Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknie Pronovias
Autor Wiadomość
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 3:41 pm   Suknie Pronovias

Wiecie moze czy w lodzkich salonach slubnych dostepne sa suknie Pronovias? a moze wiecie, w ktorych konkretnie? Nie mam niestety mozliwosci buszowania po salonach a te suknie po prostu musze przymierzyc:)[/b]



edit: usunęłam z tytułu "w Lodzi" żeby wątek był ogólnie o tych sukniach
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 24, 2008 10:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania_i_slawko 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 25
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 5:22 pm   

Hello!
Wydaje mi sie ze wyłacznosc na sprzedaz sukien firmy Pronovias ma tylko salon Madonna w Warszawie Poznaniu i innych miastach. Ja rwniez chorowalam na suknie z firmy Pronovias (sa cudowne) ale decyzja padla jednak na St. Patricka! Radze wybrac sie do Warszawy! Na pewno bedziesz zadowolona! PS. trzeb anjpierw zadzwonic i sie umowic na konkretny termin bo jest bardzo duzo chetnych! Pozdrawiam
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 11:27 pm   

Tego sie troche obawialam bo ilekroc surfowalam w necie w poszukiwaniu Pronovias zawsze natykalam sie na ten salon Madonna. Wybiore sie na pewno. Bo ja tez zachorowalam na Pronovias i chyba jedynym rozwiazaniem jest kupno :wink: a jesli nie bardzo bede sie w tych sukniach prezentowac..no coz, to bedzie przynajmniej kubel zimnej wody ktory na dobre wybije mi ta Pronovias z glowy i bede mogla dalej spokojnie szukac wymarzonej sukni :)
 
 
ania_i_slawko 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 25
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 12:24 pm   

Na pewno cos wybierzesz i dopasujesz do swojej urody i stylu! Tylko uprzedzam ze ceny za suknie Pronoviasu sa dosc wysokie (do 4000 PLN) a do tego welon. Ja za welon z ST. Patricka zapłace 900 PLN. Pozdrawiam
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 3:07 pm   

Oczywiscie juz zdazylam zakochac sie w innej sukni niz te z Pronovias:) Koszt niestety porownywalny ale za to suknia ponoc dotepna w lodzkim salonie. A zreszta do slubu jeszcze daleko (nawet nie mamy wyznaczonej daty) wiec moja suknia-faworytka bedzie sie pewnie na biezaca zmieniac :)
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 13, 2007 1:28 pm   suknie Pronovias

Przeglądając różne strony z sukniami ślubnymi natknęłam się na Hiszpański szyk...

Jedna z suknii bardzo mi się spodobała, ale nie mogę odnaleźć jej w katalogu 2008 czy to na polskich czy zagranicznych stronach.

Czy możliwe, że jest to jakaś oferta pokazowa, nie przeznaczona do sprzedaży?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karupka 

Dołączyła: 24 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 11:02 am   

Też ich nie moge znaleźć...
Zastanawiam się czy będzie je można zobaczyć na targach ślubnych
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 10:28 pm   

ostatnio bylam w salonie Lady Katherine na ul Zachodniej (niedaleko dawnego kina Capitol) i tam widzialam katalog Pronovias na 2008 rok. Wczesniej tam bylam i z tego co pamietam nie mieli tych sukienek:)
_________________

 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 9:57 am   

karupka napisał/a:
Zastanawiam się czy będzie je można zobaczyć na targach ślubnych


Te konkretne - nie, z tego co się dowiedziałam to jest to stara kolekcja. Nie do kupienia juz teraz.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 7:57 pm   

Na stronie Sławy widzialam informacje ze w salonie Estera Novias na Sienkiewicza maja miec wkrotce kolekcje Pronovias:) Wiec dla wszystkich zainteresowanych dobra wiadomosc :) mnie tez sie bardzo spodobaly suknie z tej kolekcji tylko ceny troche mnie przerazaja. No ale zobaczyc i przymierzyc nie zaszkodzi:)
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 8:44 pm   

Suknie Pronovias są już w salonie Estera Novias na Sienkiewicza. Mają około 25 modeli. I w listopadzie dają zniżkę 5% na rozkręcenei kolekcji. suknie są piekne. Jest duży przekrój przez rózne modele choć niestety nie mają wszystkich tych co na stronie :(
 
 
Magda_U29 

Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 4:04 pm   

caixa napisał/a:
Suknie Pronovias są już w salonie Estera Novias na Sienkiewicza. Mają około 25 modeli. I w listopadzie dają zniżkę 5% na rozkręcenei kolekcji. suknie są piekne. Jest duży przekrój przez rózne modele choć niestety nie mają wszystkich tych co na stronie :(



Ja też chorowałam na suknie Pronovias i trafiłam do w/w salonu na Sienkiewicza.
Muszę powiedzieć, ze bardzo mocno się rozczarowałam tymi sukniami - w rzeczywisosci nie wygladają tak elegancko jak na fotkach i w porównaniu do swojej ceny.
 
 
Gossia 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 10:32 pm   

Pierwszą moją wymarzona suknia też była marki Pronovias model Hamlet, przecudowna Ale cena niestety już taka cudna nie była :zalamany:
i takim sposobem szukałam dalej
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 11:58 am   pronovias kupione w usa - ceny o wiele niższe

Nie zastanawiała Was nigdy cena tych sukni? Dlaczego są one aż tak drogie? Myślałam, że to kwestia marki, producenta, transportu. Nic bardziej mylnego. Nawet przeceny nie są prawdziwymi przecenami. To marża salonu.
Dlatego też zaczęłam szukać ich poza Polską i trafiłam na stronę, gdzie sukienki Pronovias (nawet modele 2011) można kupić za bezcen (wliczając w to transport) - w porównaniu z 4-6 tys w Polskich salonach.
http://www.dhgate.com/who...808.html#search
Rozważam poważnie takie wyjście, nie stać mnie na sukienkę za 5tys, a upatrzonego modelu nikt nie sprzedaje. Wiec pozostaje przymierzyć w salonie i kupić odpowiedni rozmiar za oceanem:)
Co o tym sądzicie?
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 3:59 pm   

inka, jak dla mnie to troszkę ryzykowne aczkolwiek różnica w cenie ogromna ,kto nie ryzykuje ten nie ma 8)
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 21, 2010 3:09 pm   

inka, wydaje mi się, że nie są to suknie oryginalne... Nie dziwi Cię, że można wybrać jakość sukni oraz ilość kolorów? Z reguły suknie grupy Pronovias są oferowane w 2-3 kolorach oraz nie są one szyte w ten sposób, że sama się mierzysz i podajesz tylko wymiary. Nie twierdzę za to, że suknia nie będzie ładna i dobrej jakości!:) Po prostu nie będzie szyta w Hiszpanii przez krawców firmy Pronovias. Wiadomo jednak, że w salonach z oryginalnymi sukniami nagminny jest proceder "podszywania" sukni-salon współpracują z przedstawicielm firmy na Polskę, ale panie krawcowe posiadające fach w ręku od lat, potrafią stworzyć niemal identyczną, jesli tylko mają materiał (pewnie zatem koronkowe suknie sa rzadko podrabiane). Ponoć różnica żadna. Z drugiej strony dokładnie tak samo jak na stronie, do której link wkleiłaś można zamówić suknie w Ti-amo (mają boks w Rzgowie) i powiem Ci, że w tym przypadku rożnica jest... kolosalna.
Jeśli mogę coś poradzić, to jeszcze poszukałabym sukni na rynku wtórnym. Jesli jest to model 2010 to jest duża szansa powodzenia.
Świetnie Cię rozumiem w kwestii ceny, bo sama kupiła suknię La Sposa używaną. Wygląda jak nowa. Dałam też ogłoszenie o chęci kupna innej sukni, którą tez rozwazałam i po tygodniu pojawiła się pierwsza odpowiedź,a po miesiąću druga:)
_________________
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 3:44 pm   

Nie ryzykuj.
To, jakby to ująć, najzwyklejsze podróbki z Chin, które nie mają nic wspólnego z marką Pronovias (czy jakąkolwiek inną). Zresztą samo za siebie mówi info w FAQ, że uszyją dowolny model ze zdjęcia...

A niżej link do bojów dziewczyny z suknią z Chin: http://wesele-w-praktyce....ne-z-chin-cz-2/
_________________
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 6:16 pm   

Racja, dopiero po czasie doczytałam, że to chiński supermarket (zmyliła mnie waluta). Ciekawa jest paleta kolorów, od A do Z, nawet pstrokate jak na suknie ślubne. Zapewne uszycie spodni w Chinach kosztuje ze 20 gr, wiec suknie i tak wypadają drogo:) Dziwne, że nikt się nie wziął za plagiaty i używanie nie swoich zdjęć. Ponoć niektórzy bywają zadowoleni. Z drugiej strony szkoda nawet tych 200$.
Więc wracam do punktu wyjścia i nadal jestem w ciemnym lesie, bo napaliłam się na model 2011:(
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 8:19 pm   

inka, kiedy masz slub i jakiego dokładnie modelu szukasz?
_________________
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 25, 2010 5:53 pm   

wpadły mi w oko modele pronovias 2011 : Fano (najbardziej i często do niego wracam), a poza tym m.in. Fabiola czy Farnes, dziwnym trafem wszystkie na F. Procz tego śliczny jest model Teresa z Manuel Mota 2010.
Ślub we wrześniu, a ja lubie wszystko wczesniej miec zaplanowane i zalatwione, więc szkoda, że teraz mamy martwy czas na zamążpójście
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 26, 2010 6:57 pm   

Fano jest w Estera Novias (jak pewnie już wiesz:) ), a wyprzedaze zaczynały się tam w tym roku albo w lipcu, albo we wrzesniu, a u Ciebie to robi roznicę... Przymierzałas te suknie, o których piszesz w ogóle? Myślę, ze do czerwca na pewno któraś będzie do kupienia na rynku wtórnym, więc chyba warto jeszcze troszkę poczekać...
_________________
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 11:03 am   

W Esterze już w lipcu można kupić taniej (mnie dali 40% upustu), spróbuj, może da się suknię (model salonowy) zaklepać już teraz i weźmiesz w lipcu/sierpniu taniej. I dadzą ci gratis welon :mrgreen:
Zawsze oszczędzisz trochę. Ja, dzięki temu, jakże sprytnemu manewrowi, kupiłam droższe buty (ta marka i ten kolor mi się akurat marzyły).
_________________
 
 
kasialeo 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 11
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 7:11 pm   

Sprzedam swoja suknie Pronovias, kolekcja 2010, model Miramar. Jesli ktoras z Was jest zainteresowana, prosze o kontakt.
http://allegro.pl/pronovi...1318122000.html
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 10:05 pm   

podbijam temat, wiecie gdzie w Łodzi są suknie Pronovias? Widziałam część na stronie Estera Novias z Sienkiewicza, ale akurat mojego upatrzonego modelu <Miradir> nie ma :kwasny:
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Pią Sty 14, 2011 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 10:07 pm   

Nic sie nie zmienilo - nadal tylko Estera Novias na Sienkiewicza oferuje suknie tej marki. Nie wszystkie mozna u nich przymierzyc ale kazda mozna zamowic - swiezutkie informacje, sama zachorowalam na jedna z tych sukien..
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 9:10 am   

Widziałyście kolekcję na 2013 rok? Ja się zakochałam... :smile:
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 2:10 pm   

Kochane, a nie wiecie jak tam stoją rabaty na suknie z poprzednich lat? W sensie, jakby mi się podobała suknia z tego roku a chciałabym ją kupić np w 2013?
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 7:46 am   

Dorotka_, to wszystko zależy od salonu, który sprzedaje suknie. Z zasady są całkiem spore promocje na suknie z poprzedniej kolekcji na przełomie listopada/grudnia/stycznia. Warto zajrzeć lub zadzwonić do Najny i spytać o promocje :)
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:03 am   

Najna chyba nie ma Pronovias? tylko salon sława? czy jakoś tak :)
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:55 am   

Rzeczywiście, mój błąd :oops: w każdym razie warto podzwonić i się dowiedzieć co i jak :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 7:36 pm   

Dorotka_, jeśli bardzo zależy Ci na kieckach Pronovias to wybierz się do Warszawy
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 7:50 pm   

W roku 2011 do końca listopada w Estera Novias było -10% na nowe suknie Pronovias, czyli z kolekcji 2012r. Ja też bym poleciła Warszawę, ale w Estera Novias też jest duży wybór, a w tym roku mieli sporo modeli, których w Madonnie nie było.
_________________

 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 10:50 am   

ewa.krzys napisał/a:
Z zasady są całkiem spore promocje na suknie z poprzedniej kolekcji na przełomie listopada/grudnia/stycznia
ja bym poleciła wybrać się wcześniej, albo dowiedzieć, bo niektóre salony zaczynają wyprzedaże już w sierpniu, we wrześniu :D
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 2:56 pm   

troszka88, jadę w październiku, moja warszawska psiółka już obmyśliła trasę po salonach (nawiasem mówiąc PM 2013) :smile:
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 12:34 am   

gazelkaa napisał/a:
Widziałyście kolekcję na 2013 rok? Ja się zakochałam... :smile:


Tegoroczna kolekcja jest moim zdaniem absolutnie boska :) Cudo! Też się zakochałam...w całej kolekcji i w mojej sukni Pronovias przede wszystkim! :lol:

A już jutro w Barcelonie zostanie zaprezentowana kolekcja na 2014.... Chciałabym tam być ;)

Dorotka_ napisał/a:
Kochane, a nie wiecie jak tam stoją rabaty na suknie z poprzednich lat? W sensie, jakby mi się podobała suknia z tego roku a chciałabym ją kupić np w 2013?


Aktualnie można kupić suknie Pronovias z poprzedniego roku nawet za połowę ceny. :) (w salonie Estera Novias)

[ Dodano: Pią Maj 24, 2013 7:41 pm ]
Pronovias 2014 ;)

_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Czw Lut 14, 2013 12:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wiki88 

Wiek: 36
Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 12:35 pm   

Hej dziewczynki, postanowiłam uaktualnić informacje w tym wątku bo sama zeszłam całą Łódź w poszukiwaniu sukni Pronovias. Tak więc w Estera Novias maja tylko pozostałości ze starych kolekcji... Z tego co wiem (tak mi pani w salonie powiedziala) jedynym salonem z tymi sukniami jest [/b]Damaris na Narutowicza 32. Suknie są przecudne nie wiedziałam którą wybrać , chyba będę musiała się jeszcze raz wybrać z mamą:-)[/b]
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 7:53 pm   

(Salon na Narutowicza z sukniami Pronovias) Zgadzam sie, suknie maja cudowne, niestety szare i brudne nie oddaja tego piekna.
Ostatnio zmieniony przez nisia1988 Wto Mar 24, 2015 7:56 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 7:29 pm   

Dziewczynki mam prośbę, szukam nazwy modelu sukni, która została opisana jako Pronovias, ale nie widzę jej nigdzie indziej niż na tej stronie. Może któraś zna?
http://polki.pl/we-dwoje/...oto,123035.html
_________________

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 9:08 pm   

Czy to nie model Kaiden? https://www.youtube.com/w...PPA&app=desktop

Edit:

Mam - Kainda. http://www.weddingdash.co...ak-peak-part-1/

Na stronie internetowej Pronovias już ich faktycznie nie ma. Znalazłam na ich FB opis sukni i link na oficjalną stronę, ale już nie działa.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Pon Kwi 20, 2015 9:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 6:29 am   

Paolina, bardzo Ci dziękuję :) siostrze się bardzo spodobała a nie mogłyśmy nic o niej znaleźć.
Forum jak zawsze niezawodne :D
_________________

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 3:11 pm   

Selene, nie ma za co ;) Wciągnęłam się i obejrzałam całą przyszłoroczną kolekcję. Piękna ;)

[ Dodano: Czw Paź 29, 2015 9:30 am ]
Dziewczyny w którym łódzkim salonie mają suknie Pronovias? Jadąc Jaracza widziałam reklamę, ale nie zapamiętałam nazwy salonu. Chciałam sprawdzić czy ten salon ma stronę internetową. W Estera Novias/Sławie już nie ma Pronovias, prawda?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Mako-chan 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 9:05 am   

Dołączam się do pytania o salon w województwie łódzkim (ewentualnie w Warszawie), w którym są suknie firmy Ponovias. Dziękuję za odpowiedź. :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 9:14 am   

Mako-chan, suknie Pronovias w Łodzi są dostępne w Estera Novias na Sienkiewicza, salonie Damaris (ale nie pamiętam lokacji). Swojego czasu były też modele z bardzo starej kolekcji w Madonnie na Jaracza.

Możesz też napisać bezpośrednio do importera, w których salonach są dostępne te suknie, natomiast z tego co widzę, szukasz sukien w cenie do 4000, a suknie Pronovias - przynajmniej nowa kolekcja to koszt minimum 1300 euro, więc znacznie przekroczą ten budżet.

Możesz wybrać tańsze linie tych samych projektantów, np White One, albo Avenue Diagonal, bo to ten sam producent, tutaj cena za nową suknię to około 900 euro.
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 11:27 am   

Potwierdzam, suknie Pronovias można przymierzyć w salonie Damaris. Byłyśmy tam pod koniec listopada. ;)

Spójrzcie na to cudo - suknia Bia:



Zdjęcie nie oddaje jej uroku i tego pięknego odcienia. Jedna ze spodnich warstw jest w delikatnym różowym kolorze. Daje to wspaniały, elegancki, romantyczny efekt. Nie jak w niektórych tandetnie różowych tiulowych sukniach idealnych na karnawał... Ja się w niej prawie zakochałam. Moja suknia Pronovias była wspaniała, ale gdybym jeszcze raz brała ślub... :wink: Oczywiście cena jest odpowiednia. :wink:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 11:37 am   

Paolina, ale to ten salon na Narutowicza? Bo ostatnio widziałam, że jest powierzchnia do wynajęcia pod szyldem salonu
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 12:10 pm   

Dorotka_, przenieśli się z Narutowicza na Jaracza 7. :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 12:28 pm   

Paolina, rzeczywiście BOSKA!! :smile: :smile: :smile: :smile: (zresztą jak większość Pronovias :P )
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl