Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojemniki Sistema :)
Autor Wiadomość
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 08, 2014 7:29 pm   Pojemniki Sistema :)

Nie wiem, czy to kogoś zainteresuje, ale muszę się pochwalić! Kupiłam coś po prostu fantastycznego! Przedwczoraj poszłam do Carrefour a tam promocja na pojemniki. Już dawno przymierzałam się do zakupu jakiejś praktycznej śniadaniówki. Był taki wybór, że nie mogłam się zdecydować. W końcu wybrałam pojemnik Sistema - mały, dwukomorowy.
O taki: http://www.redcoon.pl/B475956-SISTEMA-Mały-split-To-Go_Termosy-i-pojemniki
Pomysł mi się tak spodobał, że wczoraj nie mogłam wytrzymać i poszłam po jeszcze jeden - idealny do przygotowania produktów na sałatkę, którą uwielbiam! I jest nawet osobny malutki pojemniczek na sosik i składany nóż i widelczyk. Wygląda to tak: http://www.complicatedmam...12/12/21356.jpg
I dzisiaj już je przetestowałam - zabraliśmy jedzonko do pracy :) sprawdziły się wyśmienicie. Jutro pojadę dokupić jeszcze taki do musli http://sistemaplastics.co...breakfast-to-go
i juz na cały dzień moje dietetyczne menu sie zmieści :)
Oj, rozgadałam się, przepraszam :P
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 5:01 pm   

My mamy między innymi taki:

i muszę powiedzieć, że jest bezbłędny! Mój T. bierze codziennie do pracy obiad, ponieważ dojeżdża do pracy do Warszawy i jest cały dzień poza domem. Dzięki temu pojemnikowi mogę dać mu zupę, czy leczo. Testowałam pojemnik na miliony sposobów i NIC się z niego nie wylewa, co w przypadku dwugodzinnej podróży jest bardzo ważne :)
Teraz poluję na taki:

niestety w moich pobliskich sklepach go nie ma, więc chyba poszukam w sieci :)
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 9:35 pm   

Był w Carrefourze! Muszę po niego pobiec. Mój M. będzie jeździł do Żyrardowa od czerwca. Z pewnością się ucieszy z takiego prezentu :) moje też sprawują się bez zarzutu :)
_________________

 
 
jagna 

Dołączyła: 11 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 9:37 pm   

a ile kosztuje takie cudo?
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Kwi 12, 2014 6:57 pm   

Hue ja na pojemniki Sistema polowałam już pół roku temu od kiedy dowiedziałam się, ze będą w Carrefour :smile: Z wysyłką się po prostu nie opłacało... Mam 3 pojemniki:
x2

i

Najczęściej, bo prawie codziennie (do pracy) używam ostatniego. Jest super, bo na spód kładę suche składniki typu ziemniaki/frytki/mięsko, a na pięterko surówkę, która najczęściej jest soczysta i nic się nie wylewa. Pierwszy używam do zup, ale od kiedy kupiłam pojemniki Tescowe to już dużo rzadziej. Drugi to chyba pomyłka, ale może dzieciom się kiedyś przyda. Do tego pojemnika można tylko wkładać suchy prowiant, bo nie posiada żadnych uszczelek no i przegródka, która jest na jednej połówce nie sięga do końca zamykania drugiej połówki (nie wiem czy jasno napisałam, ale generalnie dla mnie lipa :P ).
Mam nadzieję, że zrobią kiedyś troszkę większą wersję tego ostatniego tak o 100ml i byłoby gitara, ewentualnie żeby jeszcze spód był podzielony na dwie połowy :wink:

Tak jak wspomniałam super są pojemniki zwykłe z Tesco (w Tesco też jest już Sistema), bo te są sporo tańsze i wszystkie mają uszczelkę- fakt są to pojemniki jednokomorowe, a więc raczej obiadu o różnych konsystencjach się w nie nie zabierze. Przetestowałam je jednak na płyny i są cudownie szczelne :)
_________________
 
 
pawel.mat33 

Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2015 12:32 pm   

Widziałem podobne pojemniki w Carrefourze w niskich cenach. Będzie przydatny bo niedługo wujeżdzam na urlop i pojemniki będą idealne w podróż.


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Sty 09, 2015 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pamcia23 

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 14
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:44 am   

Mam takie pojemniczki. Często korzystam. Koniec z wykorzystywaniem pojemniczków po lodach. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl