Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki kolor koszuli dla Pana Młodego?
Autor Wiadomość
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 11:16 am   Jaki kolor koszuli dla Pana Młodego?

Hej,
Wczoraj usłyszałam (w sklepie z garniturami), że odcień koszuli Pana Młodego powinien być dopasowany do koloru sukni ślubnej. Np jak suknia jest śnieżko biała to Pan Młody powinien mieć śnieżno białą koszulę, analogicznie w przypadku ecru. Podobno w przypadku gdy się weźmie koszulę śnieżno białą, a suknia jest koloru złamanej bieli, to przy koszuli Pana Młodego suknia ślubna zaczyna wyglądać na zżółknięta. Jak to u Was wyglądało? Jaki kolor koszuli miał wasz Pan Młody?
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 11:35 am   

Zgadzam się w zupełności. Też uażam, że źle wygląda, jeśli pan młody ma inny odcień koszuli niż suknia. Ja mialam śnieżnobiałą i pan młody też miał w takim kolorze :-)

[ Dodano: Nie Lut 14, 2016 11:40 am ]
Napisałam, że się zgadzam, ale poszperałam i jednak nie jestem do końca przekonana do swojego zdania. Zobacz tutaj: http://mrmlody.blogspot.c...aa-koszula.html
_________________

 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 12:00 pm   

Też to już czytałam, ale nie jestem przekonana ani do tego że to wygląda źle ani do tego, że to wygląda dobrze. Mam problem bo moja sukienka ma być w podobnej kolorystyce:
.
I nie wiem czy kolor dobierać do spodu (beż), czy też do koloru aplikacji (ecru).
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 12:18 pm   

A jaki kolor garnituru Pana Młodego?

[ Dodano: Nie Lut 14, 2016 12:19 pm ]
Bo do garnituru moim zdaniem powinna najbardziej pasować koszula.
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 12:46 pm   

Ja miałam suknię kremową, Mąż białą koszulę. Zerknij do mojego dzienniczka. Nie ma tragedii ;)
_________________


 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 5:55 pm   

Julia_ja, chciał ciemnozielony, ale już wiemy że wełny polskiej 100's nie dostaniemy w takiej kolorystyce. Także będzie ciemnoniebieski/szary/ciemnoszary.
Do wczoraj myślałam, że będzie mieć po prostu taką która pasuje do jego karnacji oraz garnituru. Nawet przez myśl mi nie przeszło by patrzeć na to przez pryzmat tego czy pasuje do mojej sukienki. Babka mi mętlik w głowie zrobiła. Dzięki za rady, teraz jestem dużo spokojniejsza w tej kwestii. :padam:
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 10:48 pm   

Mi się szalenie podobają suknie w tonacji nude z jasnymi dodatkami (koronki/aplikacje/wstawki), które uwypuklają jeszcze jej ciemniejszy odcień, natomiast nigdy wcześniej nie pomyślałam, że taka suknia jest jakimkolwiek ograniczeniem w doborze garderoby u Pana Młodego... Uważam, że najbardziej klasycznie i elegancko u mężczyzny (tym bardziej na własnym ślubie) wygląda koszula śnieżnobiała. Oglądając zdjęcia z takich stylizacji (suknia nude/ecru + klasyczna biała koszula u Pana Młodego) nigdy nie miałam wrażenia, że tam cokolwiek się ze sobą kłóci/wygląda nieświeżo :) Taka uroda tego typu sukienek, często taki właśnie odcień dużo korzystniej wygląda biorąc pod uwagę kolor cery kobiety niż czysta biel i tylko co do dopasowania do karnacji miałabym jakieś obawy, a koszula przyszłego męża to wychodzę z założenia jego sprawa, nie można dać się zwariować ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Nie Lut 14, 2016 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl