Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dj.Mar
Autor Wiadomość
mbcosta 

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 9:09 pm   dj.Mar

Czy posiada ktoś jakieś opinie o dj. Mar (Marcin Włodarczyk).

Prezentował się dziś na targach ślubnych, robił bardzo dobre wrażenie, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.

Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 3:35 pm   

Podbijam temat, czy ktoś mógłby napisać opinie?
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 12:33 pm   

Witam, nasze wesele prowadził DJ Mar (Marcin Włodarczyk) i nie mogło być lepiej! Dziwię się, że tak mało o nim na forum, bo jest prawdziwym profesjonalistą :) więcej opinii i komentarzy jest na jego stronie: www.djwesela.com Jeśli chodzi o nasze wesele to bardzo się cieszymy, że powierzyliśmy nasz wyjątkowy dzień właśnie tej osobie. Pan Marcin świetnie dobierał muzykę, wszyscy goście doskonale się bawili i tańczyli przez cały czas, do tego świetne prowadzenie imprezy i zabaw – ze smakiem, z klasą, w dobrym guście. Nie mogło być lepiej i chociaż początkowo myśleliśmy o orkiestrze, nie żałujemy wyboru i jakbyśmy decydowali od nowa to ponownie wybralibyśmy DJ’a Mara !! !! Na naszym weselu bawiło się też trochę zagranicznych gości (Włosi, Hiszpanie, Amerykanin, Chilijczyk) i również oni byli zachwyceni i bawili się wyśmienicie (najdłużej ze wszystkich!;)) Pan Marcin ciągle mówi do gości, naprawdę PROWADZI imprezę, a nie tylko puszcza muzykę ;) I ma świetny radiowy głos! Gorąco polecamy!!! Na naszym weselu było fantastycznie. Jakby ktoś miał jakieś pytania szczegółowe to piszcie na priv, sama szukałam wcześniej opinii tu na forum i nie było, ale nie żałuję, że zaufałam panu Marcinowi :)
_________________
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 8:44 pm   

Właśnie, praktycznie zero opinii o Nim w necie. Ja generalnie mam dylemat dj. czy orkiestra, a jak dj to chciałabym już sprawdzonego, więc szukam opinii i nic. Ktoś coś wie z doświadczenia? Prezentuje się super, profesjonalnie i sympatycznie. Widzieliśmy też na targach i przyznam szczerze, że jesteśmy bardzo zainteresowani. Ale nie przegada nam imprezy, nie jest to wesele zbyt wyreżyserowane? Jak z jego bawieniem gości, ma poczucie humoru i umie porwać tłum?
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 10:11 pm   

karola__88, co do poczucia humoru i wyczucia smaku w zabawach nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń :) jest bardzo kontaktowy i sympatyczny, profesjonalny - właśnie tak jak prezentuje się na targach (bo też spotkaliśmy go na targach). Też miałam dylemat czy dj czy orkiestra, ale absolutnie nie żałuję - wszyscy bawili się na weselu świetnie, a muzyka była zróżnicowana - fajna, nowoczesna impreza, ale dla starszych i tradycyjnych też się coś znalazło ;) Ale jednocześnie pan Marcin nie narzuca się nikomu i nie skupia całej uwagi na sobie, pozostawia też gości w spokoju, żeby tańczyli i bawili się po swojemu ;) w przeciwieństwie do zachwalanego i uwielbianego tu na forum Dj'a Piotra Pająka - byliśmy na weselu z nim i jasne, wszyscy świetnie się bawili, ale dj był główną gwiazdą wieczoru i nie pozostawiał chwili wytchnienia, cała impreza od początku do końca była przez niego wyreżyserowana tak jak piszesz... pan Marcin jest bardziej dyskretny ;) ale oczywiście też prowadzi zabawy - czy więcej czy mniej to już zależy od Was (u nas były zabawy tylko przy oczepinach, więcej nie chcieliśmy i były one naprawdę fajne) i żartuje z gośćmi. Opinie są na jego stronie tak jak mówiłam i śmiem twierdzić, że nie są "fałszowane" ;) sami dodawaliśmy komentarz u niego na stronie, ale postanowiłam też dodać tutaj na forum bo sama szukałam przede wszystkim tutaj opinii...
_________________
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2014 10:24 am   

ola i lukasz, baaardzo Ci dziękuję. Właśnie tak sobie wyobrażam swoje wesele, zabawy tylko przy oczepinach, dj, nie ma być gwiazdą programu ale subtelnym acz ważnym dodatkiem pomagającym w jego rozkręceniu. Zachwalanego dj. Piotra Pająka nie znam, ale jak mówisz, że robi takie show, to zupełnie nie w moim stylu. Bałam sie też drętwych żartów osoby, która myśli, że jest śmieszna, a nie jest. A z tego co piszesz dj. Mar wydaje się być właśnie taki jak wg mnie być powinien być. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, rozwiałaś moje wątpliwości. Lecę w takim razie spokojnie podpisywać umowę :D
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2014 5:58 pm   

To fajnie :) Naprawdę polecam z czystym sumieniem :)
_________________
 
 
szymek446 

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2015 12:54 pm   

Witam,

może ktoś jeszcze korzystał z usług tego DJ-a i podzieliłby się opinią?
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 2:08 pm   

Właśnie to mnie dziwi, Dj który podobno tyle lat jest na rynku, podobno ma tyle imprez za sobą i oprócz ola i lukasz praktycznie nikt nic nie napisał o tym dj... Ale miejmy nadzieję, że to zgodne z zasadą, że jak zły to piszą ludzie a jak dobry to nie piszą bo po co. :)
_________________

 
 
Kasia i Rafał 

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2015 7:57 pm   

Bardzo się cieszymy, że prowadzenie naszego wesela powierzyliśmy panu Marcinowi Włodarczykowi. Pan Marcin jest bardzo kontaktowy, sympatyczny i co najważniejsze profesjonalny w tym co robi. Wszyscy goście bawili się na weselu doskonale, muzyka była zróżnicowana – fajna, „wpadająca w ucho”, dla starszych i dla młodszych. Ponadto na wyróżnienie zasługuje prowadzenie całej imprezy i zabaw. Warto też dodać, że Pan Marcin ma świetny „radiowy” głos. Gorąco polecamy!!! :lol:
 
 
karola__88 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 8:46 am   

Teraz po weselu mogę się wypowiedzieć "z doświadczenia" :) Dj Mar bardzo fajnie zorganizował nam zabawę na weselu. Muzykę puszczał fajną, taka do potanczenia zarowno dla mlodszych jak i starszych. Fajnie bawił gości. Fantastycznie wybrnął z różnych trudnych sytuacji, gdy mielismy kilka "wtop" i opóźnień - ratował sytuację. Nadzorował czasowo całą imprezę, żebyśmy sami się z tym wszystkim nie pogubili. Może zabawy oczepinowe jako przeciaganie liny dla kobiet w szpilkach nie przypadly nam do gustu, no ale to juz kwestia wtórna. Radzę rowniez porozumieć się z Dj w sprawie dedykacji. Znajomi nasi szli kilkakrotnie z dedykacjami do Pana Marcina, ale nie zostały puszczone przez cała imprezę - chociaz byly to kawaleczki ktore my bardzo lubimy. Fajna zabawy podczas tańca, niejmniej dnia nastepnego uswiadomilam sobie ze nie poprowadzilam "pociągu", a to jedyna taka szansa była :P Polecam i radze bardzo dokładnie dogadać się we wszysttkich kwestiach, bo kazdy chce mieć ten dzien jak najbardziej idealny a Dj i jedzenia to podstawa na weselu.

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2015 3:47 pm ]
Dodam jeszcze, bo mi się przypomniało. Jeśli się ktoś zdecyduje na Dj Mar`a to dograjcie z nim wszystko, bo u nas zapomniał (a moze to bylo celowe - nie wiem) o rzucaniu kieliszków. Gdyby nie nasz fotograf, ktory podlecial do nas i pyta sie czy chcemy rzucac nie dal mu znac, że jeszcze rzucamy kieliszki przeciez to juz odprowadzal gosci do stolików. Przez co zrobilo sie niemile zamieszanie na sali. :-/
_________________

 
 
Aggnieszka 

Dołączyła: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Bełchatów
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 9:38 pm   

ma jakas strone internetowa?
_________________
Agniesia
 
 
gosiak890 

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 3:34 pm   

Witam, nasze wesele prowadził właśnie Dj Mar. Wrażenie na spotkaniach "przed" robił rewelacyjne, mega profesjonalne. Teraz mogę się wypowiedzieć jak to wyglądało w praktyce. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z prowadzenia imprezy, aczkolwiek mamy parę zastrzeżeń. Może wynika to z tego, że spodziewaliśmy się super profesjonalizmu, a niestety nie do końca tak było. Początek super, przywitanie razem ze wszystkimi gośćmi, toasty i na szczęście nie było puszczane po tysiąc razy "gorzka wódka"(co na niektórych weselach się zdarza). czar prysł gdy przy pierwszym tańcu na początku piosenki, nagle brak muzyki i cisza..Gdyby ktoś miał "wyuczony" pierwszy taniec, to już był by problem. Podeszliśmy do tego ze śmiechem, mała wpadka, nic strasznego. Ale przestało być śmiesznie gdy przez ponad pół godziny wesela, co chwila przerywało piosenki.. goście próbowali się bawić, ale niestety się nie dało, więc już na samym początku, zamiast rozkręcać imprezę, zajmowaliśmy się sprzętem, a goście porozchodzili się na papieroska. Okazało się, że to wina wzmacniacza i dopiero jak Dj go wymienił, można było zacząć zabawę. Goście fajnie się bawili, aczkolwiek brakło nam utworów, które sami wybraliśmy, wiele piosenek słyszeliśmy pierwszy raz. Oczepiny tak jak chcieliśmy, krótkie, nie przeciągane i zabawne, niestety nie doprowadzone do końca. Dj miał negocjować ilość alkoholu, a skończyło się tak, że zanim świadek rozdał po flaszce i zanim odzyskaliśmy buty, Dj już nam ustawiał kolejkę do życzeń. Jedna osoba która miała but zaczęła się licytować, świadek był rozdarty pomiędzy rozdawaniem butelek, a tym żeby przy nas być przy życzeniach. Pokazywaliśmy DJ, że nie odzyskaliśmy butów, ale jakoś już na to nie zwrócił uwagi. Ogólnie zrobił się chaos i niepotrzebny stres. Kolejnym punktem, który nam się nie podobał to to, że Dj zapomniał, że miał nam przygotować podkład pod prezentację z podziękowaniami dla rodziców i nie wiedział jaką piosenkę puścić później do tańca. Skończyło się tak, że podkładem były przypadkowe piosenki(niepasujące do prezentacji), a piosenkę dla rodziców, powiedzieliśmy chwilę przed jaką chcemy. Na pewno plusem dla Dj Mara jest wygląd i aparycja. Starał się cały czas bawić gości, prawie całe wesele, był za konsołą. Duży plus za piękny radiowy głos. Konkursy z niespodziankami w trakcie zabawy. Sporo rzeczy było też pozytywnych, ale chcieliśmy też opisać to co nam się nie podobało. Chcieliśmy napisać szczery komentarz, ponieważ sporym rozczarowaniem było to, że komentarz który napisaliśmy na stronie Dj Mara został przez niego zmieniony.. Napisaliśmy pozytywny komentarz, ale zaznaczyliśmy też drobne wpadki, komentarz został zmieniony na w 100%pozytywny. Trochę to nieuczciwe naszym zdaniem, dlatego tu napisaliśmy szczerą opinię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl