Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomek Podgórski
Autor Wiadomość
Elora 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 8:50 pm   Tomek Podgórski

Polecam! Polecam! Polecam! :)
Właśnie odebrałam moje zdjęcia: ślub,wesele i plener, i jestem bardzo zadowolona.
Generalnie nie lubię być fotografowana(stresuję się jakoś i wychodzą mi dziwne miny;)), ale Tomek działał tak, że "nie czułam" w ogóle jego obecności ;)
Nawet się sobie podobam na zdjęciach, o co niełatwo;)
Świetne ujęcia, zdjęcia dopracowane.
Trochę się bałam pleneru i tego "pozowania", ale udało się bez "najeżdżania" obiektywem na twarz-co mnie zawsze denerwuje i "wytrzymywania" w jednej pozie kilkunastu sekund;) Mogłam sobie nawet pozwolić na odrobinę "szaleństwa" co Tomek dzielnie uwiecznił;)
Jeżeli chcecie dobrego fotografa z indywidualnym podejściem do klienta,to polecam;)
 
 
beatka_mag 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 3:03 pm   

Ja również serdecznie polecam Tomka :lol:
Zrobił nam piękne zdjęcia! Ma ciekawe pomysły i tak jak wspominała poprzedniczka, nie czułam ciągle obiektywu na sobie, co może peszyć. Nawet nie spodziewałam się, że możemy tak pięknie wychodzić na zdjęciach ;-)
Cieszę się, że nam go polecono, bo mamy teraz rewelacyjną pamiątkę, a wszyscy którzy oglądali zdjęcia już brali od nas namiary na Tomka.
Z czystym sumieniem gorąco polecam :D
 
 
asia123456789 

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 11:37 pm   

czy którejś z Was Tomek robił ostatnio zdjęcia? ostatnie posty są z 2010 roku i jestem ciekawa jak to teraz wygląda..:)
 
 
Janiccy 

Dołączyła: 23 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 10:39 pm   

:D

Kochani, jesteśmy świeżo po odebraniu Naszych fotek: ślub, wesele i plener. Aż dech zapiera, a niekiedy do oczu cisną się łzy wzruszenia... Powierzenie Tomkowi odpowiedzialności za uwiecznienie tak ważnego momentu w naszym życiu było strzałem w dziesiątkę;) Nie znaliśmy się wcześniej z Tomkiem, i modelami tez nie jesteśmy ;)więc była w Nas lekka obawa jak to będzie ... Jesteśmy dość krytyczni, a tu proszę, w efekcie mamy całą masę zdjęć na których sami siebie nie poznajemy ;) Efekt końcowy jest na prawdę oszałamiający. Potrafi spojrzeć zza szkiełka w taki sposób, ze zatrzymuje na chwilę czas i emocję ;) Tomek ma ciekawe i oryginalne spojrzenie na fotografię, szczególnie jeśli chodzi o plenery. Zapewniam, że działa w pełni profesjonalnie. Właściwie nie wiesz gdzie i kiedy jest a potem się okazuje, ze to i tamto, tez uwiecznił na zdjęciach ... Podczas pleneru nie ma mowy o jakimkolwiek spięciu i stresie ;) panuje sympatyczna koleżeńska atmosfera i na prawdę jest przy tym sporo zabawy ;) Z czystym sumieniem i ręką na sercu - jeśli ktoś chce mieć niezwykła pamiątkę, wspaniałe wspomnienia i szczyptę zabawy przy tym wszystkim to polecamy Wam Tomka, a zresztą co tu dużo opisywać, rzućcie okiem na zdjęcia to wszystko będzie jasne ;)
 
 
justyna i radek 

Dołączyła: 29 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Gru 29, 2013 9:32 pm   Tomasz Podgórski - Fotograf przez wielkie F

Witam,
Namiary na Tomka mieliśmy z polecenia dwóch znajomych nam par. W zasadzie oglądając zdjęcia pierwszej z nich, wiedzieliśmy, że chcemy aby to właśnie Tomek uwiecznił jeden z najważniejszych dni naszego życia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji, współpraca okazała się być czystą przyjemnością, a efekt końcowy wzruszający!
Jestem osobą z reguły uciekającą przed obiektywem i krytycznie oceniającą siebie na zdjęciach, a tu okazuje się, że potrafię powiedzieć "ojej jak ładnie wyszłam na zdjęciu". Wesele mieliśmy ogromne, ale Tomek był wszędobylski (w dobrym tego słowa znaczeniu) i uchwycił wszystko co powinien, i jeszcze więcej :D
Szczerze polecamy!!!
PS my już wiemy, który Fotograf będzie towarzyszył nam w innych ważnych chwilach naszego życia! :D
 
 
Sylwia i Boolu 

Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lis 09, 2014 11:13 pm   Pan Tomasz Podgórski:)

Na zdjęcia Tomka trafiliśmy zupełnie przypadkiem na jednym z serwisów społecznościowych. Po krótkiej wymianie maili zdecydowaliśmy się na spotkanie, na którym okazało się, że Tomek jest kontaktową osobą wzbudzającą zaufanie i prezentującą indywidualne podejście do klienta, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać umowę. Dzięki sesji narzeczeńskiej, którą zawierał pakiet przez nas wybrany, mieliśmy możliwość wczucia się w klimat sesji fotograficznej, a także lepszego poznania się z Tomkiem. Skutkiem tego był luz i koleżeński klimat towarzyszący w dalszej, wspólnej pracy. Szczerze cenimy Tomka za:
- dobrą organizację i punktualność - przed weselem wypytał nas o wszystkie szczegóły organizacyjne. a na miejsce dotarł nawet przed czasem:)
- kontakt z klientem - miły, pogodny, wyluzowany człowiek:)
- profesjonalizm - zdjęcia wyszyły świetne (to nasza subiektywna ocena:) )
- elastyczność - wspólnie uzgadnialiśmy termin pleneru, który mieliśmy, aż w trzech różnych miejscach Polski:)
- cierpliwość - nie raz wysłuchiwał bolączek pani młodej, które dzielnie znosił i obracał w żart (za co dziękuję :) )
- i wiele innych:)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Tomka i mamy wspaniałą pamiątkę:) Z czystym sumieniem polecamy !
Sylwia i Przemek
 
 
lycha1910 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2015 11:32 am   

Witamy,
chcielibyśmy polecić Tomka Podgórskiego jako fotografa ślubnego. Braliśmy ślub we czerwcu zeszłego roku i mamy wspaniałą pamiątkę. Tomek okazał się wspaniałym człowiekiem, pełnym poczucia humoru i zrozumienia. Przede wszystkim wykonuje fantastyczne zdjęcia, które zachwyciły nas, naszą rodzinę i wszystkich znajomych. Pełen profesjonalizm.

Pozdrawiamy,
Paulina i Łukasz.
 
 
Juszczasy 

Dołączyła: 13 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2015 10:16 pm   

Na stronę Tomasza trafiliśmy przypadkiem, bardzo spodobały nam się zdjęcia jego autorstwa. Po spotkaniu od razu wiedzieliśmy, że to on będzie naszym wymarzonym fotografem. Doskonałym pomysłem okazała się sesja narzeczeńska, dzięki niej mogliśmy oswoić się z obiektywem. Tomasz lubi podejmować nowe wyzwania, bez wahania zgodził się pojechać z nami na górski plener.
Spokojny, skromny, profesjonalny, otwarty na propozycje. Facet z taktem i niesamowitą kulturą osobistą, co dla nas było niezwykle ważne. Podczas przygotowań, ślubu i wesela zupełnie nie czuliśmy jego obecności, porozumiewaliśmy się bez słów. Efekty pracy Tomasza przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!!! Zdjęcia są genialne, przepięknie wykonane albumy to dla nas niezwykła pamiątka. Bardzo mile zaskoczył nas czas oczekiwania, po miesiącu zdjęcia były gotowe do odbioru. Ważnym aspektem jest również cena, która jest bardzo przystępna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru.
Na potwierdzenie naszych słów, że zdjęcia są przepiękne wrzucamy kilka zdjęć.
Z ręką albo dwiema na sercu polecamy Tomasza!
8)

_DSC5213.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 538 raz(y) 97.02 KB

_DSC2385.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 516 raz(y) 78.87 KB

_DSC1978.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 485 raz(y) 81.9 KB

_DSC1787.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 494 raz(y) 62.62 KB

_________________
Sylwia i Piotrek
 
 
lakiluke 

Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 2
Skąd: uć
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 1:32 pm   

Może to i reklama, ale ten człowiek zasługuje na nią.
wpiszcie tomaszpodgorski w wyszukiwarkę

Przejrzyjcie portfolio, skontaktujcie się i porozmawiajcie a nie pożałujecie. Pamiętajcie, że to pamiątka na całe życie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl