Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strony www - FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Autor Wiadomość
Mirka90 

Dołączyła: 10 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 1:34 pm   

Ja jeszcze nie mężatka, ale planuję wesele i zdecydowałam,że to będzie mój fotograf ślubny , bo patrząc po zdjęciach to ma talent;))) też chcęę takie:)!! :D :D :D
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 11:12 am   

FOTOGRAF DLA WYMAGAJĄCYCH !

POLECAM RAFAŁA GŁĘBOWSKIEGO.
Nie ma opcji, żeby nie uchwycił jakiegokolwiek momentu podczas ślubu czy na weselu :cool:

http://www.rafalglebowski.pl
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

Ostatnio zmieniony przez Sycylijka Sob Kwi 11, 2015 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 6:50 pm   

wicia_86, zadzwoń do kamerowanie.net oni chodzą "w pakiecie" z fotografem :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 7:03 pm   

Polecam Michała Jankowskiego albo jego żonę Emilię Pająk. Współpracują z Piotrkiem Płoszajem z Quest Art.
_________________


 
 
Mirka90 

Dołączyła: 10 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:57 am   

Ja co prawda nie polecę łódzkiego fotografa, ale za to bardzo fajną dziewczynę z Krakowa, która ma przyjechać do naszego miasta i fotografować ślub mojej siostry. Dobry kontakt, fajne zdjęcia i cena w granicach rozsądku. http://www.agatapietrzyk.pl/
Ostatnio zmieniony przez Mirka90 Pon Kwi 27, 2015 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MmmBŁW 

Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 7:47 am   WIDEOFOLMOWANIE ŁÓDŹ

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania dobrego kamerzysty bądź fotografa na swój ślub, zdecydowanie przestrzegam przed firmą STUDIO QUATRO. Rozrzucają film z wesela i zdjęcia nie tylko bez zgody osób na nich uwiecznionych, ale mimo ich stanowczego sprzeciwu. Całkowicie kpią sobie z praw ochrony wizerunku. Nie dość, że im płacisz niemałe pieniądze, to bezczelnie wykorzystują, rozsyłają każdemu kto o nie poprosi materiały z wesela. Wielokrotnie prosiłam o ich usunięcie, a właściciel nie tylko mnie zignorował, ale miał czelność zadzwonić i powiedzieć żeby polubić bezprawnie wrzucone do internetu materiały. Na początku współpracy, właściciel STUDIA QUATRO jak się dowiedział, że rozglądamy się za innymi ofertami, zadzwonił przed 22 z pretensjami, że na pewno nam to "kombinowanie" nie wyjdzie. Na pytanie czy chce zlecenie, odpowiedział "niespecjalnie mi zależy". Dzwoniłam po wielu firmach, ale wzięłam ich bo byli "z polecenia". Jeśli ktoś będzie szukał, nie ma sprawy mogę podesłać kilka namiarów,natomiast ich omijajcie szerokim łukiem. Jedyne co się całkowitym niewypałem na moim weselu okazało to firma STUDIO QUATRO z Łodzi. Jeśli cenicie sobie swoją prywatność to uważacie na nich, mój film z wesela mógł sobie ściągnąć każdy, niestety boleśnie to odczuwam. Słowo profesjonalizm nie jest im absolutnie znane. UWAŻAJCIE NA NICH!!!

Dodano: Czw Lip 30, 2015 9:13 am
PRZESTRZEGAM PRZED STUDIO QUATRO W ŁODZI!!!OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM. ZDJĘCIA SŁABE JAK ZALICZKA, WSZĘDZIE "POOBCINANE" NOGI. MAM ZDJĘCIA KRZAKÓW, ALE ZDJĘĆ BABCI JUŻ NIEKONIECZNIE. ŻENADA CAŁKOWITA, AMATORSZCZYZNA.
NIGDY WIĘCEJ STUDIO QUATRO!!!
_________________
Szczera rada
 
 
AngelinaW 

Dołączyła: 04 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 11:43 am   

A ja mogę polecić panią fotograf Izę Maciejewską, która robiła zdjęcia na naszym ślubie- izamaciejewska.pl . Mamy w planach ponowną współpracę kiedy na świecie pojawi się nasze maleństwo :)
 
 
krackuz57 

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Ożarów
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 11:32 am   

Ja pomagałam znaleźć niedawno przyjaciółce kompetentnego fotografa ślubnego, najlepiej z Łodzi/Warszawy i okolic, bo jak pisałam w dziale powitalnym, ona i jej narzeczony nie mają tyle czasu, aby samodzielnie się tym zająć w 100%.
Przy tylu ogłoszeniach w necie weź tu znajdź jakiegoś konkretnego :lol:
Wybrałam i podsunęłam im kilku, nawet pomagałam w dzwonieniu do kilku, ale ostatecznie stanęło na tej pani fotograf: http://agatapietrzyk.com , przekonało ich to, że zdjęcia wyglądają żywo i 'z duszą', istnieje możliwość dojazdu osobistego oraz opinie zadowolonych klientów. I z tego, co słyszałam, osoba bardzo komunikatywna i otwarta na sugestie więc jeśli komuś mogłam pomóc z podjęciem decyzji to się cieszę :)
 
 
Melka33 

Dołączyła: 27 Maj 2015
Posty: 23
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 1:20 pm   

Mi zdjęcia weselne robiło to studio:
http://funrun.com.pl/

Fotograf sie przyłożył bo foty są naprawdę fajne oraz dopicowane.Zdecydowałam się na zamówienie fotoksiążki. Bałam się jak to będzie bo widziałam kilka dobrych fotoksiążek ale kilka kiepskich ( u innych koleżanek). Mi na szczęście się podobała. Zdjęcia naturalne, nie udziwnione. Na sesję pojechaliśmy nad jezioro. Nie wchodziłam do wody ale fotografie na tle zachodzącego słońca super.Może nie jest to najtańszy fotograf ale moim zdaniem nie ma co na tym oszczędzać jeśli zalezy Wam aby wszystko było ok.
 
 
panna młodsza 

Dołączyła: 23 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 2:50 pm   

A ja polecę fotografa z firmy Pod Światło. Mnie zdjęcia ujęły, a osobiście uważam, że dobry fotograf to jedna z wazniejszych osób na przyjęciu weselnym - można powiedzie, taka inwestycja na lata :) Zreszta najlepiej obejrzeć jego portfolio na stronie i samemu się przekonać, ja jedynie moge próbkę zaprezentować :)

światło.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 449 raz(y) 52.49 KB

 
 
kamylka 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 12
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 3:53 pm   

Tyle linków w tym temacie, a nie prościej po prostu wejść na https://www.planujemywese...miasto/lodz,356 i posortować oferty na podstawie naszego budżetu? :) Duża oszczędność czasu jak dla mnie.
 
 
marikakak 

Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 3:25 pm   

Ta fotografka robiła zdjęcia na ślubie mojej siostry i o ile dobrze pamiętam, też mówiła że dojeżdża do Łodzi. Sama bym ją wybrała, ale miała zajęty termin. Proszę, fotograf ślubny: http://agatapietrzyk.com.
Ostatnio zmieniony przez marikakak Wto Gru 27, 2016 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MadziaKura 


Dołączyła: 12 Lis 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź Widzew
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 9:28 am   

Przeglądając strony internetowe moją uwagę zwróciła strona http://www.plusfoto.org.pl/ . Szukałam dobrego fotografa ślubnego z Łodzi, dla mojej znajomej.
Ich styl zdjęć mogę określić jako tradycyjny. Świetnie się nadają do włożenia w ramkę i powieszenia na ścianę. Fajnie obrobione, widać, że są dopracowane i dokładnie wyselekcjonowane.
 
 
styśka 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 5:17 pm   

Ja dorzucam od siebie studio Pełna Klatka z okolic Łodzi. Robią prześliczne sesje zdjęciowe. Byli u mojej siostry na weselu. Potem zdjęcia para młoda dostała w takiej foto książce specjalnej. Pamiątka na całe życie :)
 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 8:54 pm   

U mnie i u mojej siostry na weselu zdjecia robil niezastapiony pan Bartek smokstudio.pl. Spodobal nam sie przez to,ze na jego zdjeciach widac te emocje, swietnie uchwycone kadry :) Teraz mamy zdjecia, na ktore uwielbiam patrzec :)
 
 
treecool 

Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 12:42 pm   

perspective-foto.pl
Polecam serdecznie
 
 
Janka93 


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 12
Skąd: Gliwice
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Sty 04, 2018 12:17 pm   

Dobry fotograf na weselu i ślubie to według mnie podstawa. Ważne jest to, aby potrafił uchwycić najpiękniejsze momenty, a wcale nie jest to takie łatwe. My na szczęście korzystaliśmy z mężem z usług fotografa z Fotopress55 i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak wyszły nasze zdjęcia.
 
 
adam1974 

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2018 12:13 pm   

Polecam kreatywne podejście do tematu i ogromną pomysłowość Pana Tomasza Pawlaka w wykonywaniu sesji narzeczeńskiej. Już nie możemy doczekać się ślubu gdzie oczywiście skorzystamy z usług Pana Tomasza.
http://tomaszpawlakfotogr...zdjecia-slubne/
 
 
Julia Z 

Dołączyła: 14 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 14, 2018 10:39 pm   Fotograf godny polecenia - retroBŁYSK

Warto chyba co nieco odnowić ten wątek i polecić ekipę młodych ludzi, którzy mają świeże spojrzenie i tworzą materiały ślubne na najwyższym poziomie, a mianowicie ekipie retroBŁYSK. Ten wątek dotyczy fotografii, więc powiem kilka słów o zdjęciach, chociaż ta firma zajmuje się także filmowaniem. Na rozmowie wstępnej, przed umówieniem spotkania na sesję, starają się poznać opinię i dobierają miejsce. Z tego co widzieliśmy na ich stronie i pokazanych materiałach na spotkaniu - miejsc i pomysłów na sesję jest naprawdę wiele. Nie wiedzieliśmy się na jaką zdecydować. Ostatecznie wybraliśmy klimatyczną sesję nad jeziorem o zachodzie słońca. Współpraca była wspaniała. Nie ma co się obawiać, że ktoś nie urodził się modelem. Nie byliśmy ustawiani co do centymetra jak do zdjęcia w dowodzie, ale dostaliśmy sugestię co możemy zrobić, będąc przy tym zupełnie naturalni i skupiając się na sobie. Fotograf był tylko bacznym obserwatorem, ale o dziwo nie czuliśmy się przy nim skrępowani. Jeśli chodzi o fotorelację ze ślubu i wesela, było identycznie - ekipa niezauważalna, z wyczuciem, nie przeszkadzała ani podczas ceremonii, ani zabawy weselnej. Zdjęcia obrobione w stylu, który jest spotykany tylko u nich. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy takiego stylu u innych fotografów, a uwierzcie nam, oglądaliśmy różnych ofert MNÓSTWO. To co też jest fajne, to to, że nie ma ścisłych pakietów i wszystko jest kwestią dogadania i własnych preferencji co do ilości itp. Ceny jak za tak wykonaną robotę też niewygórowane. Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że to pomoże innym parom. Z czystym sumieniem polecam na ten najpiękniejszy dzień w życiu. :serducho:
 
 
thorin_bw 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 14, 2020 10:06 am   

Znam jednego świetnego fotografa ślubnego z Łodzi, mój imiennik :) - Kamil Błaszczyk - pełna profeska. Myślę że warto go dopisać do Twojej listy łódzkich fotografów: https://kamilblaszczyk.pl/
_________________
Kamil
Ostatnio zmieniony przez thorin_bw Pią Lut 14, 2020 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pią Lut 28, 2020 10:19 am   

Portfolio każdy może mieć ładne, ale wybierając fotografa, trzeba też pamiętać o innych rzeczach, o których tutaj wspominają. W przeciwnym razie możesz się potem mocno rozczarować.
 
 
krkmin 

Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2020 11:22 am   

Tak to ważne żeby obejrzeć nie tylko portfolio, ale przykładowy cały reportaż. Fotografowie często wrzucają na swoje strony, a nieraz trzeba poprosić.

Ja polecam allmyloving.pl
 
 
thorin_bw 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Cze 17, 2020 11:12 am   

Znam jeszcze jedno świetne studio fotografów i filmowców ślubnych z Łodzi: https://creativefilms.pl/ Warto ich dopisać do twojej listy fotografów ślubnych z naszego miasta.
Robią mega robotę. Jedna z lepszych produkcji foto/video w Łodzi ale z tego co wiem robią zdjęcia i filmy w całej Polsce i za granicą.
_________________
Kamil
 
 
ajemstories 

Dołączyła: 08 Lut 2021
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2021 11:51 am   

Polecamy też nasze https://ajemstories.com/fotograf-slubny-lodz/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl