Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kościól Pod Zesłaniem Ducha Świętego na pl. Wolności w Łodzi
Autor Wiadomość
Ollcia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 8:20 pm   Kościól Pod Zesłaniem Ducha Świętego na pl. Wolności w Łodzi

czy ktoś z was brał tam ślub lub był zaproszony, ciekawa jestem ile to kosztuje ?co z dekoracją...i w ogóle cala oprawa ślubna...bardzo krótko jestem parafianką tego kościoła i stąd moja nie wiedza...
 
 
PaniAga 


Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 68
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 9:23 pm   

Ja też zastanawiam się nad tym kościołem. W sumie Ollcia, byłaś na jakieś maszy- fajni są księża? Czy tacy aby odklepać?
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14478
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 9:00 pm   

znałam ten Kościół parę lat temu, mam nadzieję, że wiele sie tam zmieniło... nie miałam ochoty brac tam ślubu... uciekłam daleko.
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 11:41 pm   

to moja parafia , ale od 3 lat mieszkam za granica , a rok przed wyjazdem w Pabianicach , ale z tego co pamiętam to księża tacy hmmm mało mili , szczególnie jeden z starszych ( niestety imienia nie pamiętam)
_________________
 
 
Ollcia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 8:48 pm   

Jesteśmy z narzeczonym już po drugiej wizycie w kancelarii, jestem bardzo miło zaskoczona. Wszystko załatwiliśmy z ks. Walentym, nie robił żadnych problemów. Jeśli chodzi o nauki przedmałżeńskie i poradnie rodzinną to wystarczyło tylko moje zaświadczenie z liceum o ukończeniu kursu i świadectwo szkolne mojego S. i sprawa załatwiona. zapowiedzi nam wypisał, dał karteczki do spowiedzi (kazał iść tylko raz do spowiedzi, w piątek przed ślubem, powiedział, że skoro ze sobą już mieszkamy to jedna spowiedź wystarczy). Daliśmy tylko dokumenty z USC i aktu chrztu i z głowy.Ksiądz zadał tylko kilka podstawowych pytań, typy: ile się znamy, czy na pewno chcemy zawrzeć związek małżeński, czy nie jesteśmy spokrewnieni... i takie tam.Zero stresu.Kazał tylko przyjść 2 tygodnie przed ślubem żeby spisać protokół ślubny, zapłacić za ceremonie ...krótko zwięźle i na temat :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
danb 

Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2016 1:29 pm   Kościół Zesłania Ducha Świętego, Piotrkowska 2

Witam forumowiczów,
czy brał ktoś z was ślub w parafii Zesłania Ducha Świętego?
Nie znalazłem na forum o nim informacji. Ktoś może był na ślubie w tym kościele?
Jakie wrażenia?
Pozdrawiam
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2016 1:51 pm   

Połączyłam tematy.
Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki lub prześledzenia tytułów tematów w dziale zamiast dublowania już istniejących.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl