Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Marcin Romański
Autor Wiadomość
Bartek_Z 

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: www
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 10:00 pm   Fotograf ślubny - Marcin Romańśki

Też się zastanawiam na tym fotografem, bo w necie ma dobre opinie.
Przeglądałęm też jego stronę - już działa marcinromanski . com ma tam kilkanaście albumów ze zdjęciami i zdjęcia mi się podobają. Z tego co rozmawiałem telefonicznie głównie działa na rynku łódzkim, dał mi kilka namiarów na pary które mają mi udzielić referencji na jego temat. Teraz rozpoczyna działalność w Krakowie jako fotograf ślubny, dlatego jest skłony do negocjacji bo ja jestem z Krakowa i zależy mu na tamtym rynkum jet to plus bo będzie się starać :-)
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 2:53 pm   

My się zdecydowaliśmy na pana Marcina. Podpisaliśmy już z nim umowę. Za dwa i pół tygodnia nasz ślub... jak tylko dostaniemy zdjęcia na pewno powiem jak nasze wrażenia.
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Kwi 20, 2016 9:11 pm   

Smerfetkaa napisał/a:
My się zdecydowaliśmy na pana Marcina. Podpisaliśmy już z nim umowę. Za dwa i pół tygodnia nasz ślub... jak tylko dostaniemy zdjęcia na pewno powiem jak nasze wrażenia.


Myślę, że będziecie zadowoleni :) był fotografem na weselu mojej przyjaciółki i robił jej sesję brzuszkową, zdjęcia są fenomenalne :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl