Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ReBus Band
Autor Wiadomość
Ola.01 

Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 2:46 pm   ReBus Band

Polecam zespół ReBus - chłopaki grają rewelacyjnie, byłam na sylwestrze gdzie grali i na weselu!!! 100% na żywo, repertuar dla każdego - od Beatlesów, Czerwonych Gitar, rock'n'roll'a - po nowe przeboje. Zresztą chłopaki są znani z autorskich projektów łódzkich np. Karuzelli jeżeli znacie...polecam
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Maj 19, 2015 9:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 6:43 pm   

Nasz zespół :D Bardzo sympatyczni panowie i fajnie grają :)
_________________

 
 
Marta Wysocka 

Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 6:29 pm   

Widziałam kilka koncertów ReBusa - chyba najczęściej grają w Lizardzie - zespół super, gorąco polecam - doskonałe przygotowanie muzyczne, ciekawy wokal, dobry kontakt z publicznością. Byłam niedawno na próbie - szykują ciekawy repertuar na wesela. Po przesłuchaniu nie mam wątpliwości - właśnie takiego zespołu szukałam. Proponują muzykę porywającą do tańca ludzi w każdym wieku! Jeżeli jednak szukacie disco polo - to szukajcie gdzie indziej......
_________________
Marta
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 1:45 pm   

ReBus Band grał na naszym weselu i naszym zdaniem, oraz wielu z naszych znajomych, był to najlepszy zespół weselny jaki kiedykolwiek słyszeliśmy :smile: Chłopaki spisali się doskonale! Nie mogliśmy wybrać lepiej :smile: Bawili się wszyscy, nie było takiej chwili, żeby parkiet był pusty. :) Oczepiny (stresujący moment, wspominając część tych, które miałam okazję widzieć na innych weselach) zostały przeprowadzone bardzo fajnie, na wesoło, ale przede wszystkim na poziomie, bez żadnych konkursów, których musielibyśmy się wstydzić i które mogłyby krępować gości. :wink: Doskonała zabawa, muzyka na żywo zagrana profesjonalnie i z pasją! Dzielnie grali do samego końca, zachowując cały czas ten sam wysoki poziom. Zdecydowanie polecam! :)
_________________

 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 2:27 pm   

A wiecie jak u nich z terminami? Ja jestem bardzo,bardzo nimi zainteresowana, ślub mam za 2 lata we wrześniu, chciałabym ich, przekonuje mojego M. Chcieliśmy juz miec w styczniu rezerwacje ale zaczynam wpadać w paranoje i boje się, że już na wrzesien 2015 nie będzie terminów...
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 2:32 pm   

My rezerwowaliśmy 1,5 roku przed ślubem :wink:
_________________

 
 
isiamajak 

Dołączyła: 29 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: z okolicy
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 10:12 am   

Bardzo dobry zespół :D .Wspaniali instrmentaliści i ten wokal!!! Grali całkowicie na żywo,zadowalając w pełni i starszych i młodszych. Znakomicie zabawiali do samego rana, nie grając nic a nic disco polo- można :) . Gorąco polecam są SUPER!!!
_________________
isiamajak
 
 
Maniek 

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 10:05 pm   

Podpisujemy się pod powyższymi uwagami wszystkimi czterema łapkami. :-) Mało brakowało a skończyłoby się u nas na wyborze DJ'a. Po wizytach u kilku zespołów na próbach chciałem się już poddać, ale moja lepsza połowa uparła się na zespół i znalazła Rebus Band. :) Chłopaki z wielkim luzem i pełnym profesjonalizmem rozkręcili zabawę. Wszyscy goście zadowoleni, zabawa do białego rana! Bez obciachu i żenujących zabaw. Jak znów będziemy robić wesele :lol: - na pewno bierzemy Rebus!!
 
 
Monika L 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Gru 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź / Warszawa
Wysłany: Wto Gru 24, 2013 1:47 pm   ReBus Band z Łodzi

Bardzo dobra kapela! Talent, warsztat i doświadczenie. Kultura osobista i świetne poczucie humoru! Jedna para z naszego wesela podpisała z nimi umowę na przyszły rok i już się nie możemy doczekać. :-) Nie pili, nie robili długich przerw - wolą grać i to słychać! Polecamy!
_________________
Monika L
 
 
Janek 

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 10:56 am   

Bardzo dobry zespół. Wszystko dopracowane i w pełni na żywo!
Jesteśmy zadowoleni, że zagraja u nas na weselu.
 
 
Kasia_i_Mateusz 

Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2014 11:15 am   

Elementem idealnej imprezy weselnej jest oprawa muzyczna. Tutaj możecie w 100% zawierzyć zespołowi muzycznemu Rebus Band. Jest tylko jeden warunek - musicie lubić dobrą muzykę zagraną na wysokim poziomie. Zachęcamy do odwiedzenia chłopaków na ich próbie. Począwszy od tego spotkania do samego wesela Rebus zadba o wszystko tak, żebyście Wy nie musieli się niczym martwić.
Na naszym weselu wszyscy bawili się świetnie, sporo osób prawie nie schodziło z parkietu. Chłopaki z zespołu świetnie poprowadzili całą imprezę, łącznie z oczepinami, których zawsze się baliśmy z racji na ich często żenujący charakter.
Jak najbardziej zachęcamy do korzystania z usług zespołu muzycznego Rebus Band!
 
 
Nartha 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2015 10:13 pm   

Szczerze polecamy zespół Rebus Band! Chłopaki na żywo są naprawdę świetni, a repertuar przypadł do gustu zarówno starszym jak i młodszym, goście do rana nie schodzili z parkietu :-) Byliśmy wcześniej na ich koncercie i już wtedy wiedzieliśmy że dobrze wybraliśmy, ale występ na weselu przekroczył nasze oczekiwania. Chłopaki udowadniają, że można się wybawić na weselu bez obciachu i disco polo, za to z klasą i na poziomie:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl