Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
LAWENDER ze Zgierza
Autor Wiadomość
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2004 9:33 pm   LAWENDER ze Zgierza

Może to : grali na weselu u moich znajomych 4 facetów i solistka
Zespół nazywa się "Lawender"
Zobacz moze ci sie spodobaja i moze maja wolne terminy!



Nr telefonu przeniesiony do wątku ze spisem zespołów
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Gru 06, 2012 10:10 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2004 10:17 pm   

a twoim zdaniem warci sa swojej ceny??
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 1:10 am   

Ja ich słuchałam. Dla mnie grają tak jakoś ciężko, jak orkiestra wojskowa, a babce głos się łamie. Nie podobało mi się. :dno:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Sty 13, 2006 12:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 1:16 pm   

wiesz nie wiem czy są warci-ponieważ na weselu byłam tylko 2 godziny (nie z własnej woli)i przez 2 godz zaprezentowali się całkiem całkiem,a co było pozniej to niestety nie wiem.
poprostu trzeba jechać i samemu przesłuchać.
 
 
turman 

Dołączył: 19 Lut 2004
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2004 8:55 pm   

Dzięki piękne :)
Sprawdzę na pewno.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś kontakty do zespołów to bardzo poproszę.

Pozdroofka :D
_________________
12 czerwiec 2004
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 2:48 am   

Nie chcę być złym prorokiem, ale na czerwiec to wszystkie co lepsze zespoły mają już raczej zajęte terminy. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2004 8:39 pm   

faktycznie macie racje !

Kryszka mowi co innego i Aga tak samo

chyba nie warto polegac na guscie i ocenie innych - mam na mysli nie tylko orkiestre , ale i pozostale elementy zwiazane z weselem
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 9:14 pm   

wiele dobrych kapel mozna spotkac,czesto rowniez mozna spotkac "cienkie".moim klientom zawsze sluze rada
_________________
Marcin vel filmowiec:)
Ostatnio zmieniony przez filmowiec Pią Sie 13, 2004 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 11:06 am   

Właśnie z nimi najprawdopodobniej podpiszę umowę, chciałam się upewnić, że to dobra decyzja :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 1:13 pm   

Moje zdanie wyraziłam wyżej , ale pewnie już to widziałaś.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Sty 13, 2006 12:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 2:33 pm   

hmm, już nie wiem co myśleć o "moim" zespole. Ale poprosiłabym też namiar na zespół z tymi "żywymi" instrumentami. Bo taki tylko wchodzi w grę (moja druga połowa nie da się przekonać do orkiestry, która gra z dyskietek, ale to chyba akurat dobrze).
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 2:40 pm   

pewnie że dobrze :D
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 5:25 pm   

Agato potwierdzam zdanie Kryszki, jak to mój tato powiedział 4 smutnych panów, ale decyzja należy do ciebie.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 10:47 am   

Aniu, czy słyszałaś ich podczas wesela? Czy opinia jest na podstawie oglądanej kasety? Jeśli podczas wesela i takie odniosłaś wrażenie, to chyba muszę zacząć przesłuchania od nowa :beksa:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 10:09 am   

No więc ogolnie mówiąc to ten zespól był nam polecany przez kilka osób, z różnych niezaleznych źródeł. Nie widziałam ich w akcji na weselu tylko na próbie, więc może oni bardziej skupiali się na tym co grają i ćwiczą a nie na robieniu jakiegoś show. No w każdym razie mój tata który sam jest muzykiem i trochę się na tym zna absolutnie był nimi rozczarowany.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 10:12 am   

Tylko, że próba może być myląca..... mój zespół zbytnio się nie wczuwa i nie daje czadu na próbach - bo tam się ćwiczy....
Hmmm dopiero na scenie jest jazdaaa
Nie da się wyćwiczyć uśmiechu, gry scenicznej - bo jeśli nawet, to wyjdzie to ekstremalnie sztucznie :roll:
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 10:14 am   

Kati no więc własnie ja o tym mówiłam, że to była próba i oni ćwiczyli a na weselu ich nie widziałam, więc nie mogę powiedzieć jak oni bawią gości na weselu.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 10:17 am   

Dlatego wolałabym hmm zobaczyć kasetę z nimi z weselicha :mrgreen:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 7:08 pm   

A ja ich widziałam w akcji właśnie na weselu, nie na próbie czy kasecie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 9:17 am   

Coś mi się wydaje, że dopiero podczas wesela zobaczę czy było warto akurat ten zespół wynajmować :( . Ale fakt, że próba to co innego, a granie już na żywo to co innego. Chyba wiele nocy nieprzespanych przede mną...
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 9:01 am   

Agatko to strona "twojego" zespołu: tu był link


A mnie się Lawender spodobał... :roll:

Namiary przeniesiono do wątku "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 04, 2007 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:35 pm   

Kati, dziękuję za adres. Byłam na ich stronie, ale niestety nic interesującego tam nie ma :( . Cały czas się waham. Dziś byliśmy na przesłuchaniu kolejnego zespołu (także z żywymi instrumentami) i już mam mętlik w głowie.
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
ikebana 

Dołączyła: 04 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Lis 04, 2005 3:37 pm   Zespół LAWENDER

Proszę o opinie o zespole Lavender...zobaczę/usłysze ich jedynie na próbie...może ktoś widział/słyszał ich na żywo, na weselu?
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 04, 2005 9:55 pm   

Widziałem i słuchałem Lawender przez 15 min i to mi wystarczy. Straszni!!!! i wyglądają do tego jak z epoki komunistycznej. W zeszłym roku jeszcze mieli podobno fajną wokalistkę ale teraz juz z nimi nie śpiewa. Znajomy miał ich na weselu i szczerze ordadzał. Wydawali się przez telefon w miarę OK (maja instrumenty typu saksofon i perkusja, na których niby graja na żywo. A podobno mają nieodparta potrzebę gry disco polo.
 
 
dama 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 3:32 pm   Re: Zespół LAWENDER

ikebana napisał/a:
Proszę o opinie o zespole Lavender...zobaczę/usłysze ich jedynie na próbie...może ktoś widział/słyszał ich na żywo, na weselu?


Witaj :smile:
Ja byłam na weselu gdzie oni grali :zalamany: jeden wielki hałas :zalamany: dziewczyna też sie nie popisała :znudzony:

ale wybór należy do ciebie

pozdrawiam :smile:
 
 
 
nes 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 9:15 pm   

witam wszystkich zainteresowanych. w ostatnią sobotę miałam wesele na którym grał zespół lawender ze zgierza. przykro mi to mówić ale ten "wspaniały" zespół zepsuł mi najważniejszy dzień w moim życiu, a miał byc on najwspanialszy. kapela strasznie fałszowała, nie umiała zagrac wielu utworów,no i zanim dojechaliśmy na sale zdążyła już sobie zrobić podkład alkoholowy i niestety pili również podczas wesela. moje przyjęcie weselne okazało się wielką klapą. niestety. nie polecam tego zespołu nikomu

[ Dodano: Pon Lip 20, 2009 9:37 pm ]
przepraszam to znowu ja, zapomniałam dodac że muzyka leciała z playbacku, chociaż to już chyba lepsze niż to ich żałosne granie,przepraszam że tak najeżdżam, ale nie życze takiej kapeli nikomu, bo nie są warci swojej ceny, a z mojego wesela zrobili stypę, pomimo ustalonego repertuaru, nie znali wybranych utworów i niestety nie pomagały nasze prośby i uwagi, aż w końcu zrezygnowani podziękowaliśmy im za usługi co było przyczyną skrócenia wesela

[ Dodano: Pon Lip 20, 2009 9:41 pm ]
oczywiście każdy może mieć swoje zdanie ja tylko ostrzegam, aby czyjeś wesele nie okazało się klapą, życze powodzenia tym , którzy już ten zespół wybrali, a zarazem współczuję, w końcju śpiewać każdy może
 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 7:40 pm   

czy ktoś ma jakieś nowsze info , rozumiem , że nie polecacie
 
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:45 pm   

U nas na weselu będzie ten zespół. Nie wiem dlaczego są o nich takie złe opinie. Ja byłam na 3 weselach na których grał ten zespół i naprawdę wszyscy bardzo dobrze się bawili. Potrafili zachęcić do wspólnej zabawy i naprawdę ktoś musiał być padnięty albo strasznie głodny, żeby siedzieć przy stole.
Fakt, liczą sobie za granie, ale co zrobić? Skoro jest klient i chce płacić to dlaczego mają się nie cenić?
_________________
 
 
lawender 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 12:01 am   

Witam wszystkich forumowiczów.
Szczególnie zaś pozdrawiam Panią "nes" u której mieliśmy wątpliwą przyjemnośc grać na weselu.
Zapomniała Pani wspomnieć że wszyscy goście byli zadowoleni z tego wesela oprócz Pani.
Nikt nie miał żadnych pretensji oprócz Pani.
Może i Pani by się nasze granie podobało gdyby nie jeden drobiazg....
Na koniec imprezy trzeba było zapłacić za usługę :)
I to niestety przelało czarę goryczy.
Jedyne co było dobre w tej sytuacji to Pani rodzice którzy okazali się w tej stresujacej sytuacji ludźmi na poziomie.

A tak na marginesie ciekawe czy Pan młody jeszcze z Panią wytrzymuje...

Serdecznie pozdrawiam.

I jeszcze zdanie na temat repertuaru którego podobno nie umieliśmy.
Pani Młoda życzyła sobie dużo disco polo.... na pytanie jakie utwory np mamy grać padła odpowiedź - no np Małgośka......

Pozostawiam bez komentarza

[ Dodano: Nie Maj 23, 2010 12:11 am ]
Agnisia napisał/a:
U nas na weselu będzie ten zespół. Nie wiem dlaczego są o nich takie złe opinie. Ja byłam na 3 weselach na których grał ten zespół i naprawdę wszyscy bardzo dobrze się bawili. Potrafili zachęcić do wspólnej zabawy i naprawdę ktoś musiał być padnięty albo strasznie głodny, żeby siedzieć przy stole.
Fakt, liczą sobie za granie, ale co zrobić? Skoro jest klient i chce płacić to dlaczego mają się nie cenić?


Dziękuję za opinię i pozdrawiam.
Nareszcie i ktoś normalny się na tym forum odezwał.
I jeszcze większe szczęście że mamy grono klientów którzy nas cenią i dostrzegają jaką wkałdamy pracę na każdej imprezie.
Dla takich ludzi właśnie gramy i będziemy grać.

Pozdrawiam.

treść reklamową usunięto. Na forum istnieje zakaz reklamy. Powyższe informacje można umieścić w bazie zespołów na www.SlubnyPortal.pl w dziale zespoły muzyczne.
_________________
lawender
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Maj 23, 2010 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 9:08 pm   

W sobotę i niedzielę bawiłam się z zespołem Lawender :) Generalnie bardzo fajny skład, sami panowie, wychodzą sporo do stołów, repertuar bogaty i dobre podejście do gości. O ile mi wiadomo Państwo Młodzi również zadowoleni, i jak ochłoną po weselu, to też coś pewnie bardzo miłego skrobną. Ja się bawiłam bardzo dobrze - bardzo podobały mi się oczepiny i to jak panowie potrafili pewne sytuacje opanować i zmienić w fajną zabawę :)
Na życzenia gości reagowali, umieli ruszyć do tańca wszystkich na weselu - a zadanie mili nieco utrudnione ze względu na oddzielne sale do jedzenia i tańca. Owszem momentami było głośniej, ale bez przesady, te kilka chwil można wytrzymać :) Zwłaszcza, że wynikało to z faktu, że orkiestra po prostu chodziła między stołami i zdarzało się, że byli bardzo blisko Nas :) Podkład alkoholowy wszem istniał, ale w mojej ocenie bez wpływu na jakość muzyki, bo raczej panowie nie przesadzali z tym trunkiem :) CO do disco polo, to generalnie repertuar bardzo weselny, kilka kawałków bez wątpienia sie pojawiło, ale "nieodpartej potrzeby" nie było widać - pewnie jest tak jak zwykle, że repertuar w dużej mierze dostosowany do Młodych i tego przy czym goście sie bawią (co dobry zespół powinien umieć ocenić). Co do playbacku to 100 % pewności nie mam, ale na 99,9 % grali "na żywo" może ewentualnie delikatnie wspomagając się podkładami z rytmem, ale to chyba raczej normalne??
Serdecznie pozdrawiam panów z Lawendera i dziękuję za świetną zabawę :)
_________________

 
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 2:02 pm   

Państwo młodzi ochłonęli :)
Faktycznie, zespół grał super. Repertuar był dobrany bardzo dobrze. Nie życzyliśmy sobie Kombii, bo ja strasznie nie lubię tego zespołu i ich piosenek nie było. Głośno było, ale zespół się tłumaczył, że przecież to wesele a nie pogrzeb i ludzie mają się bawić a nie gadać. Już później nie przeszkadzała mi głośność.
A ludzi do tańca faktycznie ruszali :) Pusiak zaświadczy;P
100% playbecku było przy naszej pierwszej piosence, bo tak sobie sami życzyliśmy.
No nie wiem co jeszcze. Wszystko było dobrze. Goscie zespół chwalili i ja też będę ich chwaliła, bo jest za co :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Agnisia Sro Wrz 01, 2010 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2011 7:47 pm   

opinia została usunięta, gdyż nie dotyczyła tego zespołu zgodnie z późniejszym wyjaśnieniem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lut 21, 2012 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lawender 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 5:57 pm   

Do Pani malinka1987

Czy była Pani na tym sylwestrze w miejscowości Szczawin? Bo tam właśnie graliśmy sylwestra 2010/11
Jeśli nie to poproszę o oficjalne przeprosiny na tym forum.
_________________
lawender
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:06 pm   

BARDZO PRZEPRASZAM za niepochlebną opinię na temat zespołu LAWENDER. Przepraszam wszystkich, których wprowadziłam w błąd, a przede wszystkim SAM ZESPÓŁ. Moja opinia wynika z OGROMNEJ pomyłki. Ja byłam na sylwestrze w Koluszkach, a nie w Szczawninie i jak się okazało tam grał zespół Lavender przez 'V". Zespołu Lawender przez "W" nigdy nie słyszałam.
_________________
 
 
monika123 

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 1:12 pm   

Witam wszystkich.

Zespół Lawender grał na moim weselu we wrześniu.
Ja zdedydowałam się na skład 3 osobowy ponieważ przyjęcie nie było duże Zrezygnowałam z perkusisty przez co mogłam zaoszczędzić trochę na kosztach.
Standardowo grają w 4 osoby ale można się dogadać z ceną oraz składem kapeli.
Panowie z zespołu bardzo fajnie i z humorem prowadzili wesele, było dużo biesiady przy stole i zabawne oczepiny z konkursami.
Goście byli bardzo zadowoleni i chwalili wybór tej orkiestry.

Pozdrowienia dla Panów z zespołu i pamiętajcie o obiecanym rabacie na chrzciny :)

Monika i Mariusz
 
 
artur332 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 6:57 pm   

WITAM.

Lawender ze Zgierza grał na moim weselu w sierpniu 2012
Jestem bardzo zadowolony z ich występu, małżonka również - przesyła pozdrowienia :)
Miałem przyjemność bawić się na weselu z ich udziałem kilka lat temu więc miałem już wyrobioną opinię i nie zawiodłem się.
Skład co prawda lekko się zmienił np nie gra już z nimi saksofonista ale trębacz który grał u nas był po prostu rewelacyjny. A jak się dowiedzieliśmy ma dopiero 17 lat. Tylko pogratulować talentu i serca do muzyki.
Panowie cały czas się rozwijają repertuarowo a sprzęt i oświetlenie mają na europejskim już chyba poziomie.
Zespół zadbał nie tylko o tańczących ale również kilka razy rozbawiał naszych gości przy stole.

Dziękujemy za miłą zabawę i życzymy zespołowi dalszych sukcesów.

Artur i Aneta
 
 
powolniak 

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 8:45 pm   

Admin usuwa moje wpisy ponieważ są nie przychylne zespołowi i karze mi przesłac umowe jak ja byłem tylko gosciem na weselu!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze raz powtarzam,nie mam nic z tego swietna wokalistka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie radze zatrudniac tego zespołu

wymoderowane obraźliwe słowa
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Gru 05, 2012 10:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lawender 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 11:14 am   info od zespołu

Od Zespołu

Bardzo dziękuję Parom u których graliśmy w tym kończącym się 2012 roku.
Szczególnie tym które zechciały poświęcić chwilę na napisanie swojej opini na tym forum.
Oczywiście miło by było mieć same pochlebne komentarze do czego dążymy naszą pracą wkładaną na weselech, jednak jesteśmy świadomi że nie każdemu musimy się podobać. Dlatego konstruktywną krytykę jak najbardziej przyjmujemy do serca.

Dla zainteresowanych składem kapeli informuję że obecnie podstatwowy skład to 4 panów (akordeon-klawisze-wokal, trąbka, gitara-wokal, perkusja).
Na mniejszych imprezach występujemy bez perkusisty.
Opcja dodatkowa - wokalistka.

Pozdrawiam. Krzysztof
_________________
lawender
 
 
Kamilex 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Gru 11, 2012 7:22 pm   

Polecam Zespół Lawender ze Zgierza wszystkim którzy chcą się dobrze bawić na weselu.

Zespołu nie trzeba namawiać do grania, widać i słychać że oni naprawdę robią to z pasją. Szybko nawiązali kontakt z Gośćmi i na poprawinach byliśmy już wszyscy na „Ty” A co najważniejsze fajnie przemieszali wszystkich na parkiecie w celu zapoznania ze sobą naszych rodzin.
Bloki muzyczne były długie – nawet najwytrwalsi kondycyjnie chwilami odpadali, a przerwy – dłuższe były tylko te w czasie których podawano posiłki. Ale i wtedy Zespół za wiele nie odpoczywał bo panowie 3 razy w ciągu wesela i 2 razy na poprawinach zabawiali naszych Gości piosenkami granymi przy stole. Wspólnym śpiewom nie było końca.

Dodatkowe wrażenie robiło super oświetlenie którym dysponuje Lawender – moi znajomi którzy byli w tym roku na kilku weselach twierdzili że takiego sprzętu nie widzieli.

Jeśli chodzi o koszty to bardzo nam się podobało że Zespół nie życzy sobie dodatkowych opłat np. za marsze grane przed ślubem w domu,(my zamówiliśmy zarówno w domu Młodego jak i Młodej) czy inne specjalne „wymysły” – a kilka ich mieliśmy . Wiele innych kapel które obdzwoniliśmy ma całą listę dopłat. Nawet za oświetlenie jedni chcieli 300zł więcej…

Podsumowując usługę zespołu Lawender (jak to piszą w niektórych reklamach) – bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Polecamy innym i pozdrawiamy całą Kapelę.
Kamil i Justyna
PS. Do zobaczenia na weselu naszych Świadków, bo jak słyszałem podpisali już umowę.
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 11, 2012 9:11 pm   

Polecam zespól.
Grali u nas na weselu.
Byliśmy pod wielkim wrażeniem...super zabawiali gości.
Zero krętactwa.
Same pozytywy :) ...
Polecam!!!!
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
adurka 

Dołączyła: 27 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 1:23 am   

Taaaaa, pięknie puszczają z podkładów :( Ludzie, czy Wy macie uszy?????????? Żenada
_________________
a-durka
 
 
lawender 

Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 8:16 pm   Z podkładów

Od Zespołu:

Tak zgadza się, taką informację zamieśliśmy też na naszej stronie internetowej.

Natomiast ilość utworów "puszczanych z podkładów" do których i tak śpiewamy na żywo oraz dogrywamy partie solowe, zależna jest od rodzaju imprezy, potrzeb Gości oraz od składu w jakim występujemy.

Jeśli ktoś chce mieć dużo muzyki na żywo skład musi być 4 osobowy w tym perkusja... innej rady nie ma.

Im mniejszy skład tym więcej elektroniki za to mniejsza cena za występ.
Niestety coś za coś.
Poza tym nie każdego musi być stać na duży zespół i my wychodzimy temu naprzeciw.

Jesteśmy jednym z nelicznych już zespołów które w pełnym składzie potrafią zagrać nawet bez prądu.

Z pozdrowieniami
Krzysztof
_________________
lawender
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 17, 2013 2:46 pm   

My wybraliśmy właśnie ten zespół z moim narzeczonym. Są konkretni i podobał nam się kontakt z gośćmi. Dodatkowo Panowie z własnej inicjatywy zagrali nam marsza na spotkaniu czym urzekli mnie po całości :eek:
 
 
Anna B 

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 5:48 pm   Podziękowanie

Dziękujemy pięknie za udane wesele. Zebraliśmy wiele pochwał od naszych gości za wybór Zespołu Lawender.

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok bo jak się dowiedziałam gracie u naszych znajomych.
 
 
arkadiuszzjawio 

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 1:57 pm   

Zgodnie z obietnicą zamieszczmy podziękowanie i polecamy zespół lawender wszystkim którzy chcą się dobrze bawić.
Nasi goście byli bardzo zadowoleni. Muzyka była zarówno dla młodych jak i starszych, dużo biesiady w stołach ( bo tak chcieliśmy) oraz fajne oczepiny bez zbędnego przedłużania.

Dziękujemy i polecamy innym.
Arek i Basia
 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 10:29 pm   

My również bardzo dziękujemy zespołowi :) nasze wesele zostało wychwalone przez gości, wujek ze Strzelec Krajeńskich wziął namiar na Was bo ma jeszcze jedną córkę panienkę ;)

Ale do rzeczy.

Panowie spisali się na medal. Platynowy! złoto za tanie ;) grali przed domem, goście zachwyceni, Pana Młodego przywitali już w bramie i odprowadzili do mnie.
Na sali również powitali nas przed bramą, złożyli nam życzenia, zagrali sto lat.
Taka orkiestra to skarb. Goście zachwyceni.
Pan Krzysio przesympatyczny człowiek, nic nie stanowi dla niego problemu :) dzięki Wam nasze wesele należy do najbardziej udanych a było ich w rodzinie sporo na przestrzeni kilku lat.

Super biesiady przy stołach.

Oczepiny też super, krótkie, z humorem mimo, że mój welon nie chciał się odpiąć Panowie przygotowani na wszystkie sytuacje i nic ich nie zaskoczy.

Co ważne, wokal dużo lepszy niż na filmie, który u Was oglądaliśmy ;)

I syn Pana Krzysia genialnie gra na trąbce!

Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć super atmosferę na weselu!

Buziaki, pozdrowienia i do zobaczenia

Roksana i Michał Pietrzakowie z 14 czerwca 2014 ;)
 
 
DomiSeba 

Dołączyła: 08 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Internet
Wysłany: Pią Sty 08, 2016 1:47 pm   

Zespól Lawender grał na naszym weselu w grudniu 2015 roku. Goście byli zachwyceni, co potwierdzały puste stoły. Wokalistka ma super głos, aż przechodzą ciarki. Syn Pana Krzysztofa świetnie grał na trąbce i prowadził poprawiny jako DJ. Gitarzysta także miał niesamowity głos i przez grę na gitarze dodawał czadu. A sam Pan Krzysztof super poprowadził cale wesele i poprawiny. Gorąco polecamy zespół Lawender ze Zgierza. Poza tym zespół bardzo sympatyczny i otwarty na wszelkie propozycje. Potrafi dobrze doradzić i wykona każdy otwór.
Pozdrawiamy
Dominika i Sebastian
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl