Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pająki!!!
Autor Wiadomość
adka 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 8:06 pm   Pająki!!!

Dziewczyny i Panowie, takie oto pytanie jak walczyć w domu z pająkami?? Ostatnio w ciągu 2-uch tygodni w moim kochanym domku w pokoju pojawiają się duże pająki.. Pokój jest duży (30m2), z kuchnią i jadalnią, biurkiem, kanapą i TV. Jeden pająk wyszedł chyba spod biurka, drugi spod komody, a ten trzeci po prostu pojawił się w kuchni dzisiaj.. Są naprawdę dużo, a takich się wręcz boję... No Perfekcyjną Panią Domu to nie jestem, ale też nie brudasem.. Przy trójce dzieci staram się trzymać względny porządek... A ostatnio było wszędzie sprzątane bo miałam chrzciny i dom aż lśnił czystością... Nie wiem skąd te wielkie paskudy (pająki) się biorą... Aha i ostatnio kupiłam BROS na Pająki... Pomóżcie co robić, skąd się biorą, jak się pozbyć!!!!
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 8:24 pm   

Ja już przestałam walczyć... W łazience notorycznie pojawia się jakiś pająk. Tym razem jest Stefan. Ostatnio był Zenon.
_________________
 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Paź 14, 2014 8:52 pm   

adka, pająki muszą skądś wychodzić, macie jakiś strych, piwnicę? Mogą przechodzić przez wnęki lub inne dziury...

Moja siostra miała w domu kątniki i to nie są zbyt fajne zwierzątka :) Skończyła się trauma gdy założyli framugi do drzwi, bo te paskudztwa potrafią zza ścian wyłazić :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Paź 14, 2014 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adka 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 8:44 am   

misia-misia, no super :)

Catylyn89, No mieszkamy na piętrze, a nad nami jest strych. Tylko że drzwi na strych są w korytarzu, a pająki wyłażą mi w zupełnie innym miejscu...

Zastanawiam się czy to aby nie działanie tego środka na pająki?? Po pierwszym pająku kupiłam BROS na pająki i rozpyliłam go właśnie koło lodówki, za komodą i na ścianie... I chyba one teraz zaczynają uciekać... No sama nie wiem...
_________________
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 11:25 am   

adka, rzeczywiście możliwe, że zaczął działać ten środek i one rzeczywiście właśnie przez niego wychodzą ze swoich ukryć.
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 11:39 am   

hmm, ja zauważyłam, że z okresie zimowym pojawia się w domu więcej pająków ( chyba dlatego, że w domu cieplej). Nie mam żadnej dobrej rady na pająki. Bardzo się ich boje i jedyne co mogę zrobić to krzyczeć, a jak któryś bardzo mnie wkurza a nie ma nikogo w domu to biore lakier do włosów i go pryskam :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 1:55 pm   

Ja na szczęście tego problemu nie mam, ale mieszkam w mieszkaniu, więc to pewnie znaczna różnica. Mały pająk to jeszcze pół biedy, ale jak widzę takiego tłustego i dużego, to panikuję.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 11:33 am   

Nie cierpię pająków! fuuj... czasem jakiś się u nas niestety pojawia, a ja nie jestem w stanie darować mu życia... albo jego albo moje... nie wiem czy jest jakiś dobry sposób na nie. Kiedyś zamówiliśmy pana, który nam wypsikał mieszkanie specjalnym preparatem (pomogło na jakiś czas) a on powiedział, że pająki wybierają tylko dobre domy ;)
_________________
 
 
irila 

Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Łódż
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 1:13 pm   

Poszczuć pająka facetem, u mnie to się zawsze sprawdza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl