Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
HARIS z Czarnocina
Autor Wiadomość
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 8:08 pm   HARIS z Czarnocina

Czy ktoś z Was słyszał może ten zespół, albo bawił się z nim na jakimś weselu?
Dostałam numer od znajomych i nie wiem czy w ogóle zespół godny jest zainteresowania. :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 04, 2008 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
polczan 

Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 14
Skąd: Gościmowice
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 11:22 am   

Byłem ostatnio z mini na weselu i z ich strony było bardzo dobrze, na żywo, biesiada przy stole ciekawe konkursy, godny polecenia
_________________
Polczan
 
 
ruszek 

Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: polska
  Wysłany: Pon Sty 07, 2008 4:05 pm   

Wesele na którym byłam razem z Harisem bylo super, wytańczyłam się za wszystkie czasy, biesiada przy stołach fantastyczna, polecam
_________________
viola
 
 
Aneta232 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: Sro Sty 09, 2008 10:23 am   

:P Ha ha ha ciekawe kto tak napisał że ten zespół jest z Czarnocina?
Znam ten zespół bardzo dobrze i chłopaków którzy w nim grają, ale żaden nie jest z Czarnocina pochodzą z różnych stron. A co do muzyki tego zespołu to super.Dwa razy byłam na weselu i bardzo mi się podobało. Naprawdę polecam!
_________________
Pozdrawiam!!!
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 9:07 pm   

polczan i ruszek z tego samego kompa nadajecie :) coś podejrzane....
 
 
polczan 

Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 14
Skąd: Gościmowice
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 10:03 am   

Prawie masz racje - Kompy różne ale jedna antena, Ruszek razem ze mną był na tym weselu bo to rodzina - to raz, a drugie to ona częściej chodzi to ma jakieś rozeznanie a po resztą to Młodość teraz rozdaje karty przynajmniej w tym temacie.
polczan
_________________
Polczan
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 9:01 pm   

Po prostu, jeśli ktoś wchodzi na forum i jest zainteresowany tylko i wyłącznie jednym tematem to z naszego doświadczenia pachnie to daną firmą. :razz:
pozdrawiam
 
 
Misia 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 3:23 pm   

Ja podobnie jak siostra mogę napisać, że to super zespół. Nie raz widziałam jak chłopaki grają, co chwilę mają nowe piosenki super wokal. Pozdrowienia dla Tomka D.…
_________________
Misia ;-) ))
 
 
HARIS 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Blisko Łodzi
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 3:36 pm   Podziękowania

W imieniu zespołu "Haris" dziękuje za ciepłe słowa. I pozdrawiam wszystkim znajomych
_________________
HARIS
 
 
aniaz1983 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Piotrków Tryb
  Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 11:26 am   nowa opinia o zespole

Witam!
Miałam ten zespół na swoim weselichu :) grali świetnie! Wytańczyłam się za wszystkie czasy! Grali też u mojej kumpeli. Stały świetny skład. Muza różnorodna bawili się i młodzi i starsi. Dla mnie ważna sprawa: grają przy stołach /do kotleta ;) / miałam super weselicho bo kucharz też się spisał i moge sobie nucić "cholera fajne wesele..." :)
Naturalnie każdy ma swój gust polecam sprawdzić zespół /np dvd itp ;) /.

PS. info dla sponsorów weselnych nie należą do najdroższych zespołów.
 
 
Misia 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 3:38 pm   

Cześć! Słyszałam od koleżanki, że nadal świetnie gracie. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrowienia dla całego zespołu. Buziaczki :-***
_________________
Misia ;-) ))
 
 
ANETKA A. 

Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: RęKORAJ
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 1:35 pm   

ZESPół FANTASTYCZNY. W SOBOTę GRALI U MNIE NA WESELU, BARDZO MI SIę PODOBAłO. GOśCIE śWIETNIE SIę BAWILI,KONKURSY ZABAWNE,GRALI PIOSENKI BIESIADNE I NOWOśCI, WIęC PODOBALI SIę MłODSZYM JAK I STARSZYM GOśCIOM. POLECAM GORąCO, CENA RóWNIEż PRZYSTęPNA.
 
 
synapsa 

Dołączyła: 23 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 2:01 pm   

A wie ktoś może jakie są aktualne ceny za samo wesele lub wesele+ poprawiny?

[ Dodano: Wto Paź 28, 2008 2:04 pm ]
Interesuje mnie również, czy grają na żywo, ile jest osób i jakie instrumenty. Z gory dziękuje za wszystkie informacje...
_________________
martus
 
 
 
jaro255 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Koluszki/Bronisin
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 6:14 pm   Zespół Haris jest po prostu zajebisty!!!!

W tamtym Tygodniu 25 pażdziernika zespół Haris grał na naszym weselu.Dzięki nim nasze wesele było po prostu wspaniałe.Grają 100% na żywo i znają wszystkie nowe kawałki.Nie ma takich słów by opisać to wesele...A ich honorarium to na prawdę nie wiele jak na to co robią.Biorą teraz około 3000zł z poprawinami.

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 6:20 pm ]
Już minęło kilka dni od wesela ale ciągle słyszę ich muzykę a piosenkę"Łabędzi szum" w szczególności.Haris jesteście w naszych sercach!!!
_________________
Czaja
 
 
nowy123 

Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: andrespol
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 8:44 pm   

Czy mógłby ktoś podać nr tel. do zespołu HARIS?
 
 
aniaz1983 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Piotrków Tryb
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 1:58 pm   

to nr udostępniany na NASZEJ KLASIE do tego zespołu. Polecam :)

Edit: usunęłam nr telefonu, takie informacje podajemy wyłącznie na priv/
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Kwi 03, 2009 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 2:44 pm   

Szkoda, że nie można ich posłuchać w Internecie, bo z Waszych komentarzy wyłania się całkiem fajny obraz :) Teraz będzie niestety problem, żeby ich posłuchać na żywo... Ale wyglądają całkiem sympatycznie :) Cena za taki skład wydaje mi się jednak trochę podejrzana jeśli faktycznie jest razem z poprawinami...
_________________


 
 
Basienka 

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:44 pm   

Chłopaki grają świetnie i chwała im za to bo dzieki nim ubawilam sie tak że jeszcze przez tydzień nogi mnie bolaly od tancow :dan są świetni w tym co robią:) Tego wesela nie zapomne do końca życia :D
_________________
Basienka
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:42 pm   

Haris grał u nas na weselu w Zaciszu 29 sierpnia i było po prostu super :P Wszyscy goście bardzo chwalili zespół i byli pod wrażeniem gry na żywo przez całą noc :tancze:
A "skarpetkowy" konkurs był odlotowy, goście ze śmiechu nie mogli wytrzymać :D
_________________
 
 
anecia 

Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 8:05 pm   

Czytam co macie do powiedzenia na temat zespołu Haris i chcę napisać że ten zespół jest naprawde super bawiłam się na zabawach wiejskich kilkanascie lat temu jak oni grali to sala zapełniała się tłumem ludzi repertuar mieli nie tylko disco polo .piszę bo ostatnio byłam na weselu gdzie grali i po tylu latach usłyszałam ich znów i powróciły wspomnienia.Są nadal w znakomitej formie Polecam. ;) ;)
 
 
Bajusie 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 4:26 pm   

Witamy polecamy zespół Haris grali u nas na weselu 26,06,2010 i ludzia naprawde sie podobał.Nam również:) :) Graja muzyke dla kazdego i malego i duzego:)Konkursy ktore robia sa suuuuuuuuuuuperowe:)Polecamy ich nikt nie bedzie żałowac jak ich bedzie miał u siebie na weselu:) :lol:
 
 
AgataJagodziak 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:34 am   

Haris są super ;) dzięki nim było fajnie i sympatycznie :D bardzo zapamiętują gości (imiona itd). Zespół godny polecenia :D
_________________
Nareszcie szczęśliwa :-)
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 1:37 pm   

Mi polecono zespół Haris na wesele, ale nigdy ich nie słyszałam i nie wiem, czy to dobry pomysł. Osobiście miałam orkiestrę faworyta, ale są tak rozchwytywani, że krzyknęli sobie 5500 zł, czyli dla mnie zbyt drogo. Czy ktoś może przybliżyć w jakich klimatach muzycznych odnajduje się zespół Haris? Czy mogę liczyć na trochę nowoczesnej muzyki? :!:
_________________
 
 
asisMarti 

Wiek: 44
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 10:29 pm   

malinka1987 napisał/a:
Mi polecono zespół Haris na wesele, ale nigdy ich nie słyszałam i nie wiem, czy to dobry pomysł. Osobiście miałam orkiestrę faworyta, ale są tak rozchwytywani, że krzyknęli sobie 5500 zł, czyli dla mnie zbyt drogo. Czy ktoś może przybliżyć w jakich klimatach muzycznych odnajduje się zespół Haris? Czy mogę liczyć na trochę nowoczesnej muzyki? :!:


Też jesteśmy ciekawi jak to sie sprawa ma ;-)
czy ktoś może cos opowiedzieć - czy filmy jakieś ??
_________________
AS + MG = W.N.M.
 
 
przemek13 

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: wolbórz
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 9:24 pm   

Jak najbardzej polecam zespół HARIS
Super muzyka dla każdego świetna biesiada przy stołach zabawne konkursy :P
Panowie potrafią zza stolów na parkiet gości w kazdy wieku ;)
Dzięki muzyce tego zespołu moje wesele bylo jak najbardziej roztańczone i szalenie udane
POLECAM WSZYSTKIM NOWOŻEŃCOM JEŻELI CHCĄ MIEĆ UDANA IMPREZE
 
 
Nowożeńcy 

Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 7:27 pm   

Ogromne podziękowania dla całego zespołu Haris za wyśmienitą zabawę i atmosferę weselną 22 października :) Niesamowita oprawa muzyczna, ciekawe konkursy, różnorodny repertuar i zachwyceni goście :P Zespół z ogromnymi pokładami pozytywnej energii, który z pewnością rozgrzeje każdy parkiet i gości w każdym wieku.

Pozdrawiamy serdecznie
Kasia i Marcin
 
 
koluszek89 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: PL
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 3:46 pm   Kotakt do zespołu Haris

Witam serdecznie,

czy ktoś posiada jeszcze kontakt do zespołu Haris?

Byłabym wdzięczna za jakikolwiek namiar ;)

Dziękuję!
 
 
anulka185 

Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 8:40 pm   

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować całemu zespołowi Haris za niezapomniane chwile podczas naszego wesela.
Za stworzenie cudownej atmosfery, dzięki której zarówno my jak i nasi goście bawili się wyśmienicie.
Jeszcze raz Wam dziękujemy za energię, talent, pełen profesjonalizm, humor i zaangażowanie.
Muzyka, którą nam zaserwowaliście przypadła do gustu każdemu.
Wybranie waszego zespołu to był strzał w dziesiątkę. Ze spokojnym sumieniem możemy Was polecić każdemu :)
Pozdrawiamy serdecznie!!

Ania i Mariusz
:wed4
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 11:33 pm   

Mieliśmy zespół Haris w tym roku na naszym weselu i zdecydowanie dali radę ;-)
Dobrze grają, mają fajne konkursy, goście się przy nich nie nudzą :mrgreen: najtańsi nie są, ale na pewno warto !
 
 
PłachcikIAsia 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Tychów
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:39 pm   

Jesteśmy świeżo po weselu właśnie na którym grał zespół Haris i jak najbardziej mogę z czystym sumieniem polecić ten zespół każdej przyszłej młodej parze. :D
Z nimi także bawiliśmy się na paru innych weselach i zawsze było wesoło super konkursy, super muzyka, i za stołami także super bawią gości. Wyluzowani goście z nich ;)

Asia i Łukasz 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl