Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Złota Kaczka
Autor Wiadomość
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 09, 2011 11:26 pm   

my też myślimy o tym miejscu na wesele; moi rodzice w tym roku urządzali tam imprezę z okazji rocznicy ślubu i świetnie się bawiłam, jedzenie było pyszne poza rzeczami z menu zamówili też inne dodatkowo i nie było z tym żadnego problemu, a potem resztę dostali na wynos); obsługa bardzo miła i starała się spełnić każde życzenie już w trakcie imprezy
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:37 pm   

jestem po wstępnej rozmowie z współwłaścicielem Złotej Kaczki. za 3 tyg idziemy na rozmowę precyzującą już wszystkie weselne szczegóły jak: kolor kwiatów, smak tortu, godziny wydawania posiłków itd. dzis zjedliśmy tam obiad. jesli prawdą jest to, co dzis uslyszelismy tzn ze porcje weselne są takie jak ten nasz dzisiejszy obiad to wierzcie mi, nikt nie ma prawa wyjsc stamtąd głodny. na dokladną relację możecie liczyć po 14. V :)

[ Dodano: Pon Maj 16, 2011 8:56 am ]
tak tak i jeszcze raz tak- mówimy przyjeciu weselnemu w Kaczce. było pysznie, było dużo, sporo również na wynos. specjalnie pytalam gosci, czy nie nie mało jedzenia i czy aby smaczne. było elegancko, czysto, komunikatywnie, warunki umowy dotrzymane. no po prostu nie ma się do czego przyczepić. będę polecac Złotą Kaczkę wszystkim :)
_________________
 
 
aga i marek 

Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Sie 12, 2011 7:50 pm   restauracja złota kaczka

Wspólnie z mężem jesteśmy zauroczeni pięknem i klasą tego miejsca. W restauracji ZŁOTA KACZKA przeżyliśmy w tym roku najcudowniejszy i magiczny dzień-nasze wesele. Obsługa i jedzenie były na najwyższym poziomie! Polecamy to miejsce na wszelkie uroczystości ale także na kolacje z ukochaną osobą czy też obiady z rodziną. Agnieszka i Marek 06.2011

[ Dodano: Pią Sie 12, 2011 7:54 pm ]
Wspólnie z mężem jesteśmy zauroczeni pięknem i klasą tego miejsca. W restauracji ZŁOTA KACZKA przeżyliśmy w tym roku najcudowniejszy i magiczny dzień-nasze wesele. Obsługa i jedzenie były na najwyższym poziomie! Polecamy to miejsce na wszelkie uroczystości ale także na kolacje z ukochaną osobą czy też obiady z rodziną. Agnieszka i Marek
_________________
agnieszka i marek
Ostatnio zmieniony przez aga i marek Pią Sie 12, 2011 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartek86 

Wiek: 38
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 6:04 pm   

M_and_M, aga i marek, powiedzcie mi czy miałyście standardową ilość dań czy dokupiłyście jakieś? Moja Narzeczona strasznie przeżywa to aby jedzenia nie brakło i myśli nad dokupieniem jednego dania - aczkolwiek +10zł za zupę wydaje mi się sporą kwotą...
 
 
olqa_b 

Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 8:13 pm   

Witajcie,
Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was organizował/bawił się w ostatnim czasie na weselu w Złotej Kaczce? Jak oceniacie wielkość sali (chodzi mi o wesele dla 100, max. 120 osób), wielkość parkietu, wystrój, kontakt z właścicielami oraz jedzenie (ilość i smak)? Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc! :) :) :)
 
 
marad 

Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 1:27 am   

Witam. Od naszego wesela w Złotej Kaczce minął już dobry rok. Koszt: 180 od talerzyka + wiejski stół. Bawiło się u nas ok 80 gości. To chyba max jeśli chodzi o komfortową zabawę. Co prawda przy stołach można by jeszcze zmieścić trochę osób, ale z miejscem do tańczenia byłoby znacznie gorzej. Może to wynikać z tego, że mieliśmy bardzo roztańczonych gości :)

Kontakt z właścicielami oceniam jak najbardziej pozytywnie. Właściwie już przy pierwszym spotkaniu się zdecydowaliśmy. Przyszliśmy prosto z ulicy - bez zapowiedzi, szefowa profesjonalnie przedstawiła na ofertę. Była to miła odmiana, bo wcześniej byliśmy umówieni z właścicielem "Sali Tanecznej", który wcale się nie pojawił. Po pół godzinie przysłał kelnerkę, od której nie można było uzyskać żadnych konkretnych informacji.

Od strony kulinarnej bardzo słabo. Jedzenie było co prawda smaczne, ale w ilości śmiesznej. Wyglądało to tak, jak by liczyli na to, że z opłaconych 80 talerzyków nie zjawi się ze 20 osób. Nie tego się spodziewaliśmy, śledząc wcześniejsze komentarze na tym forum. Jakiś czas po weselu od jednego z gości usłyszeliśmy następującą historię. Skończyła się na stole Cola. Poprosił kelnera żeby ją doniesiono. Usłyszał że Coli już brakło, mogą podać sok :zly: Skończyło się na tym, że kelner pojechał do marketu i kupił 1 (słownie: jedną) butelkę Coli!

Jeszcze jedna sprawa. W cenę wesela wliczona była kolacja w pierwszą rocznicę ślubu. Nikt się z nami nawet nie skontaktował...
 
 
Aleks87 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 4:34 pm   

olqa_b, miałam wesele w Złotej Kaczce w sierpniu 2012
właściciele - bardzo sympatyczni i profesjonalni. Wszystko łatwo można z nimi ustalić, mieliśmy swojego barmana co na niektórych salach było dużym problemem, tu właściciele bez problemu się zgodzili choć byli zaskoczeni.

Obsługa przez kelnerów bardzo sprawnie przebiegała podczas wesela.

Mieliśmy ponad 80osób i jeśli u Ciebie będzie dużo osób "tańczących" to przy setce gości może być ciasno na parkiecie.

Jeśli chodzi o jedzenie, było go dużo, bardzo smaczne, nikomu niczego nie brakowało. Nad ranem goście nie mieli już nawet siły na barszczyk. Napoje były cały czas uzupełniane.

marad napisał/a:
Jeszcze jedna sprawa. W cenę wesela wliczona była kolacja w pierwszą rocznicę ślubu. Nikt się z nami nawet nie skontaktował...

hah, a to dobre. Nie dość że jako chyba jedna z niewielu sal w Łodzi oferują uroczystą kolację w pierwszą rocznicę to mają się jeszcze prosić żebyś przyszła??
Ja kilka dni przed rocznicą zadzwoniłam, zapytałam, serdecznie mnie zaprosili i powiedzieli że będzie czekał dla Nas stolik.
Byliśmy na tej kolacji i kolejny raz miłe zaskoczenie, super obsługa, wszystko na co mieliśmy ochotę, od przystawek do deseru łącznie z napojami i alkoholem było za darmo. Tak więc bardzo miły gest.

Podsumowując, z wyboru sali byliśmy BARDZO zadowoleni i ani my ani nasi goście nie powiedzą złego słowa.

olqa_b, jeśli masz więcej pytań zapraszam na PW ;)
_________________


Mój dzienniczek
Ostatnio zmieniony przez Aleks87 Wto Paź 29, 2013 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marad 

Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 9:27 pm   

Aleks87 napisał/a:
hah, a to dobre. Nie dość że jako chyba jedna z niewielu sal w Łodzi oferują uroczystą kolację w pierwszą rocznicę to mają się jeszcze prosić żebyś przyszła??


Każdy może mieć różne spojrzenie na różne kwestie. Ja sobie wyobrażam, że ktoś powinien nas poinformować.
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 10:33 pm   

my wspominamy bardzo miło kontakt z włascicielami. Nie przypominam sobie jakichs zgrzytów w kwestii obslugi czy jedzenia. nie dokupywaliśmy jedzenia, było go na tyle duzo ze nikt nad ranem nie mial juz miejsca na barszczyk. parkiet rzeczywiscie na mysle max. 90 gosci. wliczoną w cenę kolację po roku od ślubu równiez zjedliśmy-pamiętam, że nie mogliśmy być dokladnie w rocznicę, nie było kłopotu z przesunięciem terminu.

marad z całym szacunkiem, ale Twoje spojrzenie akurat na tę kwestię wydaje się być po prostu śmieszne
_________________
 
 
Aleks87 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 7:27 pm   

marad napisał/a:
Każdy może mieć różne spojrzenie na różne kwestie. Ja sobie wyobrażam, że ktoś powinien nas poinformować.

w takim razie możesz tylko żałować że nie zadzwoniłaś dopytać bo kolacja była bardzo przyjemnym prezentem od sali :)
_________________


Mój dzienniczek
 
 
kamejka 


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 9:14 pm   

My również rozważamy zorganizowanie wesela w Złotej Kaczce. Wysłaliśmy mailem zapytanie ofertowe i podzielę się z Wami najświeższymi informacjami:

- przyjęcia weselne organizują od 80 do 120 osób,
- koszt w 2015r za talerzyk to od 165 do 195zł/os.,
- koszt za wykorzystanie pokrowców na krzesła 4 zł/os,
- nie pobierają tzw. opłaty korkowej,
- w 2015 r będzie możliwy wybór pomiędzy stołami okrągłymi, a prostokątnymi,
- sala jest klimatyzowana,
- do dyspozycji młodych jest pomieszczenie gdzie można schować prezenty oraz lodówka do schłodzenia alkoholu,
- wiejski stół w cenie 800 lub 1000 zł (wersja droższa jest z Szynką Podkomorzy, znawcą nie jestem ale dziwię się że za jakąś szynkę +200 zł :P ),
- w prezencie od firmy kolacja w pierwszą rocznicę ślubu.

Jeżeli chodzi o szczegóły menu:
- otrzymałam przykładowe menu z ceną 165 zł za talerzyk, które jest bardzo bogate, aż zastanawiam się czy dobrze je rozumiem ;)
- w menu jest aż 6 dań ciepłych, w tym 3 zupy i 3 drugie dania + deser po pierwszym daniu. Oczywiście pewnie niektóre zupy podawane jako wspólny posiłek z drugim daniem (na pewno to się tyczy pierwszego posiłku), ale tego się muszę dowiedzieć ;)
- do tego kilkanaście przekąsek zimnych, ciasta, owoce i tort
- napoje zimne i gorące bez ograniczeń.


No nas zachęciło, także na pewno będziemy oglądać tę salę ;)
Ostatnio zmieniony przez kamejka Pon Kwi 07, 2014 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olqa_b 

Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 9:51 pm   

Ja już się zdecydowałam i organizuję wesele w "Kaczce" w sierpniu br. Cena za talerzyk wynosi około 150 zł i obejmuje 3 zupy oraz 2, a nie 3 drugie dania. Menu można modyfikować i zgłaszać swoje propozycje, wówczas koszt ten może się nieco zwiększyć. Dodatkowo właściciele przewidują zniżkę dla dzieci (do lat 3 bezpłatnie, do lat 8 60% ceny), a w cenie uwzględniają też świeże kwiaty na stole. Ceny wiejskiego stołu przedstawiają się tak, jak pisze Kamejka. Już teraz mogę powiedzieć, że współpraca z właścicielami "Kaczki" jest bardzo przyjemna, na maile odpowiadają błyskawicznie, ustosunkowują się do każdego pytania, wydają się być rzetelni. Jednak co będzie dalej - zobaczymy :)
 
 
atrusia 

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 9:26 am   

Witam,

Serdecznie polecamy Restaurację Złota Kaczka!!!
Genialne jedzenie, świetna obsługa, wspaniały kontakt z właścicielami. Wszystko na wysokim poziomie!!! Nasze wesele odbyło się 29.08.2015. Mieliśmy 90 gości i według nas sala jest dostosowana na niewiele więcej. W cenie jest bardzo dużo jedzenia, które starcza na poprawiny w gronie rodzinnym w domu. W cenie jest również tort, dekoracja, napoje, herbata, kawa i wiele innych. Szczerze polecamy!!!

Asia i Gabryś :) :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl