Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknia dla puszystej
Autor Wiadomość
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 8:00 am   

No napewno macie racje, chyba będe musiała zrezygnować z takiego modelu, ale bardzo mi sie on podoba. Jak coś wynajde to wam podrzuce, bo wasza opinia sie dla mnie również liczy. Pozdrowionka
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 8:39 am   

A może ten model sukni będzie tobie odpowiadać ?? Moim zdaniem dziewczyna ślicznie wyglądała.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pią Paź 03, 2008 8:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 9:22 am   

Przeglądając allegro natrafiłam na takie propozycje i uważam, że dziewczyny fajnie wyglądają także w takich szerszych sukniach, jeśli są one odpowiednio dopasowane



Myślę, że troszkę pełniejsze dziewczyny powinny podkreślać szczególnie dekolt i talię, a efekt będzie murowany i będą pięknie wyglądać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez doni_iza Pią Paź 03, 2008 9:26 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 7:26 am   

Dzień dobry :) a co myślicie o takiej sukience http://www.oiw.pl/komis/suknia_2770.jpg ??też jest bardzo ładna!a może taka jest lepsza dla puszystej dzieczyny http://www.oiw.pl/komis/suknia_2476.jpg lub taka http://www.oiw.pl/komis/suknia_950.jpg ??takie mniej więcej suknie mi się podobają, ale czy któraś z nich się nadaje?? Chociaż z tych, które wklejace w tym wątku też mi się pare podoba! wypowiedzcie proszę swoje zdania. Pozdrowionka
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 8:48 am   

Moim zdaniem najlepsza jest 2 później 3, a na końcu 1.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 9:26 am   

dwójeczka śliczna :) myślę, że pasowałaby :)
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 2:15 pm   

moim zdaniem 1, 2 a na końcu 3 tak jak wkeliłaś :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 4:30 pm   

1.

moim zdaniem niebyt pasuje, glownie przez suto marszczony dol..

2.

chyba najladniejsza..

3.
tez ladna, bardzo podoba mi sie dekolt, ale troche za duzo dzieje sie na dole.. ja na pewno zrezygnowalabym z tego dopietego kwiatka..

poza tym nie wiem, jaki masz ksztalt sylwetki i w jakim fasonie byloby Ci najladniej..
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 10:15 am   

A ja chętnie bym pomieszała górę 3 sukienki z dołem z 2 sukienki :) no ale najważniejsze abyś Olusiu przymierzyła różne fasony-wtedy będziesz wiedziała w w jakim kroju Twoja sylwetka najładniej się prezentuje :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Pon Paź 13, 2008 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 10:04 pm   

tak szczerze mówiąc to trudno powiedzieć bo Panie na tych zdjęciach są po prostu szczupłe i nie ma porównania! Dodam tylko że jeśli ma się dość obszerne ramiona i biust fajnie wygląda suknia na szyję! moja znajoma taką miała i naprawdę ja odmieniła, bez porównania z gorsetem bez żadnych ramiączek gdzie wszystko się wylewa...
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 12:54 pm   

No dziewczynki postanowiłam nie oglądac już zdjęć na internecie tylko pójdę do kilku salonów i poprzymierzam (jeśli będą takie rozmiary:P) i zobacze w czym bede sie dobrze czula i w czym najlepeij wygladala. Jesli najlepiej w prostej ladnej sukieneczce to taka wybiorę, jeśli w innej to zobaczymy, bo wiadomo ze na tych zdjęciach (tak jak mówice) są szczupłe dziewczyny i ciężko wyobrazić sobie siebie w takim stroju. Mam tylko nadzieje, że znajde w łodzi w jakimś salonie suknie w ogromniastym rozmiarze:P
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 6:54 pm   

Taka mi sie nasuneła refleksja a propo ubioru dla puszystej.
Kilka lat temu znajoma wychodzila za mąz, nalezy ona do osob przy kosci, no i jak kazda panna mloda chcial byc tego dnia wyjatkowa. Nie przecze udało jej sie. Sukienka jak sukienka, na szerokich ramiaczkach odcinana pod biustem, z lejacej sie tkaniny (niestety jeszcze bardziej ja poszerzala), do tego miala rozpuszczone wlosy i dwa warkoczyki po bokach, calosci dopelnial wianek ze swiezych kwiatow.
No coz w jej marzeniach miała przypominać nimfe - w oczach meza moze i tak bylo, niestety pozostali obecni widzieli, przepraszam za skojarzenie Obeliksa.
To byla tylko taka mala dygresja i życze jak najowocniejszych poszukiwan :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 8:29 pm   

Olusiu, nie zrazaj sie brakiem odpowiednich rozmiarow w salonach, ja nie znalazlam w zadnym odpowiedniego rozmiaru.. Panie po prostu zazwyczaj nie dopinaja sukni albo po prostu je do Ciebie przykladaja.. trzymam kciuki za dobry wybor :))
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 10:50 am   

Dokładnie, tak jak napisała 555 nie zrażaj się, że nie ma większych rozmiarów.
Ja też nie należę do szczupłych dziewczyn a z przymierzeniem nie miałam problemów. Zakładałam rozmiar 38 (a nosze tak 42-44) a panie w salonie po prostu nie zapinały mi sukni z tyłu. Udało mi się przymierzyć każdą którą chciałam.
Mój wystający brzuszek udało mi się zamaskować marszczeniem sukienki. I wybrałam suknię z ramiączkami i dużym dekoltem. Też pomogło :) I welon zakrywał mi ramiona.
Trzymam kciuki byś znalazła tą jedną jedyną suknię :) i przymierzaj każdą która Ci się podoba, bo na wieszaku wyglądają inaczej i na Tobie też .
_________________


 
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:29 pm   

Ja tez nie nalezę do szczupłych (r.44-46) i byłam przerażona jadac na poszukiwania ale tylko gdy nastapiła pierwsza przymiarka zorientowałam się że to nie ma znaczenia bo panie sa bardzo miłe i staraja sie żeby suknia wygladała jak najlepiej na mnie mimo że trzy rozmiary za mała oraz niedopieta :wink:
_________________
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 6:16 pm   

Już odnalazłam tą swoją jedną jedyną, ale pokaże wam jak będę miała zdjęcie na komputerze. Jest to pierwsza suknia, która przymierzyłam i ostatnia mimo, że pomimo moich obaw przymieryzłam ich dużo. A poza tym od stycznia schudłam już 14 kg więc myślę, że nie będzie tak najgorzej. Już się doczekać nie mogę:)
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 8:00 pm   

olusia ja tez jestem wiekszych rozmiarow i mialam wlasnie taka suknie jak na 1 zdjeciu tym z linka i wydaje mi sie ze nie wygladalam az tak zle teraz mysle ze wybrala bym inna gore ale dolo byl ok nie poszerzyl mnie
 
 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 10:26 am   

Tzn którą konkretnie miałaś suknię?? Napewno pięknie wyglądałaś, ja już się doczekać nie mogę, a jeszcze tyle przygotowań przed nami. Po świętach pojadę, aby zdjęła ze mnie Pani wymiary, bo teraz byłam w szpitalu na laparoskopii więc narazie wolę nie ściskać tak brzuszka. Poza tym nie wiem, bo ciągle ta waga mi spada, powoli ale zawsze w dół już 16 kilo mi zniknęło, a wesele mam we wrześniu to nie wiem co to będzie jak tak dalej będzie spadała hehehe. Przy przymiarce w sierpniu się okaże, że suknia za duża będzie.
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 6:31 pm   

Kilka modnych sukni w rozmiarze XXL. Może kogoś zainspirują ;)









_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Wto Mar 19, 2013 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 10:04 am   

Co do 2 i 3 to zgoda- fajne modele na większą PM, ale 1 i 4 są mało "maskujące" :?

Sama zamówiłam suknię podobną do modelu 3 (konkretnie popularny na forum :cool: Gala Vathea).

Na pewno nie założyłabym tiulowej sukni z przeźroczystym gorsetem przy takim rozmiarze...a byłam już na ślubach gdzie PM w rozmiarze 50 w takim stroju wystąpiła :?
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
agunia86p 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 3:21 pm   

Kasiawka, a w jakim salonie byłaś z takimi rozmiarkami? Ja też mam z tym problem, bo wszedzie mówią że maks 42 rozm... :( :cry:
Ostatnio zmieniony przez agunia86p Sob Lis 22, 2014 3:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdab96 

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 6:23 pm   

Suknie w większych rozmiarach dostaniesz w rosado, szyją na zamówienie i nie ma ograniczeń rozmiarowych.
 
 
moniica 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 7:51 am   

W Najnie też mają większe rozmiary do przymierzania.
_________________

 
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 8:03 am   

agunia86p, w Karinie mają kolekcję w większym rozmiarze http://karina.net.pl/kole...lection_de_luxx
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 8:49 pm   

agunia86p, w dobrym salonie podpowiedzą Ci, jaki krój jest dla Ciebie dobry i dopasują suknię do Ciebie. Ja swoją zamawiałam w Nadii - do małych nie należę, a w swojej sukni czułam się pięknie i swobodnie ;) Polecam :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 9:40 pm   

Powiem tak ;] jak zamawiałam suknię miałam rozmiar 38. Tego też rozmiaru się trzymałam, do momentu ślubu, gdzie przytyłam konkret. Pani krawcowa z Najny poszerzyła mi kieckę i była zjawiskowa ;) Teraz troszkę mi się tu i ówdzie rozrosło, a że mieliśmy zaległy plener - salon sukien też mi suknię powiększył - zrobiono mi wiązanie po prostu. Także na moje powiększone rewiry kiecka znów jest idealna :)

mierzenie w salonie sukien nawet mniejszych (ja się w większość kiecek na przymiarkach nie mieściłam) to też nie jest problem. No chyba, że obsługa jest słaba i nie potrafi przyszłej Młodej doradzić i pomóc zwizualizować sukni już we właściwym rozmiarze
_________________


 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 12:23 am   Suknia dla puszystej

Witajcie, właśnie niedawno zapadła decyzja o ślubie z moim lubym :serducho: i od razu pierwsze co mi przyszło do głowy to jakie będę miała problemy z kupnem sukni ślubnej. Noszę rozmiar 54-58. Polećcie mi proszę jakieś salony gdzie mogłabym przymierzyć jakieś suknie nawet gdyby się miały nie dopiąć ale żebym chociaż się w nie wcisnęła i dało mi to jakiś pogląd czy to będzie dobrze na mnie wyglądać.
Na forum jest bardzo dużo bardzo starych tematów i nie wiem czy informacje w nich są aktualne. Do tego jak czytam że miałyście problem ze znalezieniem sukni w rozmiarze 42 albo 46 to aż mi się płakać chce. Co ja mam powiedzieć :cry:
Liczę się z tym że w Salonie nic nie znajdę i będę szyła u krawcowej ale chciałabym najpierw zobaczyć w jakim kroju będzie mi dobrze.
Dobre krawcowe też polecajcie :)
Jestem z Pabianic. Najlepiej aby salony i krawcowe były gdzieś z okolic - Łódź, Zgierz, Bełchatów ale jeśli będzie warto to i do Gdańska pojadę :mrgreen:
Błagam pomóżcie :padam:
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 11:59 am   

Jagódka01, przymierzyć rzeczywiście może być problem, ale polecamy salon na czerwonej przy piotrkowskiej. Aga (moja żona), też miała problem z rozmiarem, ale tam panie tak zrobiły, że w końcu udało się coś tam przymierzyć, a później uszyć już idealną :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 1:48 pm   

Czyli są tu jednak jacyś panowie :spoko: Dziękuję za poradę :) Na pewno z niej skorzystam. I czekam na dalsze podpowiedzi ;)
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 2:38 pm   

Jagódka01 napisał/a:
Czyli są tu jednak jacyś panowie
Jak najbardziej :) Zawsze to inny punkt widzenia :)
Jagódka01 napisał/a:
Dziękuję za poradę
Nie ma za co :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
karolina123 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 7:42 pm   Re: Suknia dla puszystej

Na Jaracza1 w lodzi dorin tam tez szyja na miare i maja wieksze rozmiary wejdz i zobacz. :) powodzenia
_________________
karolina
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 10:26 pm   

Dziękuję karolina123 :) Salon powędrował na listę salonów do odwiedzenia :razz:
 
 
ewelynka_89 

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 2:20 pm   

Odświeżam nieco temat :)
Macie jakieś salony do polecenia, gdzie będę mogła przymierzyć jakąś suknię? Ogólnie to chciałam uszyć sukienkę bez wcześniejszego mierzenia sukienki jakiejkolwiek gdziekolwiek, ale mam wizję sukienki. Po prostu obawiam się, że nigdzie nic nie będzie pasowało :( Byłam w 2 salonach i nic nie mieli w co bym weszła, dramat :( z rozmiarem to bliżej mi do 50 niż do 40. Pani u której byłam pytać się o szycie, nie robiła problemów, powiedziała jakie fasony mnie wyszczuplą, ogólnie wzbudziła moje zaufanie. Jednak może coś pomierzyć wcześniej? Jak myślicie?
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 3:31 pm   

ewelynka_89, w Salonie Sukien Ślubnych Anetty Kamińskiej w Piotrkowie Trybunalskim na pewno są dwie suknie w dużym i bardzo dużym rozmiarze. W tym moja, którą wystawiłam tam do sprzedania. Jakbyś była zainteresowana, to tam naprawdę świetnie Ci doradzą wszystko. Ja miałam rozmiar 46/48 i byłam mega zadowolona ze wszystkiego :-)
_________________

 
 
ewelynka_89 

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 6:57 pm   

Julia_ja Dziękuje za info :) Mam nadzieję, że w Łdz znajdę salon gdzie będę mogła coś przymierzyć, ale jeśli nie to zrobię sobie wycieczkę ;)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Wto Lip 05, 2016 9:15 pm   

Venus przy Katedrze (tu kupowałam) oraz Karina na Zachodniej były nielicznymi salonami gdzie mogłam przymierzyć suknie w dużym rozmiarze.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Alicja11 

Dołączyła: 20 Paź 2020
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Paź 23, 2020 8:33 am   

W sumie to trochę szkoda, że nadal trudno jest kupić ładną sukienkę dla puszystej panny młodej. Swego czasu przymierzałam wiele modeli i dużo z nich niby ładnych, po załozęniu bardzo podkreślało te niedoskonałości, które chciałam ukryć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl