Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyk godny polecenia
Autor Wiadomość
dereka 

Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:21 am   

ja wam moge polecić moje ostatnie odkrycie, pomada do brwi firmhy Inglot - rewelacja!Zachwycają się nią wzystkie vlogerki i nie bez powodu, naprawde ladnie mozna tym wyprofilować brwi, kosztuje 37zł wiec cóż, nie jest to najtańszy kosmetyk ale jesli chodzi o pomady to rzeczywiscie jest najtańszy. No i starczy nam na lata mysle:)

usunęłam podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Sty 12, 2016 9:22 am, w całości zmieniany 2 razy  

Aldonka 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 10:22 am   

Mogę polecić kilka fajnych kosmetyków, które mnie zachwyciły w osttatnim czasie:

olejek do twarzy z biochemii urody - bardzo dobrze oczyszcza twarz

serum do biustu Frashe - unosi oraz ujędrnia cerę

serum do twarzy Richevon - kupiłam bo zauważyłam u siebie drobne zmarszczki ( w koncu idzie już 30 rok życia tak wiec mogłam się spodziewać,że się pojawią) . Dobrze nawilża, odżywia skórę. Jest po zastosowaniu kremu rozświetlona, żywsza oraz ładniejsza.

mantra 

Wysłany: Czw Maj 11, 2017 10:39 am   

peeling enzymatyczny Sylveco ( dla wrażliwej skóry twarzy), wydajny, mocno cytrusowy zapach, naturalny produkt. Polecam.

proszę zmienić podpis, łamie on regulamin Forum, zawierając link/reklamę. Posty będą edytowane przeze mnie, a jeśli nie nastąpi zmiana w kolejnych - będę je usuwać. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Maj 11, 2017 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz  

mlodadama 

Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Gru 13, 2017 9:21 am   

DUCRAY DEXYANE Ultra - żel oczyszczający przeznaczony jest do skóry bardzo suchej i skłonnej do atopii.
Oczyszcza, zapobiega wysuszaniu się skóry oraz łagodzi podrażnienia.
Nie zawiera parabenów, mydła ani substancji zapachowych. Posiada fizjologiczne pH.
Hipoalergiczny.
Do twarzy i ciała.
Dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Kupuję zawsze w sprawdzonej Aptece [xxx] i stosuję już od dawna.

Dziękujemy za kolejną próbę reklamy i żegnamy z się z możliwością pisania postów.
Miłego dnia życzy Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 13, 2017 9:40 am, w całości zmieniany 3 razy  

wstazka 

Wysłany: Sob Cze 02, 2018 2:31 pm   

ja uzywam nivea do wzystkiego :D :D :D

meszka 

Wysłany: Sob Cze 02, 2018 2:46 pm   

Dla mnie najlepszy jedyny i niepowtarzalny jest krem cetaphil da ultra. Uzywam go do calego ciala i twarzy oraz corke nim smaruje bo jest bezpieczny dla skory :)

qwe123 

Wysłany: Wto Lip 10, 2018 7:30 am   

Krem do twarzy Soraya -cudo, doskonale wpływa na stan cery mieszanej, ale nie polecam używać na noc ;)

Odpowiedz do tematu