Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
słodki stół
Autor Wiadomość
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 3:57 pm   słodki stół

myśląc o przyjęciu weselnym zawsze zakładałam, że będzie na nim słodki stół (tyle pięknych zdjęć w internecie, aż ślinka cieknie), ale dopiero dziś spadło na mnie olśnienie, że nie wiem, jak ten temat ogarnąć.

rozumiem, że opcje są trzy:
- słodki stół w ramach oferty sali (to niestety u nas odpada, gdyż mamy catering)
- słodki stół przygotowany samodzielnie (czy to w ogóle możliwe? któraś z Was brała się za to sama?)
- słodki stół w wykonaniu zajmującej się stricte tym firmy

i właśnie trzeci podpunkt mnie zaciekawił. czy macie doświadczenie z takimi firmami? czy któraś z Was korzystała z ich usług? czy możecie jakąś polecić? będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi!
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 7:02 pm   

Tutaj jest blog dziewczyny, która w tamtym roku brała ślub i sama robiła taki słodki stół. Tam jest podane jak ona to robiła i kosztorys. może Cie to zainteresuje.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 7:26 pm   

M-Martusia, dziękuję! dokładnie o taki poradnik mi chodziło! mam nadzieję, że to mnie zmobilizuje do zrobienia słodkiego stołu samodzielnie :-)
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 09, 2015 7:01 am   

Cieszę się, że pomogłam :) Taki słodki stół w sporej części można przygotować dzień wcześniej, a w dniu wesela dołożyć tylko ewentualnie jakieś babeczki czy ciasto.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2015 4:22 pm   

M-Martusia, masz rację. muszę dogadać się z cateringiem, czy mogą przygotować jakieś minideserki (mam wrażenie, że tego - ponieważ jest "ładne" - może zejść więcej niż ciasta). cake popsy i muffiny zamówię w cukierni, śliczne duperele (słomki, serwetki itp) kupię np w Tigerze, gorzej ze szkłem, ale to też, albo pożyczę albo kupię (np stelaż na muffiny, który zawsze mi się marzył, hihi).

mam nadzieję, że w tym wątku możemy podrzucać sobie jakieś pomysły/inspiracje w tym temacie. ja też na pewno napiszę, jeśli uda mi się kupić/wyszperać coś fajnego!!!
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 11:15 am   

pannastara, jeżeli chcesz zamówić muffiny, to serdecznie polecam Fabrykę Babeczek (ul. Narutowicza) Byłam przedwczoraj na weselu, na którym zamiast tortu były muffinki robione przez FB.. PYSZNOŚCI! Jako osobę grającą na weselach od 9 lat ciężko zaskoczyć jakimś daniem/smakiem, a jednak się udało. Były rewelacyjne w smaku, a i wyglądały cudnie :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
eliaja 

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 09, 2016 11:13 am   

Słodki stół? Czego ludzie w dzisiejszych czasach nie wymyślą...
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 8:41 am   

Polecam "słodka stacja" w łasku, robią przecudne torty, babeczki, słodkie stoły również. Braliśmy tam tort na pierwsze urodziny córy, był boski ;)
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 8:56 am   

Słodki stół na weselu u ZuzM był śliczny i bardzo efektowny ;)
_________________


 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 1:44 pm   

Dorotka_, właśnie poddałam intensywnym oględzinom zdjęcia i te słodkości też mnie zachwyciły <3
ZuzM jesteś zdolniachą jeśli to wszystko udało Ci się tak pięknie samodzielnie ogarnąć :D Szczególnie wpadły mi w oko personalizowane M&M'sy jako gadżet na taki słodki stół :smile:
Co ciekawe - dzisiaj obczaiłam ofertę na Grouponie, gdzie można kupić voucher do sklepu z personalizowanymi M&M's (My M&m's) za połowę ceny - np. voucher w cenie 20 USD daje możliwość zakupów za 40 USD 8)
Poważnie się zastanawiam - póki jest promocja, nawet sobie rozrywkowo zrobiłam próbkę personalizacji jakby to wyglądało pod naszą datę, nie wiem tylko czy do tego czasu się nie przeterminują :jezyk2:
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Nie Sty 24, 2016 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hanka58 

Dołączyła: 01 Maj 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2016 11:24 am   

słodki stół - fajna sprawa
pomyślimy o tym sami :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl