Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alma_
Czw Lis 16, 2006 12:29 am
gdzie mieszkacie?

Gdzie mieszkasz?
Ba?uty
27%
 27%  [ 53 ]
?ródmie?cie
7%
 7%  [ 14 ]
Polesie
18%
 18%  [ 37 ]
Widzew
20%
 20%  [ 41 ]
Górna
26%
 26%  [ 51 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:21 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Pią Kwi 27, 2012 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 6:17 pm   

Teofilów, wynajmujemy kawalerkę w wieżowcu... szczyt marzeń to nie jest, ale kiedyś dorobimy się własnego domu :)
_________________


 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 8:04 pm   

Od 5 lat Bałuty- Doły :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 4:11 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Lis 28, 2013 12:40 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Czw Lis 28, 2013 12:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 1:09 am   

Karolina1984 napisał/a:
no ale może mieszkacie w łądniejszej części niż tzw "meliniarnia" :roll:

meliniarnia?!? No nie wiem w którym miejscu :o mieszkam w Konstantynowie właśnie 'w tej części' i uważam że może i stare osiedle, ale jest cisza, spokój. Ruch nie za duży,wszędzie blisko. Park,stawy,szkoły, przystanki,poradnie. Fajne duże działki, nikt mi przez płot nie zaglada

mimo że często mnie wkurza Konstantynow-np brakiem apteki w nocy, tym że wszystkie urzędowe sprawy trzeba załatwiać w Pabianicach,które nijak są po drodze, komunikacja prawie żadna:/
Nie chciałabym mieszkać w innym miejscu. Łódź jest rzut beretem a jakoś tak spokojniej.
_________________

 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 8:38 am   

radogoszcz


Co do okreslen typu "meliniarnia" i inne stereotypowe łatki-my ostatnie 5 lat mieszkalismy na granicy Zubardzia i Kozin.W kazdym razie do Limanowskiego czy Lutomierskiej rzut beretem-a to ulice niby cieszace sie zla slawa.Jak ktos mi sugerowal ze to nieciekawa okolica,to mialam ochote pozdrowic go piescia.
Moze bloki i nienajnowsze ale okolica swietna.Wszedzie blisko-mnostwo przystankow mpk,sklepow roznej masci,mniejszych i wiekszych marketow,2 apteki calodobowe a niedaleko i trzecia,6 przedszkoli,3 zlobki,knajpy (Cud Miod, McDonalds,Retro,Biesiadowo),parki,place zabaw,cisza i spokoj o ile nie mieszkalo sie bezposrednio przy ulicy.Naprawde fajna okolica i bezpieczna.Nie bylo zadnych niemilych sytuacji.

A odkad mieszkamy na ladnym,zielonym radogoszczu (bez parku wiekszego)-dopiero Julianowski,zdazyli mi ukrasc czapke i spiwor do wozka.
Nawet bez zabawek z piasku zdazalo sie wracac,ale ze to groszowe sprawy to nie robilam rabanu.Gorzej ze spiworem za 150 zl.Dodam,ze przy placu zabaw na placu slonecznym w cieplejsze dni kreca sie zule,jak i pod kosciolem na promenadzie przy lawkach.Natomiast w smietnikach rowniez zbieraja sie zule,bo nie sa one zamykane.Na zubardziu smietniki byly na klucz.Musze do spoldzielni napisac w sprawie tych smietnikow.No i brakuje mi bliskosci Lidla (jest Biedronka ale raczej tam zakupow nie robimy,sporadycznie),brakuje mi bliskosci manufaktury(z Zubardzia i Kozin na pieszo),apteki calodobowej "pod domem" i wogole musze sie przystosowac.I dzieci w wozkach malo a jak sa to glownie z babciami,matki w pracy.I zlobkow malo.Na tym osiedlu wczesniej mieszkalam 27 lat,ale duzo sie pozmienialo,wymienili sie ludzie.
A wogole to na Zubardziu Rossmana otworzyli (na Lutomierskiej) i maz mowil ze dzis byly taaaakie kolejki ze pewnie z okazji otwarcia cos gratis rozdaja:)Eh,mialabym Rossmana pod domem doslownie.
Takze stereotypowe negatywne łatki na temat miejsca zamieszkania nie zawsze oddaja rzeczywistosc.
Ostatnio zmieniony przez Blue Pią Lis 29, 2013 9:56 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:06 am   

martula_87 napisał/a:
Stary Widzew (bliżej centrum)

Tak było kiedyś :P
Po ślubie zamieszkaliśmy dalej od centrum i obecnie Widzew-wschód okolice krańcówki Augustów.
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 9:15 pm   

Blue napisał/a:
Natomiast w smietnikach rowniez zbieraja sie zule,bo nie sa one zamykane.Na zubardziu smietniki byly na klucz.


na zachodzie tez smietniki nie zamykane, ale zuli nigdy nie widzialam :P

natomiast najblizsza apteka calodobowa to "magiczna" przy "drugim" przejsciu podziemnym, zaraz obok freshmarketu.
druga magiczna jest przy biedronce, ale nie wiem czy 24h. jednak mysle, ze ta przy freshmarkecie to nie jakos mega daleko.

z opisu okolic lutomierskiej wnioskuje, ze wlasnie w tamte okolice przeprowadze sie za kilka miesiecy. kolezanka wynajmuje mieszkanie zaraz obok mojego przyszlego i tez wspominala o nowootwartym rossmanie. plac zabaw bedziemy mieli przed blokiem :P
Blue, z Twojego opisu wynika, ze to okolica prawie idealna :D martwia mnie troche autobusy, ktore jezdza jak chca i fakt, ze do tramwaju do zachodniej dosc daleko na pieszo :(
no, ale z drugiej strony... darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Pią Lis 29, 2013 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 9:53 pm   

Sisska napisał/a:
druga magiczna jest przy biedronce, ale nie wiem czy 24h

Już jej nie ma. Zamknęli ze względu na otwarcie tej przy Freshu :wink:
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 9:58 pm   

no to nie wiedzialam, bo blizej mam wlasnie ta przy freshu :P

swoja droga tam jeszcze kiedys byla apteka w przychodni, ale na pewno nie 24h
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 10:19 pm   

Sisska napisał/a:
swoja droga tam jeszcze kiedys byla apteka w przychodni, ale na pewno nie 24h

Dalej jest. Jest też Brassica (doz) jak się skręca z Nastrojowej w stronę szkoły, apteka na placu i jakaś przy przychodni niedaleko skrzyżowania Świtezianki - Sikorskiego
_________________

 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 10:47 pm   

Sisska-mnie az skreca czasem bo widze ze im blizej centrum to jednak latwiej sie zyje.Nie mowie ze lepiej-ale latwiej (a i lepiej przy okazji bo wszystko pod reka).Na otwarciu Rossmana dzis bylam:)Dawali jakies pierdolki bezplatnie wg wysokosci rachunku (dostalam tabletki do zmywarki Fairy hahaha).Ale do Zachodniej z buta do tramwajow moja droga to ty daleko bedziesz miala,co ty,lepiej podjechac 78 lub 96 do zachodniej lub wsiasc w 2 lub 5.Co o tamtej okolicy moge Ci powiedziec-nie bedzie bezludna jak Radogoszcz.Bedzie tam o kazdej porze dnia gwarno i sporo ludzi,bedzie duzo starszych ludzi ale i duzo mlodziutkich,takich mlodych malzenstw bo tam nieduze mieszkanka sa wiec zazwyczaj mlode malzenstwa tam kupuja mieszkania.I duzo wozkow z dziecmi,sporo dzieci na placach zabaw.Jednym slowem na kazdym rogu bedziesz miala z kim pogadac,bo wszedzie kreca sie ludzie.Wizualnie natomiast sporo slabiej niz Radogoszcz.Bo i starsze bloki tam sa (chociaz ladnie je odnawiaja).Z nowych inwestycji jest Blue Villa (gdzie ogladalismy swietne mieszkania 4 pokojowe),mieszkania na Mokrej oraz Odolanowskiej.Jest tam tez troche kamienic,niektore obskorne,sporo wiezowcow.Takze wizualnie przez te kamienice i nienajnowsze bloki szalu nie ma,tu radogoszcz ma duza przewage.Ale taaaakie puste to osiedle,jak to z mezem mowimy,osiedle ludzi pracujacych i chyba w wiekszosci tak pracujacych ze bedzietnych bo wozkow malo w porownaniu z Zubardziem.Moze i dlatego zlobkow tu malo,niz demograficzny daje sie we znaki.

Aaaa co do zuli-ten przy placu slonecznym ma kurtke reeboka,zartujemy sobie czasem z babciami z placu zabaw z niego,taki dosc rozpoznawalny jest;)
Ostatnio zmieniony przez Blue Pią Lis 29, 2013 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:16 pm   

Blue, ja cale swoje zycie spedzilam na rado (zach). mialam chyba rok, moze 1,5 jak moi rodzice zamieszkali tu z nami (mna i moim bratem) - pamietaja jeszcze jak nasz blok budowali ;) w zwiazku z czym nie mam zbyt duzego porownania z tym, jak jest gdzies indziej. pamietam czasy gdy do mojej stronie jedynym sklepem byl supersam spolem (dopiero kilka mc temu przemienili go na zwykly supersam), a zadne sklepiki-budki nie istnialy. na pewno przez te 20 kilka lat sporo sie zmienilo. zlobek kiedys byl na 11go listopada, bo sama do niego chodzilam. przedszkole bylo po mojej stronie 1 duuuze i po Twojej tez na pewno 1 bylo. na pewno zawsze byl tu spokoj i cisza, a jednoczesnie dobry dojazd mpk (u Ciebie i u mnie autobusy, do tego tramwaje). za moich czasow pelno dzieciakow, bo w tamtych okresie bylo to osiedle mlodych malzenstw z dziecmi. nie bylo wtedy internetu, telefonow, a cale letnie dni spedzalo sie na podworku. teraz jest tak, ze moje pokolenie doroslo i wyprowadzilo sie od rodzicow, z kolei pokolenie rodzicow jeszcze zyje, dlatego tez pewnie tak malo wozkow widujecie ;)
brakuje mi czasem knajpy, zeby spotkac sie ze znajomymi z podstawowki ktorzy jeszcze tu mieszkaja, ale z drugiej strony sa m.in zabki, wiec jest gdzie kupic piwko ;)

przyzwyczailam sie tutaj mieszkac, nadal podoba mi sie i nie wiem czy latwo bedzie mi sie przestawic na inna lokalizacje.

co do 96 to za czasow liceum moja kolezanka czesto od bydgoskiej do zachodniej chodzila pieszo, bo 96 albo nie przyjechalo albo nie dalo sie do niego wsiasc :roll:

najblizszego rossmana mamy w zgierzu na kuraku :P z tym, ze tam nie ma tak duzego asortymentu jak w "standardowych" rossmanach.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Pią Lis 29, 2013 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:37 pm   

Sisska-mam identyczne wspomnienia z dziecinstwa i powiedzmy czasow liceum na temat z Radogoszcza jak Ty.Rowniez,o ile nie bylam na jakichs zajeciach pozaszkolnych,spedzalam czas na podworku z dzieciakami.A to rower,a to rolki,a to deskorolka a to ploty z kolezankami itp.Tez pamietam to osiedle jako superbezpieczne i z mnostwem iloscia dzieciakow,bo wtedy byl wyz demograficzny.Te wspomnienia chcialam przeniesc na swoje dzieci,no ale widze ze nieco sie pozmienialo.Przede wszystkim srednia wieku mieszkancow mocno poszla w gore,dzieci jest malo,co jest naturalna koleja rzeczy bo i osiedle sie "zestarzalo",no i niz demograficzny do tego.Nadal jest ladnie,nadal jest to zadbane osiedle,nadal bezpieczne,nadal...itp.Ale jako matka malych jeszcze dzieci widze troche niedostatkow-jakich nie bylo na Zubardziu.No i knajp tez mi brakuje oj bardzo.I tej manufaktury,mialam rzut beretem na pieszo.Po prostu trzeba sie na nowo przyzwyczaic.
Jak Ty sie przystosujesz to nie wiem-zalezy jakim typem czlowieka jestes.Ja np.ciezko i z trudem przyswajam zmiany.Jesli jestes elastyczna to szybko poczujesz sie tam dobrze.Tam wiekszy gwar/halas/tlum jest ale i wszystko blisko,bliziutenko.No ale wizualnie gorzej.Sama ocenisz:)Zycze Ci szybkiej adaptacji zmian i zadowolenia z nowego miejsca zamieszkania:)
Ostatnio zmieniony przez Blue Pią Lis 29, 2013 11:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sob Lis 30, 2013 1:57 am   

Blue napisał/a:
Aaaa co do zuli-ten przy placu slonecznym ma kurtke reeboka

w "moim" mieście prawie każdy żul czy mijany żebrak na ulicy ma "firmowe" ciuchy...
_________________
 
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Lis 30, 2013 8:44 am   

A widzisz,to ci z Radogoszcza tak dobrze sie nie nosza:)Raczej typowo lumpiarsko.Ten jeden za to jest dzieki tej kurtce rozpoznawalny:)
Ostatnio zmieniony przez Blue Sob Lis 30, 2013 8:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 30, 2014 6:16 pm   

Zanim się przeprowadziłam - Widzew 8)
_________________


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 30, 2014 10:28 pm   

Sisska napisał/a:


co do 96 to za czasow liceum moja kolezanka czesto od bydgoskiej do zachodniej chodzila pieszo, bo 96 albo nie przyjechalo albo nie dalo sie do niego wsiasc :roll:


Nadal tak jest niestety :roll:
_________________


 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 11:39 am   

A ja mieszkam w Zgierzu
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 8:55 pm   

ja w Aleksandrowie i nie wyobrazam sobie nigdzie indziej :)
mialam okazje wyniesc sie do Poznania ale na szczescie udalo mi sie sciagnac mojego Skarba tu :)
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 5:20 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Ani1987 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lis 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Maj 20, 2014 8:12 pm   

Też się dopiszę... w dzieciństwie Bałuty, obecne granica Widzewa i Śródmieścia :-)
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 9:09 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Skyler

 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 9:43 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 10:18 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 11:58 am   

obecnie bałuty na granicy z teofilowem..
a resztę życia Zgierz o którego mam wielki sentyment
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 1:13 am   

ja od 5 lat w Wawie, mój T. rok dłużej... a teraz już oficjalnie zacumowaliśmy we własnym M w Warszawie :)
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 8:30 am   

Od ponad dwóch lat Górna, a niedługo przeprowadzka na Bałuty(Koziny) :)
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:13 am   

Całe życie Widzew, a niedługo przeprowadzka na swoje na Teofilów :)
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:15 am   

a my Wrocław - na Wyspie Mieszczańskiej.
_________________


 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:18 am   

My Bałuty:)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 4:02 pm   

Całe życie Górna-Chojny i chyba tak zostanie jeszcze na długie lata :-)
_________________

 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 6:52 pm   

Łódź Górna, os. Nowe Rokicie :)
_________________

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 7:57 pm   

Stare Polesie :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl