Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Najna
Autor Wiadomość
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 7:22 am   

miałam dwie przygody z salonem najna(świat mody ślubnej). za pierwszym razem byłam jako osoba towarzysząca koleżanki, która poszukiwała sukni, za drugim razem przymierzałam ja.
jako obserwatorka przy pierwszym spotkaniu miałam pozytywne odczucia, pani z salonu(nie znam imienia, drobna, włosy koloru wpadającego w czerwień, z grzywką) raczej służyła radą, przynosiła suknie, jakie sobie koleżanka zażyczyła, namawiała na szybką decyzję ze względu na promocję walentynkową.

za drugim razem(ok 2 m-ce później, w kwietniu) już nie było tak kolorowo. weszłam do salonu bardzo spontanicznie i trochę z ciekawości. kiedy powiedziałam pani(tej samej co poprzedni), jaką sobie wymarzyłam sukienkę, ona zaczęła od kazania..."kto pani takich głupot naopowiadał, że chude dziewczyny są ładne? (jestem szczupłej budowy ciała-takie geny) chudną takie przed ślubem, a my się męczymy, żeby suknię dobrać; jak pani narzeczonego znalazła, faceci lubią kobiece kształty!" :? postałam, posłuchałam trochę zażenowana, ale w końcu pani pokazała mi suknię spełniającą moje kryteria. nie była zachwycona moimi upodobaniami, stwierdziła, że lepiej będę wyglądać w modelu typu księżniczka i jako drugą suknię przymierzyłam właśnie taką.

suknia nie była brzydka, ale nie czuję się dobrze w takim modelu, jest dla mnie zbyt strojna, za duża. pani jednak bardzo się podobała i bardzo mnie namawiała na jej kupno, zawołała nawet pozostałe panie sprzedające i razem zaczęły między sobą szeptać :D odmówiłam grzecznie, ale pani była tak nieugięta, że kiedy zdejmowałam suknię oprócz 50% rabatu na nią zaoferowała mi jeszcze koło i krótki welon gratis ;) wychodząc z salonu miałam mieszane uczucia; miałam wrażenie, że po moim wyjściu wszystkie panie będą mnie jeszcze jakiś czas obgadywać.

mimo wszystko, wybiorę się do tego salonu w czasie wyprzedaży kolekcji tegorocznych, może trafię jeszcze na tę pierwszą suknię, która póki co, najbardziej mi się podobała. a promocje miewają naprawdę fajne. :)
_________________

 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 12:02 pm   

a powiedzcie mi jak trafic na takie promocje?
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 12:37 pm   

emiiskaa, najczęściej są pod koniec roku ze względu na wymianę kolekcji. Poza tym na stronie powinny być informacje, dotyczące zbliżających się promocji. Już wcześniej pisałam, że w czasie jednej z takich wyprzedaży udało mi się kupić sukienkę ślubną za niecały 1000 zł :) także moim zdaniem warto.
_________________


 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 2:53 pm   

bede musiala polowac :)
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2014 3:42 pm   

wyprzedaże kolekcji tegorocznych zaczynają się już teraz i trwają chyba do listopada, oprócz tego są jeszcze jakieś okazje, typu promocje walentynkowe w lutym, kwiecień-maj też są obniżki, bo salony zakładają, że wtedy panny młode z danego rocznika kupiły suknie i przychodzą przymierzać panny z przyszłego roku. a jak ktoś ma "gadane" albo przyjdzie z ogarniętą mamą, to zawsze coś się utarguje :D
_________________

 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 7:50 am   

Bardzo polecam salon Najna Princessa. Pani bardzo miła można przymierzać tyle sukien ile się chce. Obecnie są wyprzedają kolekcje. Suknie z wieszaka są o połowę tańsze. Natomiast jeśli będą szyć od nowa to suknia też jest trochę tańsza niż cena na metce.

Jeśli chodzi o dwie pozostałe Najny to mną się Panie nie zainteresowały chodź od koleżanki słyszałam bardzo pochlebne opinie.
 
 
Lasiaa 

Dołączyła: 21 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 8:40 pm   

Ja niestety nie mogę polecic tego salonu.. Suknie mierzyłam 2 razy, po raz pierwszy w Łodzi, m. in. w salonie Najna i ogólnie na ulicy Jaracza.
Zakup sukni rozpoczęłam od przejrzenia preferowanych przeze mnie fasonów na twojasuknia.pl i ze spisanymi, podobającymi się modelami wybrałam się razem z przyjaciółką - świadkową na pierwsze przymiarki. Dodam, że przyjaciółka swój ślub miała w zeszłym roku i suknię zakupiła w salonie Carmen w Warszawie. Ja z Carmen miałam również pospispisywane modele sukien, ale ponieważ znajdowały się również w salonie Najna, postanowiłyśmy się tam udac.
Od razu po wejściu, kiedy przejrzałyśmy ofertę salonu Pani (drobna szatynka) oznajmiła, że wiele modeli przeze mnie wybranych nie ma w sklepie. No ale to nie ich wina, pomyślałam.. Pani zaproponowała więc od razu model "od siebie". Spojrzała na mnie, powiedziała co trzeba pokazac, a co odkryc i przyniosła mi suknię kompletnie nie w moim guście (oglądając wcześniej wybrane przeze mnie modele), ale pomyślałam, że to w ogóle pierwszy raz kiedy będę miała na sobie białą suknię, więc dałam ją na siebie założyc. Po odsłonięciu przymierzalni Pani wydarła się na pół sklepu że "Nooooo wyglądasz zaaaajebiście", oczywiście od razu zaczęła mnie kusic promocjami i że fason taki mój, wcisnęła mi sztuczny bukiet do ręki, jakiś tandetny welon we włosy i byłam już gotowa!
Może moje wymagania były za duże, jednak nie tak to sobie wyobrażałam.. choc wyszłyśmy z koleżanką dośc rozbawione z tej pierwszej przymiarki ;)

Jeśli chodzi o samo kupno sukni, to udało mi się właśnie 3 dni temu.. w Warszawie jednak. W Łodzi będąc na Jaracza byłyśmy chyba w 6 salonach i jeśli każda z Was miała by gust podobny do mojego to bardzo Wam współczuję.. tam nie było na czym oka zawiesic. A we wcześniej wspomnianej Carmen przymierzyłam ponad 10 sukni i każda była piękna (przymierzalnie sa tam rezerwowane na godziny, panie są przesympatyczne i bardzo kompetentne).. choc i tak kupiłam suknię w salonie Abiu, tę pierwszą, która mi się spodobała już w internecie, zmierzyłam tam tylko tę jedyną i był to strzał w 100 ;) póki co jestem baaaardzo w niej zakochana :D

Oczywiście tak jak mówię, wszystko jest kwestią gustu, ale Łodzią jestem bardzo rozczarowana i Paniami w Najniach (bo są chyba 3, z każdej byłam odsyłana do innej) niestety też..

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Lasiaa Pon Sie 25, 2014 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 2:56 pm   

W piątek byłam na poszukiwaniach sukni i trafiłam do Najny na ul. Jaracza 4a zajęła się mną pani Dorotka. Przesympatyczna osoba bardzo pomocna ma dużo pomysłów jak zrobić z pięknej sukienki jeszcze piękniejszą :D Wybrała mi suknię która była strzałem w 10 :D W poniedziałek jadę pokazać ją rodzicom mam nadzieję że podpiszę z nimi umowę :wink:
_________________

 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 8:38 am   

Też tam kupowałam i na początku byłam bardzo zadowolona-spory wybór sukni i miła obsługa. Jednak gdy już zdecydowałam się na tę jedyną, wpłaciłam zaliczkę i chodziłam na przymiarki personel już był mniej sympatyczny :-? panie nie poświęcały mi już tyle czasu,widać,że chciały,żebym szybko wyszła najlepiej z dodatkami,które zaproponowały za pierwszym razem, bez kombinowania i doradzania :-? Starałam się nie zwracać na to uwagi,bo suknia była piękna,a ja nie chciałam już szukać innych. Ale niesmak niestety pozostał :-?
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 9:23 am   

Mam podobne wrażenie... Pani Alicja i Pani Dorotka oraz Pani Krawcowa są rewelacyjne, na przymiarkach czułam się jak produkt na taśmie... suknia piękna jednak i to mi wystarczyło, :)
_________________


 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 3:44 pm   

Ja jestem zadowolona z Najny, ale może dlatego, że poszłam tam już z wybranym modelem i chciałam się tylko upewnić - też próbowały mi wcisnąć całą masę innych, ale ja zostałam przy swoim pierwszym wyborze. Myślę, że zawsze najlepiej umówić się na konkretny dzień i godzinę na przymierzanie, żeby mieć dużo czasu na to - inaczej salon zawsze jest pełen panien młodych, więc siłą rzeczy nie mogą poświęcić jednej dużo uwagi... ja przyjeżdżałam do Łodzi specjalnie tylko na weekend, więc umawiałam się wcześniej i poświęciły mi baaardzo dużo czasu :) Z przymiarek też jestem zadowolona :) pani krawcowa jest cudowna! Suknia była piękna i dopasowana idealnie :) Jedyna dziwna rzecz - po odpakowaniu sukni w domu okazało się, że ma plamę! Jak po brudnych palcach... nie wiemy do tej pory jak to możliwe, bo w przymierzalni jej nie miała, a potem tylko nam ją zapakowali, a my otworzyłyśmy w domu... ale zadzwoniłyśmy od razu i powiedzieli nam co z tym zrobić i jak wyczyścić ;)
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 9:59 pm   

ola i lukasz napisał/a:
Myślę, że zawsze najlepiej umówić się na konkretny dzień i godzinę na przymierzanie, żeby mieć dużo czasu na to - inaczej salon zawsze jest pełen panien młodych, więc siłą rzeczy nie mogą poświęcić jednej dużo uwagi... ja przyjeżdżałam do Łodzi specjalnie tylko na weekend, więc umawiałam się wcześniej i poświęciły mi baaardzo dużo czasu :)


Chyba z każdą umawiają się w ten sposób- konkretny dzień i godzina...Ja również byłam tak zapisana,co nie zmienia faktu,że odczucia miałam zupełnie odmienne od Twoich :roll:
_________________
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 6:35 pm   

karolina84, tak tak, na przymiarki każdy ma konkretną godzinę :)
ale jeszcze przed wyborem sukni dziewczyny często idą tak po prostu, nie umawiając się wcześniej w salonach - no i można być potem rozczarowanym, że nikt się nami nie interesował i nie miał czasu dla nas, albo że w ogóle nie można było nic przymierzyć.

No to pewnie zależy po prostu jak się trafi - na kogo no i na jaki okres, u mnie na I przymiarce byłam sama, więc fajnie, a na drugiej były ze 3 inne panny młode, ktoś czekał w kolejce, ktoś wchodził, wychodził - i faktycznie już wyglądało to trochę inaczej, ale wtedy już w sumie wszystko miałam wybrane po pierwszej, więc to była tylko formalność już
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 9:29 pm   

To pewnie zależy na kogo się trafi. Mnie odsługiwała p.Dorota. 5 miesięcy po zakupie sukni zajrzałam do salonu wybrać buty (w cenie) i upewnić się czy chcę pas do sukni. Gdy weszłam panie obsługiwały 2 inne dziewczyny. Poczekałam z świadkową ok kwadrans, ale zostałam obsłużona równie dobrze jak przed zakupem. Zaskoczyło mnie też, że p. Dorota pamiętała mnie i od razu wiedziała, którą suknię zakupiłam.
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 5:32 pm   

Mysle ze zalezy na kogo sie trafi :)
w jednym z salonow Pani byla bardzo nachalna i bardzo meczaca :( ale za to w drugim (nie pamietam w ktorym) obsluga byla bardzo mila, (Pani starsza w okularach) bardzo cierpliwa i wyrozumiala :)
Kolezanka mowila ze Panie maja procent od sprzedanej sukni, dlatego nie dziwie sie ze chca sprzedac towar :) to normalne, natomiast trzeba wiedziec jak trafic do klienta :)
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 8:19 pm   

A ja dzisiaj kupiłam tam sukienkę i jestem mega zadowolona. Obsługa genialna :) mimo parunastu osób w salonie, Pani poświęciła mi cały swój czas. Wykazała się maksymalną cierpliwością do mojej wymagającej mamy ;) dostałam halke gratis i rabat na welon.
_________________


Aneta
 
 
slodkalatte 

Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 23, 2016 2:25 pm   

ja dzisiaj ide do Najny 4a zamowic moja sweetheart 6116 :-) )
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 8:25 am   

Piękna ta sweetheart.... mam podobną, ale z innym dekoltem :D (zakupioną w PTAKU w tamtym tygodniu).
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Czw Mar 24, 2016 8:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slodkalatte 

Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 25, 2016 12:23 pm   

a ja nawet nie pomyslalam zeby jechac na Ptaka :( Najna byla pierwszym salonem w ktorym przymieerzalam suknie i ta mi tak w oko wpadla ze juz postanowilam nie szukac wiecej i sie nie stresowac, a szukalam wlasnie czegos w miare prostego i klasycznego bez odkrytych ramion i kilku warstw tiulu :) )))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl