Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ahoj! Miłego dnia wszystkim Zakochanym :-)
Autor Wiadomość
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Sie 09, 2015 11:50 pm   Ahoj! Miłego dnia wszystkim Zakochanym :-)

Kochani,

witajcie :-) . Przez dłuższy czas śledziłam wiele wątków na Forum, obczytywałam się, dowiadywałam, śledziłam tendencje..... I nadszedł czas, gdy wraz z moim T. rozpoczynam poszukiwania sali na jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu :-) !

Zanim zacznę się udzielać aktywnie na Forum, chciałabym od razu podziękować Administracji i wszystkim Forumowiczom, dzięki postom których już bardzo dużo się nauczyłam, na wiele spraw jestem wyczulona i wiem, od czego zacząć. Brawo za tak genialną inicjatywę, jaką jest ta strona!

Z uśmiechem na ustach rozpoczynamy poszukiwania i przygotowania.... a tymczasem życzę wszystkim mnóstwo słońca, uśmiechu i oczywiście miłości, miłości, miłości... :-)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 6:52 am   

panna.chichotka, gratuluję zaręczyn! :)

kiedy będzie ten piękny dzień? :)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 7:47 am   

panna.chichotka witam serdecznie :) Przyjemności z przygotowań życzę :) Macie już datę?
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 8:47 am   

Dorotka_, alekul89, dzięki za przywitanie i gratulacje :-)

Swoją rocznicę obchodzimy 17 kwietnia, więc celowaliśmy w jakiś miesiąc, w którym też 17. będzie sobotą, a że moim ulubionym miesiącem jest czerwiec, to wyszukaliśmy, że sobota 17 czerwca będzie w 2017 r. :-)

Nawet taka ładna data wyszła z tego: 17/06/2017 r., może jeszcze ślub o 17.00 :-) Ale zobaczymy, co i jak wyjdzie z salami, niektórzy straszą, że na dwa lata do przodu to już wszystko zajęte, a my planujemy rezerwować we wrześniu.... Zobaczymy :-) W każdym razie proszę mnie tu ustawiać, jakbym jakieś głupoty wypisywała albo miała fanaberie :-)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 8:58 am   

A macie już jakieś upatrzone sale, które bierzecie pod uwagę?
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 9:12 am   

Mamy kilka, tylko problem polega na tym, że praktycznie w każdej upatrzonej jest kilka sal, czyli kilka wesel jednocześnie, a wolelibyśmy znaleźć jakieś miejsce z jedną salą. Nikt ze znajomych nie miał nic do polecenia.

Po głowie chodziły nam Yuca, Czarny Staw, Casa de'Fiori i Solaris, znajomi polecają też Nostalgię. Póki co wertujemy strony internetowe. :-) Musimy zaplanować objechanie wszystkich ciekawych sal w weekendy, bo na co dzień mieszkamy w wawie.

[ Dodano: Pon Sie 10, 2015 10:17 am ]
Planujemy wesele na ok. 90 osób, góra 100 :-) a zobaczymy ile przyjdzie hihi :-)
_________________
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 7:22 pm   

panna.chichotka, Witam Cię w naszym gronie:)
Opowiedz o sobie coś więcej...np. jak wyglądały zaręczyny:) My lubimy takie opowiastki 8)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 7:43 pm   

Ja też również gorąco witam :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2015 6:38 am   

Witam Ciebie i proponuję założenie dzienniczka! Chętnie będę śledzić Twoje przygotowania :)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 12, 2015 10:18 pm   

Kochane Dziewczyny,

tyle się dzieje w tym tygodniu, że nawet nie mam kiedy się odezwać :-)

Tak mi jakoś raźniej, jak tak serdecznie witacie nowe dusze w swoim gronie :-)

Więc tak, trochę o mnie i o moim T. :)

Oboje jesteśmy z Łodzi, ale pracujemy i mieszkamy od kilku lat w Warszawie. Poznaliśmy się w podstawówce, takie zauroczenie-pierwsza miłość, ale z daleka, bo byliśmy wstydzioszki, żadne się nie przyznało, tylko sentyment pozostał :D Potem natknęliśmy się na siebie tuż przed moją maturą... Rachu-ciachu... I tak szczęśliwie zostało :-)

Datę ślubu wybraliśmy sobie chyba dwa lata temu, teraz dojrzeliśmy do tego, że czas wszystko załatwiać, jeśli terminowo i finansowo chcemy się wyrobić :-)


Aaa, i zrobiliśmy ostry research w internecie - ostatecznie najbardziej przypadł nam i naszym bliskim do serca Dwór Artusa. Jutro jedziemy obejrzeć, jeśli tylko wszystko będzie ok, to od razu podpiszemy umowę :-) Któraś z Was ma może jakieś wskazówki dotyczące tego miejsca?

Chcieliśmy też obejrzeć Zielone Zacisze, w grę ewentualnie wchodzi Yuca. I to by było na tyle :-) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało!!! :-)

[ Dodano: Sro Sie 12, 2015 11:20 pm ]
póki co ja śledzę Wasze dzienniczki! Tyle pięknych i mądrych rzeczy można tam przeczytać... aż się nie mogę doczekać TEGO DNIA :D
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 12, 2015 10:22 pm   

panna.chichotka, byłam na wszystkich salach na weselach (w Yuce na studniówce) i wygrywa zdecydowanie Artus :wink:
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 12, 2015 10:28 pm   

Ojej, dzięki! Kurczę, wiedziałam, że tutaj to się dowiem wszystkiego z pierwszej ręki :-)

Ostatecznie zmodyfikowaliśmy listę gości i wyszło nam ok. 80 osób... Pewnie przyjdzie max. 70, mam nadzieję, że żadna sala nie wypowie nam umowy, jeśli ktoś będzie chciał ten termin, ale z większą liczbą gości :)
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2015 11:07 pm   

Alekul miałam swoje wesele w Dworze Artusa wiec zapytaj jej, bedziesz miala informacje z pierwszej reki :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 8:43 am   

Zgadza się, miałam wesele w Artusie 4 lipca. Jak masz jakieś pytania to zapraszam, chętnie odpowiem:) W Artusie nie ma czegoś takiego jak minimalna liczba gości. U nas miało być 80 osób, ostatecznie było między 60 a 70 osób. Na pewno nie wypowiedzą Ci umowy z powodu małej liczby gości.
_________________


Ostatnio zmieniony przez alekul89 Czw Sie 13, 2015 8:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:02 am   

Dziękuję! alekul89, przyznam się, że po cichu czytałam Twoje dzienniczki i to właśnie one mnie zaczarowały i narobiły chrapki na Artusa :D powinnam uważać na jakieś zapisy w umowie? :D
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:07 am   

Cieszę się, że moje wesele jest dla kogoś inspiracja :D Nie zauważyłam żadnego szczególnego zapisu, do którego możnaby się przyczepić. Wydawała się być jasno i konkretnie sformułowana. Koniecznie daj znać jak obejrzycie sale ;)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:09 am   

Naprawdę piękny ślub i wesele, gratuluję, bo to wszystko na świeżo jeszcze :-)

Zastanawiam się czy jest sens robic poprawiny, czy nam polowa nie przyjdzie, czy moze zrobić poprawiny dla mniejszej liczby osób niż wesele :-)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:15 am   

Dziękuję :*

My mieliśmy dużo przyjezdnych gości. Zrobiliśmy 3-godzinny obiad w formie grilla w ogrodzie i deser. Jak potwierdzali przyjazd na wesele to pytaliśmy czy deklarują również przyjście na poprawiny. Prawie wszyscy się odliczyli. Nie robiliśmy typowych długich poprawin z dj'em czy zespołem bo większość wyjeżdżała w niedzielę i pewnie długo by nie posiedzieli. Przyszli się najeść i w drogę.
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:24 am   

To widzę, ze bardzo podobne koncepcje mamy :-) u moich znajomych tez najlepiej sprawdzal sie grill :-)

Zobaczymy, jak nam to wyjdzie finansowo, bo 90zl/os za grilla to jednak sporo :(
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:56 am   

Jak zrobicie krótszy obiad, np. tak jak my 3 godziny to zapłacicie mniej. 90 zł to cena za standardowe poprawiny trwające do wieczora. Porozmawiajcie z menadżerem, powiedzcie co byście chcieli, czego nie. Jestem pewna, że Pani Ania doradzi Wam, podsunie jakieś pomysły. W każdej kwestii można się z nią dogadać.
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 10:02 am   

alekul89, świetna wiadomość!!! Dziękuję Ci bardzo :D aż im dzisiaj powiem, że zrobiłaś im najlepszą reklamę na świecie hehe :D

na pewno odezwę się wieczorem, mam nadzieję, że uda nam się wszystko załatwić... :-)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 10:05 am   

Hehe powiedz powiedz :D Jestem bardzo zadowolona z tego jak zorganizowali nasze wesele więc będę polecać i zachwalać :)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:39 pm   

Girls!

To był szybki strzał.... Dwór Artusa zarezerwowany na 17/06/2017 r.!!! Udało się :D


Chociaż byliśmy tam półtorej godziny i spotkaliśmy trzy inne pary, a p. Ania powiedziała, że ma już sporo zapisów na 2017 rok, a nawet na 2018 :D Nasza data się uchowała, ale jak Managerka zobaczyła, jak nam na niej zależy, to powiedziała, że zablokuje nam ten termin na trochę, aż się namyślimy :) to namyśliliśmy się 10 minut pod drzwiami i podpisaliśmy umowę :) Wszystko absolutnie bezproblemowo i sympatycznie, w przyjemnej atmosferze :)

alekul, mówiłam, że Twój dzienniczek i opinie tak wpłynęły :) było jej bardzo miło i nawet powspominała wesele :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:43 pm   

panna.chichotka, ja byłam w Artusie na 3 weselach, za każdym razem byłam pod ogromnym wrażeniem :)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 10:01 pm   

Dorotka_, tym bardziej się cieszę :D

jesteście przekochane, dzięki fachowemu wsparciu załatwiliśmy wszystko w 3 dni od obejrzenia pierwszej sali w internecie :)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 7:28 am   

panna.chichotka napisał/a:
było jej bardzo miło i nawet powspominała wesele :)

Ciekawa jestem co mówiła ;)

panna.chichotka Dwór Artusa musi mieć coś w sobie, że i my i Wy tak szybko się na niego zdecydowaliśmy ;) Gratuluję szybkiej decyzji i podpisania umowy i życzę Wam tak udanego wesela jak nasze :)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 8:34 am   

alekul89, p. Ania mówiła, że bardzo udane wesele, bardzo dobra współpraca z Młodymi, wszystko bezproblemowo, spokojnie i super zabawa :-)


faktycznie musi mieć coś w sobie, bo jak pokazywaliśmy rodzicom i znajomym sale, nad którymi się zastanawiamy (bez wskazywania preferencji), to wszyscy wybierali dwór Artusa. A doświadczenia Dorotki_ już zupełnie utwierdzają mnie w słuszności decyzji :-) teraz Wasze dzienniczki będą na tapecie hihi :D

jeszcze w tym roku chcemy ogarnąć zespół i fotografa, p. Ania dała wizytówki jakiegoś zespołu i jednego DJ-a, trzeba się będzie zastanowić :)

alekul89, korzystaliście z noclegów w tym hotelu Boss? :)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 8:36 am   

Tak, korzystaliśmy. Też polecam :D
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 8:51 am   

Oooooooooooo <3 to świetnie!

a ja wczoraj wcześniej z pracy wyszłam, żeby zdążyć do Łodzi dojechać i dzisiaj na wariata do Warszawy... a przed chwilą dostałam smsa od szefostwa, że mam dzisiaj dzień wolny na odpoczynek :-) to chyba przymierzę się do oprawy muzycznej ;)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 9:25 am   

Jak Ace Voice to polecam :P mieliśmy boskie wesele dzieki Nim :)
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 9:27 am   

Hmmm..... Tak :D A drodzy są?
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 11:13 am   

panna.chichotka skoro przygotowania ruszyły, data i sala są t może warto pomyśleć o założeniu dzienniczka? Ja chętnie będę czytać :)
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 12:52 pm   

panna.chichotka, no nie jest to taki zespół. Ale słyszałam o droższych ekipach.

Są najlepsi według mnie, moich Gości i 4 kolejnych parach z naszego wesela, które ich wybrały :P ja może nie jestem obiektywna, aaaale poczytaj opinie na forum :)
_________________


 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 5:41 pm   

panna.chichotka, Tak tak zakładaj dzienniczek. W tej chwili 8)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 6:19 pm   

ok! zaraz przeczytam instruktaż zakładania dzienniczka :D

To Wam jeszcze powiem, że dziś dużo zmian nastąpiło hehe :D ale już teraz do przodu myślę :-)


słuchałam różnych zespołów i w Ace Voice po prostu się zakochałam. No ale oczywiście jedyny wolny termin u nich - 3 czerwca. Chwila namysłu i stwierdziliśmy, że super zabawa na weselu ważniejsza niż data taka trochę symboliczna - na szczęście Dwór Artusa 3 czerwca też miał wolny, więc... będę panienką dwa tygodnie krócej :-) Przyjechałam dzisiaj do Łodzi i podpisałam umowę z Ace Voice, mamy też fotografa - kolega mojego T. z obozów z czasów nastoletnich jest fotografem i powiedział, że z przyjemnością przyjedzie do Łodzi (na co dzień mieszka w Krakowie), termin miał wolny, więc ....


3 czerwca 2017 r. jednak będzie :)

A teraz Kochane lecę zakładać dzienniczek :)
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 7:31 pm   

Super, że udało się tak wszystko zgrać :-)
_________________


 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 8:41 pm   

Super że już trzy rzeczy załatwione :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 10:32 pm   

Witam na forum!
W Dworze Artusa jest wyjątkowy podjazd pod salę. Czuję się tam zawsze jakbym Parę Królewską podwoził :wed4
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2016 8:15 am   

Data jak najbardziej fajna :)
Dwór Artur wszyscy polecają - także też dobry wybór :D Będę śledziła przygotowania
_________________


Aneta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl