Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Pani Barbary Dresler na ul. Więckowskiego
Autor Wiadomość
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 11:33 am   Salon Pani Barbary Dresler na ul. Więckowskiego

To właśnie w tym salonie kupiłam moją suknię ślubną, chociaż z początku miałam zamiar tylko poprzymierzać i udać się do krawcowej, aby mi uszyła "składankę" z różnych modeli. Jednak suknia w tym salonie tak mi się spodobała, że powiedziałam, że innej nie chcę. Nie mam na razie jeszcze zdjęcia, w internecie szukałam i szukałam i nigdzie takiej nie znalazłam, ale jest jednoczęściowa i górę ma obszytą lekko marszczonym tiulem, a dół też z tiulu, tak jakby dużo warstw, taka leciutka się wydaje. :D Do tego delikatny 20 cm tren (w oryginale nie było trenu) i troszkę cekinków na samej górze i takie same rzucone delikatnie na dół sukni.
Chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was kupowała suknię w tym salonie i ogólnie co sądzicie o salonie Pani Dresler. Dla mnie panie były baaardzo miłe i naprzymierzałam się tam mnóstwo różnych kreacji. A Wy???? :rotfl:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Paź 30, 2012 4:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 12:41 pm   

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę barbar* i znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania - mnóstwo relacji z wizyty w jej salonie oraz kto u niej szył suknię.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 8:30 pm   

No, muszę przyznać, że mnóstwa to nie znalazłam, ale kilka rzeczywiście jest. Albo ja nie umiem szukać. :)Pozdrawiam.
_________________
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Sie 14, 2006 9:33 am   

Ja ten salon zaliczylam jako pierwszy w poszukiwaniu swojej sukni. Panie byly naprawde mile, rowniez przymierzylam wiele sukien. Na jedna sie prawie zdecydowalam, ale pozniej zobaczylam obecnie moja suknie to zdecydowalam sie wlasnie na nia. No ale jesli chodzi o salon pani Barbary to jak najlepsze wrazenie i nawet wtedy byla wycieczka do Karpacza dorzucona do sukni. :wink:
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:42 am   

Ja po przejściu chyba 90% salonów sukien w Łodzi ostatecznie zamówiłam swoją suknię w salonie Barbara...już się nie mogę doczekać przymiarki (w połowie lipca). Obsługa bardzo miła i fachowa. I gratis w postaci 7 noclegów w Karpaczu :D do wykorzystania w ciągu roku (tylko nie wiem czy od daty zakupu czy ślubu). Polecam!
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 12:50 pm   

Mnie osobiście obsługa w tym salonie nie przypadła do gustu.
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 6:49 pm   

EJ napisał/a:
Ja po przejściu chyba 90% salonów sukien w Łodzi ostatecznie zamówiłam swoją suknię w salonie Barbara...już się nie mogę doczekać przymiarki (w połowie lipca). Obsługa bardzo miła i fachowa. I gratis w postaci 7 noclegów w Karpaczu :D do wykorzystania w ciągu roku (tylko nie wiem czy od daty zakupu czy ślubu). Polecam!
Ja poszlam do tego salonu z polecenia moich klientek i z zalozeniem ze bedzie to moj pierwszy i ostatni salon sukien slubnych jaki odwiedze i tak tez sie stalo:)Panie odrazu jak tylko weszlam przeprowadzily ze mna wywiad i wiedzialy czego chce..Moja pierwsza przymierzana suknia zostala ta ostatnia-z malymi dodatkami z innych..Panie doskonale znaja sie na wszystkim i doradzaja w kazdej kwestii..Dodatkowo jest tam stosunkowo niedrogo z tego co slyszalam bo ceny wahaj sie w granicach-1000-2500zl..Moja sukienka bedzie kosztowala w sumie 1950zl..Zamowilam sobie tez tam buciki za 160zl..Zdecydowanie polecam wam drogie panie abyscie odwiedzily sobie ten salonik,bo warto..
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 8:29 pm   

Fajna promocja z tym Karpaczem hihi:)
Wiele z Was bardzo dobrze wypowiada sie o tym salonie,ale ja rowniez nie bylam zachwycona ani salonem ani obsluga
_________________
Agunia
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 11:31 am   

Ja też tam kupiłam suknie i jestem zadowolona
ALE..... postanowiłan też oddać po weselu suknię to tego salonu do prania
cena przyzwoita, niestety po praniu albo się skurczyła lub został pomylony gorset . Bo że suknia została pomylona to wyjaśniło sie na drugi dzien. Ale gorset mam mniejszy i Właścicielik twierdza że to na pewno jest mój gorset tyle ze na plecach brakuje mi 8 cm.
A nie przytyłam.... nie polecam tam prania bo nigdy nie wiadomo
_________________
 
 
zolwiczek 

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 4:21 pm   

W salonie Pani Barbary byłam jako w jednym z kilku odwiedzonych w celu znalezienia sukni. Panie ogólnie mile, przymierzyłam kilka sukien. Ostatnia, którą przymierzałam przypadła mi do gustu najbardziej. Gdybym nie zamówiła w innym miejscu bardzo prawdopodobne, że bym się zdecydowała na nią. Ogólnie polecam odwiedzenie salonu.
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 8:06 am   

Trafiłam na ten salon przypadkowo i muszę przyznac, że obsługa jest tam naprawdę świetna :)
Jak tylko weszłm pani się mną zainteresowała, wypytała czego oczekuję, sama donosiła mi suknie do przymierzania i wszystkie były ładne:)
Ostatecznie zdecydowałam się na suknię z Najny, ale gdyby nie to pewnie wróciłabym tam :smile: Naprawdę polecam :razz:
_________________

 
 
vera5 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 10:07 am   

Też polecam, obsługa bardzo miła, Panie bardzo cierpliwe, życzliwe i służą poradą. I mam dylemat gdzie zamówić bo mam salon Pani Barbary a drugi na Sienkiewica 31( nie pamiętam nazwy)dobrze że mam jeszcze trochę czasu i rozeznanie salonów z dwóch łatwiej będzie wybrać, teraz ruszymy za zaproszeniami ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 8:35 pm   

Również polecam ten salon, był to pierwszy salon w którym mierzyłam suknie, panie z obsługi są bardzo miłe, ale nie nachalne, nie wmawiały mi ze w każdej sukni wygladam bajecznie, a to było dla mnie bardzo istotne :) . Suknie całkiem ładne w przyzwoitych cenach. Jedyne co mi się nie podobało, to że wszystkie suknie które mierzyłam były na mnie za długie o ok. 30 cm ( a mam 1,62), no ale to taki drobny mankament, ogólnie polecam :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 3:19 pm   

Ava nie wszystkie przyszłe panny młode mają po 162 cm wzrostu. :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 3:25 pm   

agunia84, ale dodaj sobie 30 cm do 162 :) Ile widziałaś dwumetrowych Panien Młodych :?: :wink:
_________________

 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 3:32 pm   

Parę widziałam. :wink:
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 6:57 pm   

Pusiak napisał/a:
agunia84, ale dodaj sobie 30 cm do 162 :) Ile widziałaś dwumetrowych Panien Młodych :?: :wink:


No właśnie o to mi chodziło :mrgreen:

Ale też w związku z tym, że suknie były takie długie, zresztą halka też, to ciągle musiałam stać na takim okrągłym, ok. 30 cm podeście, halka którą pani kazała mi założyć, jak i przymierzane sukienki sięgały do ziemi, więc nie bardzo była możliwość zejścia z tego podestu i przejścia się w sukni. Ale to może taki chwyt marketnigowy- podest cały chował się pod halką i sukienkami, a dzięki temu miałam baaardzo smukłą figurę, no ale nic dziwnego, że to dawało taki efekt, skoro moje nogi zostały optycznie wydłużone o te 30 cm :mrgreen:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 6:58 pm   

Obsługa na 5. Tylko trochę marudziły, że taka chuda jestem :-) Ceny przystępne, wybór duży. Ogólnie polecam bardzo.
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 7:59 pm   

Salon i przymierzalnia bardzo ładne, obsługa przemiła, spory wybór sukni, Pani doradzała mi i dawała propozycje jakie mogę przymierzyć (przymierzyłam około 7 sukienek), ceny ok, ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, niestety nie można było robić zdjęć ale ogólnie polecam ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 9:53 am   

Co prawda kupiłam w innym salonie suknie, ale ten mogę polecić. Przemiłą obsługa, panie cierpliwe, pomocne.
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:18 pm   

Audiolka napisał/a:
Co prawda kupiłam w innym salonie suknie, ale ten mogę polecić. Przemiłą obsługa, panie cierpliwe, pomocne.


A ja się pod tym podpisuję. Naprawdę duży wybór sukien i panie bardzo cierpliwe.
_________________
 
 
kfikfi 

Dołączyła: 20 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:50 pm   

kupowałam w tym salonie suknię w 2009 roku. wspaniała. naprawdę super odszyta. a Panie zadbały o każdy szczegół i służyła dobrą radą. do tego ogromny wybór sukni zgodnych z najnowszymi trendami ale również sporo tradycyjnych. nie polecam tylko ich strony internetowej. nic na niej nie ma. Pani zgodnie za to tłumaczą iz nie zamieszczają nic na niej nowego by konkurencja wzorów nie podkradła :D
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 7:41 am   

Widze, ze juz dawno nie bylo tu opinii.
Ja bylam wczoraj w tym salonie. Panie przemile, na zmiane przynosily suknie i zakladaly na mnie. Niestety nie znalazlam tam tej jedynej, choc uwazam, ze swietnie wiedzialy co w mojej figurze podkreslic, a co ukryc.
Polecam!
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:49 pm   

Byłam dziś w tym salonie obsługa bardzo miła, sympatyczna, cierpliwa i uśmiechnięta.
Panie nie narzucają niczego na siłę. Jeśli coś się nie podoba to nie nakłaniają aby i tak przymierzyć to.

Suknie ładne :) polskie więc można je zmieniać i dopasowywać pod względem kombinacji jak się chce ;) Ceny też przystępne.

Polecam ten salon ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:19 pm   

super miłe Panie. trafiłam na moment gdy byłam sama w sklepie i na zmianę szybciutko przynosiłe nowe sukienki. obsługe oceniłabym na jedną z lepszych- bez narzucania, robienia min ( jak np. w Karinie na Zachodniej), z uśmiechem i zartami. mam w tym salonie 1 z 3 sukienek do ścisłego finału. podobno na targach rozdawali talony rabatowe, ale ze względów zdrowotnych nie mogłam na nich byc wiec w razie czego bedę musiała zapłącić 100%. chyba ze ktoś chciałby się pozbyć talonu?:)

salon polecam- strony absolutnie nie, bo jest na maxa obciachowa, ale podobno mają mieć niebawem nową.
 
 
patiinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 5:10 pm   

Byłam wczoraj w tym salonie. Na początek dostałam rękawiczki, żeby móc przejrzeć suknie na wieszaku. Zdziwiło mnie to, bo w innych salonach, w których byłam nie spotkałam się z tym. Następnie wybrałam pare sukni, które mi się podobały i do przymierzalni...a tam malutki podeścik 2 kroki w tył i spadam...halka była bardzo brudna i rękawiczki, które znowu musiałam założyć aby nie pobrudzić sukni. Minusem było również to, iż zmarzłam tam bardzo....Jezeli chodzi o obsługę to jestem zadowolona:) Pani przynosiła mi wiele sukien, mówiła co można i w jaki sposób zmienić. Mimo rękawiczek i halki oceniam salon pozytywnie.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 8:16 am   

patiinka zaskoczyłaś mnie ja nie dostawałam żadnych rękawiczek chodź Panie powiedziały, że dbają o suknie.
Przymierzyłam chyba z 6 i każdą dotykałam gołymi rączkami ;)
A podest hmm... jak dla mnie ok byłam już w takich salonach gdzie był taki mały jak dwie cegły ;/
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 11:16 am   

Kiedy byłyśmy tam z siostrą, również na dzień dobry dostałyśmy rękawiczki... dodam tylko, że mega brudne i porozdzierane.
Podest? dla mnie porażka, tym bardziej, że babki najpierw kazały stawać twarzą do lustra, a później się obracać, żeby pokazać się siostrze.
Panie na zmianę zakładały nam suknie mimo tego, że ja np mówiłam, że koronek nie chcę, to zakładały mi też takie...
Może i były miłe ale jak dla mnie-zbyt nachalne i odnosiłam wrażenie, że za wszelką cenę chcą nam coś sprzedać.
_________________
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 12:59 pm   

Ja wczoraj też odwiedziłam ten salon. Oczywiście mierzyłam suknie w rękawiczkach. Halka wyglądała tak a nie inaczej, gdyż Pani stwierdziła, że jest to jedynie halka "robocza". Przymierzyłam kilka sukienek, ale żadna w 100% nie była tą jedyną. Ceny powiedziałabym normalne, ale przyznam szczerze, że po odwiedzeniu Najny (Świat Mody Ślubnej) oraz Cymbeline, to powiem, że wysokie - sukienki, które tam mierzyłam w tych drugich salonach, były o wiele lepiej wykonane i dopracowane, a cenowo bardzo zbliżone (tylko czasem droższe o ok. 300zł - co nie jest ogromną kwotą).
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 5:31 pm   

Super salon i świetna obsługa. Ja noszę bardzo duży rozmiar, ale to nie był zbytnio problem. Mogłam poprzymierzać to co chciałam. Suknie piękne. Ceny jak wszędzie niestety nie niskie :?
Jeśli nie uda mi się kupić sukni używanej być może tutaj kupię nową.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob Wrz 13, 2014 2:50 pm   Salon sukien ślubnych Barbara Dresler

Panie przemiłe, umieją doradzić. Nie pieją z zachwytu kiedy nie wygląda się dobrze w danym fasonie. Mi Pani potrafiła powiedzieć co jest nie tak i doradzić w zamian coś innego. W ogóle miała 100 pomysłów na minutę. Czasem chyba aż za dużo, przymierzyłam ok 6 sukien, koronki i inne dodatki dosłownie fruwały w powietrzu. Dla mnie dużym plusem jest to, że mogę zmodyfikować pierwotny wygląd sukni. Panie doszyją/odprują cokolwiek tylko przyjdzie do głowy (oczywiście z umiarem). Szyją też od podstaw. W salonie są dwie przymierzalnie. Panie bardzo cierpliwe i mile, nie wciskają na siłę dodatków, słuchają co ma być, czego absolutnie nie i pytają o zdanie jury, z którym się przyszło.
Wyszłam stamtąd co prawda zmęczona od tego wszystkiego, ale raczej zadowolona, bo za rozsądną cenę zamówiłam suknię z dodatkami + przeróbki. Na koniec dostałam zniżki do jubilera czy kwiaciarni oraz podpowiedź gdzie mogę kupić buty. Te proponowane w salonie nie podobały mi się. Pani przyjęła to ze zrozumieniem i poleciła inny sklep.
Salon mogę polecić. Widziałam poprzednie opinie na forum, raczej pozytywne. Mam nadzieję, że do dnia odbioru mojej sukni wszystko będzie w porządku.
Miła atmosfera jest nie tylko do czasu jak się zapłaci za suknię (jak to czasem jak czytałam bywało, w innych salonach). Poszłam sama na drugi dzień, popytać o szczegóły, które mi z wrażenia umknęły poprzedniego dnia. Pani cierpliwe odpowiadała na moje pytania, mogłam spisać modele mierzonych sukien, wymiary które zostały spisane, obejrzeć umowę na suknię. Ponieważ potrzebowałam wymiarów koła do sukni, pani zmierzyła mi koło, nawet gotowa była pożyczyć mi halkę z kołem żeby przymierzyć do auta :razz:
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 9:33 am   

Czy możesz coś więcej powiedzieć o dodatkach?? Czy halka jest w cenie sukni czy trzeba kupić osobno a co z welonem? Słyszałam że czasami nie opłaca się kupić razem z suknią bo wychodzi drogo?
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 11:21 am   

Halka jest w cenie. Napisałam w moim dzienniczku, że za suknię, przeróbki, halkę, doczepiany tren, bolerko, 2 welony długi (3m) i krótki podwójny daliśmy 2150zł. Myślę, że bez tragedii. W innych salonach słyszałam o cenach samego welonu sięgających 700zł!
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 11:36 am   

A i 900 zl w Madonnie np :)
_________________


 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 1:49 pm   

Dzięki za odpowiedź:) jeszcze małe pytanko w tym salonie dają bez problemu robić zdjęcia?
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 11:24 am   

Połączyłam dwa tematy o tym samym salonie.
_________________
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 7:23 pm   

Przepraszam, za powielenie tematu. Nieuważnie szukałam.
Można robić jak zakupisz. W większości salonów nie można przed zakupem, co rozumiem, bo potem po prostu kopiują suknie z tańszych materiałów u kogoś innego.
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
Ostatnio zmieniony przez Alice_Liddell Wto Wrz 16, 2014 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Paź 07, 2014 5:17 pm   

mnie niestety się tu nie podobało.
panie takie sobie, usiłowały mi wciskać coś, na co nie miałam nawet ochoty patrzeć, przynosiły suknie na zmianę nawet nie pytając o zdanie i przechwalając się, że one wiedzą lepiej i zaraz przyznam im rację - nie przyznałam.
_________________


 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią Sie 07, 2015 8:00 pm   

Po przetestowaniu mojej sukni w 1000% i wypraniu jej, mogę śmiało polecić salon. Sukienka taka jak chciałam, Panie do ostatniej chwili robiły przeróbki wedle moich kaprysów. Należą im się duże brawa za cierpliwość do mnie, bo dałam się im w kość w ostatnich dniach. Sama suknia po wypraniu nie zmieniła się, wszystko ok. Oprócz tego, że do ponownej sprzedaży się nie nadaje, bo tak ją przetyrałam :D
Aha, przypomniałam sobie, że w dniu ślubu wyszło, że na plecach po zasznurowaniu zostaje na górze mały niezasłonięty kawałek ciała, jakby materiał był za krótki (choć to dziwne). Ja w salonie tego nie widziałam, ale moja mama tak i jakoś nie wiem nie zareagowała na to. Myślała że tak ma być czy coś i koniec końców zaszywała mi ze świadkową ten kawałek przed ślubem. Trzymało się do końca, rano mąż musiał odpruwać :D
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
Ostatnio zmieniony przez Alice_Liddell Pią Sie 07, 2015 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2015 8:55 pm   

Alice_Liddell napisał/a:

Aha, przypomniałam sobie, że w dniu ślubu wyszło, że na plecach po zasznurowaniu zostaje na górze mały niezasłonięty kawałek ciała, jakby materiał był za krótki (choć to dziwne). Ja w salonie tego nie widziałam, ale moja mama tak i jakoś nie wiem nie zareagowała na to. Myślała że tak ma być czy coś i koniec końców zaszywała mi ze świadkową ten kawałek przed ślubem. Trzymało się do końca, rano mąż musiał odpruwać :D


Dokładnie chodzi o panel, który jest pod wiązaniem i ma zakrywać przerwę między krawędziami gorsetu. Cały czas się przekrzywiał i jego róg nieładnie się układał wystając. Trzeba go było przyfastrygować żeby trzymał się reszty gorsetu i nie był krzywo.
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 4:11 pm   

Ja także mogę śmiało polecić salon Barbara przy ulicy Więckowskiego. Moja suknia była dokładnie taka jak sobie wymarzyłam. Mimo że pierwowzór był nieco inny Panie zgodnie z obietnicą zrobiły wszystko tak jak chciałam czyli dorobiły całą górę i wykończyły dół sukni. Panie wykazały się ogromną cierpliwością.

Mimo że ślub brałam w najgorętszy jak dotąd dzień roku w sukni nie było mi wcale gorąco była lekka, a goście byli nią zachwyceni mówili że jest śliczna. A Pan młody prawie zemdlał z wrażenia.
Ostatnio zmieniony przez aAnastasjAa Czw Sie 13, 2015 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl