Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Ariana
Autor Wiadomość
Karciaa1 

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 10:04 pm   Salon Ariana

Czy ktos z was kupowal suknie w salonie Ariana na Sienkiewicza? Szukalam sukni dla siebie od miesiaca i dzisiaj znalazlam ta jedna jedyna. Zastanawiam sie tylko jak jest z wywiazywaniem sie z umowy? Opini w necie za duzo nie znalazlam.

Dzieki za opinie

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 3:18 pm ]
Nikt nie zamówił tam sukienki?
_________________
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 8:45 pm   

hej , ja zamawiałam pod koniec września 2011, ślub mam w maju 2012. Kupiłam suknie z wieszaka , także nie mogę powiedzieć nic na temat jak się wywiązują z terminów... przymiarkę mam miesiąc przed ślubem( mam wtedy przyjść z butami i bielizna slubna )i wtedy będą mi ja dokładnie dopasowywać ... takze coś wiecej mogę powiedzieć dopiero pod koniec kwietnia ....
_________________
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:51 pm   

monic_pawlak napisał/a:
przymiarkę mam miesiąc przed ślubem


I to jest ostatnia przymiarka tzn. na miesiąc przed??? Też zamówiłam tam sukienkę i tak się właśnie ostatnio zastanawiałam kiedy powinnam udać się do Ariany ;)

Kurczę...nie zdążę schudnąć do swojej wymarzonej wagi ;)
_________________
 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 1:23 pm   

no tak to jest właściwie moje pierwsza i ostatnia przymiarka .... z tym wyjątkiem ze ja kupiłam suknie z wieszaka , wiec ona była praktycznie na mnie dobra ... miesiąc przed ślubem ma przyjść z butami i bielizna ... wtedy będą robione ewnetulane korekty...
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 2:36 pm   

Też czekam na opinie na temat tego salonu... są tam bardzo ładne suknie i duży wybór, ale ciekawe jak wywiązują się z umowy ?
_________________
 
 
Lenkam 

Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 12:56 pm   

Ja zamawiałam tam suknię na koniec grudnia, w zeszłym tygodniu miałam pierwszą przymiarkę, teraz w tym tygodniu mam drugą bo niewiele było poprawek i za dwa tygodnie suknia do odbioru. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z tego salonu. Też miałam przyjść z butami i stanikiem na pierwszą przymiarkę, dobrałam sobie też od razu welon.
_________________
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 9:14 pm   

Lenkam, wszystko było jak należy ? :)
_________________
 
 
Lenkam 

Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 2:11 pm   

Gosza, tak wszystko naprawdę bardzo fajnie, odebrałam już welon i halkę, nawet kupiłam tam biżuterię, choć nie miałam takiego zamiaru, ale mają bardzo fajny wybór i od razu mierzę do sukienki i wiem jak co wygląda. Teraz w czwartek odbieram już tylko sukienkę. Naprawdę polecam, brak zastrzeżeń !
_________________
 
 
mart_usia_1984 


Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 10:14 pm   

Ja niestety nie mogę polecić salonu. Suknię zamówiłam na 1,5 roku przed ślubem. Kupiłam taką z manekina a panie obiecały, że dopasują ją by pasowała (była lekko za mała). Pierwsza przymiarka to był jakiś koszmar - cały czas słyszałam, że przytyłam, że mama ma zamknąć lodówkę przede mną itp. Wyszłam stamtąd załamana a że pozostał tylko miesiąc do ślubu nie było szans na inną suknię. Po wielu bólach i cierpieniach suknia w końcu jakoś się układała. Piszę, że jakoś ponieważ do ideału pozostało bardzo dużo. Do dziś żałuję swojego wyboru - tren od sukni pourywał się w tańcu, non stop musiałam podnosić górę sukni, fiszbiny się powyginały, ekspres bvł wszyty w tak beznadziejny sposób, że odstawał i bardzo nieładnie to wyglądało. Panie w salonie natomiast bardzo skutecznie tuszowały mankamenty przy przymiarkach. Poprosiłam by zamiast ekspresu zrobiły normalne wiązanie, usłyszałam, że nie. Suknię dostałam zakapowaną w biały worek do śmieci (myślałam, ze chociaż jakiś pokrowiec dostanę, bo umówmy się ale nie jest to suknia za 200 zł a za 10 razy więcej). Mimo zapewnień, ze suknia była prana - bardzo w to wątpię. Po ślubie wrzuciłam ją do zwykłej pralki i dopiero wówczas była olśniewająco biała...
Gdy na spokojnie przymierzyłam suknię w domu na dzień przed ślubem, usiadłam z wrażenia i ryczałam z dobrą godzinę, bo była tak okropnie przygotowana!
Ostatnio doznałam szoku gdy podczas zakupów w Ikei spotkałam panią z salonu, która teraz szyje firanki!!!! I chyba już wiem skąd te niedociągnięcia przy mojej sukni. Raczej poziom skomplikowania uszycia firanki jest o niebo mniejszy niż suknia ślubna.
Być może ta pani już nie pracuje i chwała za to temu kto podjął decyzję by się jej stamtąd pozbyć. Ja jestem rozczarowana. Niestety.
_________________
 
 
zakochana999 

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2012
Posty: 71
Skąd: Sulejów
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 5:56 pm   

Byłam w salonie. Suknie za 2500zł jedynie z manekina do przeróbki. W rozmiarze 40 jedynie ze 3modele. Pani niemiła. Wciskała mi suknie która mi się nie podobała. Nie wróciłam już tam
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 5:23 pm   

ja tam bylam z dwa tyg temu.i Pani tam była mila przynajmniej dla mnie.fakt faktem nic więcej nie powiem bo nie wybrałam jeszcze sukni ale nie wpychaly na sile.jako obsluga była mila ale tez się zastanawiam jak z późniejszym wykonaniem.wiec jakby ktoś miał aktualne wieści milo było by je przeczytać :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
M i A 

Dołączyła: 29 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 1:38 pm   

Witam :)
Pozwolę sobie odświeżyć temat :) . Osobiście polecam Salon Sukien Ślubnych Ariana w Łodzi przy ul. Sienkiewicza. W mojej opinii obsługa ok, piękne suknie, pomocna obsługa. Aktualnie są tam fajne wyprzedaże. Ja właśnie tam kupiłam swoją suknię i na prawdę jestem zadowolona to pierwszy salon, który odwiedziłam, przymierzyłam 4 suknie wszystkie piękne wśród nich miałam 2 faworytki i ciężko się było zdecydować :) poza tym dobrałam sobie od razu welon i biżuterię. Osobiście polecam :)
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 7:49 pm   

mart_usia_1984 napisał/a:
Ja niestety nie mogę polecić salonu. Suknię zamówiłam na 1,5 roku przed ślubem. Kupiłam taką z manekina a panie obiecały, że dopasują ją by pasowała (była lekko za mała). Pierwsza przymiarka to był jakiś koszmar - cały czas słyszałam, że przytyłam, że mama ma zamknąć lodówkę przede mną itp. Wyszłam stamtąd załamana a że pozostał tylko miesiąc do ślubu nie było szans na inną suknię. Po wielu bólach i cierpieniach suknia w końcu jakoś się układała. Piszę, że jakoś ponieważ do ideału pozostało bardzo dużo. Do dziś żałuję swojego wyboru - tren od sukni pourywał się w tańcu, non stop musiałam podnosić górę sukni, fiszbiny się powyginały, ekspres bvł wszyty w tak beznadziejny sposób, że odstawał i bardzo nieładnie to wyglądało. Panie w salonie natomiast bardzo skutecznie tuszowały mankamenty przy przymiarkach. Poprosiłam by zamiast ekspresu zrobiły normalne wiązanie, usłyszałam, że nie. Suknię dostałam zakapowaną w biały worek do śmieci (myślałam, ze chociaż jakiś pokrowiec dostanę, bo umówmy się ale nie jest to suknia za 200 zł a za 10 razy więcej). Mimo zapewnień, ze suknia była prana - bardzo w to wątpię. Po ślubie wrzuciłam ją do zwykłej pralki i dopiero wówczas była olśniewająco biała...
Gdy na spokojnie przymierzyłam suknię w domu na dzień przed ślubem, usiadłam z wrażenia i ryczałam z dobrą godzinę, bo była tak okropnie przygotowana!
Ostatnio doznałam szoku gdy podczas zakupów w Ikei spotkałam panią z salonu, która teraz szyje firanki!!!! I chyba już wiem skąd te niedociągnięcia przy mojej sukni. Raczej poziom skomplikowania uszycia firanki jest o niebo mniejszy niż suknia ślubna.
Być może ta pani już nie pracuje i chwała za to temu kto podjął decyzję by się jej stamtąd pozbyć. Ja jestem rozczarowana. Niestety.



Matko!!!!!!Wspolczuje bardzo!!
az ciarki przechodza jak czyta sie takie wiadomosci !
Kolezanka kupila tam suknie i rowniez miala jakies problemy ale nie bylo tak strasznie jak u Ciebie.
Ja szansy na pewno im nie dam.
 
 
Cyrylia 

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Paź 2014
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 11:25 am   

hmmm
ja tam 2 tygodnie temu kipilam suknie... z wieszaka wiec tylko skrócenie będzie i nic więcej
nie mam koła, ani trenu więc liczę że będzie dobrze...
a gdybym usłyszała jakieś komentarze, które by mnie obrażały po prostu bym się odcięła - to ma być moja wymarzona suknia i Panie w salonie mają zrobić tak, aby tak właśnie było :twisted:
_________________

[url=http://www.suwaczek.pl/]
 
 
alina11 

Dołączyła: 26 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 7:58 am   

Bardzo żałuję że zdecydowałam się na ten salon!!!!. Początkowo obsługa była niemal perfekcyjna, trafiała w moje gusta, ale wszystko się zmieniło od momentu wpłacenia zaliczki. Atmosfera zmieniła się na chłodną i nie miłą. Nie polecam!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl