Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień mamy
Autor Wiadomość
kinga112 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 17, 2016 7:15 pm   Dzień mamy

Co kupić mamie? Macie jakiś propozycje, wy co kupujecie?
 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2016 7:24 pm   

Ja zazwyczaj coś z kosmetyków lub perfumy :)

W tym roku kupiłam :

_________________

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 5:42 pm   

- Voucher na masaż / zabieg SPA
- Wspólne zakupy
- Perfumy
- Książka / Płyta CD
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 9:50 pm   

Moja chciała dekoracyjną misę więc taką dostanie.
dokładnie taką


W zeszłym roku dostała perfumy.

Dobrym prezentem jest też jakiś voucher do spa, ale prawda jest taka, że każda mama jest inna i najlepiej prezent dopasować do osoby.
Wątpię żeby osoba, która nie podróżuje, nie chodzi na zabiegi kosmetyczne ucieszyła się z vouchera lub żeby mama,która prowadzi bardzo aktywny tryb życia i ciągle jest w ruchu, a mało spędza czasu w domu była zadowolona z książki czy filmu, bo prawdopodbnie ma mało czasu na relaks w tym stylu.
_________________
Tosinka
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2016 7:04 am   

Ja zapewne we tym roku zakupię kolejny element zastawy porcelanowej z Villeroy&Boch. Tak sobie Mama życzyła - na każdą okazję coś z porcelany :-)

Wcześniej często organizowaliśmy wraz z bratem uroczy wieczór w domu, zabieraliśmy Mamę na uroczystą kolację, dawaliśmy jej bilety do teatru, często książki, które sobie wymarzyła albo perfumy. Raz zabraliśmy ją także na wycieczkę za miasto, ale Mama nie za bardzo lubi spacery, więc nie był to trafiony pomysł.

W tym roku myślałam jeszcze nad wspólną sesją z Mamą (w szczególności, że ja w dwupaku to byłby to wspaniały prezent), ale niestety brakuje nam czasu :-( Mama albo pracuje albo wyjeżdża, a ja mam studia w weekend...
_________________

 
 
tyska3 

Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 10
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw Maj 19, 2016 11:18 am   

Ja mamę co roku gdzieś zabieram :) Nie lubi dostawać prezentów, bo kwiaty zawsze więdną, biżuterii nie ma za bardzo już gdzie trzymać, a czas spędzony ze mną zawsze miło wspomina. Myślę, że to dość oryginalny sposób i przede wszystkim zapomniany, żeby zwyczajnie z kimś spędzić trochę czasu :)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 19, 2016 7:56 pm   

msmika napisał/a:

Dobrym prezentem jest też jakiś voucher do spa, ale prawda jest taka, że każda mama jest inna i najlepiej prezent dopasować do osoby.
Wątpię żeby osoba, która nie podróżuje, nie chodzi na zabiegi kosmetyczne ucieszyła się z vouchera lub żeby mama,która prowadzi bardzo aktywny tryb życia i ciągle jest w ruchu, a mało spędza czasu w domu była zadowolona z książki czy filmu, bo prawdopodbnie ma mało czasu na relaks w tym stylu.


Trafiłaś w punkt. Nie ma prezentów złych, są tylko źle dobrane :) Moja mama jest ogrodnikiem z zawodu więc i w tym roku dostanie ode mnie jakąś roślinke. Wiem, że zawsze ją to cieszy i się wzrusza. :kwiat: Do tego myśle o jakimś wypadzie razem do kina albo za miasto. :)
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Czw Maj 19, 2016 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
engii5 

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:07 pm   

Moja też uwielbia pracę w ogrodzie - kupiłam jej encyklopedię ogrodnika i jest zachwycona
 
 
Piotrek87 


Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2023
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Wrz 13, 2023 2:03 am   

Jak znam życie, to już wszystkie oklepane propozycje masz wykorzystane. Dlatego proponowałbym coś ciekawszego. Zależnie od tego, czy mama się tym zajmuje. Ale nawet jeśli nie, to na pewno masz kogoś takiego. Opieka nad grobami Kraków pochłania mnóstwo czasu, a są firmy, które mogą to zrealizować w formie usługi - w dobrej cenie. Sprawdź sama. Może taki pomysł przypadnie Ci do gustu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl