Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sro Lut 17, 2016 7:25 pm
Bez zespołu?
Autor Wiadomość
Jagódka01 


Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 6:43 pm   Bez zespołu?

Z moim Ł planujemy po ślubie obiad/obiadokolacje w restauracji na 32 osoby łącznie z nami. Szukamy oszczędności wszędzie i tu pytanie czy potrzebny nam zespół albo dj? Czy w ogóle potrzebna jest muzyka? Ale z drugiej strony siedzieć tak w ciszy... Brak zespołu czy dj'a wiąże się również z brakiem osoby prowadzącej. Niby z jednej strony będzie się tylko siedzieć przy stole ale z drugiej jak to wszystko rozplanować? Chociażby sprawa życzeń i prezentów. Kiedy goście mieliby je składać i jak im przekazać że to właśnie teraz? Albo jak przekazać że to już koniec przyjęcia i że pora rozejść się do domów.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 7:01 pm   

My też chcieliśmy z początku małe przyjęcie, ale koszt de facto był mocno porównywalny z normalnym weselem. Nawet jeśli nie powiększy się liczba gości i nie zrobi się z tego małe wesele, to i tak lepiej mieć jakiegoś "grajka". Zespołu może rzeczywiście nie koniecznie, ale jakiegoś DJ/Wodzireja na pewno tak.

Tutaj polecę Dj Marco z Pabianic :)

usunęłam link. Pozdrawiam Dorotka_
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Paź 30, 2015 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 7:34 pm   

Dzięki za polecenie DJa :) A można wiedzieć ile wydaliscie na swój ślub?
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 7:52 pm   

Jagódka01 napisał/a:
A można wiedzieć ile wydaliscie na swój ślub?

80 osób, ok 30tys zł.
Szczegóły na pewno znajdziesz w naszym dzienniczku ale tak na szybko i z pamięci :
Sala : 16.000
DJ : 2.500
Foto : 4.000
Ubranie : 4.000
+ inne drobne rzeczy
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 10:15 pm   

30 tys. to niestety raczej kwota nieosiągalna dla nas. :( Ja bym chciała się zamknąć w 10 tys. Ale ciężko oj ciężko.
 
 
kapatka 


Wiek: 36
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 12:58 pm   

Jagódka01 ja byłam kiedyś na takim małym przyjęciu i nie było żadnego zespołu ani DJa. Muzyka leciała sobie odtworzona z laptopa, nawet tańce też były. A prezenty młodzi dostali zaraz po przyjeździe na salę. I to w sumie goście się tak zorganizowali. Czasem nie trzeba wszystkiego planować od A do Z i też jest dobrze :)
_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 2:31 pm   

Jagódka01, co Ty na to żeby wynająć faceta grającego na akordeonie, który za 300-500zł przywita gości, zagra i zaśpiewa razem z gośćmi sto lat, a później zagra Wam biesiadę przy stołach ? w międzyczasie możecie puszczać sobie muzykę z laptopa :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 1:44 pm   

kapatka Chyba faktycznie muzyka z laptopa będzie najlepsza. Ja już tak mam że lubię mieć wszystko pod kontrolą, zaplanowane, ułożone choć rzadko kiedy w 100% jest tak jak sobie zaplanowałam i to wcale nie oznacza że jest gorzej :razz:
Sycylijka ciekawy pomysł, na to nie wpadłam. Choć nie przepadam za akordeonem ale kto wie, może znalazłby się ktoś kto by sprawił że go polubię, :D Jeśli macie namiary na kogoś takiego chętnie wezmę :)
 
 
nataliaP 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 2:39 pm   

osobiście nie lubię takich zespołów - parę osób przygrywających na akordeonie, grających i śpiewających covery albo wiejskie disco polo - o zgrozo! Nie lubię za bardzo coverów, najlepsze piosenki to te w oryginale :)
Jak najbardziej DJ - jeśli wesele jest na dużą liczbę osób, goście to przeważnie osoby młode, pomiksuje swoją muzę, puści z laptopa fajne piosenki i zadba o wszytskie sprawy muzyczno-techniczne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl