Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile wcześniej kupić garnitur dla Pana Młodego?
Autor Wiadomość
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 2:06 pm   Ile wcześniej kupić garnitur dla Pana Młodego?

Ile wcześniej kupić garnitur dla Pana Młodego?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 5:42 pm   

Myślę, że 2-3 miesiące wcześnie to taki optymalny czas.
My czekaliśmy do ostatniej chwili, bo mój Mąż miał zrzucić parę kilogramów 8) , poszukiwania zaczęliśmy trochę ponad miesiąc przed ślubem, to było jednak za późno. Mój Mąż jest raczej niewymiarowy, po ponad 2 tygodniach poszukiwań zaczęliśmy zastanawiać się nad szyciem na miarę, ale nie było już na to czasu. Ostatecznie coś udało się kupić, ale to nie był ani Jego, ani mój wymarzony garnitur...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 7:43 pm   

hehe ava u mojego P. też jest, że "jak schudnę to dopiero kupię"... tylko z tym chudnięciem niespecjalnie idzie :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Nie Gru 11, 2011 7:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 17, 2011 4:18 pm   

Oj z garniturem to nie za wcześnie. My kupiliśmy w grudniu 2008 (ślub: sierpień 2009), bo mieliśmy kupon promocyjny do Próchnika. Wydaliśmy (tzn. teściowie :wink: ) ponad 1000zł. I do ślubu mój mąż schudł 20 kg. Nie, żeby specjalnie - tak wyszło. Miesiąc przed ślubem przymierzył garnitur i nie mógł założyć spodni, bo jak puścił, to natychmiast z niego spadały.
Niestety Próchnik zostawił nas na lodzie z nowiusieńkim garniturem, bo nawet nie chcieli nas do swojego krawca wykonującego drobne poprawki wysłać.
Na szczęście 2,5 tygodnia przed ślubem udało nam się kupić nowy garnitur w Peek&Cloppenburg za całe 300zł, a pani z poprawek krawieckich w Galerii się zlitowała i pomimo długaśnych kolejek na usługi (ok. 5 tygodni w tamtym okresie), skróciła spodnie w 2 tygodnie :)
Także nie można kupować garnituru za wcześnie. Myślę, że 2-1,5 miesiąca przed ślubem jest odpowiednim terminem na rozpoczęcie poszukiwań.
_________________

 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 1:40 pm   

My kupujemy do końca grudnia (mamy bon rabatowy od jednej z forumowiczek! :) ), a ślub na koniec kwietnia, więc trochę ponad 4 miesiące wcześniej. Myślę, że na wahania wagi nie ma co liczyć w naszym przypadku. :) Chociaż wiem, że bardzo różnie bywa.
 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 9:58 am   

U nas 3 miesiące przed ślubem, na odbiór czeka się 2,5 miesiąca... :)
_________________
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 11:55 am   

To chyba indywidualna kwestia każdego z nas,pamiętam że Mój Narzeczony garnitur kupował na 2 miesiące przed ślubem- dla jednych to bardzo późno,ale wydaje mi się że było w sam raz.
_________________

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:14 pm   

My jedziemy pewnie w kolejny weekend, więc będzie to około 2,5 miesiąca przed ślubem :)
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 1:34 pm   

Mój mąż miał na 3 tyg przed i powiem wam, że jak dla mnie to za późno. Niestety u nas tak wyszło ponieważ firma, w której pierwotnie zamówiliśmy szycie garnituru na miarę strasznie partaczyła swoją robotę. Co jechaliśmy na przymiarkę to garniak wyglądał coraz gorzej. Chyba po piątej przymiarce (właśnie 3 tyg. przed weselem) zaczęliśmy szukać jakiegoś innego gotowego no i w innym sklepie. Na szczęście nam się udało a wybór okazał się 100% lepszy. A z tamtego garnituru po prostu zrezygnowaliśmy, bez konsekwencji.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 9:09 am   

My kupilismy 5 tygodni przed ślubem.
_________________
Skyler

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 7:34 pm   

Mój luby kupił garnitur w czerwcu. Poprawki były zrobione po tygodniu czy dwóch. Ślub był w sierpniu.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
karra 

Dołączyła: 30 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 1:31 pm   

Miesiąc przed wystarczy.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 6:56 pm   

Jeżeli ślub jest w "sezonie" to ok 3 miesiące przed. Jak my szukaliśmy to w zależności od miejsca i obłożenia różne terminy gotowych poprawek mówili. My kupiliśmy na miesiąc przed i poprawki były bardzo szybko zrobione, ale tak trafiliśmy
_________________
Skyler

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 7:12 pm   

My kupiliśmy 6 tygodni przed :)
_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 8:17 am   

My zamówiliśmy garnitur ok. 2 miesięcy przed ślubem. Garnitur będzie szyty na miarę w Joyvi :)
_________________
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 4:26 pm   

Cześć posiadam kupon rabatowy na kwotę 250 zł na zakup garnituru lub smokingu w Vistula, ja kupiłem w innym sklepie więc nie wykorzystałem, ale jak ktoś jest pewny zakupu w Vistuli, to więcej na priv.
_________________
 
 
rabonsa 

Dołączył: 07 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 10:04 am   

Ja garnitur kupowałem kilka miesięcy przed ślubem ;)
 
 
zizu19 

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 1:10 pm   

My kupiliśmy garnitur miesiąc przed ślubem, akurat był jeszcze czas na jego ewentualne przeróbki krawieckie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl