Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ Piotr Lamus
Autor Wiadomość
Gocha_n2 

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 10:07 pm   DJ Piotr Lamus

Witam,
od właściciela sali dostałam namiar na DJ Piotra Lamusa.
Czy ktoś może coś słyszał na jego temat? Bardzo proszę o opinie.
_________________
Gosia
 
 
Plinka 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sty 15, 2012 11:02 pm   Piotrek :)

Witam!!

Już śpieszę z opinią nt Piotrka...
Poznaliśmy się z Piotrkiem w zeszłym roku (2011), gdyż grał na moim (i mojego męża;) weselu. Przyznam szczerze początkowo myślałam, żeby wynająć zespół, ale hmmm... żaden jakoś nie przypadł mi do gustu, więc zaczęłam się orientować w tematyce DJ. O Piotrku słyszałam z kilku źródeł i to od ludzi w różnym wieku... wszystkie opinie były pozytywne, więc stwierdziłam oki... zobaczymy... Okazało się, że człowiek jest przesympatyczny :) , bardzo ugodowy, doradzi jak potrzeba, zna się na tym co robi... u nas na weselu były osoby zarówno bardzo młode jak i w starszym wieku i muszę przyznać że byłam bardzo dumna z mojego wyboru jak i z Piotra oczywiście :P , gdy w trakcie wesela i po nim, wszyscy goście zachwycali się naszym DJ'em, mówiąc że świetnie prowadzi imprezę i jest w stanie dogodzić każdej grupie wiekowej :) A chyba opinie gości i to jak się bawili jest najważniejsze... Nasze wesele zaczęło się o 18.00, a skończyło o 5.00, więc nieźle Piotrek bawił ludzi muzyką :)

Ponadto chciałabym podkreślić że Piotrek traktuje swoją pracę serio: na weselu nie pił alkoholu (WCALE!), czas pracy spędzał za pulpitem a nie siedząc przy stoliku, błyskawicznie reagował na inicjatywy wychodzące od gości np sto lat, itp...

Warto dodać także że przed weselem określiliśmy listę "piosenek zakazanych" czyli takich którch nie życzymy sobie nawet jeśli ktoś z gości sobie ją zażyczy... I trzymał się umowy gdyż po czasie dowiedzieliśmy się od gości że paru osobom bardzo grzecznie odmówił przyjęcia niektórych zamówień...

Podsumowując uważamy nasz wybór za strzał w 10!! i polecamy go ze spokojem!!
Pozdrawiam, życzę aby wszystko wyszło w tym ważnym dniu po waszej myśli :)
Paula.
 
 
Gocha_n2 

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lut 19, 2012 12:03 pm   

Witam,
bardzo dziękuję za opinię jednak zdecydowaliśmy się na DJ Simona :)
Byliśmy na weselu znajomych gdzie prowadził imprezę i bardzo nam się spodobało.

Pozdrawiam,
Gosia
_________________
Gosia
 
 
LUKI tuki 

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:44 am   

Witam, chciałem napisać od siebie, że byłem na dwóch weselach prowadzonych przez DJ Lamusa i na jednym u Dj Simona i zdecydowanie lepiej bawiłem się na tych dwóch, prowadzonych przez Dj Piotra. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę udanej imprezy i powodzenia na nowej drodze życia.
 
 
tomek81 

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 8:39 pm   

witam, czy ktoś może coś jeszcze napisać na temat pana Piotra, też dostałem namiary od właściciela sali.
Pozdrawiam
 
 
cypek 

Wiek: 40
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 7:34 pm   

Witam wszystkich,

Bardzo chętnie podzielę się z Wami opinią na temat DJ'a Piotrka. Mniej więcej około rok temu miałem okazję uczestniczyć w weselu, które on prowadził i oceniam je zdecydowanie pozytywnie :) Z tego co słyszałem od pary młodej nie było najmniejszych problemów z ustaleniem szczegółów. DJ okazał się bardzo elastyczny w kwestii doboru repertuaru i konkursów. Młodzi chcieli kilka mniej znanych kawałków i jak się okazało z tym nie było żadnego problemu.
DJ Piotrek bardzo zabawnie potrafił skomentować wiele sytuacji na sali weselnej wywołując uśmiech na twarzach gości. Miałem okazję wymienić z nim kilka słów na wspomnianej imprezie i od razu dał się poznać jako osoba nacechowana energią i bardzo pozytywna :) Prawdziwy DJ powinien mieć to we krwi i w tym przypadku o krew DJ Piotrka jestem spokojny.
Nie pamiętam jak długo trwała impreza ani razu nie spojrzałem na zegarek. Sporo kawałków nie pozwalało usiąść i niosło w tan aż do białego rana. Impreza zdecydowanie do powtórki, obowiązkowo pod czujnym okiem DJ Piotrka :)
 
 
welenka 

Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:47 pm   

Witam,

Mnie rowniez DJ Lamusa polecil wlasciciel sali i to byl strzal w dziesiatke. Piotr jest super jezeli chodzi o kontakt z ludzmi. Od pierwszego spotkania swietnie sie dogadalismy i doskonale wiedzial jak nam "dogodzic". Zaproponowal nam liste piosenek i oczywiscie wzial pod uwage wszystkie nasze propozycje jak rowniez zanotowal utwory, ktorych zdecydowanie nie chcielibysmy aby zabrzmialy na weselu :)
Podczas imprezy byl niezastapiony. Goscie bawili sie do 7 rano i to wlasnie dzieki Piotrowi. Caly czas byl do dyspozycji. Doskonale poprowadzil oczepiny. Podczas posilkow puszczal spokojne utwory, nie przeszkadzajace w jedzeniu. Kazdemu zycze takiego DJa i takiej zabawy jaka dzieki niemu mielismy

Pozdrawiam
 
 
susan 

Dołączyła: 16 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 13, 2013 8:31 pm   

Witam!
3 miesiące temu mieliśmy swój Wielki Dzień. Wybraliśmy salę w Hotelu Skarpa a właścieciel Pan Wojtek polecił nam Dja- Piotra Lamusa.

Dużo by było pisać by w pełni opisać osobę i charyzmę tego człowieka. Wybór po pierwszym spotkaniu z Nim była dla Nas jasny- On i tylko On. Przede wszystkim bardzo rzeczowy i wesoły człowiek! Radość swoją przekazuje na reszte ludzi. Możesz z Nim ugadać wszystko! Od muzyki,poprzez gry po brak sprośnych żartów. Jest kulturalny,nie lubi głupot a jego motto to- by goście i Młoda Para dobrze się bawili. Wszystko z Wami będzie ustalał,będzie Was słuchał i dawał rady tak że nie będziecie tego dnia zagubieni! Niesamowicie otwarty,nie wiem jak mam opisać by nie było że go przesadnie reklamuje,ale wierzcie mi-nie mamy na tego faceta haczyka. Zabawa przednia,ponieważ zaczęliśmy dość wcześnie wesele bo ok 17 wsólnie wszyscy myśleliśmy że goście to tak po 1 w nocy już będą się wykruszać a oczepiny zrobimy tak ok 23. Uwierzcie mi w jakim byliśmy szoku jak goście ciągle się bawili tak że oczepiny zaczęły się o 12 a o 3 w nocy cała sala jeszcze huczała w grach i tańcach!

Z czystym sumieniem,z ręką na sercu polecamy Dja Piotra Lamusa. jeżeli nie chcecie mieć wyjców na weselu i przesadnej biesiady a dobrego wodzireja który zachęci do zabawy a nie będzie też męczył co rusz 'sto latem'- wybór macie jasny. No i co najważniejsze cena nie wygórowana jak na tak wypasioną zabawę.

Bardzo mu dziękujemy za to że nasze wesele było tak fajne,a słowa gości- 'Wybawiłam się lepiej niż na swoim własnym weselu' lub 'Jedno z najlepszych wesel na których byłem a byłem na wielu' utwierdzają nas w przekonaniu że postąpiliśmy mądrze wybierając Piotra!!

Pozdrawiamy serdecznie :)
_________________
susan
 
 
Kasia|Krzys 

Wiek: 39
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 7:21 pm   

Nasz ślub i wesele mialo miejsce doslownie tydzien temu, takze opinia na temat Piotra bedzie jeszcze gorąca :D
o tym, ze to On bedzie gral u nas na weselu, zdecydowalismy juz jakis czas temu, po tym jak bylismy na innej imprezie na której grał.
Człowiek kontaktowy i przesymaptyczny. Potrafi doradzic w wielu sprawach związanych z weselem, ma mnóstwo pomysłów, więc jesli nie wiecie co zrobic, z pewnością cos doradzi.
Otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie, wiec nie ma strachu ze cos bedzie nie tak jak sobie zaplanujecie ;)
dodatkowo Piotrek mial utrudnione zadanie w naszym przypadku, bo z racji pieknej pgody obawialismy sie ze goście rozejda sie po terenie hotelu w ktorym mielismy wesele. Jednak poradzil sobie i z tym dzieki muzyce jaką grał, wiec parkiet pustkami nie swiecil :)
Mozemy z czystym sumieniem polecic DJ Piotra, na pewno nie bedziecie zawiedzeni. :cool:
Piotrku, jesli to czytasz, to dziękujemy za super zabawe przez te dwa dni.
pozdrawiamy,
Kasia i Krzysiek.
Ostatnio zmieniony przez Kasia|Krzys Nie Lip 14, 2013 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 1:16 pm   

a mozna jakis kontakt do tego Pana poprosic na priv?

Jak drogo sie ten DJ w ogole ceni? i dlaczego az tyle :p
 
 
olenkaaa85 

Dołączyła: 26 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 11:27 am   

Witam :)
Namiar na dj Piotra Lamusa dostaliśmy od właściciela sali, na której odbyło się nasze weselicho :)
Piotrek jest niesamowitym facetem zarówno "prywatnie" jak i "służbowo" :) Już podczas pierwszego spotkania wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie, później było już tylko lepiej. Ze względu na nasz nietypowy pomysł na pierwszy taniec potrzebowaliśmy dostosowanej specjalnie muzyki, którą Piotrek bez problemu dla nas przygotował - przyciął, dociął, zmiksował i wyszło genialnie :) Wesele poprowadził wspaniale, według nas znacznie lepiej niż niejedna orkiestra i kilku innych dj razem wziętych :) Muzyka była dostosowana do odbiorców w każdym wieku, a zabawy, konkursy itp. wyszły rewelacyjnie :) ZDECYDOWANIE POLECAMY!!!

Drogi Piotrku wielkie dzięki za super wesele i do zobaczonka :)
 
 
ewab 

Dołączyła: 20 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 8:53 pm   

Witam wszystkich, którzy szykują się do tego najpiękniejszego dnia w swoim życiu. Widziałam, że pytacie o Piotra Lamusa, więc postanowiłam napisać parę słów na Jego temat:) W zeszłym roku braliśmy ślub i od samego początku myśleliśmy o DJ-u (między innymi ze względu na koszty). Pan Piotr Lamus został nam polecony, więc postanowiliśmy się z nim spotkać i po prostu na luzie pogadać. Spodobało nam się Jego podejście do pracy i zdecydowaliśmy się na Niego. Naprawdę angażuje się we wszystko, pyta o gusta muzyczne, pomaga w wyborze zabaw , które sam prowadzi:) Ponadto pyta o piosenki „zakazane”, a więc takie, które np. źle nam się kojarzą i z jakiegoś powodu nie chcemy, żeby leciały w naszym dniu :) Dodatkowo ma wiele fajnych pomysłów. A na weselu- porywa gości do tańca i to bez względu na wiek:) Naprawdę fajny DJ :)
 
 
Marzena133 

Dołączyła: 26 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 9:55 pm   

:wink: Witam!!
Z czystą przyjemnością mogę polecić Piotrka. Poznaliśmy się już kilka lat temu na jednym z wesel, gdzie pracowałam jako kelnerka. Pracowałam z nim na kilku imprezach (wesela, studniówki). Zawsze potrafi dopasować muzykę do bawiących się gości. Każdy znajdzie coś dla siebie i dobrze się pobawi. Imprezy na których razem byliśmy zawsze kończyły się nad samym ranem a ludzie nie schodzili z parkietu. Dlatego też kiedy sama stanęłam przed wyborem wybrania Dj na swoją studniówkę nikt inny nie wchodził w grę. Bawiliśmy się do 7 rano :) Piotrek grał również na moim weselu w zeszłym roku w święta. Jest profesjonalistą. Wszystko omówił z nami na spotkaniu wcześniej, więc nie było żadnych niespodzianek. Tak jak wcześniej ktoś wspomniał, była możliwość zrobienia listy zakazanych numerów. Piotrek oprócz puszczania muzyki ma bardzo dobry kontakt z gośćmi.
Z czystym sumieniem polecam. Żałować nie będziecie!!!
_________________
Marzena
 
 
justynaandmike 

Dołączyła: 06 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2014 11:01 pm   

Piotr to profesjonalista ze wspaniałą energią.
Wprowadził na naszym weselu cudowną atmosferę.

Ogromnie dziękujemy i polecamy wszystkim.


<3
 
 
oldziiaa 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: PL
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 9:25 pm   

Namiar na Dj Piotra, dostaliśmy przez znajomą, która zajmuje się organizowaniem imprez. Okazało się, że ten właśnie DJ grał na ślubie kuzynki mojego Lubego. Mimo iż było to ileś lat temu mój mężczyzna kojarzył, że nie było powodu do narzekań :)
Zdecydowaliśmy się i opłacało nam się to niesamowicie. Po pierwsze niesamowity człowiek, pełen energii, życia, pozytywnych wibracji. Wszystkie moje marudzenia i wymysły (a wiecie jaka jest Panna Młoda :D ) znosił bez problemu. Szczegóły były omówione, ale i tak nie zabrakło niespodzianek z jego strony.
Jesteśmy świeżo po wszystkim, nasz dzień odbył się teraz 6 września. Powiem tyle:
Zabawa była przednia, parkiet jak wszedł to ciężko było zagonić na jedzenie. Pierwsi goście wyszli naprawdę późno.
Polecam z całego serca, goście bardzo sobie chwalili, wszystkie dedykacje poleciały nikt nie czuł się pominięty, albo zapomniany. Było dużo śmiechu i radości, a przy wróżbach niespodzianek :)
Ostatnio zmieniony przez oldziiaa Sro Wrz 10, 2014 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IL FOTO 

Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 11:01 am   

Pytacie o DJ`a Lamusa, podzielę się więc swoimi uwagami.

Jestem fotografem, istnieję w branży od kilku lat dość intensywnie, miałam już okazję współpracować z różnymi dj`ami i zespołami.

Z Dj`em Lamusem spotkałam się w ostatni weekend.

Kogo zobaczyłam? Osobę w pełni zaangażowaną, odpowiedzialną, pełną pasji.

Muzyka dla Piotra jest nie tylko pasją, która jest oczywistą oczywistością, kiedy się na niego patrzy, ale i pracą, co oznacza, że nie grywa on na różnych imprezach raz na miesiąc, na prośbę kumpla, ciotki itp., jak wielu innych dj`ów. Piotr siedzi w tym przez cały czas, jest na bieżąco z aktualnościami muzycznymi, ma gust i doskonałe wyczucie sytuacji, tak ważne podczas nieprzewidywalnych imprez.
Ponadto widać, że jest otwarty i elastyczny, chętnie wysłuchuje gości, widać że gra dla nich, a nie dla siebie.

Co mnie urzekło najbardziej, to bardzo fajne, zabawne i trafne uwagi związane z daną sytuacją, wypowiadane w stronę gości, którymi częstuje już od samego wejścia.

Piotr to nie DJ, który puszcza muzykę z listy. To osoba, która tworzy cudowną oprawę muzyczną Waszej imprezy od początku do końca.

Żeby nie być gołosłownym dodam, że sposób pracy Piotra spodobał mi się do tego stopnia, iż postanowiłam umieścić go na swojej stronie w zakładce polecanych osób oferujących usługi związane z branżą. Już niedługo się tam pojawi.

Podsumowując - szczerze polecam, nie będziecie żałować.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających,
Sylwia
Studio IL FOTO
 
 
Mariusz i Ania 

Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 6:45 pm   

Witamy:)

Cóż możemy napisać:) Może zaczniemy ode tego że pobraliśmy się we wrześniu tego roku:) I nasze wesele prowadził Dj Piotr Lamus:) więc teraz czas na podsumowanie:)

Jak dla nas to profesjonalista w każdym calu:) Kocha to co robi i to widać, odzwierciedla się to w jego pracy:) Bardzo elastyczny, idzie się z nim dogadać w każdej sprawie, potrafi wybrnąć z każdej sytuacji oraz skomentować ją stosowanie:) Wesoły pełen pozytywnej energii:) Ważne jest również to że nie pije alkoholu w pracy:) Mieliśmy okazje być na weselu gdzie grająco - prowadzący się spili i uwierzcie to nic przyjemnego;) a dzięki Piotrkowi nasze wesel było naprawdę niesamowite:) więc jeśli jakaś impreza z dj to tylko z Piotrkiem:)
_________________
Ania i Mariusz:)
 
 
ewcik94 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2015 9:08 pm   Super Piotrek!! :)

Hej,

Braliśmy ślub we wrześniu 2012. Namiar na Piotrka dostaliśmy od mojej siostry, która była na weselu prowadzonym przez Piotrka. Byłam baaaardzo sceptycznie nastawiona na DJ na weselu, ale po pierwszym spotkaniu Piotrek okazał się tak sympatyczną osobą, że nie wyobrażałam sobie żeby ktokolwiek inny poprowadził moje wesele!
Do dziś nie żałuje, bo była to najfajniejsza impreza na jakiej byłam (nieskormnie mówiąc;)).
Piotrek idealnie dopasowuje muzykę do towarzystwa, nie robi żadnych problemów jeśli chodzi o piosenki "na życzenie", bardzo fajnie poprowadził oczepiny (których nie znosze na weselach!) i całą swoją osobą reprezentuje pełną profesje!
Jak się okazało, nie jest to jedyna pozytywna opinia, ponieważ tydzień temu byliśmy na weselu które również prowadził Piotrek- oczywiście było to wesele naszych znajomych, którym Piotrek bardzo się spodobał u nas ;)
Podsumowując, nie bójcie się wybrać go, by poprowadził Wasze imprezy- dla samego wesela poprowadzonego przez Piotrka, wzięłabym rozwód i jeszcze wyprawiła wesele ;)

Pozdrowienia
Ewa i Konrad :)
 
 
Agata84 

Dołączyła: 26 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 26, 2015 2:06 pm   

Hej wszystkim :)

ślub brałam we wrześniu 2012 r., a wesele prowadził Piotrek Lamus. Piotrka poznaliśmy na weselu znajomych, na którym również był DJem. Ponieważ było super, postanowiliśmy, że u siebie też go chcemy. I nie zawiedliśmy się!!! Wszyscy byli zachwyceni. Przed weselem ustaliliśmy z Piotrkiem, że muzyka ma być zróżnicowana - dla tych starszych i dla młodszych - więc i dziadkowie i znajomi bawili się super. Oprócz tego ustaliliśmy, że pewnych rzeczy nie puszczamy bez względu na wszystko - Piotrek dotrzymał obietnicy i mimo usilnych próśb niektórych gości, nasze piosenki "zakazane" nie pojawiły się.
Nie chcieliśmy też zbyt wielu zabaw, a szczególnie tych oklepanych "weselniaków" i te, które zaproponował Piotrek były wyjątkowo zabawne i do tej pory my i nasi goście wspominamy je pokładając się ze śmiechu. Ogólnie rzecz ujmując - najlepsze wesele ever :)

Co do samego Piotrka - pełna kultura, zero alkoholu podczas pracy, zrozumienie klienta. Poza tym to naprawdę super gość! Do tej pory utrzymujemy kontakt koleżeński. Facet do tańca (dosłownie) i do różańca.

Polecam gorąco, jeśli chcecie mieć super wesele, imprezę, event, to tylko z Piotrkiem Lamusem!!!!

Pozdr,
Agata
 
 
agnes483 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Niemcy
  Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 12:35 pm   Profesjonalizm i pełne zaufanie

Hej forumowicze :)

Może zacznę od tego jak poznałam Piotrka Lamusa. Otóż...w owym czasie były to lata 2008-2010 kiedy to DJ Lamus prowadził nasze coroczne imprezy firmowe. Od tego momentu wiedziałam, że jeśli wyjde kiedyś za mąż na pewno Piotr będzie właściwą osobą do poprowadzenia takiej imprezy i tak też się stało. W październiku 2013 odbyła się nasza czyli moja i mojego obecnego męża Krzysztofa) impreza weselna. Dodam, że mieszkamy na co dzień w Niemczech więc kontakt z Piotrem był wyłącznie mailowy. Przedstawiliśmy Piotrowi nasze propozycje co do muzyki, oprawy, zabaw oraz zabawiania gości w czasie posiłków itp. Również nasze "żądania" co do tego czego ma nie być a co ma być koniecznie. Spisaliśmy plan działania. Wesele było fantastyczne, muzyka dobrana do każdego gościa. Wiadomo że jest młodzież i są też ludzie starsi (rodzice i dziadkowie) różne pokolenia i różne gusta muzyczne. Piotr znakomicie dobrał program muzyczny do naszych oczekiwań. Poza tym ufałam mu w 100% procentach ponieważ nieraz widziałam go w akcji. Goście byli bardzo zadowolenia, chwalili Piotra za profesjonalizm, to jak potrafił poprowadzić przyśpiewki z gośćmi, zabawy podczas oczepin. Śmialiśmy się do bólu brzucha. Dodatkowo musze podkreślić pewien fakt a mianowicie jak godnym zaufania jest Piotr. W trakcie przygotowań do ślubu zmieniliśmy z mężem salę weselną. Jednakże z roztargnienia zapomnielismy przekazać nowego adresu Piotrowi. Piotr zatem pojełał w dniu naszego ślubu na salę którą podaliśmy mu najpierw. Tylko jego trzeźwość umysłu i szybkie działanie uratowało naszą imprezę weselną. W mgnieniu oka spakował wcześniej rozłozony na sali sprzęt , pojechał czym prędzej do USC gdzie bralismy z meżem ślub i spytał gości gdzie mamy wesele. Gdyby nie jego spokój i opanowanie oraz to że miał zapisane gdzie mamy ślub okazało by sie że goście śpiewali by sobie sami a my z mężem zapadlibyśmy się pod ziemię. Na szczęście w 15 minut rozpakował cały sprzęt podłączył swiatła i rozpoczął imprezę o czasie tak że żaden z gości nic nie podejrzewał, że jeszcze chwilę temu Piotr jechal na złamanie karku i łamiąc chyba wszystkie przepisy ruchu drogowego aby tylko zdażyć przed młodymi na salę . O tym fakcie powiedział nam sam Piotr już na sali jak nerwy związane ze ślubem już opadły. BRAWO !! !


Polecam i rekomenduję zatem Piotra Lamusa. Będziecie bardzo zadowolenie a przede wszystkim spokojni w dniu który i tak niesie za soba ogrom stresu
Ostatnio zmieniony przez agnes483 Czw Kwi 09, 2015 2:02 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
zuza 24.01.2015 

Dołączyła: 12 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 7:07 pm   

Witam,

Ślub mieliśmy w styczniu tego roku. Jako DJ wybraliśmy Piotra Lamusa. Mieliśmy okazje zobaczyć wcześniej jak prowadzi wesela co przekonało nas do tego wyboru. U znajomych gdzie DJem był Piotr wszyscy sie bardzo dobrze bawiliśmy, mieliśmy także okazje porozmawiać z nim osobiście co przekonało nas że Piotr jest bardzo sympatycznym człowiekiem z którym można dogadać sie w każdej sprawie.

Ogólnie podczas naszego wesela wszystko było robione z wyczuciem odpowiedniego momentu. Bardzo dużo osób bawiło sie na parkiecie, był czas na jedzenie oraz był czas na zabawe.

Odnośnie komunikacji także było super. Mozna dogadać sie odnośnie każdego aspektu wesela, wszystko jest do ustalenia a Piotr świetnie doradza które pomysły mogą sie sprawdzić na weselu a które nie za bardzo mogły by sie udać.

Z pewnością możemy polecić Piotra jako DJ na każde wesele :)
_________________
zuza
 
 
Kate1 

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 2:09 pm   

Witam!
Jestem świeżo upieczoną mężatką, ślub mieliśmy 2 maja 2015 r.
Nie będę się rozpisywać, powiem konkretnie DJ Piotr Lamus jest the best!!!
Nasze wesele było wspaniałe, bawili się wszyscy (nawet Ci, którzy z reguły podpierają ściany lub narzekają).
Bardzo dziękujemy Piotrowi, że wprowadził cudowną atmosferę i świetnie poprowadził wesele.
Dogadywaliśmy i rozumieliśmy się bez słów.
Polecam każdemu!
Z pozdrowieniami dla Piotra!
Kasia i Tomek
_________________
Kasia i Tomek
 
 
john88 

Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 6:46 pm   

Witamy :) Nasze przyjęcie odbyło się 25.04.2015 i prowadził je DJ Piotr Lamus. To było kameralne wesele bez pompy na ok 60 osób i przyznamy że wszyscy bez względu na wiek, zdrowie a przede wszystkim umiejętności taneczne bawili się wyśmienicie :) Listę muzyczną tworzyliśmy sami omijając disco polo i standardowe weselne kawałki a Piotr dodał jeszcze kilka utworów od siebie wyczuwając nasze muzyczne klimaty. Szczerze polecamy lepiej nie mogliśmy trafić!!!
Ps. Piotrek odwiedzał nas przed tym ważnym wydarzeniem, rozluźniał atmosferę omawiając przebieg całego przyjęcia. Pozdrawiamy Kasia i Paweł :) :) :)
 
 
_M_M 

Dołączyła: 06 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Cze 06, 2015 12:21 pm   DJ Lamus

DJ Lamus, godny polecenia fachowiec w swoim fachu. gwarantuje świetną zabawę nie zależnie od ilości osób i ich umiejętności tanecznych. dogodzi nawet tym bardziej staroświeckim (naszym rodzicom), dla których jedyna słuszną opcja na wesele jest orkiestra. Można się z Nim dogadać w każdej kwestii. rzeczą może dla niektórych mniej istotna jest oświetlenie, ale jeżeli ktoś chce zadbać o oprawę "świetlna" wesela może liczyć na Piotra. dysponuje on spora ilością fajnych świateł/laserów itp. polecamy
_________________
M&M
 
 
iwae 

Dołączyła: 29 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 10:56 pm   najlepszy dj na świecie

Polecam z czystym sumieniem Piotrka. Najlepszy dj na świecie, przesympatyczny człowiek. Dostosował się do naszych sugestii, ale również dopasował się do gości, żeby każdy był zadowolony. Dj z dużym poczuciem humoru, potrafił każdego rozbawić. Poświęcił nam dużo czasu na ustalenia przed weselem, impreza trwała do białego rana. Wszyscy zachwalali, co tu dużo mówić - najlepszy!
_________________
Iwa
 
 
dave 

Dołączył: 16 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 6:48 pm   DJ Lamus

Właśnie minął nam tydzień od naszego wesela. Wybór Piotrka był oczywisty i przyznać musimy, że był najlepszym jakiego mogliśmy dokonać. Konkretne spotkanie przed weselem, ustalenie pierwszego tańca, całego repertuaru i jakby starczyło czasu to moglibyśmy ustawić playlistę kawałek po kawałku :) Chcieliśmy wesele niecodzienne i takie było. Miało być rockowo i hiciarsko i tak było :) zaczęliśmy od Led Zeppelin, przechodząc przez the Eagles i kończąc na Dziewczynie o perłowych włosach :) Oczywiście wszystkie życzenia Gości były spełnione i dzięki temu usłyszeliśmy Daj mi tę noc (Szwagier nie mógł się powstrzymać :P ) :) Ogólnie MEGA plus dla Piotrka, dogodził wszystkim gościom we wszystkich kategoriach wiekowych i przede wszystkim nam :D Polecam z czystym sumieniem :)
 
 
tomek890829 

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 8:42 pm   

Ślub był 22 sierpnia, więc już na spokojnie... muszę stwierdzić, że Piotrek jest naprawdę dobrym DJ-em 8) Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia imprezy, profesjonalizmu Piotrka i pomocnych dłoni, które do nas wyciągał na każdym etapie planowania imprezy :) Potrzebowaliśmy projektor na pokaz slajdów dla rodziców, no problem - Piotrek załatwił go nam jeszcze tego samego dnia. Zastanawialiśmy się jak rozplanować zabawy weselne, jak zainaugurować pierwszy taniec - Piotrek dzielił się z nami swoim doświadczeniem i nasze problemy znikały. Człowiek-orkiestra grający na każdą potrzebną na weselu nutę, zaspokajający muzyczne potrzeby młodszych i starszych gości. Jeśli ktoś szuka doświadczonego, konkretnego didżeja, który potrafi rozbujać każdą imprezę to Piotrek jest idealnym wyborem :)
 
 
Ankana 

Dołączyła: 16 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pią Paź 16, 2015 9:57 am   Polecamy!!!!

Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2015r. Piotra polecili nam nasi znajomi i to był najlepszy wybór. Współpraca przebiegała idealnie od samego początku. Najpierw spotkaliśmy się z Piotrem w celu ustalenia szczegółów - słuchał, doradzał :) na samym weselu miał wszystko super przygotowane - sprzęt, światła - idealnie, niczym nie musieliśmy się martwić. Piotr ma fajne poczucie humoru i przede wszystkim WYCZUCIE, które jest niezbędne w takiej roli :) dostosowywał muzykę do potrzeb gości, sytuacji na parkiecie, jak również potrafił doradzić i uspokoić zniecierpliwioną, niedoświadczoną parę młodą :) Przeprowadził parę konkursów, z czego głównie taneczny rozbawił wszystkich do łez. Nie było ograniczeń czasowych i wytrzymał z nami do 6 rano! tysiąc razy na TAK!
_________________
Anka
 
 
Jaros 

Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 11:02 am   

Witamy,
nasz ślub odbył się w czerwcu 2013. Przyjecie weselne prowadził dj Piotr Lamus i to był bardzo dobry wybór. Piotr to prawdziwy fachowiec i profesjonalista. Imprezę poprowadził dokładnie tak jak chcieliśmy i uzgodniliśmy.
Ma super kontakt z klientem i świetnie potrafi wczuć się w gusta muzyczne gości. Dowodem na to może być to, że w tym roku byliśmy jako goście na weselu, które prowadził Piotr i bawiliśmy się do 7 rano :D
Jest wesoły i charyzmatyczny. Szczerze polecamy. Tel.: 604-333-717
Pozdrawiamy,

A&J
_________________
Jb
 
 
pankowa 

Dołączyła: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 21, 2015 10:02 pm   

Od czego by tu zacząć... 10 października 2015r. odbył się ślub mojej siostry. Było to PIERWSZE wesele w rodzinie, na której nie miało być tradycyjnej orkiestry, lecz DJ. Siostra długo szukała odpowiedniej osoby, wybrała właśnie Dj'a Lamusa. I to był strzał w dziesiątkę !
Piotr, dusza towarzystwa! Już od pierwszej chwili całej imprezy wiedzieliśmy, że ubawimy się jak nigdy dotąd. Zabawny, sympatyczny, profesjonalista! Widać, że podchodzi z sercem i pasją do tego co robi ! Kreatywny podczas całej imprezy, cierpliwy co do "koncertu życzeń" gości ;) Co więcej, nasz Pan Młody uwielbia Modern Talking - co oczywiście Piotruś uwzględnił w swoim repertuarze. Sami goście narzekali jedynie na ból nóg - gdyż nie dało się zejść z sali tańca gdy Dj był za konsolą :)

Warto odejść od tradycyjnych form muzycznych, niczego Nam nie brakowało. Były "integracyjne" tańce, zabawy, świetna organizacja oczepin oraz przyśpiewki za stołami.

Naprawdę polecam ! :* :leb
 
 
king84.1984 

Wiek: 38
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 28, 2015 9:44 pm   

Nasz ślub miał miejsce 27-10-2012. Piotra mieliśmy okazję oglądać w akcji na ślubie naszych znajomych. Impreza prowadzona była bardzo profesjonalnie dlatego zdecydowaliśmy się na Piotra Lamusa jako dj-a na naszym weselu. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Każdy się wybawił, wytańczył i uśmiał do łez podczas oczepin :lol:

Piotr całą imprezę prowadził bez zbędnych przerw, z humorem i pozytywną energią - nie mogło się nie udać 8)


Gorąco polecamy!!

Justyna i Bartek
 
 
BogdanK 

Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 7:03 pm   

Dj Piotr Lamus to człowiek orkiestra. Od początku wyróżnił się świetnym podejściem do Klienta, rozmawialiśmy z wieloma DJ i różne kocopoły słyszeliśmy, dopiero Piotrek przywrócił nam wiarę w ludzi. Bardzo elastyczny, otwarty na różne pomysły, komunikatywny i przede wszystkim Profesjonalista. Świetnie prowadził całe wesele. Non stop do godziny 06:00 wszyscy się bawili, muzyka świetnie dobierana oraz fantastycznie prowadzone zabawy.
Serdecznie Polecamy.

Bogdan i Ola


Na 25 lecie też nam zagra ;)
Ostatnio zmieniony przez BogdanK Sob Lis 21, 2015 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KarKA 

Dołączyła: 03 Gru 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2015 11:09 am   

Krótko i na temat : jak ktoś raz był na imprezie, na której grał Piotrek z pewnością przy najbliższej okazji spotka się z Nim ponownie! :dan :dan :dan :dan :dan :dan :dan :dan !! !
10 października Piotrek grał na naszym weselu i było fantastycznie !! ! PEŁNA PROFESKA !! tańcce był do białego rana - nie ma mocnych na Piotrka ! serdecznie wszystkim polecam !! :jupi:
 
 
Nasturcja 

Dołączyła: 13 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2016 8:38 pm   

Hej,
DJ LAMUS grał na naszym weselu w grudniu 2015 r. Podejście w pełni profesjonalne! Zrobiliśmy 2 spotkania przed weselem i od razu złapał nasz klimat. Przyjechał wyposażony we wszystkie dj-skie machiny i bajery, potrzebne do zabawy. Spełnia wszystkie prośby i żadnych wyzwań się nie boi. Tańce trwały do rana, a najlepszą recenzją byli nasi goście zachwyceni imprezą! Z czystym sercem polecam, szczególnie tym parom, które nie lubią biesiadno - przesadnej atmosfery, a cenią dobrą zabawę. :D
_________________
Nasturcja
 
 
ironotter 

Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 10:45 am   

Wesele przy umiejętnościach dj-sko-konferansjerskich Piotrka to majstersztyk.
Wesele mieliśmy w Białym Pałacu, kiedy rodzina i znajomi dowiedzieli się że planujemy zamiast zespołu zaprosić DJ usłyszeliśmy głosy rozczarowania.
Dla mnie zespół na weselach kojarzy się z imprezą w remizie dlatego postawiłem na DJ (nie ma to jak usłyszeć kawałki które się lubi w oryginalnym wykonaniu).
Piotrka już nie raz miałem okazję usłyszeć i nie tylko na weselu jako DJ ale także w radio i na wielu imprezach jako konferansjera. Jego umiejętności są wszechstronne i nie ograniczają się tylko do puszczania muzyki, co uważam za bardzo ważne przy takich imprezach jak wesele.
Znając jego umiejętności wiedziałem że to jest właściwa osoba na właściwym miejscu.
I nie pomyliłem się.
Wyczucie muzyczne na najwyższym poziomie, widać że ten człowiek kocha muzykę i to co robi.
Dobór utworów był tak wyszukany że jednocześnie bawili się młodzi i starsi, nie było tworzenia podziałów.
Piotrek ma jeszcze jedną zaletę otóż potrafi świetnie reagować na różne sytuacje, ma świetne poczucie humoru i potrafi swoją osobą wciągnąć do zabawy każdego.
Przy tym zachowuje do końca pełną klasę – alkoholu nie tyka! Więc macie gwarancję że imprezę Wam poprowadzi do końca na trzeźwo, co nie często się zdarza zespołom z tego co słyszałem.
Goście i rodzina którzy tak sceptycznie podchodzili do tematu DJ na weselu przyznali mi rację. Bawili się świetnie i wiele osób które stawiały zespół za pewnika na swoim weselu zmienili zdanie ale dodając że jak DJ to tylko Dj Lamus.
Jeszcze podziękowania na forum dla Piotrka za tak świetnie poprowadzone wesele, miło się słyszy od osób że to było ich najlepsze wesele na jakim byli, dziękuję Ci za wspólnie stworzoną atmosferę która spowodowała w wielu poczucie że rodzina i przyjaciele są najważniejsi w życiu i że należy się częściej spotykać.
Muzyka łączy ludzi i Ty to udowodniłeś.
Z pełną odpowiedzialnością Andrzej i Marta
 
 
olaolaola 

Dołączyła: 24 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Lodz
  Wysłany: Wto Maj 24, 2016 10:52 am   

DJ Piotr Lamus jest najlepszy! Wszystko godne polecenia - kontakt, nastawienie, komunikatywność, wyczucie sytuacji, poczucie humoru, gust muzyczny! Widać, że Piotr jako DJ jest w swoim żywiole. Nie zawiódł nad pod żadnym względem. Dowiedzieliśmy się o nim właśnie z tego forum, i już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to strzał w dziesiątkę. Tak trzymać, jeśli zdecydujecie się na Piotra, to mozecie być pewni, że o część muzyczną nie będziecie musieli się martwić! :)
Pozdrawiamy!
 
 
juliacz 

Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2016 3:12 pm   Piotr Lamus jest SUPER!!

Jeśli szukasz dobrego DJ`a na wesele wybierz Piotra Lamusa. Jest to osoba nie tylko kulturalna, ale i energiczna, wesoła i dowcipna. Bierze pod uwagę prośby i opinie pary młodej, ale i sam rzetelnie doradzi jak rozplanować poszczególne elementy wesela. Zawsze pomocny, świetnie dogaduje się z obsługą sali, jak i gośćmi, nawet tymi tzw. "trudnymi klientami" dzięki czemu Twoje wesele pozbawione będzie nieprzyjemnych sytuacji. Oprawa muzyczna i oświetleniowa na wysokim poziomie. Piotr świetnie prowadzi również oczepiny, które wspominasz później z uśmiechem, a nie zażenowaniem :) Naprawdę serdecznie polecamy Piotra, który prowadził nasze wesele 4 czerwca 2016 !! ! :)
_________________
Julia
 
 
Joanna5773 

Dołączyła: 15 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2016 9:17 pm   

Dlaczego DJ Piotr Lamus okazał się super DJ'em:
1) Był z nami dla nas
2) Uwzględnił wszystkie nasze pomysły
3) Potrafi dostosować się do gości i klimatu imprezy
4) Ma duże doświadczenie i dużo pomysłów
5) Jest super gościem, z którym ludzie świetnie się bawią nie tylko na weselu:)
Polecamy
Asia i Rafał
 
 
skie 

Wiek: 39
Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 2:51 pm   

witam
czy mogę prosić o jakiś kontakt do tego DJ?

z góry dziekuje
 
 
Doti 

Dołączyła: 07 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 10:18 am   

Dj Lamus był DJ na moim weselu i mogę go polecić z całego serca. Nasze wesele było wyzwaniem ponieważ wielu gości pochodziło z zagranicy a ich gusta muzyczne nieco się różniły. Potrafił dobrać muzykę która podobała się każdemu (a nasze wymagania były bardzo wysokie). Byliśmy naprawdę zadowoleni. Trzymał się wszelkich ustaleń i dokładne zrealizował plan imprezy.
Mogę go śmiało polecić każdej parze!

[ Dodano: Sro Wrz 07, 2016 1:11 pm ]
numer do Dj bo ktoś pytał ;) 604 333 717
 
 
Ola i Adrian 

Dołączyła: 07 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 1:13 pm   

Piotr oczarował nas od pierwszego spotkania - jest niesamowicie sympatyczną, otwartą i kulturalną osobą, od początku bardzo dokładnie wyjaśnia, jak wygląda współpraca z nim, czego możemy się spodziewać, ale co najważniejsze - wsłuchuje się w potrzeby pary młodej i jeśli się na coś z nim umówiliśmy - trzymał się tego do końca (np. chcieliśmy, żeby oświetlenie na sali było raczej skromne, bez ogromu kolorowych świateł lub żeby "uciszał" sytuacje typu "gorzko gorzko" ;)

Wysłaliśmy mu przed weselem nasze propozycje piosenek - spokojniejszych do kolacji oraz tych na wesele, bez problemu uzupełnił tę listę o swoje pomysły zgodne z naszym gustem + dobrał np. polskie hity i wolniejsze kawałki. Muzyka była mega taneczna, znana większości gości, dzięki czemu świetnie się bawili. Zabawy oczepinowe, jak i całe prowadzenie imprezy było takie, jak chcieliśmy - z wyczuciem, zabawnie, goście byli informowani, co się za chwilę wydarzy, ale bez przesadnego "nagabywania", wszystko mieliśmy ustalone, a Piotrek w czasie wesela czasem podchodził do nas, pytając kontrolnie czy wszystko w porządku lub żeby przypomnieć nam, co za chwilę będzie się działo - było to bardzo pomocne i miłe, bo w czasie wesela łatwo jest coś przeoczyć.

Polecamy go każdemu, naprawdę widać, że Piotrek lubi to, co robi, że to jego pasja, że nie traci zapału, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie, ma wyczucie sytuacji, a my czuliśmy się przez cały okres współpracy zrozumiani i wspierani :)
 
 
Berniowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2016 9:26 am   

Piotrka polecił nam znajomy. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, ponieważ nigdy nie byliśmy na weselu z DJ.
Już na pierwszym spotkaniu Piotrek wywarł na nas bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo otwarty i komunikatywny. Pytał o nasze oczekiwania i sam dawał cenne uwagi jak co zorganizować. Trzymał się ustaleń i świetnie sobie radził z "upierdliwymi gośćmi". Bardzo profesjonalna oprawa muzyczna i oświetlenie parkietu. Potrafił się dostosować do klimatu imprezy i wymagań gości. Bardzo fajnie poprowadził biesiadę przy stole oraz oczepiny :)
Spełnił wszystko o co go prosiliśmy i ze wszystkiego się wywiązał: odpowiednio skrócony pierwszy taniec, nie za długie oczepiny. Grał ogólnie kawałki które chcieliśmy, oraz uwzględnił listę tzw "zakazanych piosenek" niemile widzianych przez Młoda Parę.
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego DJ na weselu.

Jeśli ktoś chce mieć udane wesele to POLECAMY DJ Piotra Lamusa. Zna się na rzeczy i widać że lubi to co robi :)

Wesele 10.09.2016 r.
 
 
Goszczńscy 

Dołączyła: 04 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 04, 2016 6:27 pm   DJ Piotr Lamus

Piotrka poznaliśmy w tym roku, polecił nam go właściciel restauracji Fantazja w Łodzi. Polecił też kilku innych, ale po spotkaniach nie było żadnych wątpliwości, kto zagra na naszym weselu. Odpowiadał na każe telefony, smsy i służył zawsze dobrą radą i nie pozwolił nam zwariować, bo jak wiadomo ten czas jest bardzo stresujący. :wink: Z początku przedstawił jak on to wszystko widzi, a potem słuchał naszego zdania i wspólnie ułożyliśmy super plan, którego bardzo pilnował, ponieważ my nie byliśmy w stanie. podam nawet pewien przykład : jak doszło do podziękowań dla rodziców i babci, ja nie byłam w stanie nic powiedzieć, spodziewałam się, że dam radę, ale pękłam. Piotrek bardzo pomógł mojemu mężowi i przypomniał nam, że mamy też prezenty dla świadków, o których kompletnie zapomniałam :) Piotrek to naprawdę wspaniała osoba, która jest w tym dniu dla was i zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby ten dzień był wyjątkowy.

Dziękujemy :)
 
 
Lena i Szymon 

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 3:30 pm   

Piotra zobaczyliśmy w akcji po raz pierwszy w 2010 roku, kiedy poprowadził naszą studniówkę. Razem z moją obecnie już żoną bawiliśmy się wtedy na parkiecie do rana bez kropli alkoholu. W żartach powiedzieliśmy sobie wtedy, że „ten DJ poprowadzi nasze wesele”.

Żart okazał się proroczy, ponieważ kiedy rok temu szukaliśmy DJ-a na wesele, przypomnieliśmy sobie o Piotrze i po rozmowie z nim oraz innymi kandydatami stwierdziliśmy, że naprawdę chcemy, by to Piotr poprowadził naszą najważniejszą w życiu imprezę.

Czyniąc długą historię krótką: wesele udało się znakomicie, a Piotr miał w tym bardzo duży udział. Począwszy od przygotowań, kiedy wspólnie ustalaliśmy organizację poszczególnych elementów imprezy, takich jak pierwszy toast, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców i świadków, zabawy weselne etc. Poprzez znakomity dobór muzyki do gości i reagowanie na to, co dzieje się na parkiecie, odpowiedni balans między energetyczną muzyką do tańca oraz spokojniejszą na czas posiłków, oraz poprowadzenie zabaw w dobrym tonie, które bawiły zarówno uczestników jak i obserwatorów. Kończąc na tym, że wszystkie ważne elementy wesela konsultował z nami w trakcie, tak, by nic nie było dla nas niespodzianką i byśmy czuli się w pełni komfortowo.

Piotr sprostał również specyficznym wymaganiom jak np. aranżacja poloneza, którego tańczyli wszyscy goście, i który udał się znakomicie.

Zabawa na parkiecie trwała dosłownie do białego rana i gdyby nie obsługa sali, która kazała kończyć, to bawilibyśmy się pewnie jeszcze dłużej – Piotr mimo gorączki był niezmordowany.

Cóż mogę więcej powiedzieć, z całego serca możemy polecić Piotra jako DJ-a na Wasze wesele – będziecie zadowoleni :)
 
 
mijko 

Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lis 22, 2016 12:30 pm   

Witam

Czy ktoś podał by mi numer telefonu do DJ Piotrek Lamus. Nie mogę nigdzie znaleźć do niego numeru.
Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam. :)
Proszę kontakt na forum lub pw.
 
 
Arcy_Arcy 

Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 8:10 pm   

Witam. Też mam bardzo dobre zdanie na temat DJ Piotra. Podchodziłem sceptycznie do pomysłu DJ na weselu. Jak to tak, bez orkiestry? Do czasu, aż u Siostry na weselu zobaczyłem Piotra. Od początku bardzo fajnie "rozkręcił" zabawę. Dało się odczuć, że czuje się jak ryba w wodzie i robi to nie pierwszy raz. Bardzo dobrze czuje klimat gości weselnych i umie się do niego dostosować. Dodam że było to wesele Polsko-Niemieckie :P . Szybko zintegrował gości i wszelkie różnice nie miały znaczenia. Do tego nienachalne żarty, wszystko ze smakiem i uśmiechem. Bawiliśmy się przednio :) Szczerze polecam :)
Ps. Nawet moi "ultra tradycyjni" rodzice zaczęli mnie namawiać na DJ'a zamiast orkiestry na moim (wyczekiwanym :P ) weselu, tak im się podobało. To mocny argument ;) !
Ostatnio zmieniony przez Arcy_Arcy Sro Sty 25, 2017 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KatieS 

Dołączyła: 01 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 01, 2017 9:34 am   

Piotrek grał na naszym weselu w czerwcu 2014 i polecił nam go właściciel restauracji Fantazja w Łodzi.
DJ rewelacja lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć! :D
Od samego początku świetnie nam się razem dogadywało i było widać, że zna się na rzeczy ;)
Brał pod uwagę wszystkie nasze pomysły i sam chętnie doradzał :)
Wesele wyszło super, świetnie rozkręcił zabawę, a wszyscy goście byli nim zachwyceni - nawet Ci którzy uparcie twierdzili, że na weselach lepsze są orkiestry ;)
Nie mogliśmy wybrać lepiej i cały czas mamy co wspominać :-)
 
 
Leszki 

Dołączyła: 22 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Lip 22, 2017 9:08 am   

Kontakt do DJ Piotra dostaliśmy z polecenia innych osób. Okazał się to strzał w dziesiątkę.
Piotr przy pierwszym spotkaniu pokazał nam, że zna się na rzeczy i wie o czym mówi.
Tuż przed weselem (czerwiec 2017) bardzo nam pomógł nakreślić harmonogram imprezy a także udzielił kilku cennych rad, które okazały się trafne.
Wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby i pomysły.
Potrafił idealnie wyciągnąć wszystkich na parkiet do tańca. Bardzo nas to ucieszyło ponieważ to była jedyna rzecz której się obawialiśmy że nikt nie będzie tańczył. Piotr nie tylko puszczał muzykę, ale również sprawdził się bardzo dobrze jako wodzirej. Świetnie poprowadził nasze wesele :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Piotra na naszego DJ na weselu.

Piotrze dziękujemy za bycie naszym DJ i za "Nothing Else Matters" ! Jesteś dla nas niezastąpiony! :mrgreen:

Karolina i Przemek
 
 
asiaJJ 

Dołączyła: 27 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 27, 2017 3:46 pm   

z Piotrkiem robiłam 2 imprezy w czasie studiów a kiedy przyszedł czas wyboru DJ'a na nasze wesele nie zastanawiałam się ani przez chwilę :) do tego stopnia, że datę imprezy podporządkowaliśmy pod dostępność terminów Piotrka :) i to właściwie powinno wystarczyć jako rekomendacja ale powtórzę jeszcze to co pisali inni:
- profesjonalizm i pasja widoczne na każdym kroku
- duże doświadczenie, mnóstwo propozycji i pomysłów
- elastyczność i dostosowanie do potrzeb pary młodej
- same och i ach :)
 
 
Marika Marika 

Dołączyła: 28 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2017 8:13 pm   

DJ Piotr Lamus !! !


W kilku słowach byłoby - cud, miód, malina <3 !!

Ale Piotrek wart jest dużo, dużo więcej niż tylko kilka słów. Nasze wesele, któe odbyło się 27/05/2017 dzięki niemu było najlepszą, najfantastyczniejszą i najbardziej wyczerpującą :) imprezą (dwudniową !! !) w naszym życiu. Piotr jest po prostu mistrzem w tym co robi. Oprócz tego,że jest przesympatyczną, wesołą, zarażającą entuzjazmem i poczuciem humoru osobą, jest super wodzirejem/DJem/prowadzącym i towarzyszem zabawy. Nie ma rzeczy, których z Piotrem nie da się omówić. Dostosowuje się (oczywiście w ramach tego, co jest w stanie zrobić i co oferuje) do potrzeb, marzeń i oczekiwań młodej pary. Ma idealne wyczucie potrzeb bawiących się gości - wie jak zachęcić do zabawy, jak zabawę rozkręcić, jak utrzymać odpowiednie tempo imprezy. Nie jest to tylko nasza opinia , ale rownież opinia gości - wszyscy zgodnie twierdzili, że to była mega impreza :) Profesjonalista w każdym calu - mnóstwo pomysłów, indywidualne podejście do pary, poświecenie uwagi i zaangażowanie - no mogłabym wymieniać jego zalety bez końca !

Piotr to po prostu skarb, który polecamy gorąco każdemu kto ma jakiekolwiek wątpliwości czy "DJ na weselu da radę" - Gwarantujemy, Piotrek DAJE RADĘ :) !! ! I to w wielkim stylu :) !! !


<3 <3 <3
_________________
Marika eM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl