Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia makijażu Megi
Autor Wiadomość
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 11:18 am   

Ja się malowałam u megi w sobotę, rzęsy miałam malowane tym żółtym tuszem i nic mi się nie osypywało. :o

Co do nierówności w nakładaniu cieni. Ja zawsze patrzę w lusterko i sprawdzam głównie czy cienie są rozprowadzone równomiernie. Gdy coś mi nie pasuje proszę megi o poprawkę z czym nigdy nie było problemu. Oczywiście, że to się zdarza.
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Sob Paź 13, 2012 8:32 am   

Byłam na próbnym - super było i super efekt + makijaż zmyłam po 26 h i do tego czasu był w świetnym stanie!! :) Dodatkowo poszłam za namową Meggi na mikrodermabrazję i moja skóra teraz czuje się o wiele, wiele lepiej!! :) Polecam
_________________
Leonard mój
 
 
teqiba 

Dołączyła: 24 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: stąd
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 10:04 am   

megi napisał/a:
chce sprostowac ta ostatnia wiadomosc

1. makiajz probny, robmy do momentu az klienka jest zadowolona, nawet 2-3 razy nie pobieram dodatkowo pieniazkow

2. pracuje na firmach typu chanel lancome, nouba, dior, make up forever, sisley,ysl.
buzia zawsze jest na tyh kosmetykach malowana, Owszem byl revlon, ale do niekorych sklonnosci cery,dobrze sie sprawdzal , ale wycofalam , z uwagi na wlasnie takie opinie,
Blyszczyki firm typu chanel , dior , sisley, plus loreal , revlon, tak aby klientki mogly dostosowac sobe zakup do poprawy finansowo pracuje na bazach artdeco, sephora, este lauder , zalezy od cery. TUsz zolty maybeline, w kuferku posiadam ysl , clinique, ale nie ma porownania, w efekcie, i czasem juz same macie w torbie, ze soba ten zolty aby tylko jego uzyc , W kazdym kuferku wizazysty sa rozne firmy i nawet znajdzie sie golden rose.........dlaczego nie skoro cos ma fajne zastosowanie, Ale jak ktos ma wymogi tylko selektywne, prosze mowic. Zawsze mozna podejsc i sprawdzic na czym pracje, nie mam nic do ukrycia

3. uwazam ze czesto zawodzi komunikacja, Kazdy makijaz to rzecz gustu, i tez typow cery, Staramy sie, ale no nie ukrywajmy zdazaja se i wpadki, i zle porozumienie, gust, zly dzien jednej lub drugiej strony, takie jest zcie. Kwestia poprostu wyjasnienia, Ja nie wyszlabym niezadowolona.

4. kolejki sa, sa1- 2-3 osoby jezel jest cala rodzina, ale czesto przychodza 20-30 minut wczesniej i poprostu czekaja, zeby sie nie spoznic w ten dzien, ale to nie ma wplywu na moja prace,i nigdy nie robie na odwal sie , jak sie wymaga czasu od kogos to tez trzeba miec ten czas na probie , aby dojsc do porozumienia, to dziala w obie strony.

p.s chcialam tylko sprostowac szczegolnie kwestie kosmetykow, a reszta zalezy od Nas i od WAS..............


1. Mnie nie robiłaś kilka razy tylko powiedziałaś że na ślubnym będzie już ok
2. Super masz kuferek, ale widocznie tylko do opisywania jego zawartości na forum - jak widzę nie ja jedna to już zauważyłam.
3. Ciekawa jestem czy tak "nie wyszłabyś niezadowolona" gdybyś miała godzinę na to żeby wrócić na drugi koniec miasta do domu, wykąpać się, ubrać, przyjąć błogosławieństwo i lecieć do kościoła.

AnnEff napisał/a:
Widzę, że ten temat na forum jest stworzony tylko do wyrażania pozytywnych opinii, ale to chyba nie tędy droga..


Dokładnie.

Ale znalazłam jeden plus całej tej sytuacji.
Myślałam nad tym żeby samodzielnie zrobić ślubny makijaż, ale naczytałam się opinii że amatorski nigdy nie będzie tak piękny jak profesjonalny.
Jeżeli więc Megi jest najbardziej zachwalaną makijażystką w Łodzi i tyle z Was jest zadowolonych z makijażów (tych które oglądałam na zdjęciach tu zamieszczonych) - to czuję się dowartościowana i od tej pory nie będę szukała profesjonalizmu na siłę.
Cekinów i innych bajerów przyklejać co prawda wciąż nie umiem, ale maznąć cieniem to nie problem.
 
 
AnnEff 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 1:46 pm   

teqibq ja myślę, że tu nie ma co się już rozwodzić na ten temat:) bo i tak nas będą starali się przekrzyczeć:)
Ja tylko podsumuję, że idąc do profesjonalistki od makijażu, spodziewam się, że będzie umiała określić jaką mam cerę i dobrać odpowiednie kosmetyki, a jeżeli nie, to chociażby zrobi wywiad... Jeżeli jest cisza, rozumiem że mogę siedzieć spokojnie i czekać na efekty, a moim efektem było nadmierne błyszczenie:P

Stara prawda jest taka, że nie każdy kto sobie kupi dobry aparat fotograficzny może nazywać się fotografem, nie każdy kto kupi kamerę, jest profesjonalnym kamerzystą... i tak dalej, i tak dalej...
Ostatnio zmieniony przez AnnEff Sro Paź 17, 2012 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 10:45 am   

Ja malowałam się i czesałam u Megii. Mam cerę problematyczną, wypryski, zaskórniki i świecę się od zawsze. Dodatkowo przed ślubem dosżły dodatkowe problemy związane ze stresem, przemęczeniem, zmianą klimatu, wody itd. Krótko mówiąc przed ślubem wyglądałam koszmarnie.
Mimo to mój ślubny make-up trzymał się dwa dni. Malowałam się o 10 rano w sobotę - puder zmyłam w niedzielę ok 12, a oczy dopiero wieczorem. Na świecenie ratowałam się bibułkami. Byłam zadowolona, makijaż był trwały i wszyscy komplementowali, że pięknie wyglądam. O to chodziło:)

Po próbnym byłam na panieńskim, wytarł się róż na policzkach - na ślubnym nie było już takiego problemu, zasygnalizowałam problem i po sprawie. Zmieniłam również sposób nałożenia cienia na oko na ruchomą powiekę.

Makijaż do sesji wytrzymał podobnie jak ślubny - tylko ten zmyłam po 24h., ale mogłam spokojnie poprawić puder i zostawić umalowane oczy do końca dnia.

Fryzura próbna okazała się niewypałem - pobiegłam za 2 dni na poprawkę, oczywiście za free - tym razem był to strzał w 10! Jedynie w dzień ślubu poprosiłam żeby była bardziej dopracowana i była:) Fryz za każdym razem trzymał się 3 dni.

AnnEff napisał/a:
Jeżeli jest cisza, rozumiem że mogę siedzieć spokojnie i czekać na efekty, a moim efektem było nadmierne błyszczenie:P

Ja mam zgoła inne podejście (i to tyczy się każdego rodzaju usług fryzjer, kosmetyczka itp.). Z góry mówię czego oczekuję, czego napewno nie chcę i jakie mam problemy - wychodzę z założenia, że im więcej druga osoba wie o mnie tym lepiej dla mnie i większa szansa, ze będę zadowolona z efektu końcowego.

W przypadku makijażu od razu opowiedziałam o moich problemach z cerą, że najbardziej zależy mi na zmatowieniu i że chcę mieć dobrze wytuszowane rzęsy (moje są ładne i długie i chciałam to wyeksponować). Co do rzęs to Megii zaproponowała, że jeśli mi się nie będzie podobać to da mi tusz żebym sama sobie wytuszowała swoją techniką - nie było takiej potrzeby bo poradziła sobie z nimi cudnie. Na zmatowienie poleciła zakup bibułek - o innym sposobie osobiście nie słyszałam.

teqiba napisał/a:
Ciekawa jestem czy tak "nie wyszłabyś niezadowolona" gdybyś miała godzinę na to żeby wrócić na drugi koniec miasta do domu, wykąpać się, ubrać, przyjąć błogosławieństwo i lecieć do kościoła.

zdążyłaś z tym wszystkim w godzinę :o podziwiam!
_________________

 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 1:17 pm   

Happy Mummy napisał/a:
Fryz za każdym razem trzymał się 3 dni.
:o 3 dni nie myć włosów, gratuluje wtrwałości :? :?
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 3:28 pm   

troszka88 napisał/a:
Happy Mummy napisał/a:
Fryz za każdym razem trzymał się 3 dni.
:o 3 dni nie myć włosów, gratuluje wtrwałości :? :?


Dokładnie! Nie wyobrażam sobie przez taki czas nie umyć włosów... Podobnie jak nie wyobrażam sobie niezmycia makijażu po skończonej zabawie... A trzymać go ponad 24 godziny?! Jak dla mnie - masakra :roll:
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 5:12 pm   

troszka88 napisał/a:
3 dni nie myć włosów, gratuluje wtrwałości

ja normalnie myję co 2-3 dni, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego :roll: Włosy związane były w kok a al lata 50-te, poprawiłam tylko parę wsuwek i gitara ;) Nawet na 3 dzień moja fryzura zbierała komplementy :smile:


grejpfrut napisał/a:
Podobnie jak nie wyobrażam sobie niezmycia makijażu po skończonej zabawie... A trzymać go ponad 24 godziny?! Jak dla mnie - masakra

jak widać każdy ma inaczej :razz: dla mnie to nie jest koszmar nie do przeżycia, bez przesady :roll: Nie jestem p-szą i ostatnią kobietą, która tak robi :wink:
Po weselu byłam zbyt zmęczona żeby przejmować się zmywaniem makijażu, spałam tylko 1h, a jak wstałam to od razu zajełam się dzieciaczkami i tak zleciało. Po śniadaniu dopiero zmyłam puder i nałożyłam nowy, a oczy mnie nie szczypały więc trzymałam je do wieczora.
Na sesję malowałam się rano, potem większość dnia w podróży, sesja i z Krakowa wróciliśmy po 2 w nocy, znów byłam zbyt zmęczona - padłam na wyro i zmyłam go rano i nic mi się nie stało. Wszystko na mojej twarzy jest na swoim miejscu jak było ;)
_________________

 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 10:58 pm   

troszka88 napisał/a:
Happy Mummy napisał/a:
Fryz za każdym razem trzymał się 3 dni.
:o 3 dni nie myć włosów, gratuluje wtrwałości :? :?

to chyba zależy do włosów jak często muszą być myte :) znam osoby, które włosy muszą myć dwa razy dziennie (mój mąż, moja teściowa i większość osób z ich rodziny - oni mają takie włosy, że wystarczy jak się odrobinę spocą, a włosy już są tłuste)
ja swoje bardzo grube, gęste, kręcone włosy mogłabym myć raz w tygodniu, bo w ogóle po nich nie widać, że nie są świeżo umyte - zawsze wyglądają tak samo, w ogóle się nie przetłuszczają, nie czuję też efektów typu swędzenie skóry głowy (sprawdzone w ekstremalnych warunkach kiedy po prostu nie miałam możliwości umycia włosów, bo w moim przypadku miska z woda nie starcza :D ), ale oczywiście i tak myję włosy raz na dwa dni, bo sprawia mi to po prostu przyjemność no i tylko wtedy mogę je rozczesać :D
także myślę, że mycie głowy to sprawa bardzo indywidualna, a po co na siłę myć włosy codziennie skoro tego nie potrzebują? :)
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 27, 2012 12:23 am   

madzik_86 napisał/a:
także myślę, że mycie głowy to sprawa bardzo indywidualna, a po co na siłę myć włosy codziennie skoro tego nie potrzebują? :)


Popieram Magdę. Ja teraz myje włosy co 2 lub 3 dni, nigdy codziennie bo nie mam zupełnie takiej potrzeby. Kiedyś gdy byłam dużo młodsza miałam puszyste ładne włosy myjąc maksymalnie 2 razy w tygodniu. Za to moja mama teraz myjąc nawet codzienni i to specjalnymi szamponami ma przetłuszczone włosy pod koniec dnia.

Co do makijażu to ogólnie niezdrowo jest nie zmyć go przed pójściem spać. Wyobrażam sobie że dziewczyny różnie robią, ale ja nawet po weselu i innych wyczerpujących imprezach zawsze zmywam (poza tym przy soczewkach to raczej wskazane tym bardziej).
_________________

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 3:59 pm   

Hellen, oczywiście... ale włosy po całym dniu są inne niż włosy po fryzjerze i upięciu.... tona lakieru, spinki i inne duperele... ja też nie wyobrażam sobie nie umyć włosów po całej nocy i ogólnie wyglądać mało fajnie na poprawinach.....
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 5:34 pm   

dagii, o to to :) dokładnie, może i włosy nie wyglądają na brudne, ale takie są, kurz się do nich przykleja, pot również na nich jest (chodzi mi o włosy w "codziennym użytku), a w przypadku gdy spryskane są lakierem i po całonocnym tańcowaniu.. bleeee :?
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 6:43 pm   

dagii napisał/a:
wyglądać mało fajnie na poprawinach

Dagii ja Cię przepraszam ale skąd wiesz, że wyglądała "mało fajnie"?

Jak dla mnie to ten temat powinien zostać skończony, bo po prostu zaśmiecacie Megi wątek.
Wy sobie nie wyobrażacie że można nie umyć włosów po weselu, część dziewczyn nie ma takiej potrzeby. Jest to sprawa indywidualna i nie widzę powodu żeby z tego powodu zakładać, że ktoś wyglądał mało fajnie...
_________________
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 7:03 pm   

agulka1989, jak zawsze na straży !!
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 7:08 pm   

troszka88 napisał/a:
agulka1989, jak zawsze na straży !!


miałam to napisać, że wiedzialam, że Agula zakończy rozmowę :)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 7:18 pm   

Patrycja11, z tym,że ja napisałam to z przekąsem... Dobra rzeczywiście ciach dyskusja, bo agulka1989 się zezłości już na amen.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 7:35 pm   

troszka88 napisał/a:
ja napisałam to z przekąsem... Dobra rzeczywiście ciach dyskusja, bo agulka1989 się zezłości już na amen.

Wiem, troszka, że Twoje zawsze musi być na wierzchu ale odpuść sobie. Wyraziłaś swoje zdanie, dziewczyny wyraziły swoje i ok, naprawdę nie musisz się powtarzać.
Poza tym nie mam powodu żeby się złościć. Ja po prostu zwróciłam uwagę na to, że to nie jest wątek zatytułowany "jak często należy myć włosy" tylko wątek Megi i tego typu dyskusje tutaj są po prostu zbędne. Tyle z mojej strony.
_________________
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 2:30 pm   

troszka88 napisał/a:
dagii, o to to dokładnie, może i włosy nie wyglądają na brudne, ale takie są, kurz się do nich przykleja, pot również na nich jest (chodzi mi o włosy w "codziennym użytku), a w przypadku gdy spryskane są lakierem i po całonocnym tańcowaniu.. bleeee

hahahaha....o tak zapomniałam dodać, że przez 3 dni od much się odgonić nie mogłam ;)

dagii napisał/a:
ja też nie wyobrażam sobie nie umyć włosów po całej nocy i ogólnie wyglądać mało fajnie na poprawinach.....

ja poprawin nie miałam, ale to nie w tym rzecz... :wink:

Hellen napisał/a:
Co do makijażu to ogólnie niezdrowo jest nie zmyć go przed pójściem spać.

zgadzam się i na codzień nie polecam, ale od wielkiego dzwona jak dla mnie nie ma tragedii (no i ja nie mam soczewek ani wrażliwej cery)

A do wszystkich "milusińskich" forumowiczek: napisałam posta odnośnie usług Megii i nie interesuje mnie wasza rutyna mycia włosów i zmywania makijażu, o uwagi na ten temat tez nie prosiłam więc back off :wink:
A jak macie głęboką potrzebę podzielenia się tym z innymi to sobie załóżcie odpowiedni wątek, nawet mam dla Was tytuł "Masakra!!!! Happy Mummy nie umyła włosów przez 3 dni!!!" hehehe have fun :smile: :?:
_________________

 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 11:33 pm   

A ja mam pytanko, bo gdzieś mi po drodze to chyba mignęło (przepraszam, ale wszystkich 14 stron nie czytałam), czy Megi dojeżdża również do domu, czy przyjmuje tylko u siebie na Narutowicza?
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 11:57 pm   

Magda1312, przyjmuje tylko u siebie.
_________________
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 12:20 pm   

Moja żona wyglądała przecudnie w dniu ślubu.Pani Magda to pełen profesjonalizm.Napewno będziemy ją polecać znajomym
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 10:51 pm   

Magda? Jest czarodziejką :)
_________________

Mój dzienniczek :)
Ostatnio zmieniony przez vendi Sro Gru 26, 2012 10:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annaj 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:10 pm   

Jestem omówiona do Megi na makijaż i fryzurkę próbna, już nie mogę się doczekać! i termin na ślubny makijaż tez już zaklepany :-)
_________________
Anna_J
 
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 10:54 pm   

ile czasu przed próba makijażu i fryzury czy juz tej ostatecznej nalezy sie zapisac??
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 11:12 am   

To chyba zależy od tego w jakim miesiącu masz ślub. Wg mnie na czerwiec, lipiec lub sierpień to już powinnaś się umówić. Ja na październik umawiałam się w kwietniu. A co do próbnej fryzury i makijażu, to ja robiłam w tygodniu i zadzwoniłam na kilka dni przed.
 
 
annaj 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 9:53 pm   

Ja idę na makijaż i fryzurę w tym miesiącu ale tylko dlatego ze ze mieszkam w Anglii i akurat będę w Polsce a wesele mam w czerwcu. Ale wole wcześniej mieć próbny niż dopiero parę dni przed, przynajmniej jest czas żeby wypróbować jeszcze coś innego. Dziewczyny a jak jest z fryzurami? czy Megi robi tez fryzury czy jej fryzjerka?
_________________
Anna_J
 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 12:24 am   

annaj napisał/a:
czy Megi robi tez fryzury czy jej fryzjerka?
obie robią fryzury :wink:
_________________
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
  Wysłany: Sro Sty 16, 2013 9:36 am   

Witam Forumki!

1.A więc tak. Lokal przy Narutowicza okazał się złą lokalizacja, mało miejsc parkingowych, mało miejsca w pokoiku, plus SPA to raczej ciche strefy , a u Nas zazwyczaj gorąco od emocji, i nie za cicho. \wiec szukamy czego większego z dogodnym dojazdem i parkingiem. Ale na sezon na 100 procent będzie nowa lokalizacja myślę ze już w marcu.
Jeżeli macie jakieś miejsce na oku wolne, proszę o info na priv

2. NIe dojeżdżam, ponieważ zaplecze kosmetyków, warunki oświetleniowe,plus odpowiednie wysokości foteli na których maluję są bardzo istotne dla końcowego efektu więc przyjmuję u siebie. Chociaż czasami się zdarza ze poza sezonem , w tyg czasem wyjadę w teren.

3. Czesanie. Czesze w sezonie moja fryzjerka Marlena pracująca ze mną od 4 lat, Ja czeszę do sesji oraz śluby w tygodniu. A w soboty zajmuje się tylko makijażami.

Serdecznie Was pozdrawiam.......owocnych przygotowań!
_________________

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 10:55 am   

Ja również polecam Megi...malowała mnie na pańieński i do ślubu- super :smile:
Z pewnością jeszcze się do niej zgloszę na makijaż jak będzie się szykowała większa uroczystość :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Sro Sty 16, 2013 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 8:29 pm   

megi, miasto uruchomiło teraz przetargi na lokale użytkowe w Łodzi.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 9:14 pm   

Ja bym z chęcią zobaczyła tą magię ale coś Megi nie odpisuje na mojego maila :wink:
_________________


 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 12:17 am   

Rusałka_Maja napisał/a:
coś Megi nie odpisuje na mojego maila

może nie dotarł - ja bym nie czekała tylko zadzwoniła :wink:
_________________
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 11:16 pm   

Rusałka

nie mam maila, na wszystkie do tej pory mam opisany status,
może masz zły mail lub coś nie dotarło.

podałam na priv. Pozdrawiam

p.s zawsze możecie dzwonic
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 4:38 pm   

Megi adres maila przekopiowałam z Twojej wiadomości, więc nie ma mowy o pomyłce :wink: może trafiło do spamu albo cuś.. nie mam pojęcia.. a telefonu niestety nie mam jakbym miała to już bym dzowniła :mrgreen:
_________________


 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 7:07 pm   

Numer do megi masz na jej stronie www (ma ją w podpisie).
_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 1:32 am   

Kopiuję ze strony Megi na FB - dla zainteresowanych :)

"Mamy nową lokalizację Gdańska 81 ( piętro pierwsze) obok TESCO"
_________________
 
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 11:35 am   

Ślub dopiero we wrześniu przyszłego roku, ale w tym roku ze trzy wesela znajomych szykują się i tak sobie myślę, że to będzie dobra okazja, aby poćwiczyć ten jedyny makijaż i fryzurę :)
Po przeczytaniu wszystkich opinii i przejrzeniu zdjęć...namówiłyście mnie :D
Aczkolwiek, łatwą klientką pewnie nie będę, na co dzień nie maluję się mocno, małe oczy, wąskie usta...no normalnie same defekty :P Ale może megi, da sobie z tym radę i okaże się, że coś tam we mnie jednak tkwi ;-)

Zastanawiam się tylko, z jakim wyprzedzeniem umawiać się na fryzurkę i makijaż?
I jeszcze jedno, czy megi przyjmuje w niedziele? Chrzciny mi się szykują i może nie koniecznie makijaż ale z włosami coś bym zrobiła :)

Pozdrawiam 8)

[ Dodano: Wto Lut 26, 2013 11:39 am ]
Jeszcze jedno mam pytanie, co dokładnie wchodzi w ten pakiet stylizacji ślubnej? Kilka fryzur próbnych i makijaży, czy jak?
Bo piszecie, że kolejne próbne są za FREE, ale to tylko w tym pakiecie? Czy jak umówię się po prostu tylko na próbę fryzury to później mogę przyjść i ew. prosić o jakieś zmiany już w tej cenie próbnego?

Przepraszam, że tyle pytań :oops: ...
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 3:00 pm   

Dziewczyny tak zachwalacie że chyba i ja się skuszę.. szukam właśnie makijażystki i fryzjerki i chyba dobrze trafiłam :)
_________________
 
 
AnnaK 

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 6:42 pm   MEGI jest niesamowita!

Chciałabym podzielić się moimi wrażeniami po kilku wizytach w salonie Magia Makijażu. Megi jest w 200% profesjonalistką! Byłam na próbnym makijażu ślubnym i fryzurze..załamana po poprzedniej próbie w innym salonie. Megi od razu zwróciła mi uwagę na kolor włosów,który w Jej odczuciu zupełnie do pasował i miała rację. Poleciła mi zmianę koloru i to był strzał w 10. Jesli chodzi o makijaż i czesanie to REWELACJA. Gwarantuję,że każda dziewczyna wyjdzie zadowolona. Makijaż super dopasowany do urody i bardzo trwały, to samo fryzura, która wytrzymała wesele, poprawiny i nawet trzeciego dnia się trzymała. Najważniejsze jest to,że Megi potrafi doradzić, podpowiedzieć, sama coś zaproponować, a nie jak w innych salonach sama musiałam mówić jaką chcę mieć fryzurę i makijaż..Jak ktoś chce wyglądać super to tylko musi oddać się w ręce Megi.
_________________
Anna
 
 
atca 

Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 1:33 pm   

Ja tez niestety muszę opisać swoje wrażenia po wizycie u Pani Magdy. Zachęcona powyższymi komentarzami umówiłam się na makijaż i fryzurę ślubną. Po rozmowie telefonicznej Pani Magda twierdziła, że bez problemu zrobi mi nowoczesnego koka, na długich włosach i na ten cel wraz z makijażem uznała, że wystarczy jej około 1,5 godziny, pomimo mojego wahania, gdyż wolałam mieć zapas czasu, ale profesjonalista wie lepiej.
W salonie, okazało się, że Pani Magda nie tylko nie ma pomysłu na moją fryzurę, a chciałam żeby było to coś oryginalnego, ale tez żadnego albumu z fryzurami, z których mogłabym coś wybrać. Pierwsze coś kojarzyło mi się z ciocią ze wsi, więc przedstawiłam zdjęcie, z przykładową fryzurą, która mi się podobała. Niestety Pani Magda nie potrafiła czegoś takiego stworzyć, a efekt był tak mizerny, że jeszcze raz zmieniłyśmy fryzurę, tym razem zrobiła coś wedug swojego uznania, jednak nie o to mi chodziło, a poza tym zaczęła marudzić, że mam za ciężkie włosy, które nie trzymają się w wysokich upięciach, i że przy koku włosy mi się rozłażą na dwie strony, bo normalnie powinien być wypełniacz koka.. Nie zastosowała wypełniacza, mało tego użyła jedynie wsuwek i cieniutkiej gumki oraz lakieru do włosów, więc moje długie włosy faktycznie były za grube i za długie do takich półśrodków. Ponadto fryzura nie była dopracowana, bowiem z dwóch stron, niechlujnie zostały mi zaplecione dwa warkoczyki i całość wyglądała jakbym była delikatnie potargana, mimo, że moim zdaniem fryzura ślubna powinna być dopracowana. Po co inaczej robiłabym próbną. Na domiar złego fryz, który miałam na głowie rozpadł się w dużej mierze już w salonie ślubnym na przymiarce, więc fryzura nie byłaby w stanie dotrwać nawet do oczepin, o ile dotrwałaby do wesela, od rana.. Potem, jako, że do przymiarki sukni zostało 25 minut, Pani Magda na odczepne zrobiła mi makijaż, w 10 minut!!. Taki jak chciała, bez moich sugestii, wiedząc tylko, że chciałabym zieleń.. Tylko, że.. Na twarz nie nałożyła mi żadnej bazy, a narzekała tylko, że mam brzydką cerę i nic się na niej nie będzie trzymać, poleciła zabiegi kosmetyczne i nałożyła fluid - ten sam na twarz, ten sam pod oczy, bez korektora, czym uwydatniła, niewidoczne na codzień, zmarszczki. Po 2 godzinach od malowania po fluidzie na mojej twarzy nie było śladu, a cera wyglądała tak jak zawsze, czyli lekko przetłuszczająca się, z zaczerwienieniami.Dodam tylko, że fluid max fakctor trzyma się dłużej i wyrównuje koloryt skóry, kryjąc niedoskonałości, oczekiwałam przynajmniej takiego efektu po wizycie u profesjonalistki, ale się przeliczyłam.. Oczy muszę przyznać, zostały umalowane ładnie i trzymały się do wieczora, jednakże nie wiem czy samo umalowanie oczu jest warte takiej ceny, gdyż makijaż powinien obejmować całą twarz.. O szyi nawet nie wspomnę, bo dla Pani Magdy nie istnieje, jako część podlegająca malowaniu.Stanowczo nie polecam! W szczególności fryzury, gdyż makijaz oczu był ładny i każdy powinien sobie odpowiedzieć czy umalowanie oczu jest warte takiej ceny. Dla mnie niestety nie. Przekonałam się, że lepiej iść do zwykłej fryzjerki, bo ona, oczywiście też zależy od osoby, pomyśli nad fryzurą, przedstawi kilka propozycji, nawet na zdjęciach i dopracuje fryzurę próbną tak, jakby miała być już tą właściwą, bo polegając na obietnicach, że w dniu ślubu będzie lepiej trudno nie martwić się o efekt końcowy..
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 2:45 pm   

Zapomniałam się wypowiedzieć w tym wątku a od ślubu już 4 miesiące. Megi malowała mnie 3 razy. Próbnie, w dniu ślubu i przed sesją. I za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Nie dość, że mnie malowała, to jeszcze czesała. Makijaże za każdym razem trzymały się maksymalnie długo, nie musiałam nic poprawiać, nic się nie wytarło przy obcałowywaniu pod kościołem, ani przy wydmuchiwaniu nosa. Nadmiar sebum odciskałam bibułkami i makijaż był cały czas jak nowy. A to naprawę był spory wyczyn, żeby przy mojej przesuszonej skórze, makijaż nie wyglądał jak nalepiony na twarz. I ja nie wiem do tej pory jak Megi to zrobiła, ale wszystko było idealnie. W makijażu czułam się jak gwiazda filmowa. Oczy miałam podkreślone, twarz gładziutką, podkład dobrany idealnie kolorystycznie (a jestem blada i bałam się, że będzie się odróżniać, ale nie!) W dniu ślubu Megi malowała jeszcze moją mamę i siostrę i one też były zachwycone.
Dodatkowo to, że nie musiałam nigdzie indziej szukać fryzjera było rewelacyjne. Megi uczesała mnie świetnie! Chciałam fryzurę z elementami warkocza, chciałam żeby wsuwki nie dźgały mnie w głowę, i żeby wszystko trzymało się do rana. I dokładnie wszystko zostało spełnione. Po bokach włosy zebrane były w splot warkocza dobieranego, a na tyle głowy na wypełniaczu upięte w taki artystyczny nieład. W trakcie wesela podpinałam tylko jakieś pojedyncze kosmyki, które wypadły w tańcu. Nie chciałam, nasprejowanej, ulizanej, naciągniętej fryzury. To co zrobiła Megi było lekkie, delikatne i bardzo kobiece.
Z ręką na sercu polecam Megi.
_________________

 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 2:22 pm   

Ja też nie byłam zadowolona z mojego ślubnego makijażu - podstawowy makijaż, bez szału. Uważam też że Pani Magda jest bardzo nieprzyjemną i zarozumiałą osobą.
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2015 7:58 pm   

właśnie zarezerwowałam termin u Magdy. Już nie mogę się doczekać mojego próbnego makijażu ! :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
timeone 

Dołączyła: 30 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 7:18 pm   Polecam

Dziewczyny jak najbardziej polecam makijaz u Magdy.
Byłam na początku czerwca, i byłam bardzo zadowolona, Magda jest bardzo sympatyczna i świetnie maluje .
Słucha klientek, widać że to co robi sprawia jej przyjemnosć, nie liczy każdej minuty.
Na próbnym miałam w gratisie wydepilowane brwi, do tego pomogła mi z fryzurą mimo że czesałam się u kogoś innego, to samo mamie gdy w dniu mojego ślubu wróciła nie do końca zadowolona z swojej fryzury u kogoś innego.
Zarówno ja jak i mama byłyśmy bardzo zadowolone, makijaz trzymał się całą noc, wszystkie moje sugestie były uwzględniane.
Telefon miałam z tego cudownego forum:)
Bardzo dziękuje i jeśli by to przeczyta serdecznie pozdrawiam.
Agnieszka
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 9:00 am   

onaaga, atca, Cos mi sie wydaje ze forum przestaje byc wypowiedziami jedynie forumowiczek.. . Tak czy inaczej wasze wypowiedzi to stek bzdur - Megi jest bardzo profesjonalna - znamy sie od 5 lat kiedy to moja siostra przygotowywala sie od slubu - Siostra wygladala oszalamiajaco ja czulam sie wyjatkowo pieknie - rowniez zrobila nam przepiekne fryzury.

Ja zareczylam sie 2 lata temu i Megi byla pierwsza osoba z ktora sie skontaktowalam aby miec pewnosc ze nie kto inny a wlasnie ona bedzie mnie upiekniac.

Bardzoooooooooo polecam - jest poprostu wysmienita !! !!
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
adagio85 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 9:10 am   

jakies namiary na megi? plisss
 
 
MilenkaT 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 11:11 pm   

Hej dziewczyny,

miałam ślub w październiku tego roku. I na moje wielkie szczęście Megi była zarówno moją makijażystką jak i fryzjerką ;) Makijaż był przepiękny i przetrwał od soboty rana aż do położenia się spać następnego dnia. Fryzurkę też miałam super dopasowaną do twarzy i do sukni ;) współpraca z Megi na 6+
Przyjechała do mnie do domku w dzień ślubu i miała do umalowania i uczesania 6 kobiet (mnie, moją mamę, świadkową, bratową (którą malowała też na jej ślub), babcię i ciocię...cały babiniec. Z Madzią do pomocy przyjechała też fryzjerka wiec każda z naszych babeczek wyglądała cudownie.

Bardzo Megi polecam :) tym bardziej, że znamy się od kilku lat bo przed moim ślubem malowała mnie już 3 razy i nigdy mnie nie zawiodła ;)

Poza tym Madzia ma w swoim asortymencie kilka innych rzeczy, które mogą stać się ślubnymi hitami więc gorąco polecam współpracę z nią ;) Doradzi i dopilnuje by wszystko było perfekt!

Dziękujemy Ci bardzo Madziu za to że byłyśmy takimi laseczkami w tym pięknym dniu.... ;)
P.S. Nikt nie miał tak ślicznej babci na weselu, serio :)
Ostatnio zmieniony przez MilenkaT Sro Lis 18, 2015 11:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 9:47 pm   

Ah ah nie ma slow ktore opisza jak sie kobieta czuje wychodzac od niej ze studia.... uwielbiam ja nie tylko za ogromy talent ale tez za pelen profesjonalizm !




[ Dodano: Nie Gru 06, 2015 9:07 pm ]
http://imageshack.com/a/img903/5360/i7cFpN.jpg

[ Dodano: Nie Gru 06, 2015 9:08 pm ]
http://imageshack.com/a/img908/2291/SsCG02.jpg

[ Dodano: Nie Gru 06, 2015 9:09 pm ]
http://imageshack.com/a/img910/4939/T1LkcQ.jpg

[ Dodano: Nie Gru 06, 2015 9:12 pm ]
No i oczywiscie moja piekna swiadkowa
http://imageshack.com/a/img911/7537/XxCh3s.jpg

[ Dodano: Nie Gru 06, 2015 9:15 pm ]
http://imageshack.com/a/img633/6499/FwuH4w.png

Moja Mamcia tez wyszla spod pedzla Megi :)
http://imageshack.com/a/img908/8607/fHJCNc.jpg

wygladalysmy swiezo i czulysmy sie niezwykle - dzieki Megi
_________________
Przeszczesliwa ... :)
Ostatnio zmieniony przez blanca19 Nie Gru 06, 2015 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl