Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ Just2one(Barył) i Wodzirej Michał
Autor Wiadomość
paulinaImarcin 

Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 4:14 pm   DJ Just2one(Barył) i Wodzirej Michał

Witam nie dawno zamieściłam ogłoszenie o poszukiwaniu DJ na wesele znajomi polecili nam duet z Konstantynowa DJ+Wodzirej. DJ grywa często sam w klubach i na imprezach prywatnych a Wodzirej jest konferansjerem i animatorem współpracuje z jakimiś agencjami artystycznymi podobno na większych imprezach jednoczą siły. Pokazali nam kilka filmów przyjęcia bardzo fajne. Był ktoś może na jakichś imprezach z udziałem, któregoś z panów? myślę że będzie dobrze:)
 
 
A_L 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Paź 15, 2011 3:21 pm   

Pseudonim dj znajomy p.Robert grał chyba 8nastke u mojego kuzyna w Pabianicach ta ksywa Barył jakoś mi się kojarzy... ale nie wiedziałam że zajmuje się też weselami chyba również się do niego uśmiechnę bo po tamtej imprezie mam bardzo miłe wspomnienia:)

[ Dodano: Nie Paź 16, 2011 3:19 pm ]
Też się zdecydowaliśmy na ten duet załatwili nam fotografa i zaproponowali kilka innych atrakcji. paulinaImarcin zdajcie relacje po waszym przyjęciu. Troche się wachaliśmy bo oni nigdzie się specjalnie nie reklamują ale jeżeli mają napięty grafik to coś chyba muszą potrafić :) )
 
 
paulinaImarcin 

Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 2:14 pm   

Już ochłonęliśmy troche po sobotniej nocy:) impreza REWELACYJNA:) Panowie spisali się w 10000%. DJ muzycznie świetny trafia we wszystkie gusta za to p.Michał jako wodzirej super facet ubrany był w cylinder i surdut bardzo się wyróżniał na sali w każdej sytuacji wiedział co powiedzieć. Warto było postawić na doświadczenie niż szukać kogoś tańszego(chodź cene mają i tak dość przystępną). GORĄCO DZIĘKUJEMY I NAPEWNO BĘDZIEMY POLECALI TYCH PANÓW:)
 
 
A_L 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 10:54 am   

U nas zrobili niesamowite wrażenie na gościach do tego świetnie ułożony program całego przyjęcia. Wesele było połączeniem tradycyjnego i trochę bardziej nowoczesnego:) Oczywiście na wstępie tradycyjny marsz.. Jak pojawiliśmy się na sali wodzirej zaczynał nas uroczyście witać zaprosił wszystkich gości nie było chaosu każdy wiedział gdzie się kierować. Po prostu początek czyli to co nas najbardziej stresowało wyszło super!!! wesele robiliśmy nie typowo bo w listopadzie w stylu Andrzejkowym. Panowie zapewnili wróżkę, występ komika i zorganizowali nam fotografa przekonali nas również do tego by skorzystać z usług barmana a nie robić wiejskiego stołu był to strzał w 10tke!!! Co do oczepin: treściwie i z uśmiechem. POLECAMY!!!
 
 
AnnaWedzik 

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 5:43 pm   

Miałam założyć nowy temat ale widze że juz takowy istnieje:) Roberta miałam przyjemność usłyszeć w niedziele wielkanocną na przyjęciu weselnym w restauracji Victoria w Łodzi. Imprezę prowadził sam było świetnie super muzyka i zabawy każdy wyszedł zadowolony. Razem z narzeczonym też zdecydowaliśmy się na usługi tego pana w sierpniu. Facet wie co robi byłam już na kilku imprezach rodzinnych z DJ w tym przypadku byłam pod wielkim wrażeniem:)

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2012 4:29 pm ]
Mój post miał na celu ocenę tego DJ-a proszę nie skłądać mi propozycji w wiadomościach prywatnych i kontaktamów do zespołów, kamerzystów itp.

PS.
Już zdecydowaliśmy się na usługi tego pana pozwolę sobię dodać że był on wstanie zorganizować to co chcieliśmy:fotografa, samochód i barmana mobilnego.

Napewno napiszę kilka słów po swoim przyjęciu:)
 
 
Aniak646 

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 5:03 pm   

Może ktoś przesłać kontakt?
 
 
DJ_Just2one 
Firma

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: KOnstantynów
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 4:02 pm   

Witam o tym że ktoś dodaje o mnie opinie na forum dowiedziałem sie od jednego z klientów :) Dziękuje za zaufanie wszystkim którzy skorzystali z moich usług i oczywiście ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
 
 
Aniak646 

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 8:42 pm   

A więc Dj Just2one a dla nas już po prostu Robert:) spisał się wyśmienicie!! POLECAMY TEGO DJ-a. Goście ubawieni na drugi dzień dzwonili i wychwalali jak to p. Robert wszystko rozkręcił. Muzycznie trafia w gusta każdego, zabawy również prowadzone w bardzo fajny sposób nic na siłę miało być wesoło i było. Na pewno miło będziemy wspominać współpracę z Panem:)
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 1:09 pm   

czy ktoś ma namiary na JUST2ONE??? :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kahakaha Czw Sie 02, 2012 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DJ_Just2one 
Firma

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: KOnstantynów
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 9:03 pm   

Kontakt wysyłam na PW:)
 
 
skajres 

Wiek: 32
Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 4:39 pm   

W czerwcu byliśmy na przyjęciu weselnym w Jaśminówce w Zgierzu, które prowadził ten duet. Byliśmy zachwyceni i nasze wesele również poprowadził pan Robert i Michał. W okresie przygotowań powiedzieliśmy jakie mamy oczekiwania i panowie stworzyli przykładowy scenariusz imprezy, który razem zweryfikowaliśmy. Repertuar muzyczny idealnie dopasowany pod gości. Wszystko na naprawdę wysokim poziomie:) Gorąco polecamy tych panów!!
 
 
AnnaWedzik 

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 12:08 pm   

Mam przyjemność wystawić pozytywną opinie po naszym weselu, na którym grał DJ Just2one w duecie z akordeonistą:) na gościach zrobili niesamowite wrażenie. Ustaliliśmy tylko scenariusz oczepin po za tym daliśmy wolną rękę co do muzyki i całego prowadzenia. p.Robert wytłumaczył nam że na tego typu imprezach gra się dla gości a nie to czego my słuchamy w domu.

P.S Wiemy już że jeszcze się spotkamy z tymi panami gdyż dwie osoby z rodziny zarezerwowały u nich termin:)

Polecam z czystym sumieniem!!

Pozdrawiam Ania
 
 
MariaRobert 

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Dobroń
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 1:17 am   

Nasze przyjęcie odbyło się w hotelu Leszczyński w Ignacewie. Oprawę muzyczną zleciliśmy panu Robertowi, który wraz z wodzirejem i akordeonistą zrobili niesamowite wrarzenie na gościach. Nie słyszeliśmy ich wcześniej ale zostali oni poleceni przez Dom Kultury w Konstantynowie wiec jeśli taka instytucja coś poleca zaryzykowaliśmy- było warto!! Z tego co wiem w przeszłym roku bedziemy sie równiez bawili na weselu mojej kuzynki która zdecydowała się tak ze na usługi p.Roberta. Goraco polecamy wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami a muzyka gra nam do dzisiaj w głowach:)
 
 
DJ_Just2one 
Firma

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: KOnstantynów
Wysłany: Sob Paź 18, 2014 2:21 pm   

Witam byłych i potencjalnych klientów:) Jeśli ktoś pisał do mnie w ostatnim czasie w sprawie oferty weselej na maila, który podany był w profilu proszę odezwać się na @, który został uaktualniony:)

Pozdrawiam
 
 
AniaDawid 

Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2015 7:14 pm   

14.02.2015 odbyło się nasze przyjęcie prowadził je Robert (Just2one) jako DJ trafił w 100% w gusta gości jako wodzirej prowadził sporo zabaw takich, których wcześniej nie widzieliśmy na weselach, do tego ciekawe atrybuty i przebrania:) Całości dodało smaku, to że grali w duecie wraz z akordeonistą pan Konrad integrował sie z gośćmi wychodząc za stoły i prowadził biesiadę na wesoło. Podsumowując: wesele z klasą i na wysokim poziomie!! Jesteśmy bardzo zadowoleni POLECAMY:)
 
 
DJ_Just2one 
Firma

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: KOnstantynów
Wysłany: Sro Sie 19, 2015 5:42 pm   

Uwaga!! nastąpiły małe rotacje w składzie i zmiana oferty a oficjalna nazwa firmy to PARTY EXPLOSION jeśli ktoś będzie szukał na forum opinii o w/w firmie to DJ Just2one Robert Baryłko jest tą samą osobą :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl