Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie są fajne i dość tanie obrączki?
Autor Wiadomość
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 7:56 am   

Ja się wypowiadałam 2 lata temu w tej sprawie,więc nie będę powtarzać :) Dodam tylko,że obrączki dobrze się noszą,więc nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu w pracowni Korn :) Naprawdę warto!
_________________
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 1:18 pm   

To też kwestia tego w jaki sposób dbasz i pielęgnujesz swoje obrączki czy generalnie biżuterię,bo jeżeli zaniedbasz np ich czyszczenie to po jakimś czasie,kilku latach nie będą one w idealnym stanie,tego nie da się oszukać.
 
 
AlanT 

Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 1:41 pm   Dobre ceny

Witam wszystkich.
Dłuższy czas szukaliśmy obrączek. Znam chyba większość jubilerów w Łodzi. Najlepszą ofertę dali nam w Hali przy Pionierku. Nie jest to piękny salon jubilerski (sklepik w hali) ale wybór naprawdę duży. Może czas oczekiwania nie był krótki 3 tyg. ale wykonanie rewelacja i grawer w cenie. :D
Polecam :)
 
 
Michał L. 

Wiek: 37
Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 5:08 pm   Złoty Lew - Łódź ul.Gdańska 113.

Polecam Złotego Lwa przy ul.Gdańskiej w Łodzi (wejście od ul.Kopernika). Właściciel dysponuje katalogami obrączek z różnych firm, dzięki czemu wykona taką, jaką sobie wybierzemy.
Możliwość oddania złotej biżuterii w celu przetopienia na obrączki, co oczywiście wpływa na obniżenie ceny całkowitej. Grawer za dodatkową (niewielką) opłatą. Profesjonalna pomoc w zakupie wpływa na duży plus.
Firma godna polecenia.
 
 
mariower 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 30, 2014 7:04 pm   Korn na Kurczakach

Polecam pracownie Korn na Kurczakach w Łodzi.
Obrączki robione w tym roku, pan pracujący tam sympatyczny, doradzi, zna się na rzeczy.
Wszystko w terminie, poprawka rozmiarowa gratis. Cena przystępna, jak ktoś się zastanawia czy jakaś sieciówka ( Kruk/Apart ) to lepiej niech się nie zastanawia i wybierze dobrą, sprawdzoną pracownie.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 12:54 pm   

Na temat tej pracowni jest już kilka postów,poczytaj powyżej i już poznasz przykładowe opinie. Poza tym nikt nie pisze o cenach jakie tam panują,możecie podać te szczegóły? Wbrew pozorom to bardzo ważny aspekt.
 
 
angelikax 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: PL
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 7:29 am   

Na pewno tutaj - Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ jest ok, ale generalnie radzę sobie robić porównania. W internecie ceny będą zawsze dużo niższe, a np. w znanych markach najczęściej będziemy płacili za samą nazwę, marki telewizyjne, przy czym obrączka w zasadzie będzie taka sama ;-)
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malinka87 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 5:46 pm   

Również polecam pracownie Korn na Kurczakach, dla zainteresowanych ceny (za gram) są na stronie :) My za gładkie, z grawerem w środku, wysokość 1.5, rozmiar 24 i 13 zapłaciliśmy niecałe 1400. Obsługa bardzo profesjonalna i cierpliwa. Co ważne - pan nie wciska narzeczonym drożyzny, byle zarobić, ale szanuje gusta i możliwości klientów. Szybka realizacja - my czekaliśmy ok 2-3 tygodni.
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 6:20 pm   

Z tym cenami w internecie to nie jest tak różowo jak mówi angelikax, sprawdzałam.Byliśmy u mniej popularnych niż np. apart jubilerów i ceny nas nie powaliły, choć bardzo nam chcieli sprzedać obrączki. I mały niuans - "podobne" to nie znaczy takie same. Obrączki to przynajmniej dla mnie jeden wyjątkowy zakup na całe życie, ale może ja sentymentalna jestem za bardzo:)
 
 
dzapsta 

Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Bełchatow
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 12:58 pm   Re: Gdzie są fajne i dość tanie obrączki?

Polecam zamowic przez internet

[ Dodano: Czw Mar 05, 2015 12:59 pm ]
Na temat tej pracowni jest już kilka postów,poczytaj powyżej i już poznasz przykładowe opinie. Poza tym nikt nie pisze o cenach jakie tam panują,możecie podać te szczegóły? Wbrew pozorom to bardzo ważny aspekt.
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Mar 10, 2015 10:56 am   

Ja również jestem zdania, że warto jest zamówić przez internet. Nie polecam dużych firm takich jak Apart czy Kruk. Tam nawet złoto 333 jest drogie.
Proponowałabym zerknąć sobie do Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ - zamawialiśmy tam z meżem obrączki. Wzorów jest sporo a ceny są dość przystępne.
Zdecydowaliśmy się na ten wzór ( 1500 zł)
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaarooef 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 8:32 pm   

Yaśmina napisał/a:
Z tym cenami w internecie to nie jest tak różowo jak mówi angelikax, sprawdzałam.Byliśmy u mniej popularnych niż np. apart jubilerów i ceny nas nie powaliły, choć bardzo nam chcieli sprzedać obrączki. I mały niuans - "podobne" to nie znaczy takie same. Obrączki to przynajmniej dla mnie jeden wyjątkowy zakup na całe życie, ale może ja sentymentalna jestem za bardzo:)


Musicie wiedzieć, że w złocie najważniejsza jest cena za 1 gram i próba tego złota, znając te parametry dopiero wiecie ile zapłacicie za te obrączki. A co do Apartu czy innych sieciówek warto wiedzieć że biorą oni obrączki od takich producentów jak Łazur, Swepol czy Stelmach a nie wykonują je sami. Zakupy przez internet to zawsze wielka niewiadoma, bo nie wiemy do końca ile nasze obrączki będą DOKŁADNIE ważyły.
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Nie Mar 29, 2015 7:50 pm   

Na stronie Apartu jest wyjaśnione jak robią obrączki, są nawet zdjęcia z produkcji.Nie popadajmy w paranoje :)
 
 
kaarooef 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 7:09 pm   

Moja droga możesz sobie myśleć co chcesz i jeżeli Cię stać na przepłacanie , bo będziesz miała etui z napisem Apart , to twoja sprawa. zapewniam Cię jednak , że to co pisałam o producentach obrączek (STELMACH, ŁAZUR , SWEPOL) , to niepodważalny FAKT.
...a zdjęcia i urządzenia na stronie Apartu , to jakieś antyki.
Zobacz na Facebooku firmy KORN z Łodzi ( dość dawno wstawione więc trzeba poszukać) jak obrączki produkowane są w Złotym Skorpionie , a z tego co wiem , to te firmy o których pisałam wcześniej są dużo większe ,a ich park maszynowy nowocześniejszy.
 
 
mirekwalczyk 

Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Radomsko
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 3:20 pm   

Dokładnie jak to mówią, kto bogatemu zabroni :) Też jestem za tym aby racjonalnie wydawać pieniądze bo zdecydowanie ciężej jest zarabiać więcej niż wydawać mniej.
Ostatnio zmieniony przez mirekwalczyk Czw Kwi 02, 2015 3:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
satri 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: stąd
Wysłany: Sob Kwi 04, 2015 9:58 am   

My zamówiliśmy w Diaxorze przy Lutomierskiej. Białe złoto szer.4mm, rozmiar 8,5 i 12 ok 1600. Ten jubiler nie używa stopów z niklem tylko z palladem, nie trzeba więc ich rodować bo powłoka się nie ściera z wiekiem.
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 5:05 pm   

czy ktos zamawial na zachodniej 55 (na rogu) niedaleko biedronki? bardzo duzy salon Jublilerski ( Jubiler Miroslaw Szczerkowski)
 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 8:21 am   

Ja polecam pracownię jubilerską w Konstantynowie Łódzkim na ulicy Jana Pawła II, na wprost galerii handlowej. Możliwe wykonanie jakie tylko sobie kto zamarzy :) Jednak my poszliśmy w stronę bardziej tradycyjną :)
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 2:29 pm   

Mój narzeczony kupił mi pierścionek zaręczynowy na ul. Zachodniej 55. Obsługa sklepu bardzo miła. Pierścionek był zmniejszany do rozmiaru 7 (według miary) ale ja ze względu na swoje szerokie kostki i reakcje dłoni na różnice temperatur poprosiłam o dodanie 0,5. Zrobili bez problemu korektę, pierścionek nosi się fantastycznie. Jeśli będziemy wybierać obrączki, to na pewno tam wrócimy. Więc jedno miejsce mamy jako pewnik :)
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 4:53 pm   

Yaśmina napisał/a:
Na stronie Apartu jest wyjaśnione jak robią obrączki, są nawet zdjęcia z produkcji.Nie popadajmy w paranoje :)

Dokładnie, też na to zwróciłam uwagę przed zakupem.W dziale ekspert w obrączkach.Zawsze można bezpośrednio do centrali firmy napisać i zapytać.
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2016 3:52 pm   

też słyszałam same dobrze rzeczy o pracowni Korn na Kurczakach, więc z opinii znajomych mogę polecić :)
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2016 8:40 pm   

My jednak po odwiedzeniu kilku miejsc stwierdziliśmy że będą z A&A. Nawet się nie zastanawialiśmy, weszliśmy, wybraliśmy, dopasowaliśmy pod swoje dłonie i zamówiliśmy.

(Mieli korzystniejsze ceny niż w manu oraz na bałuckim - tam za ten sam model na bałuckim podali nam wyższą 5-kronie cenę niż w manu. Nie mogliśmy w to uwierzyć.)
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pon Mar 21, 2016 8:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 11:44 am   

My z narzeczonym nasze obrączki zamówiliśmy w sobotę u Jubilera na Zgierskiej 18. Współpracuje on z producentami, którzy robią obrączki dla znanych firm typu Apart, Yes itp.

My akurat mieliśmy swoje złoto po babciach i chcieliśmy aby nasze obrączki były z tego złota, więc zostaną przetopione i zrobione zgodnie ze wzorem, który wybraliśmy.

Cena dwóch obrączek przy swoim złocie to 550zł, natomiast okazało się, że "nasze" złoto waży więcej niż potrzeba na wykonanie obrączek, nadwyżka zostanie odliczona od tej ceny i końcowo zapłacimy niecałe 200zł za dwie obrączki ! Moim zdaniem taniej się nie znajdzie, do tego grawer w cenie.

Odbiór mamy w drugiej połowie kwietnia i wtedy napiszę jak wyszło, ale poszliśmy tam z polecenia i jestem przekonana, że będzie wszystko ok :P
Ostatnio zmieniony przez kasik91 Wto Mar 22, 2016 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 12:19 pm   

kasik91, nie wiem skąd masz informacje, że Pan Jubiler ze Zgierskiej to producent obrączek w salonie Apart :? (te sklepy w Manufakturze to salony firmowe, w których wszystkie wyroby pochodzą z fabryki pod Poznaniem :roll: )
Może Pan Jubiler ze Zgierskiej robi na wzór obrączek Apartu, ale na pewno sklepów w Manufakturze nie zaopatruje ;)
_________________


 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 12:32 pm   

Nie, że on konkretnie robi dla Apartu. Ma on produkty firmy Swepol, Złoty Skorpion, którzy są producentami obrączek m.in. dla Apartu.

W tym temacie przewijały się już informację o tym, więc nie sądze, żeby każdy z Nas to sobie wymyślił.

Prawda jest taka, że nie warto przepłacać w dużych firmach jubilerskich, która ma ceny o 100% wyższe niż w mniejszych punktach z uwagi na swoją markę.

Możliwe, że Apart produkuje część swoich produktów tego nie zanegowałam, natomiast współpracuje również z innymi producentami.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 12:35 pm   

Nie wiem czy wiecie, że cena obrączek w sieciówkach liczona jest z nadwyżką. Największy rozmiar obrączek z danego wzoru dla pani i pana jest przeliczana według aktualnej ceny złota za gram. I niestety ta cena jest taka sama również dla najmniejszych rozmiarów. Dlatego naprawdę nie polecam kupować w wielkich sieciowych centrach.

Cena obrączek jest zależna od aktualnej ceny złota za 1 g. Cena ta się waha i zmienia - dlatego ceny obrączek są tak różne. Popieram, nie warto przepłacać.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Wto Mar 22, 2016 12:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 12:39 pm   

kasik91, no to jest lekka różnica. Ma produkty podwykonawców sieciówek, ale nie jest producentem obrączek tych firm... :wink: nie wprowadzajmy w błąd
_________________


 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 12:43 pm   

Gomigo napisał/a:
Dlatego naprawdę nie polecam kupować w wielkich sieciowych centrach.

Ale kto bogatemu zabroni?
Niektórzy czują się lepiej mając na palcu obrączkę czy pierścionek z Apartu :smile:
_________________

 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 12:45 pm   

Ok, to był skrót myślowy :)

Wiadomo, że jubiler, który posiada na Zgierskiej mały sklepik nie jest producentem na skalę państwa, ale współpracuje z takimi producentami:)

Najważniejszy w tym wpisie miał być przekaz, że istnieje inna alternatywa niż kupowanie obrączek w znanych salonach jubilerskich i przepłacanie :)

[ Dodano: Wto Mar 22, 2016 12:49 pm ]
_Bella_ napisał/a:

Ale kto bogatemu zabroni?
Niektórzy czują się lepiej mając na palcu obrączkę czy pierścionek z Apartu :smile:


Pewnie tak i nikt tego nie potępia :)

Każdy robi jak chce, przedstawiłam tylko alternatywę :)
 
 
doniarek 

Dołączyła: 30 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2016 5:16 pm   APART i KRUK

Ludzie,czy Wy nie widzicie,że Swepol ,czy Złoty SKorpion produkują obrączki dla w/w firm??????????
Sprawdźcie wzory ,wagi,próby złota.....
To jest dokłądnie to samo.
Różnica jest w cenie i piękne chińskie opakowanie z logo APART,czy Kruk.
Zdjęcia z produkcji to jakaś ściema.
Zobaczcie co to są za firmy,że nie zmienisz rozmiaru obrączki na poczekaniu.
To jest zakup obrączek????????masz ślub za tydzień a zmiana rozmiaru trwa 4 tygodnie.....śmiech na sali.
Te firmy nawet wagi nie mają w swoich sklepach a określają się jako jubilerzy,a co gorsza złotnicy.
Ostatnio zmieniony przez doniarek Czw Mar 31, 2016 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Mar 31, 2016 5:24 pm   

doniarek, aż wysłałam zapytanie do Apartu - i dostałam informację zwrotną


Witam serdecznie,
Zgodnie z poniższą wiadomością, obrączki wykonywane są wyłącznie w pracowni firmy Apart.

Jednocześnie informuję, iż firma Apart prowadzi sprzedaż wyrobów jubilerskich wyłącznie we własnych salonach firmowych oraz w e-Sklepie na
(..)
Wyłącznie nabycie produktu w salonie firmowym Apart lub w e-Sklepie na (...) gwarantuje jego autentyczność.



Z poważaniem

Natalia Żurek
Specjalista ds. zamówień-realizacja
Dział Obrączek
eSklep Apart
_________________


 
 
doniarek 

Dołączyła: 30 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2016 5:59 pm   

Dorotka_,
Hahahaha.
Pracownik powiedział,co musi.
Może pracownia znajduje się w firmie Swepol lub Złoty Skorpion to już nie może.

[ Dodano: Czw Mar 31, 2016 7:05 pm ]
Proponuję się dodatkowo zastanowić nad jedną kwestią.
Skoro u jubilera zmniejszysz lub zwiększysz klasyczną obrączkę złotą w 3 minuty to jakim cudem wielce szanująca się firma Apart,czy Kruk wykonuje to w 4 tygodnie???
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Mar 31, 2016 6:22 pm   

doniarek, trochę mylisz pojęcia. W galeriach handlowych masz salony sprzedaży a nie zakłady jubilerskie :) i jak idzie sie do salonu w celu zmiany rozmiaru to oni to wysyłają do pracowni :)
_________________


 
 
kaarooef 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 9:53 am   

Dorotka_ napisał/a:
doniarek, trochę mylisz pojęcia. W galeriach handlowych masz salony sprzedaży a nie zakłady jubilerskie :) i jak idzie sie do salonu w celu zmiany rozmiaru to oni to wysyłają do pracowni :)


Dorotka_ doniarek ma rację, chociaż tak na prawdę głównym dostawcą Apartu jest firma Stelmach, a Ty jako moderatorka mogłabyś miec troche większe pojęcie o tym co piszesz.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 10:01 am   

Jako moderatorka opieram się na faktach a nie spekulacjach :wink:

Jakieś macie poparcie swojej tezy? Faktury, zdjęcia, umowy? Ja zapytałam u źródła i odpowiedź dostałam jak wyżej :)
_________________


 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 5:13 pm   

Myślę, że tak naprawdę nie dojdzie się do prawdy i niech każdy kupuje tam gdzie chce i jak uważa....Nie ma co kogoś przekonywać i narzucać swojego zdania.

Odpowiedź z Apartu jakoś mnie nie dziwi bo wiadomo, że nie napiszą nic innego, ale tak jak Dorotka_ traktuje ich wypowiedź jako jakieś potwierdzenie, tak ja traktuje wypowiedź jubilera który siedzi w tym od x lat również jako potwierdzenie, że Apart korzysta z usług innych producentów.

A faktur, zdjęć i umowy nie mam zarówno ja jak i nikt inny i tak naprawdę możemy tylko spekulować.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kasik91 Sob Kwi 02, 2016 5:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koszelek 

Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 14
Skąd: PL
Wysłany: Sro Kwi 06, 2016 3:47 pm   

Nie warto kupować pierścionków zaręczynowych u dużych firm jubilerskich. Poszukajcie u prywatnych małych zakładach jubilerskich.
 
 
Inezz 

Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 12
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 7:48 pm   

Też jestem tego zdania. Można tam znaleźć prawdziwe perełki nie za jakieś kosmiczne ceny.
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 9:47 am   

W dniu wczorajszym odebraliśmy Nasze obrączki od Jubilera ze Zgierskiej 18 :)

Naprawdę wszystkim polecam kupowanie w salonikach jubilerskich gdzie jest dużo dużo taniej a równie perfekcyjnie :)

Obrączki są dokładnie takie jak chcieliśmy, idealny rozmiar i grawer:)

Mielismy swoje złoto, a że było go aż za dużo to to co została kupił od Nas pan jubiler i za komplet obrączek ze złota zapłaciliśmy... 100zł :P
_________________
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2016 8:58 am   

Dla mnie to logiczne że apart ma swoje pracownie,przecież nawet to na ich stronie jest opisane,to w końcu poważna firma.Ja bym się trzymała tego tej odpowiedzi którą dostała Dorotka:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl