Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Klimczak ul. Wodna
Autor Wiadomość
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 10:22 am   Salon Klimczak ul. Wodna

Ostatnio w szkole, gdzie pracuję pojawiły się ulotki nowo otwartego salonu Klimczak. Bardzo się cenią, chwalą tytułami mistrzów i tak dalej. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z fryzjerami tam pracującymi? Jestem bardzo ciekawa... :razz:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 12:58 pm   

Juska, ja tam niedługo, tzn. w przeciągu 3 miesięcy idę na próbną fryzurę upięcia - bo wygrałam voucher w radiu na takową usługę. Dam znać co i jak :)
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 10, 2013 6:41 pm   

O super. Ja się zastanawiam, czy nie iść podciąć sobie końcówek, ale ceny mnie trochę powalają :)
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 10:59 am   

Ja się wybieram na próbną fryzurę w czerwcu :) Jeżeli chodzi o fryzury ślubne to ceny nie są aż tak wysokie :)

A drugi swój lokal mają na Teofilowie bardzo blisko mnie :)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 11, 2013 1:09 pm   

jeszcze podobno gdzies na Bałutach w okolicach ul. Zawiszy, ale nie wiem gdzie dokładnie.
Czekam na Wasze opinie, jestem bardzo ciekawa :) :twisted:

[ Dodano: Czw Maj 23, 2013 2:20 pm ]
No to nie czekając dłużej zapisałam się sama na strzyżenie moich niesfornych kudłów :) Pytałam też o cenę uczesania - od 60 do 160 złotych :) Wykorzystam na chrzciny bratanicy T. :)
A o wrażeniach z usług podstawowych poinformuję w przyszłym tygodniu :D

[ Dodano: Sro Maj 29, 2013 12:21 pm ]
Właśnie wróciłam ze strzyżenia :D Jestem bardzo zadowolona :) Obcinała mnie Paula. Pogadała, obejrzała moje niesforne kudełki i od razu wiedziała co zrobić. Czuję że na głowie mam 100 kilo mniej, a w moim przypadku - z latem w perspektywie - to bardzo ważne. Myślałam, że mnie wyśmieje, kiedy jej powiedziałam, że jestem rok przed ślubem i już boję się że będę miała później problemy z upięciem, jak teraz poszaleję. Zamiast uśmieszku i standardowego "za rok to będzie miała pani tyle samo włosów co teraz" usłyszałam, że to mądre i że dobrze, że jej o tym powiedziałam.
W końcu nie postrzępiła mi włosów za bardzo, za to skróciła o jakieś 10 cm :D T. się załamie ;)

Jednym słowem POLECAM, a za trzy tygodnie idę na farbę :D
_________________
 
 
MilenaD 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 03, 2013 10:55 am   

Ja czeszę się u pani Magdy, świetna kobitka :) To co ona zrobi z włosami to tylko gratulować talentu. Natomiast mój facet chodzi na Wodną i z tego co wiem zawsze strzyże go pan Dominik. Gorąco polecam fryzjerów i stylistów z tych salonów, naprawdę dobrych fachowców tam mają. Ceny są standardowe jak na Łódź, takie jest moje zdanie.
 
 
creed 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: LODZ
  Wysłany: Pią Maj 02, 2014 8:35 am   

witam
szukam namiarow do fryjzera Dominka pracowal u klimczaka.
prosze o kontakt
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2014 9:03 am   

creed, to już Dominik tam nie pracuje? Kadra im się zmienia jak w kalejdoskopie... :o
_________________
 
 
creed 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: LODZ
  Wysłany: Pią Maj 02, 2014 4:35 pm   

no wlasnie wszedzie tylko klimczak i klimczak
a tak naprawde widac jak traktuja fryzjerow ze sie zmieniaja jak rekawiczki.
a na dodatek wilece im trudna podac namiar.
klimczak to jakas wielka pomylka !! !!!!!!!!!!!!!!
nie?adnie i tyle
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 11:21 am   

Ja od jakiegoś czasu chodzę własnie do Klimczaka. A konkretnie do pracującego na Wodnej Pawła K.
Pawłowi jestem wierna od kilku lat. I jak zmienił miejsce pracy właśnie na salon Klimczak, poszłam za nim.
Pawła uwielbiam bo nigdy mnie nie zawiódł jeśli chodzi o strzyżenie.
_________________
 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 12:16 pm   

misia-misia, strzyc może rewelacyjnie, ale ja się zraziłam po fryzurze we wrześniu. Dramat niestety :(
_________________


 
 
creed 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: LODZ
  Wysłany: Sob Maj 03, 2014 3:14 pm   

misia-misia a moge miec do Ciebie goraca prosbe ( odwdziecze sie jak co pisz na PW )
jak bys byla teraz u klimczaka dowiedz sie jak mial na nazwisko Dominik lub gdzie teraz pracuje. Bardzo mi zalezy a dzwonilam do klimczaka i nic niechca powiedziec.
PROSZE !! !!!!!!!!!
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2014 8:49 pm   

creed, spróbuję się dowiedzieć, ale nie obiecuję.
_________________
 
 
 
creed 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: LODZ
  Wysłany: Nie Maj 04, 2014 9:14 am   

wielkie dzieki !! !! !! !! !! !
 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 1:52 pm   

Byłam kilka dni temu na fryzurze próbnej i powiem Wam, ze tragedia :-? "Z moimi włosami niewiele da się zrobić" hmmm no niestety są cienkie, ale dość długie, wyszłam rozczarowana i przerażona, do wesela pozostał tydzień czasu a ja pozostałam bez fryzjera! :rozpacz:
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 8:11 pm   

Do każdych włosów jest odpowiednia fryzura. Może złą wybrałaś. Też mam cienkie, długie, ciężkie i do tego szybko prostujące się włosy. A jednak znalazłam dobrą fryzjerkę i swoją fryzurę. Co prawda to nie Klimczak, ale może w tym sęk. Potrzebujesz fryzjera, który będzie potrafił cię uczesać.
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 11:20 pm   

Ja tam też byłam na swojej próbnej i zrezygnowałam, co prawda na kilka miesięcy przed ślubem całe szczęście.

Do tej pory byłam tam dwa razy: właśnie na tej próbnej i na obcięciu. Wniosek jaki wysuwam jest taki, że nie zajmują się klientem porządnie, tylko raz dwa, bo w kolejce czeka kolejna osoba.

Jak byłam na próbnej to Pan mnie czesał i w między czasie koleżanka myła głowę już kolejnej jego klienta. Fryzura próbna trwała 20 minut. Jak zapytałam ile zajmuje mu już ta właściwa to powiedział mi, że razem z mamą to nas w 40 minut uczesze... Z tego względu właśnie jakość tych uczesań nie powala...

Przy strzyżeniu było tak samo. Ja przyszłam, a 5 minut po mnie kolejna osoba! Nawet nie zdążył mi dobrze włosów umyć, a już brał się za nakładanie farby innej pani.

Dla mnie póki nie zmienią podejścia do klienta, mimo reklam w radiu nie mają szansy na utrzymanie się na rynku.
_________________
 
 
satri 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: stąd
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 3:34 am   

Podobno na Wodnej pracuja styliści co ładnie strzygą facetów. Ktoś może to potwierdzić?
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2015 1:29 pm   

satri napisał/a:
Ktoś może to potwierdzić?


tak, ja. Mój mąż się strzygł i był bardzo zadowolony.
_________________
 
 
 
creed 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd: LODZ
Wysłany: Pon Lut 02, 2015 9:14 am   

ktos ma lub wie gdzie strzyze fryjzer Dominik pracowal u Klimczaka.
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2015 12:59 pm   

Ja niestety też nie byłam zadowolona z usług w tym salonie... Byłam raz, Pan nie do końca mnie wysłuchał o co mi chodzi, zrobił po swojemu... "uchrzanił" mi za przeproszeniem kawał włosów mimo, że chyba z 10 razy mowilam, że tylko chce delikatnie odswiezyc fryzure bo zapuszczam do slubu...
_________________
 
 
frankzappa1 

Dołączyła: 23 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2016 2:52 pm   

Zdecydowanie nie polecam!! Jestem stałym klientem od kilku lat i zostawiłam tam już kilka tysięcy złotych ale więcej się nie wybieram. Po pierwsze - za dużo klientów na godzinę więc Państwo fryzjerzy się nie wyrabiają. Fryzurki takie sobie a ceny kosmiczne. Byle szybciej. Ostatnio tak długo siedziałam na myjce z mokrymi włosami i czekałam na swoją kolej że zaczęłam trząść się z zimna. Po drugie, Ceny zdecydowanie za wysokie - poszłam tam z dwuletnim dzieckiem. Cennik znam - 40zł za strzyżenie ale przy dwuletnim dziecku? Zwykłe przycięcie grzywki i skrócenie tyłu bez mycia i żadnych zabiegów pielęgnacyjnych??? po trzecie - pan właściciel. Chciałam z nim pogadać o tych cenach za dziecko a on nawet na mnie spojrzał i rzucił, ze on nie ma czasu i jak mi się ceny nie podobają to on ze mną nie będzie gadał. Odwrócił się na pięcie i tyle. Ani be, ani przepraszam - nic. Fatalnie podejście do klienta i właściwie żal bo kiedyś to był fajny salon. Zdecydowanie odradzam
 
 
Zdrowa11 

Dołączyła: 24 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sty 24, 2016 10:08 am   

Byłam na ślubnej i jest mega !! ! na wodnej, czesała mnie paulina. POLECAM
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2016 7:29 pm   

Pan Andrzej - genialny fryzjer poelcam


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl