Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wianek ślubny - którą kwiaciarnię polecacie?
Autor Wiadomość
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2016 6:11 pm   Wianek ślubny - którą kwiaciarnię polecacie?

Zdecydowałam się zamienić tradycyjny welon na wianek z żywych kwiatów. Wiem, że jest to coraz popularniejsza ozdoba :) Stąd moje pytanie. Dziewczyny, którą kwiaciarnię polecacie do zamówienia wianka na głowę? Przeglądałam strony internetowe - nie znalazłam fajnej kwiaciarni, która oferowałaby tego typu usługi, ale może któraś z Was też skusiła się na wianek i może coś polecić :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 2:58 am   

Jak już jesteśmy przy temacie to ja jestem zakochana we wiankach i wszelakich kompozycjach z żywych kwiatów tworzonych przez Bukietlove :smile:
Są co prawda z Krakowa, więc ciut daleko, ale z tego co wyczytałam wysyłają odpowiednio zabezpieczone prace - wianki, bukiety, stroiki, butonierki i czego tam dusza zapragnie kurierem do każdego miejsca w Polsce. Trafiłam na ich blog i później stronę na Fb przypadkowo, w trakcie poszukiwań sukienki i jestem szczerze oczarowana tym co prezentują. Nie wiem jak to sie kształtuje cenowo i niestety nie znam osobiście nikogo kto korzystałby z ich usług, ale w necie czytałam sporo rekomendacji, no i portfolio mówi samo za siebie :dribble:
Jeśli nie zmieni mi się wizja co do kiecki to sama stawiam właśnie albo na wianek (u mnie to chyba ostatni moment, przed 30.stką - może jeszcze jakoś ujdzie heheh:P ), albo ew. taki mniejszy stroik z żywych kwiatów we włosach, bo welon odpada raczej na 100% - może jestem dziwna, ale jakoś nigdy mnie specjalnie nie kręciła jego wizja:P
Mam o tyle farta, że wianki, butonierki i co tam jeszcze wykombinuję kręcić będzie na 99,9% moja osobista prywatna zawodowa mama, bo jest dyplomowaną, a przede wszystkim zamiłowaną florystką i wiem, że zrobi to estetycznie i zgodnie z moją jakąś tam przewodnią wizją, porządnie, żeby wianek dotrwał do samej nocy poślubnej :P no i oczywiście z serduchem <3
Jakbym uzdolnionej mamy nie miała to rzucałabym się w podskokach na Bukietlove, ew. jeśli ozdoba ma być wielokrotnego użytku, to fajne są też produkcje na stronie Ptaszarnia.
Poniżej kilka fot ze str Bukietlove, jaram się maksymalnie <3 :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Nie Sty 03, 2016 3:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 10:42 am   

Śliczne prace! <3 przyjrzę się bliżej tej firmie :) ja, znowu, jestem absolutnie zakochana w pracach firmy Patykwia. Tyle, że i ta firma jest spoza Łodzi (Tychy). Ślub biorę 1 października br, stawiam na jesienne klimaty z przewodnim fioletem. Całą dekoracja kwiatowa, wiązanka i wianek będą inspirowane właśnie kompozycjami wykonanymi przez patykwia. Gdyby tylko Tychy były bliżej zdecydowałabym się na współpracę właśnie z tą firmą.
Trochę obawiam się tych dostaw kurierem z daleka. Niby zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach zabezpieczenie kwiatów na taką drogę to pikuś, nie takie rzeczy są bezpiecznie i bez strat dowożą....no, zobaczymy :)
Co do samego welonu - u mnie też na 100% go nie będzie, nawet na 200%. Kiedyś byłam bardzo namawiana na welon - rozzłoszczona powiedziałam, że firanki to mają wisieć na oknach, a nie na głowach. Wiem, średnio grzeczne, co więcej ja szanuję to, że ktoś woli welon i nawet podobają mi się niektóre stylizacje z welonem, ale to, zwyczajnie, nie dla mnie :)
A mamy zazdroszczę, chyba, że ją wypożyczysz poszukującym wianka pannom młodym! :)

kwiaty3.jpg
reszta kompozycji
Pobierz Plik ściągnięto 443 raz(y) 18.73 KB

kwiaty.jpg
wiązanka :)
Pobierz Plik ściągnięto 517 raz(y) 26.32 KB

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 12:01 pm   

misiol, polecam Ci pracownie florystyczną Parviflora. Dziewczyny na pewno sprostałby temu zadaniu :)

Gdzieś na ich stronie na fb widziałam, że robiły na pewno wianki na sesje matki z córką :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl