Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy przez internet
Autor Wiadomość
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 10:56 am   

ja odkąd jestem w ciąży korzystam tylko ze sklepów internetowych, zakupy spożywczo-przemysłowe robię w e-sklepie Tesco i przywożą mi je następnego dnia :-) zadowolenie olbrzymie i nie muszę pchać wózka po markecie! (Mąż niestety dużo pracuje i często nie jest w stanie kupić nawet bułek :P )
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 11:20 am   

Julia_ja, ja też robię zakupy internetowe spożywcze :)
kiedyś zamawiałam dużo przez almę, ale na wrocławską się obraziłam i teraz głównie tesco i piotripaweł :wink:

ciuchy ciążowe też sobie przez internet kupiłam, bo są niewiele, ale troszkę tańsze :)
_________________


 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2016 1:32 pm   

Uważam, że zakupy spożywcze w sklepach internetowych taki jak Tesco czy Alma to niesamowita wygoda, zawsze kupi się tylko to, co niezbędne (mniej pokus :P ), spokojnie można przeczytać skład produktów.

Ubrania też często kupuję przez internet gdzie często cena jest bardziej atrakcyjna niż w tradycyjnych sklepach.
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
Ostatnio zmieniony przez podrozniczkaa Sro Sty 06, 2016 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 9:10 pm   

Jednak ja spożywki to nie umiem przez net kupować:)
 
 
LouCphR 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 11:24 am   

Ciuchy prze net- IMO duża odwaga cywilna :wink:
 
 
krackuz57 

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Ożarów
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 10:46 am   

Spożywki sobie nie wyobrażam kupować, miałabym opory przed zjedzeniem czegokolwiek, co zamówiłam przez neta, nawet, jakby było opakowane 7 foliami próżniowymi i zamknięte w stalowym pudełku.
Ciuchy już prędzej, ale tutaj też to taki hit and miss, trzeba bardzo dokładnie sprawdzić wszystkie parametry przed zakupem, info o producencie, cuda na kiju.
Ale z drugiej strony nie lubię chodzić za często i za długo po sklepach więc zawsze jakaś alternatywa.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 11:12 am   

E tam. Ja się na wrocławską Almę obraziłam, ale kupuję nałogowo teraz w Piotrze i Pawle i jestem bardzo zadowolona. Zawsze na czas, miły Pan Kurier wnosi mi wodę, mleko, czy ziemniaki na to nasze 7 piętro. Zawsze świeże produkty. Raz miałam wątpliwości i napisałam, że koperek taki sobie przyjechał. Dali mi bon na 10 zł i przeprosili. W naszej okolicy nie ma sklepu z dobrą wędliną (jest tylko Tesco, ale chyba najstarsze w całej PL i klimat tego miejsca mnie odstrasza) a wędliny z PiP są pyszne.

Nie muszę taszczyć żadnych toreb, a auto dopiero kupimy, więc zakupy hurtowe mam od razu wniesione na górę :) Moja Mama też była zachwycona, bo wszystko co potrzebowaliśmy zamówiliśmy przed Świętami do domu i oszczędziliśmy mnóstwo czasu!
_________________


 
 
majoz 

Wiek: 32
Dołączyła: 22 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: z kopanek
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 11:33 am   

no, etesco to super wygoda :D a poza jedzeniowymi sprawami, to kupuje też ciuchy, elektronikę, agd, obraz nawet kupiłam ;-) ale to właściwie tylko jak znajdę jakiś fajny kod rabatowy (serio, taniej jest niż w stacjonarnych sklepach, czasem nawet o połowę!)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 11:38 am   

Ja teraz zamawiam natomiast tylko w Almie - wszystko jest pakowane jakieś maksymalnie 2 godziny przed dostawą, bo zazwyczaj dzwoni do mnie Pani z Almy, że na przykład jogurt, który chcę kupić ma krótką datę przydatności i czy chcę wybrać inny. Wszystko dostaję świeże i na czas :-) i tak jak pisze Dorotka_ - jestem w ciąży a maż ma nogę w gipsie, a Pan dostarcza nam kilogramy zakupów do samej kuchni :-)

A i dodatkowo - oszczędność. Kupujemy to, co jest nam potrzebne, mamy kontrolę nad wydawanymi pieniędzmi i wierzcie mi, że oszczędzamy, mimo, że Alma nie należy do najtańszych to i tak w tym miesiącu wydaliśmy mniej niż robiąc tradycyjne zakupy w czterech różnych miejscach :-)

[ Dodano: Pon Sty 25, 2016 11:39 am ]
Aaa i zapomnialam - nic nam się nie marnuje, zamawiamy jak się wszystko konczy i już następnego dnia mamy wszystko świeżutkie w domu :-)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 11:52 am   

Julia_ja, bo w Łodzi Alma działa super. Tutaj we Wrocku, to sobie darowałam, bo każde zamówienie kończyło się reklamacją. A to coś policzone na paragonie, ale siatki brak. A to mięso śmierdzące. A to kurier zamiast między 16-18 przyjechał o 21.

W łódzkim oddziale nigdy nie złożyłam reklamacji :P
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 8:12 pm   

muszę spróbować z almą, zawsze tylko w tesco zamawiałam

a poza jedzeniem to jak leci
bielizna, buty, ubrania (inditex sale :smile: ), torebki, biżuteria, kosmetyki

nawet apteki wolę internetowe
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 8:14 pm   

Też czasem kupuję w PiP i Tesco. Zawsze przed imprezą i gdy mąż nie ma czasu na większe zakupy. Wolę Tesco, bo przyjeżdża ich pracownik, a nie kurier. Jest różnica. Pracownik bardziej dba, żeby towar był właściwie wydany. Do kuriera z PiP musiałam dzwonić 2 razy, bo wydał zakupy mężowi, czy teściowi i np. nie było całego nabiału. Pracownik Tesco sam pilnuje żeby wszystko się zgadzało.

Cytat:
krackuz57 
Nie ma co się bać kupować jedzenia z marketu. Znam osoby, które pracowały w Almie i Tesco w Łodzi. Zajmowali się kompletowaniem zakupów lub dostawą. Naprawdę robią to nie długo przed dostawą. W Almie od rana do 12. W Tesco 2 razy w ciągu dnia, zgodnie z zmianą kierowcy. Wszystko czeka w chłodni na załadunek.
 
 
limonka54 

Dołączyła: 14 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 7:52 am   Zakupy przez internet.

No nie, spożywkę jednak wolę kupować tradycyjnie, ale buty i ciuszki jak najbardziej w sieci, właściwie to tylko w sieci.

usunięta reklama :) Dorotka_
_________________
limonka
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Kwi 14, 2016 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 11:59 am   

Internet wiele ułatwia, ale tak naprawdę chyba nigdy nie wyprze tradycyjnych sklepów. Ja czasem kupuję przez internet, ale częściej jednak korzystam z pierwotnej formy :P
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2016 4:39 pm   

limonka54 napisał/a:
No nie, spożywkę jednak wolę kupować tradycyjnie, ale buty i ciuszki jak najbardziej w sieci, właściwie to tylko w sieci.
Tez jakoś nigdy nie mogłem się na to zdecydować by zamówić spożywkę, ale dziś nie miałem totalnie czasu i zaryzykowałem :) Przyjechało wszystko i nie mam zastrzeżeń, a największy plus, że nie kupiłem żadnych chipsów i innego badziewia co to samo spada do wózka ;)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Maria353 

Wiek: 30
Dołączyła: 09 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2016 7:23 pm   

to zależy co kupuję :) jeśli chodzi o ubrania to wolę nie ryzykować tylko po prostu kupuję w stacjonarnych :) ale jakieś pierdołki do domu czemu nie ;) nawet kosmetyki - bo często wychodzą taniej :D
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2016 6:56 pm   

a ja jeszcze dopowiem, że ostatnio odbiło mi na punkcie zakupów spożywki online :) Kupuję dokładnie to co potrzebuję :)
W dodatku zrobiłem porównanie koszyków w Tesco i Almie. Alma była tańsza o 20zł ( koszyk za ok 150zł ), a jednak jakość w almie nie do porównania z Tesco.
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 9:41 am   

Gilgamesz, zgadzam się, też kupujemy w Almie, bo wychodzi dużo taniej i jest lepsza jakość produktów :-)
_________________

 
 
wioslarka 

Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2016 1:16 pm   

Przy kilku dzieciakach nie ma czasu chodzić po sklepach, internetowe zakupy to dobra sprawa

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sob Maj 14, 2016 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kaszanek 

Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 0
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 1:13 pm   

Ja sam kupowałem często na allegro różne przedmioty, ostatnio znajomy pokazał mi chiński portal Aliexpress(jest w dużej części po polsku), wraz z ukochaną zamawiamy tam raz na jakiś czas większą paczkę bo stosunkowo długo idzie jednak jest naprawdę tanio.(Ona przebiera głównie w torbach z kotami :smile: )

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Cze 14, 2016 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nawigatorka 

Dołączyła: 11 Wrz 2015
Posty: 15
Skąd: Ziemia
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 12:27 pm   

Ja jestem za zakupami przez internet jak najbardziej na TAK. Ostatnio kupiłam ładne tapety, o takie usunięty link z reklamą. Dorotka_ bo już mnie w łazience znudziły białe kafelki. Ciuchy tez z reguły kupie na allegro albo w innych sklepach internetowych. Bo w stacjonarnych nie ma z reguły tego czego szukam.
_________________
Who I am ?
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Cze 14, 2016 1:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pejczen 

Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2016 9:08 am   

Razem z żoną robimy zakupy przez internet ale głownie elektronike i inne rzeczy do domu. Ale jak pojawi sie maluszek to pewnie spożywka również będzie zamawiana przez internet - bo niestety dużo pracuje a jak żona ma wyjsc z domu z bobaskiem? :)
 
 
nawigatorka 

Dołączyła: 11 Wrz 2015
Posty: 15
Skąd: Ziemia
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Cze 23, 2016 12:19 pm   

Często kupuje w sieci. Z reguły ciuchy i elektronikę. Ostatnio zamówiłam sobie kilka toreb ekologicznych od Allbag i jestem zadowolona z tego faktu :D
_________________
Who I am ?
 
 
nikola45 

Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lip 29, 2016 8:21 am   

Dla mnie zakupy przez internet to świetne rozwiązanie. Nie mam czasu na tradycyjne zakupy. Teraz przez internet kupuje praktycznie wszystko, ciuchy, buty, dodatki do domu, elektronikę itd.
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 30, 2016 9:35 pm   

Ja butów nie ...muszę przymierzyć :)
 
 
mlodadama 

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 12:25 pm   

Ja na razie wszystko co kupuję jest związane z organizacją wesela, dziś w końcu z narzeczonym wybraliśmy zaproszenia


poprawiłam tak, żeby nie trzeba było szukać na stronie. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Sie 11, 2016 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Babcia_Jadzia 

Wiek: 31
Dołączyła: 11 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Sob Lut 25, 2017 7:07 pm   

Ja w internecie kupuję elektronikę, czasem ciuchy, ostatnio też wyprawkę dla dziecka - jeszcze nie całą ale dla mnie to wygodniejsze niż chodzenie po sklepach
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 2:20 pm   

Przez internet kupujemy elektronikę, kosmetyki, czasem leki. Ubrania wolę kupować na żywo, bo nie zawsze trafię z rozmiarem a jedzenie na rynku lub w markecie.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2017 7:05 am   

Ja przez internet kupuję prezenty, swego czasu artykuły spożywcze z Tesco, kiedyś sporo ubrań z Aliexpress i wszystko było dobre ( :) ), kosmetyki. Kiedyś często biegałam po galeriach handlowych i bardzo to lubiłam, teraz jak mam iść do Manufaktury czy Galerii, to jestem chora, więc naprawdę zakupy internetowe są bardzo przydatne :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Atko Wto Lut 28, 2017 7:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
swieta 

Wiek: 35
Dołączyła: 30 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 30, 2017 12:32 pm   

Przez internet to przede wszystkim gadżety związane ze ślubem typu zaproszenia, kupuję też regularnie książki - czyli rzeczy, których nie muszę przymierzyć lub dotknąć :)
nigdy nie zdarzyło mi się kupować ubrań, pod tym względem jestem staroświecka :)
kupowałam też meble, kołyskę dla córeczki, czy np. szybę nad wannę
raz zdarzyło mi się zrobić też zamówienie na zakupy spożywcze i generalnie byłam zadowolona, chociaż nigdy się to powtórzyło, jak kupuję jakieś warzywa czy owoce to jednak muszę je sobie dobrze obejrzeć :)
 
 
splita 

Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 8:52 am   

Na aliexpress parę razy zamawiałam, ale nuży mnie czekanie. Dlatego zrezygnowałam z zakupów tam.
 
 
brydzia 

Dołączyła: 22 Lip 2017
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Sie 26, 2017 8:36 pm   

ja zamawiam glownie w internecie :) ostatnio nawet buty zaczelam bo znalazlam swietny outlet

usunięta reklama
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Nie Sie 27, 2017 6:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jasielka 

Dołączyła: 22 Wrz 2017
Posty: 0
Skąd: :-)
Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:42 am   

Uważam, że zakupy przez internet są przede wszystkim wygodne! Nie trzeba wychodzić z domu, aby coś kupić. Sama, coraz częściej zamawiam przez internet również zakupy spożywcze.
 
 
sandra888 

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Wrz 2017
Posty: 0
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 11:22 pm   

ja kupuję tylko jeśli nie mam czasu lub ewentualnie wyboru. A tak ogólnie wolę robić je normalnie :)
 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:12 am   

Ja przez internet kupuję najczęściej rzeczy na uczelnię, na allegro jak wyszperam to często wychodzą mnie dużo taniej niż w stacjonarnych sklepach dla plastyków. Kupuję też książki, szpargały do rękodzieła, ciuchy też się zdarzają :D
_________________

 
 
cleopatraa 

Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 08, 2018 10:58 am   

Slusznie i naukowo :) Najgorzej jest jak sie mieszka w mniejszym miescie .. na miejscu nie ma nic ciekawego .. zakupy online mocno ratuja skore.
 
 
Urukot 

Dołączyła: 07 Sty 2018
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 3:30 pm   

w necie kupuję prawie wszystko - książki, ubrania (zwłaszcza dla młodej, bo ona nie znosi chodzić po sklepach), buty. Stacjonarnie kupuję spożywkę - bo nigdy nie wiem na co mam ochotę i gazety, bo empik po drodze kusi ;)
 
 
wiki32 

Dołączyła: 19 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: Jasło
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 12:35 pm   

na allegro chyba najczęściej robię zakupy:) jakieś głupotki do domu zamawiam też przez alliexpress
 
 
Jurek55 


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 0
Skąd: Rzeszow
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 5:36 pm   

Ja przez internet kupuję praktycznie wszystko. Ograniczam się tylko do artykułów spożywczych.
_________________
A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? (...) Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania
 
 
DeLir12 


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 0
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Sty 28, 2018 9:14 pm   

Zawsze to trudna kwestia do samodzielnego działania. Warto korzystać z pomocy kogoś, kto ma większą w tym zakresie wiedzę.
_________________
Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami.
 
 
balbina8 

Dołączyła: 24 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2018 11:11 pm   

ubrania często kupuje w necie ale spożyki chyba bym nie mogła
 
 
nawigatorka 

Dołączyła: 11 Wrz 2015
Posty: 15
Skąd: Ziemia
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Sty 30, 2018 8:58 am   

balbina8 napisał/a:
ubrania często kupuje w necie ale spożyki chyba bym nie mogła
ubrania w sieci - never, 20 oznaczeń rozmiarów, nie wszędzie tabele rozmiarów, takieś tolerancje - nie dla mnie. Poza tym, to u nas od żywności, po ostatnio panel szklany do kuchni i oświetlenie led.
jeszcze jedna ukryta reklama tapet, a się pożegnamy. Link usunięty. Dorotka_
_________________
Who I am ?
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Sty 30, 2018 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinacolada 


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 0
Skąd: Piła
Wysłany: Wto Sty 30, 2018 3:03 pm   

Ja ostatnio zacząłem kupować przez internet nawet żywność. Oszczędność czasu, a jakość taka sama.
_________________
Ogień jest zaraźliwy! I jeśli my płoniemy, ty płoniesz razem z nami
 
 
pieknyolek 

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Mar 13, 2019 10:45 am   

Ja ostatnio także przekonałem się do zakupów on-line. Jest to najlepszy sposób na oszczędzanie czasu.
 
 
zxccxz 

Dołączył: 01 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 28, 2019 12:53 pm   

No niestety na naszej prowincji nie można spożywki kupować on line
 
 
sercioxxww 

Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 3:18 pm   

Nie szkoda Wam kasy na dowóz artykułów spożywczych ?
 
 
bak_julia 

Dołączyła: 24 Kwi 2019
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 10:31 am   

I ja dużo częściej robię zakupy przez internet. Głownie ciuchy na stronach Zary, H&M, często jest choć odrobine taniej..
 
 
gina89 

Dołączyła: 11 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 2:23 pm   

tyle co ostatnio robie zakupów przez internet to się w głowie nie mieści :o wygrać w totka i na zakupy :D

[ Dodano: Pią Kwi 26, 2019 1:45 pm ]
nwm tylko czy to już nie uzależnienie :?
 
 
harrari 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sie 2019
Posty: 11
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Sie 21, 2019 4:37 pm   

Ciuchów nie lubię zamawiać, jestem zbyt leniwa, żeby potem odsyłać. Jak już to przeglądam online i wtedy na zakupy. Spożywki również nie zamawiam, ale pozostałe rzeczy jak najbardziej.
To co do mnie przemawia, to, że często po prostu za identyczną rzecz płaci się sporo mniej i nie trzeba wychodzić z domu :razz:
 
 
czarnamagia 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 21
Skąd: warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 10:14 am   

ja nie lubie kupowac przez internet lubie widziec co kupuje i wiedziec jakiej jest jakosci

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Wrz 13, 2019 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl