował, bo wychodzili tyłem klaniajac się.
Dodam, że ja w dyplomie też będe piekna.
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 8:40 pm   

Ten fotograf na Wspólnej o którym piszesz Belluszi to pan Domiza, a firma nazywa się MULTIFOTO. Robił nam zjęcia w sudio, plener i reportaż ze ślubu i wesela. Zresztą nie tylko mnie ale moim znajomym przez których tam trafiłam. Zdjęcia są piękne, dopracowane z klasą nie wydziwiane. Każdy kto je ogląda podziwia. No, ale to jest fotograf z prawdziwego zdarzenia. Również polecam ;)
 
 
makunia81 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 2:04 pm   

My wybraliśmy analogowe zdjęcia u pani Dzwonkowskiej z zakładu przy stadionie Widzewa i jesteśmy oczarowani. Nie ma to jak ręczny retusz. Te zdjęcia mają duszę (nie mam skanera, więc nie mogę Wam zaprezentować). Serdecznie polecam!
_________________
Nasz ŚLUB odbył się 27 grudnia 2008 r.
 
 
 
anielka79 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 7:04 pm   

My korzystaliśmy z usług Isabelle Studio Fotografia-Mateusz Wiśniewski (z Pabianic). I zabieram glos w tym wątku, aby przestrzec kolejne pary. Nie ma dramatu, ale od profesjonalisty i za taką kasę oczekiwałoby się trochę zaangażowania, talentu itp. A w efekcie otrzymaliśmy bardzo mocno przeciętne zdjęcia, w ogóle nieobrobiobe - dobrze, że się tym amatorsko zajmuję i włożyłam w to trochę pracy i po obróbce zdjęcia są ciekawsze, ale nie tego oczekiwlaiśmy, tym bardziej, że pokazywano nam na pierwszym spotkaniu naprawdę fajne zdjęcia. Do tego nie wszystkie obietnice składane podczas 1 rozmowy zostały spełnione, np. mieliśmy dostać wszystkei zrobione dobre technicznie zdjęcia na CD, a wybraną ilość na papierze. Niestety na CD dostaliśmy też okrojoną wersję. Zdecydowanie nie polecam.
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 6:03 pm   profesjonalny fotograf- polecam!! niedrogo!!

Witam serdecznie.
Własnie jestem na etapie poszukiwan kamerzysty i fotografa na nasze wesele.
Znalazłam świetną profesjonalną fotografkę, która do tej pory pracowała w agencjach fotograficznych i robiła sesje dla modeli. Jestem własnie po spotkaniu z Panią Agatą i jestem pod wielkim wrażeniem jej portfolio. Mimo, że ślub mamy w 2010 jestem pewna, że to ona bedzie robić nam zdjęcia. Zdjęcia są narawde profesjonalne i do tego NIEDROGIE:) jeżeli ktos chce kontakt przesle na priv.
Jednak czasem warto dluzej pobuszowac po sieci zeby nie przeplacic i znalesc profesjonaliste:)
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 10:25 pm   

Skoro zrobilas jej taka ladna reklame i taka profesjonalistka to moze przynajmniej podaj imie i nazwisko bo chyba wolno , bo same slowa to malo ;] , pzdr
 
 
Xcymenes 

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 11:04 pm   

Profesjonalna, niedroga, sesje dla modelek... Ja myslę że pani Agata ma juz napewno zajęty cały rok 2010.
 
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 4:53 pm   

Dla mnie termin znalazla na 2010:) Oj widze ze nawet nie mozna sie pochwalic ze sie znalazlo kogos fajnego bo od razu jakas firma zaczyna atakowac :evil: Po rozmowie dowiedzialam sie ze do tej pory pracowala w agencjach a teraz rozpoczyna wlasna dzialalnosc i zaczyna robic zdjecia na roznych okolicznosciach np.wesela dlatego niewiele bierze za sesje.
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:42 pm   

Po pierwsze nie jestem poki co zadna firma , po drugie latwo jest tak slodzic a jak widze trudno pokazac o kim sie tak slodzi a przynajmniej ja , nie wiem jak inni , jestem ciekaw poprostu.

Naucz sie odrozniac atakowanie od np ciekawosci
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 11:34 pm   

mazurowicz.com napisał/a:
Po pierwsze nie jestem poki co zadna firma


skoro nie jestes firmą to zmien sobie profil :] bo póki co wystepujesz tu jako firma i wszystkie Twoje wypowiedzi są właśnie tak traktowane-jako "wypowiedź firmy"
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 7:47 am   

Nie ja sobie dodalem "Firma" zostalo to odgornie zmienione , ale nie robie OT , w sumie za hmm miesiac moze dwa dopisek juz bedzie pasowal ;]
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:24 am   

Uściślijmy może, że pod hasłem FIRMA zawiera się osoba związana w jakikolwiek sposób z branżą ślubną, nie chodzi Nam raczej o konkretny wpis do KRS-u, czy inne tego typu sprawy.
_________________

 
 
 
anuśka85 

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 4:59 pm   

Witam
polecam gorąco pawła bełdowskiego, piękne robi zdjęcia i nie drogo :) :) jak wpiszecie w google jego imię i nazwisko to Wam wyskoczy jego strona. Pan jest bardzo miły i konkretny, a ponieważ nie ma swojego studia, nie bierze oszałamiających pieniedzy
 
 
 
bertula 

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 6:37 pm   

My jesteśmy po sesji narzeczeńskiej i już wiemy, że zdjęcia będzie nam robić Magnolia Foto. :) Fajni, profesjonalni i tani :)
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 8:10 pm   

bertula napisał/a:
My jesteśmy po sesji narzeczeńskiej i już wiemy, że zdjęcia będzie nam robić Magnolia Foto. :) Fajni, profesjonalni i tani :)


My też:))) Genialnie się z nimi pracuje, są otwarci i nie narzucają swojego zdania. No i zdjęcia śliczne.

edit: usunęłam link do strony - takie dane podajemy w odpowiednim wątku
Pusiak
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Sty 08, 2011 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pestka 


Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 7:13 pm   

My zamówiliśmy pakiet u państwa Domizów na Wspólnej, o których już była mowa w wątku - firma Multifoto. Podobało mi się, że poświęcili nam prawie 2,5 godziny, pokazywali zdjęcia aż mi się zaczęło kręcić w głowie. ;) W związku z tym mam pytanie do tych, którzy mieli do czynienia z tą firmą. Czy trzeba na coś uważać? O coś dopytywać? Po wizycie u nich jestem tak zachwycona, że aż mi się to wydaje zbyt piękne. :)
_________________
 
 
monika1 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Pęczniew
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:22 pm   

Witam! jesli macie czas polecam fotografa poza Łodzią czyli w Pęczniewie. Poza 40 zł w tym 3 odbitki. Robi cala sejsę wybieracie te zdjęcia które wam pasują.

edit: usunęłam adres strony - takie dane podajemy na priv, na prośbe osoby zainteresowanej
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Paź 04, 2010 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
biedrona_007 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 12:36 pm   

Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z was kozystała z fotografów darmowych tych co tutaj na fotum się oglaszają o darmowych sesjach np. do portfolio?
Sama chciałabym z takigo skożystać na lub ale nie czy to nie ryzykowne?
Pordźcie cos dziewczeta.
 
 
citizenfish 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:22 am   

[quote="Madlen_"]
Mi napisał/a:

Wybraliśmy studio fotograficzne na Piotrkowskiej 56.


:peace: Dobry wybór...





Potwierdzam, akurat mieliśmy tam zdjęcia rodzinne ale jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
 
ewa_o 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 6:15 pm   

Witam
Ja polecam pana Rafała Sprenga ma studio na Piotrkowskiej 61. Robi piękne zdjęcia studyjne, bez żadnych fotomontaży udziwnień, klasyczne i eleganckie. Poza tym jest fotografem mody więc operowanie światłem i edycję zdjęc ma opanowaną do perfekcji, polecam, robił też reportaż z chrztu mojej siostrze mogę przesłać kilka zdjęćale na priv
 
 
sandra.s 

Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 9:38 pm   

No ja właśnie za poszukiwania fotografa się biorę i jest tego wszystkiego bardzo dużo...... Znalazłam kilka ciekawych jak mi się wydaje jak np. Michał Jankowski Fotografia. Może ktoś zna i może coś napisać?
czy na targach ślubnych myślicie, że uda się znaleźć jakiś fajnych fotografów z terminami an 2013?
 
 
floreczka86 

Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 1:02 pm   

artisticzoom napisał/a:
MartaMartusiak, to prawda - w dobie dostępu do sprzętu niestety wielu posiadaczy aparatów mianuje się fotografami...choć są tylko posiadaczami aparatów.

Warto sprawdzić kto zajmie się utrwaleniem tego, czego nie da się powtórzyć:)


święta prawda

[ Dodano: Sro Sty 30, 2013 1:03 pm ]
sandra.s napisał/a:
No ja właśnie za poszukiwania fotografa się biorę i jest tego wszystkiego bardzo dużo...... Znalazłam kilka ciekawych jak mi się wydaje jak np. Michał Jankowski Fotografia. Może ktoś zna i może coś napisać?
czy na targach ślubnych myślicie, że uda się znaleźć jakiś fajnych fotografów z terminami an 2013?


Wydaje mi się, że warto bazować na poleceniach znajomych, nie ma lepszej rekomendacji niż zadowoleni klienci.
 
 
andzia115a 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 4:35 pm   zdjęcia

Polecam młodą dziewczyne robi fajne zdjęcia plenerowe do tego dostaje się album prezentacje wszytskie zdjęcia na CD i ogółem cena przystępna niższa niż u większości fotografów mimo że ich zdjęcia nie rzuciły mnie na kolana.
Jest z Pabianic jakby ktoś chciał podam numer na priv lub tutaj
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 12:27 pm   

A ja polecam fotografów Aranowska & Szubert. Widziałam zdjęcia znajomej, po prostu piękne. My zamówimy sobie u nich sesję na pierwszą rocznicę ślubu
https://www.facebook.com/aranowska.szubert
 
 
daria93 

Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 15, 2013 11:22 am   

A ja będę chyba mieć fotografów aż z Kielc, widziałam ich w akcji u kuzynki na ślubie, a potem oglądałam ich zdjęcia i podobają mi się. Jeśli zgodzą się dojechać to ich wezmę.
 
 
sothaga 

Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 9:41 pm   

my zamówiliśmy zdjęcia w studiu Multifoto Domiza z ulicy Współnej i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
 
 
paresens 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Radomsko
Wysłany: Sro Lis 13, 2013 8:50 am   

Ja osobiście chciałabym pochwalić studio Prybal ze Strykowa. Nie mam pojęcia jakie są koszta angażu, ale zarówno zdjęcia jak i film są naprawdę świetnie wykonane. Żałuję, że nie byłam obecna na weselu przyjaciółki, zdjęcia z wesela oddają doskonałą atmosferę, podobnie jak zdjęcia plenerowe. A film miejscami wzruszający.
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 5:57 pm   

Na FB fotografa, którego lubię znalazłam taką informację o rabacie na 2015 rok:
www.facebook.com/pages/Mu...54578032?ref=hl

Może się komuś ta wiadomość przyda.

Ja osobiście studio multifoto polecam - renomowana sprawdzona firma.
 
 
MmmBŁW 

Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 9:20 am   

Zdecydowanie odradzam STUDIO QUATRO z Łodzi. Zdjęcia słabe bardzo, będziesz miała zdjęcie krzaka, ale zdjęć rodziny najbliższej to już niekoniecznie. Amatorszczyzna, przestrzegam przed nimi. I co najciekawsze, kpią z Twojego wizerunku, każdy będzie mógł sobie ściągnąć Twoje prywatne dodam opłacone zdjęcia z internetu. Rozrzucają materiały z Twojego wesela po całym internecie. CAŁKOWITA PORAŻKA - STUDIO QUATRO!!!
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Sie 25, 2015 3:16 pm   

Zobaczcie sobie portfolio pana Patryka Wolańskiego - robił zdjęcia u mnie na ślubie i reportaż z tego dnia wyszedł super :) Z sesji ślubnej zrezygnowaliśmy, bo już mieliśmy za dużo koszt, ale na jego stronie widziałam, że równie piękne zdjęcia sesyjne robi :)
 
 
monikaknap 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pią Sie 28, 2015 8:33 am   

Od siebie dodam, że nie warto decydować się na darmowego fotografa. Nie ma się co łudzić, że zdjęcia będą dobre bo przecież ktoś kto robi dobre zdjęcia ma dużo płatnej roboty więc po co miałby robić za free. Darmowe zdjęcia proponują osoby, które dopiero zaczynają i potrzebują coś do portfolio czyli krótko mówiąc uczą się kosztem pamiątki pary młodej.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2015 3:06 pm   

Nie zgodzę się z monikaknap. My mieliśmy bezpłatną sesję zdjęciową i byliśmy zachwyceni, a z fotografem podjęliśmy dalszą współpracę - to zależy po prostu od tego na kogo się trafi. Wiadomo, że jest pewne ryzyko, ale ja bym nie skreślała wszystkich z góry. Według mnie to bardzo dobry pomysł dla tych, którzy mają bardzo niewielki budżet weselny :-)
_________________

 
 
monikaknap 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 10:29 pm   

Julia, pokaż kilka zdjęć to ocenimy. Może takie zdjęcia będą lepsze od zdjęć zrobionych przez gości ale dla mnie to za mało. Ciągle uważam, że dobry fotograf robi dobre zdjęcia dzięki doświadczeniu i ktoś początkujący na pewno tego nie przeskoczy żeby nawet miał najlepszy aparat. Wiedza i doświadczenie robi swoje. Można się oszukiwać ale jakość musi kosztować. Można kupić fiata i wierzyć, że będzie jak mercedes.
 
 
pyziax 

Wiek: 43
Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 02, 2015 12:47 pm   

Kupując fiata nie ma co wierzyć, że to będzie mercedes. Wiadomo, fiat to nie merc. Tylko dlaczego kupno fiata jest porównywane do bezpłatnego fotografa?
Za fiata trzeba zapłacić a da darmowego fotografa się nie płaci. Czyli bardziej by pasowało porównanie " czy ofiarowany za darmo samochód może być taki jak mercedes"? Według mnie może być - wszystko zależy od osoby która przekazuje samochód.
I podobnie jest z darmowym fotografem. Jakość zdjęć nie zależy tylko od doświadczenia. Według mnie to wypadkowa kilkunastu czynników takich jak:
- doświadczenie fotografa
- rodzaj aparatu
- rodzaj obiektywu
- warunki oświetleniowe
- pogoda
- podejście do pracy i zaangażowanie (nawet najbardziej doświadczonemu fotografowi może się nagle nie chcieć robić super zdjęć bo ma problemy osobiste)
- fotogeniczność i zaangażowanie pary młodej - jak ktoś bierze ślub z musu to nie bedzie miał ochoty "się uśmiechać i ładnie wyglądać".
- znajomość programów do obróbki
- brak/obecność wujków z małpkami biegającymi po kościele i psującymi każdy kadr
- czy fotograf to jedna osoba czy zespół np. dwóch osób, które się wspomagają i uzupełniają.
- inne.

Osobiście uważam ze bezpłatny fotograf powinien być alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na płatnego fotografa. Czyli dla tych którzy mają tylko dwie opcje: brak fotografa lub darmowy fotograf. Pozostałe pary, których stać na wynajęcie, nie powinny według mnie szukać oszczędności.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 02, 2015 2:55 pm   

monikaknap, nie ma problemu, chętnie pochwalę się naszymi zdjęciami.

Sesja narzeczeńska - fotograf darmowy






Reportaż ze ślubu - ten sam fotograf









Sesja plenerowa - ten sam fotograf









Oczywiście zdania mogą być podzielone, ale my zdjęciami byliśmy zachwyceni od początku do końca. Fotografie wykonał Daniel Obalski.

P.S. Przecież nikt nikogo nie zmusza do zatrudnienia bezpłatnego fotografa, więc jeśli komuś nie odpowiada, niech po prostu przestanie innym to odradzać, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat.

P.S.2. Przepraszam, że zdjęć tak dużo, ale naprawdę nie mogłam wybrać ;-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Julia_ja Pon Lis 02, 2015 3:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annimka 

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 11
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 4:14 pm   

najgorsze są zdjęcia w studio - to jest tak mega masakra i kicz! mój mąż jako świadek musiał w czymś takim uczestniczyć u Pasikowskiego w Aleksandrowie - dostał gitarę, inni jakieś klawisze, flet i coś tam jeszcze - żenada! ;]
my wzięliśmy Monikę Karasińską-Wlazło - nie mogę dać linka bo za mało mam postów ;) :) piekne zdjecia nam zrobila i przy tym naprawde jest niedroga. aha! i robi przepiekne fotosksiazki - bardzo oryginalny pomysl zamiast zwyklych albumow

usunęłam sprytnie ukrytą stronę internetową. ZA kolejne takie posty będzie ostrzeżenie. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Sty 21, 2016 4:55 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
panna młodsza 

Dołączyła: 23 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 3:32 pm   

Julia_ja świetne zdjęcia !! ! Według mnie równie dobre robi Pan z Pod Światło . zresztą zerknij i oceń sama. Dla mnie super :) ! Bardzo mi się twój bukiet podoba, uwielbiam takie kolory, pamietasz dokładnie jakie tam kwiaty były ? Pozwole sobie to zdjęcie zapisac i pokazać mojej florystce.

pod.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 184 raz(y) 34.37 KB

 
 
domikamil24 

Wiek: 27
Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Łódź- Andrzejów
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 4:58 pm   polecany fotograf

Witam
planujemy ślub na 2019 rok i postanowiłam powoli zorientować się jeśli chodzi o sale, zespół , fotograf i filmowanie .
Chciała bym się dowiedzieć kogo wy polecacie jeśli chodzi o fotografa i filmowanie mogą być osobne firmy .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl