Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPIS ATRAKCJI WESELNYCH
Autor Wiadomość
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:20 am   

panna.chichotka, ta firma ma coś takiego http://www.dekoracjebk.co...e.atrakcje.html , tylko nie wiem ile to u nich kosztuje.
_________________


 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 10:22 am   

Dorotka_, wielkie dzięki! :) Myślałam, że może ktoś ma doświadczenia i może polecić po prostu kogoś już sprawdzonego :) bo tam były i ze 3 wytwornice, i takie mega wielkie bańki :)
_________________
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 2:33 pm   

W nas główną atrakcją będzie wodzirej, który oferuje masę atrakcji (włącznie z bańkami mydlanymi, konffetti, perukami, tańcami, zabawami, konkursami itp.itd.) :D
Oprócz tego na pewno będzie drinkbar (początkowo myśleliśmy żeby zamówić jeszcze pokaz barmański ale za kilka minut występu liczą sobie dodatkowe 1000zł) więc chyba zrezygnujemy.
I myślałam jeszcze o tym, aby wypożyczyć rzutnik i wyświetlić na nim podziękowania dla rodziców, które wcześniej oczywiście nakręcimy :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 2:57 pm   

Orientujecie się dziewczyny gdzie można kupić lampiony które można powiesić na drzewach ? Takie jak w załączniku ?

z12126255Q,Lampiony-Solarne-LED--Cena-29-99-zl---szt-.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 622 raz(y) 83.38 KB

_________________


Aneta
Ostatnio zmieniony przez annette88888 Czw Sty 21, 2016 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 3:00 pm   

annette88888 chodzi o takie?
http://allegro.pl/lampion...5646052137.html
_________________


 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 3:49 pm   

alekul89, Właśnie takie :D
_________________


Aneta
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 8:42 am   

Hej, a czy ktoś z Was myślał o karaoke z klasykami polskiej muzyki, widział coś takiego na weselu? Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że po północy może sporo osób chcieć śpiewać :D myślicie że to się sprawdzi?
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 1:47 pm   

mspp, tak :smile: Moja siostra zrobiła coś takiego u siebie na weselu, mam nawet fotę - wszyscy bawili się super, myślę, że to fajna opcja jeśli wiesz, że goście są raczej otwarci na takie innowacje i znajdą się chętni żeby zacząć ( bo potem to już każdy chciał :P )
_________________

 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 2:33 pm   

LinaMiódMalina, to mnie uspokoiłaś :D ja zawsze na weselach jestem pierwsza do śpiewania, także u siebie też bym to chciała :)
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 2:38 pm   

Tylko przemyśl, czy nie ma 1-2 osób, które będą to ciągle okupywały. Byłam na weselu, gdzie zrobili bitwę na głosy. Prawie non stop okupywała mikrofon jedna dziewczyna. Co jej dziękowali, to zaraz wracała, bo przecież była "najlepsza".
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 3:37 pm   

Terry, A nie nie, u nas będzie góra 6 piosenek, krótka zabawa, a potem wszyscy usiądą do ostatniego ciepłego posiłku, więc o to się nie boję. ;)
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 10:36 am   

A u mojej siostry karaoke było na poprawinach, z karaoke na weselu się nie spotkałam, ale na poprawinach jak goście trochę pomęczeni itd, to sprawdziło się super! :)
_________________


 
 
monissienka 

Dołączyła: 13 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Sro Lut 03, 2016 3:00 pm   

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pokazem sztucznych ogni na weselu to serdecznie zapraszam do współpracy.
Od dłuższego czasu zajmuję się organizowaniem profesjonalnych pokazów pirotechnicznych na weselach, bankietach, imprezach firmowych, dniach miast, dożynkach i koncertach.

Istnieje również możliwość zakupu zestawu do samodzielnego odpalenia, na pewno jest to tańsza opcja, jednakże na pewno nie da takich efektów jak profesjonalny pokaz.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do sklepu internetowego fajerwerkibiegun, ewentualnie proszę o kontakt.
W ofercie sklepowej posiadamy również konfetti różnego rodzaju coraz częściej wykorzystywane na weselach.
Pozdrawiam :)
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 4:43 pm   

mspp napisał/a:
wydaje mi się, że po północy może sporo osób chcieć śpiewać myślicie że to się sprawdzi?

Nie polecam karaoke, byłem na trzech takich weselach i przez to impreza się mocno stopuje. Jak kilku gości potrafi śpiewać to co innego, ale jak do mikrofonu dojdzie pijany wujek to jest porażka :)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 11:05 pm   Napis LOVe na wesele

co myślicie o napisie LOVe na wesele ?
_________________

 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2016 10:29 am   

yeahman, no właśnie mój dj też to odradza, że się nie sprawdza... więc chyba zrezygnujemy.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
katarzynasocko 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 17, 2016 5:54 pm   Napis LOVe na wesele

My chcemy miec nie tylko napisy, ale i balony z Helem dla dzieci, chcemy stół ze słodyczami, stół wiejski i stolik, z księgą wspisów gości.
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 4:29 am   

mspp napisał/a:
yeahman, no właśnie mój dj też to odradza, że się nie sprawdza... więc chyba zrezygnujemy.

Najlepiej powiedz dj że chcesz kilka 2-3 fajne konkursy, niech coś wymyśli i zaproponuje do akceptacji. On jest zawodowcem wiec się na tym zna. Przynajmniej fotki śmieszne wyjdą i ludzie sie zintegrują :)
 
 
darily 

Dołączyła: 11 Kwi 2016
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Kwi 11, 2016 2:38 pm   Atrakcje weselne - nowości i sprawdzone pomysły.

Jakie polecacie atrakcje weselne? Co Wy organizowaliście, albo co Was pozytywnie zaskoczyło u innych?
 
 
PyroTech 

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 11, 2016 10:34 pm   

Co sądzicie o pokazach fajerwerków? Czego byście oczekiwali od takiej atrakcji?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 5:36 am   

PyroTech, my mieliśmy pokaz fajerwerków, który zorganizowała nasza sala :wink:
Nie chcieliśmy, żadnych podkładów muzycznych, wysokich kosztów i małozróżnicowanych rodzai petard, sala wszystkim się zajęła i pokaz był zachwycający. 5 minutowy, zaraz koło sali. Niczym nie musieliśmy się martwić, żadnymi pozwoleniami - bo sala o to zadbała i nie musieliśmy żadnych dodatkowych umów podpisywać :)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2016 8:22 pm   

U nas było dokładnie tak samo jak u Doroty. Sala organizowała pokaz. Mieliśmy do wyboru krótszy (100 wystrzałów) albo dłuższy. Zdecydowaliśmy się na krótki, trwał kilka minut. Goście zostali zaproszeni na deser do ogrodu i jedząc mogli podziwiać sztuczne ognie. Wszystkim się podobało.
_________________


 
 
Emilka i Maciek 

Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 01, 2016 8:59 am   CIĘŻKI DYM- nowa atrakcja na wesele

Polecam tą atrakcję ( my wykorzystaliśmy do pierwszego tańca) efekt jak w tańcu z gwiazdami. Dym pokrywa całą podłogę, ale nie unosi się wyżej niż do linii kostek. Wygląda jak tanieć na chmurach... Dym wychodzi super na zdjęciach ( info od fotografa).


Organizacją dymu zajął się zespół muzyczny TAURUS z Łodzi
Polecam w 100%.

usunięto adres strony internetowej. Dorotka_
_________________
Emilka i Maciek (28-05-2016)
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Cze 01, 2016 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pixie77 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Sie 19, 2016 10:55 am   

Fajnie, że jest taki spis atrakcji weselnych :) Ja od siebie dorzuce propozycję mobilnego baru kawowego. U mnie był *** i sprawdził się bardzo dobrze :)

usunięto fragment z reklamą - Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 8:13 pm   

Byłam niedawno na weselu z fotobudką ;) Pierwszy raz miałam okazję skorzystać z takiej atrakcji. Świetna sprawa. Bardzo mi się podobało. Wśród gości zrobiła furorę. Każdy gość/para gości dostała dla siebie zdjęcia na pamiątkę, można je też ściągnąć w wersji elektronicznej ze strony. Para Młoda poprosiła, by wkleić również zdjęcia do Księgi Gości :) Fajna pamiątka.

(Mogę podać nazwę firmy? Nie pamiętam czy jest to dozwolone ;) )
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Mar 03, 2017 12:52 pm   

Trzeba też patrzeć jakie atrakcje mają poszczególne sale weselne tak jakby "w pakiecie", do wybrania albo do dokupienia. U nas na przykład (...) można było mieć pokaz barmański zorganizowany :D

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aleksandra622 

Dołączyła: 16 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 11:18 am   

Cześć dziewczyny czy możecie polecić jakąś foto-budkę ? Szukam też jakiś nowości czym można byłoby zaskoczyć gości :)
 
 
Mariolcia 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 06, 2017 2:30 pm   

Moim zdaniem najlepszymi atrakcjami na wesele są:

- fotobudka
- pokazy barmańskie/barman
- maszyny do puszczania baniek
- wypuszczanie balonów z helem
- ciekawy pierwszy taniec

no i dobry zespół z wodzirejem

Natomiast fontanny czekoladowe, rzeźby z lodu, wielki dzik, świniak itp. to moim zdaniem bez sensu lepiej już zainwestować w dobre jedzenie ogólnie, aniżeli jakieś takie dodatki, takie jest moje zdanie;) ale wiadomo, że trzeba wybierając kierować się także gośćmi którzy będą obecni na weselu;)
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 11:55 am   

Ostatnio znalazłam jako atrakcję weselną pokaz ogni. Często widziałam takie pokazy nad morzem, gdzie kilka osób tańczyło z ogniami- moim zdaniem fajne, tylko nie wiem co na to właściciele sal weselnych.
 
 
aleksandra622 

Dołączyła: 16 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2017 2:35 pm   

My byliśmy niedawno na urodzinach z Magicznym Lustrem - fotobudką! 8) Fotobudki widzieliśmy kilka razy ale to Magiczne lustro Party Deluxe robiło wrażenie! W dodatku mogliśmy sami palcem podpisać się na zdjęciu, które później się drukowało i dostaliśmy jedno dla siebie drugie na pamiątkę dla jubilatów. :D Ogólnie słyszeliśmy że to nowość. Mają też w opcji udostępnianie gifów mówili, że ciekawe do filmu ślubnego. Wzięliśmy od animatorów namiar więc jak ktoś chce to mogę podać. :)
 
 
adam1974 

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2018 2:30 pm   

Pokaz ogni raczej na świeżym powietrzu niż na sali ale być może są właściciele sal, którzy lubią ryzyko :) .
 
 
sasaneczka 

Dołączyła: 30 Sty 2018
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto Sie 10, 2021 2:45 pm   Super atrakcja

Dodam od siebie bo miałam niedawno na weselu wspaniałą orygonalna atrakcje - coś niezapomnianego i czego nie widziałam u nikogo wczesniej :) Mąz wynajął Iluzjonste Tomasza Jusza
Facet dał niesamowity pokaz, goscie byl izachwyceni i to nie tylko dzieci ale głonie dorośli, bo to nie było byle co. Show na złoty medak. pełna oprawa świetlna , odpowiednie nagłośnienie - tu wszystko po tsronie tego człowieka było. Bardzo ciekawe- nikt przy stołach nie sidział jak robił pokaz! Dostał owacje ogromne, a ja cała happy
Polecam, bo to nietypowe ale fantastyczne i niezapomniane na pewno
 
 
czarymarry 

Dołączyła: 01 Paź 2021
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2021 9:44 am   

Widziałan na weselu bardzo fajny pokaz fajerwerków, myśię ze to zawsze sie sprawdzi. Fotobudki też fajnie przyciągają gości do siebie. Dobrze zaaranzowany pierwszy taniec. Jest kilka fajnych atrakcji które zawsze robią dobre wrażenie.
_________________
Wedding planner Łódź
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2022 3:00 pm   

Fotobudka i barman to super połączenie. Wszyscy będą się szampańsko bawić! :D
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl