Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja "Topolowa" w Zgierzu
Autor Wiadomość
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 11:10 am   Restauracja "Topolowa" w Zgierzu

http://www.topolowa.com.pl/

Czy ktoś był, widział i ma zdanie ??
_________________
Emi

 
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 9:55 pm   

www.topolowa.pl

Wiec sa tam 2 sale-jedna na oko do 60 osob,czysta,ladna,z drink-barem,salka sklada sie z 3 czesci-w srodkowej czyli holu mozna urzadzac balety.2 sala jest dosc duza,na oko do 150 osob,jest podest dla orkiestry,toalety OK,ogolnie nie jest zla,chociaz bez zachwytu.Menu standardowe,sa 3 wersje menu,modyfikacje mozna ustalac z kucharzem.Na pietrze sa pokoje,dojazd taki sobie ale po asfalcie,okolica tez taka sobie,przed budynkami tych obu sal jest sa mini ogrodki gdzie mozna posiedziec.
 
 
ika83 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 4:33 pm   TOPOLOWA ZGIERZ!!!

Samo miejsce ok, sala na wesele max. 110 osób, bez klimtyzacji, jest jedynie nawiew zimnego powietrza, duuuuuuży minus za obsługe - ruda pani pokojówka Jowita lub Julita rano zrobiła wychodzącym gościom ogromną awanture, zeby szybciej wychodzili, bo wezwie policje, orkiestrze kazala kończyc, bo im wyłączy prąd i światło. Uwaga również na alkohol - nam zginęło ponad butelek wódki, dodatkowo ktoś sprzątnął ze stołu 2 karty do aparatu 2 GB i 4 GB. Jedzienie ze stołów - prawie połowe, za które zapłacilismy i mieliśy sobie po weselu spakowac i zbarac, RUDA PANI kazała kelnerom sprzątnąć w tak szybkim tempie, ze zdążylismy zabrac część wedliny i pieczonych mięs i troszke wedzonej ryby, którą sami sobie kupilismy i zawieźliśmy na sale, nie pozwoliła nikomu wejsc na kuchnie (rodzicom i młodym) aby tam spakowć jedzenie. Za 4 worki na smieci - do posprzątania, które dał nam ktos z obsługi zrobiła awanture na śmierć i życie. Aha nasz własny bimber - 6 butelek również się cudem ulotnił, wręcz wyparował razem z butelkami. A na koniec goście dostali złe klucze do pokoi i nie mieli gdzie do rana się przespac, gdyz wyzej wymieniona pani była nie uchwytna!! Pani pokojowa, recepcjonistka jak się okazuje, jest również szefem na weselach i rządzi wszystkim. Jedynie godnym polecenia pracownikiem jest szef kuchni Pan Marek - gotuje superkowo bardzo smacznie, domowo:) Polecam go szczerze!!
_________________
ika
 
 
dazima 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 8:59 pm   

My oglądaliśmy tą salę pod kontem naszego wesela i całe szczęście, że tam nie będzie naszej imprezy. Nam właściciel wydawał się bardzo dziwny, na każde nasze pytanie odpowiadał "nie ma problemu", albo "da się zrobić". Dziwnie się zachowywal, czasem mialam wrażenie, że jest nieobecny podczas rozmowy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez dazima Pon Cze 28, 2010 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatek i Irbis 


Wiek: 42
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:08 pm   

Kategorycznie ODRADZAM organizowania tam wesela. My w czerwcu mieliśmy tam wesele w piątek jak pojechaliśmy dekorować sale była wielka awantura sala była bardzo brudna, zagrzybiała przez okna nic nie było widać obrusy były pogniecione (jak psu z gardła wyjęte). Kiedy weszliśmy do kuchni był syf do półek można było się przykleić, kieliszki były koloru szarego, na blatach leżała psia karma i farby i wałki do malowania, za barem też nie było inaczej. Obsługa bardzo nie sympatyczna i jedzenia na stołach tyle co kot napłakał. Byliśmy bardzo zaskoczeni bo 2 lata wcześniej byliśmy tam u znajomych na weselu i myśleliśmy, że będzie też tak jak u nich. Okazało się jednak, że póki właścicielami byli rodzice było wszystko ok, a teraz właścicielem jest koleś około 26 lat i tylko zwija kasę przed weselem, a potem go nie widać mimo iż przy podpisaniu umowy zastrzegliśmy sobie żeby był. Na całe szczęście całe wesele uratowała zarąbista orkiestra.
_________________

 
 
 
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 10:04 am   

Hej,

byłam tam ostatnio - trochę musiało się zmienić od wizyty poprzedników.

Wlaścicielem jest młode małżeństwo. Mili - ale niestety sprawiają wrażenie mało profesjonalnych (może się mylę - jak tak to sorry)

To są ci samo ludzie co mają salę na przeciwko - czyli Balbinę.

Sala na Topolowej - przy mojej pierwszej wizycie mnie po porostu odrzuciła - ten pomarańcz i niebieski - tandeta.
Teraz byłam pare dni temu - i co - remont;)
Brązy, beże, biel - ślicznie się robi ;) )

Plus: hotel na miejscu, więc z przyjezdnymi gośćmi nie ma problemu ;)
a pokoje bardzo przyzwoite.

Parking ogrodzony. Budynek z zewnątrz odświeżony - odmalowany

Cena za talerzyk: 150-160zł.

Moja ocena w skali 1 do 6, to 4. (bez uzasadnienia)
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
Agnieszka9999 

Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 11:07 pm   

Witam, mieliśmy tam wesele w sierpniu i rzeczywiście duzo sie pozmieniało od wizyty poprzednikow, sale prowadzi mlode małżeństwo, sa tam 2 sale jedna na ok 70 os a druga na 120, my mielismy wesele na 60 os ale zrobilismy na tej duzej sali poniewaz dekoratorka robila dekoracje pod kolorystyke tej sali a troche żałowaliśmy bo sala na 70 os jest po generalnym remoncie w stylu retro, placilismy 160 zl w tym pokoj dla nowozencow, jedzenia bylo duzo i smaczne, obsluga spelnila wymagania, jestesmy bardzo zadowoleni ze zrobilismy wlasnie tam wesele. :lol:
 
 
AnnaCe 

Wiek: 30
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 8:30 pm   

Hej ;) Miałam tam wesele !! super sala , obsługa świetna , duzo jedzenia i pozadna jakosc !! Na miejscu jest hotel jakby ktos byl zainteresowany. Wszystko jest zadbane.Restauracja połozona w fajnym miejscu !! Serdecynie polecam !! ! ; )
_________________
Anna
 
 
 
lidzia 

Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 3:31 pm   

Mielismy tam z mężem wesele w poprzedni weekend na 95 osób,sala jest swiezo odremontowana w jasnych tonacjach,duza i przestronna,stoły wygladały bardzo elegancko a na krzesłach byly jasne pokrowce:) jedzenie i obsługa na plus ,pokoj dla nowozencow rowniez spełnil nasze wymagania jestesmy bardzo zadowoleni i mamy nadzieje ze niedlugo zglosimy sie tam z organizacja chrzcin:D szczerze polecamy!!!
_________________
lidzia
 
 
papek83 

Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 10:37 pm   

Byłam widziałam jadłam piłam i sie wybawiłam, a tak generalnie to sala super jedna i druga teraz po remoncie jest 100 razy lepiej, kelnerzy(obsługa )wykwalifikowana właściciele młodzi ale konkretni :) Naprawde polecam na wszystkie okoliczności, na pewno nie raz tam wpadnę. pozdrawiam
 
 
AnnaClapa 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: znajoma
Wysłany: Nie Lip 08, 2012 2:25 pm   

Mialam tam weesele w czerwcu ! Według mnie rewelacja ! ;) duzo pysznego jedzenia , swietnie wystrojona sala , mila mloda obsluga, swietna atmosfera . jesli sie o cos poprosi obsługe to sie dostaje ,nie ma problemu z niczym, ladna spokojna okolica.A co najbardziej mi sie podoba to to ,ze na miejscu jest hotel z przytulnymi pokoikami :) To miejsce ma swój klimat.Wszystko po remoncie ! czysto schludnie i cudownie !
_________________
Anna
 
 
Aleks.stawinska 

Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2012 2:12 pm   

Witam chyba rzeczywiście gdy pojawili się nowi właściciele zmieniło się na lepsze, mieliśmy w Topolowej wesele w czerwcu i naprawdę doznałam szoku iż sala była świeżo po remoncie. Tonacja sali w moich ulubionych jasnych kolorach :lol: Przy uzgadnianiu menu i wszystkich szczegółach jest właścicielka, która jest tez podczas przyjęcia weselnego i to jest duży plus, jedzenie bardzo dobre i dużo, pochwala dla kucharza obsługa kelnerska ok, naprawdę szczerze polecam, duży plus dla nowych właścicieli i załogi:) Pozdrawiam Aleksandra
 
 
dzidziapiernik 

Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 9:18 pm   

Z czystym sumieniem moge polecic tę salę, zmieniła się nie do poznania. Bawilam się tam niedawno na weselu i naprawde bylam mile zaskoczona- największym plusem jest wyśmienita kuchnia i UWAGA nieślizgająca się podłoga- a to nie wszędzie sie zdarza :P
 
 
K1910C 

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 6:54 pm   

Cześć ! Musze przyznać ,ze jestem pod wrażeniem zmian jakie zaszły na sali. Jest czysto w ładnych kolorach. Obsługa i jedzenie rewelacyjne. Prócz tego podoba mi się ogród ze stolikami jest po jednej i drugiej stronie w takie upały bardzo wskazane ! Czytałem na stronie o ich nowej promocji ! PROMOCJA!!!

W OKRESIE OD PAŹDZIERNIKA DO KWIETNIA OFERTA SPECJALNA!!!

WESELE ZA 130 ZŁ I POKÓJ DLA NOWOŻEŃCÓW GRATIS!!! A PRZEZ CAŁY ROK DLA KAŻDEGO KLIENTA ORGANIZUJĄCEGO U NAS PRZYJĘCIE WESELNE KOLACJA ROCZNICOWA DLA MŁODEJ PARY OD NASZEJ RESTAURACJI!! uwazam ,ze warto sie tym zainteresowac. !! !
 
 
kinga-kinia15 

Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 7:22 pm   

W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającej się reklamy, nie pozwalamy nowym użytkownikom wysyłać linków do czasu, aż napiszą 10 postow i będą zarejestrowani dłużej niż 7 dni.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość!
 
 
lazzzzy 

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lip 17, 2012 7:33 pm   

Hej

Miałem przyjemność mieć tam wesele i było rewelacyjnie sala obsługa jak najbardziej na plus, jedzenie bardzo dobre, naprawdę szczerze polecam. ;)
 
 
Aniś 

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 6:24 pm   

Proszę o nowości o Topolowej w sprawie przyjęcia weselnego!
_________________
ja i ty
 
 
kama1807 

Dołączyła: 30 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 3:27 pm   

W ostatnim czasie byłam gościem w sali Topolowa w Zgierzu. Niestety oprócz pięknego wnętrza sali i fajnie zrobionego ogródka nie widziałam żadnych innych plusów. Obecne lato było bardzo upalne, przy ponad 30 stopniach sala nie ma / nie uruchomiła klimatyzacji... Na sali były włączone 4 wiatraki, co przy ponad 100 gościach nic nie dawało. Można sobie wyobrazić jaka była temperatura w środku.
Jestem dość czepliwa jeśli chodzi o toalety. W damskiej nie domykały się drzwi, a o zamku można w takiej sytuacji zapomnieć. Nad ranem zupełnie nikt się już nimi nie interesował.
Jeśli chodzi o obsługę to raczej nie dawała rady. Nierówno rozdawała posiłki, jeden stół już zjadł, a ostatni jeszcze nie dostał jedzenia. Na stole wiejskim o drugiej w nocy był taki bałagan, ze nic nie wyglądało apetycznie żeby zjeść.
Jedzenie... Nie jestem osobą wybredną, ale nic było nie słone, więc wszystko było bez smaku. Do dzisiaj nie wiem z czym były krokiety :? , bo czuć było sam naleśnik. Najlepszy był chleb ze smalcem, ale chyba nie po to idę na wesele, żeby jeśc takie rzeczy :o .
Bardzo mały parking spowodował, że zanim wszyscy się zaparkowali minęło bardzo dużo czasu... Zbyt dużo...
Uważam, że najważniejszą rzeczą przy podpisywaniu umowy jest dopytanie o tą klimatyzację, jeśli ktoś bierze ślub w wakacje, każdy spocony i wszyscy wychodzący na dwór żeby się ochłodzić.
Reasumując sali nie polecamy, naprawdę za tą cenę można znaleźć dużo lepszą.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 7:46 pm   

Moja siostra była dwa tygodnie temu na osiemnastce w Toplowej i też narzekała na kiepsko działającą klimatyzację.
_________________


 
 
Specweselny 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 3:45 pm   

Witam serdecznie ,
Bawiłam się na weselu w Restauracji Topolowej na dużej sali i muszę powiedzieć ,że absolutnie nie zgadzam się z opinią poprzedników !! !!!!
Opisze wszystkie moje wrażenia w punktach mam nadzieje ,że moja opinia będzie przydatna.

1. WYSTRÓJ SALI - Sala podczas mojej wizyty była udekorowana na kolor biały z dodatkami turkusowymi. Dekoracja była zrobiona ze smakiem miło się na to patrzyło. Na stołach stały kwiaty i świece, na krzesłach były pokrowce.
2. OBSŁUGA - Podczas wesela obsługiwało Nas 4 kelnerów , dbali o każdy szczegół, Posiłki były wydawane na czas i jednocześnie dla wszystkich. Zwróciłam również uwag.ę na miła aparycję kazdego z obsługi ,uśmiech od początku do końca. Miłym zaskoczeniem była Menadżerka ? Właścicielka ? która nad wszystkim czuwała i była do białego rana.
3.CZYSTOŚĆ - co do czystości nie mam zastrzeżeń ,jeśli się coś wylało(wiadomo jak to na weselu :) ) od razu było sprzątniete.W toaletach ,są zapachy ,w damskiej jest koszyczek z przyborami higienicznymi , mysle ,ze to fajny pomysl bo na wesele zazwyczaj my Kobiety zabieramy male torebeczki w które nic sie nie miesci !
4. TEREN ZEWNĘTRZNY - Przy sali duży ogród , kącik do siedzenia + altana.
5. JEDZENIE - Najważniejszy punkt. Jedzenie bardzo smaczne zarówno dania głowne jak i zimne zakąski. Wszystko doprawione ze smakiem tak jak powinno być. Był także stół ze słodkościami który uginał się od łakoci-smacznie. Stół wiejski- widać ,że są to typowo wiejskie produkty ,wszystko ładnie podane i dużo -niestety nie powiem nic nt. smaku ponieważ nie jestem fanką tego typu jedzenia. Dużym zaskoczeniem był bigos podany ze zrazami i kluskami śląskimi,takiego dobrego dnia jeszcze nigdzue nie jadlam nawet u mamy w domu :)

Reasumując myślę ,że warto skorzystać z oferty tej Restauracji.
_________________
Specweselny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl