Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rere Kum Kum Band z Bełchatowa
Autor Wiadomość
Balbinka81 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Skomlin
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 11:53 pm   Rere Kum Kum Band z Bełchatowa

Poszukuję opinii na temat tego zespołu z Bełchatowa.Ktoś coś słyszał ? Pomóżcie!!!
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 10:41 pm   

Balbinka81, a jest w ogóle taki zespół w Bełchatowie, nigdy nawet o nim nie słyszałam.
_________________
 
 
Balbinka81 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Skomlin
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 10:46 pm   

Ten zespół powstał na bazie dawnego zespołu Zielone Żabki, troszkę około 2013 i 2014 roku się zmodenizował no i jest. Na Utube mają troszkę kawałków i całkiem nieźle sobie radzą.Pytam tych co słyszeli cokolwiek o tym zespole, może mieli przyjemność (bądź i nie) bawić się weselu gdzie grał ten zespół.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 10:52 am   

Balbinka81, czyli dużo wiesz o zespole ;) jak pasuje to bierz :P a kiedy ślub?
_________________
 
 
Balbinka81 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Skomlin
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 4:21 pm   

Troszkę wiem :) Niby wszystko fajnie, ale wiesz jak to jest jak się chce dobrze to wychodzi jak zwykle..........
Ja w ogóle to bym chciała dja, ale pan młody upiera się na orkiestrze. Ślub w czerwcu. Okriestra już "zamówiona", ale przecież zawsze można zmienić. Jeszcze jest troszkę czasu.Tymbardziej , że jednego dja już mam "nagranego"(choć jak tak dalej będziemy zwlekać to pozostanie mi ta orkiestra)........Niby można dwóch na raz,ale to trochę duże koszta. I taki klops.....
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 10:01 am   

Balbinka81, no raczej na czerwiec to ciężko będzie znaleźć coś innego - w sensie fajnego :P my jak szukaliśmy zespołu, to na 2 lata przed jeden zespół już nasz termin miał zajęty :P a drugi miał wolne, ale nie byliśmy jedyną parą która ich zamawiała na 2 lata przed :P
_________________
 
 
Balbinka81 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Skomlin
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 4:22 pm   

A co myślicie na temat połączenie dj plus zespół? :)
 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 1:11 pm   

Polecam wpisać sobie w Youtube i pooglądać :) Z tym, że tam to wiadomo się starają jak wiedzą, że będzie w necie.
 
 
Balbinka81 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Skomlin
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 1:24 pm   

Tylko , że ja na utube wszystkie już piosenki przesłuchałam kilka-naście razy i nawet są ok.Podobają mi się.Tylko szukam opinii od tych, którzy mieli przyjemność słuchać ich na żywo na weselu lub nie tylko.
 
 
justyskaa09 

Dołączył: 02 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 6:45 pm   

Hej :) Wiem, że to już zamknięty temat, ale chciałabym się dowiedzieć czy ostatecznie miałaś na swoim weselu ReRe-KumKum band ? Też już mamy zamówiony ten zespół, ale chciałabym się upewnić, czy faktycznie dobrze grają i czy prowadzą różne zabawy lub konkursy ? :)
 
 
Balbinka81 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Skomlin
  Wysłany: Pon Maj 02, 2016 11:18 am   

justyskaa09 napisał/a:
Hej :) Wiem, że to już zamknięty temat, ale chciałabym się dowiedzieć czy ostatecznie miałaś na swoim weselu ReRe-KumKum band ? Też już mamy zamówiony ten zespół, ale chciałabym się upewnić, czy faktycznie dobrze grają i czy prowadzą różne zabawy lub konkursy ? :)










8) 8) jestem juz o i szczerzepolecam ten zespol.pelna profeska.moje obawy byly nieuzasadnione agoscie jak imy zachwyceni.suuuuuuuper!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl