Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty ślubne w normalnym sklepie
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 2:57 pm   Buty ślubne w normalnym sklepie

Cześć dziewczyny,

na mój slub chciałabym kupić buty w normalnym sklepie. Zalezy mi na kolorze ecru (taką mam suknię), co do fasonu - koniecznie peep toe, bez pasków tylko wkładane, z odsłonietym palcem, na sredniej wysokości szpilce. Widziałyście może tego typu fajne buty w sklepach (Łódź, Warszawa)?

Poniżej przykład, ślubne buty Kożuchowskiej, model akutrat z kokardką (złoty, szukam bezowych). Tylko to są butki za kilka tysięcy, szukam czegoś podobnego do 300 zł.

christian-louboution-bow-t-dorset-pump-4.jpg
i podobne różowe
Pobierz Plik ściągnięto 1828 raz(y) 19.25 KB

buty slubne bliski.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1786 raz(y) 39.11 KB

buty slubne.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1747 raz(y) 60.71 KB

Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Lis 04, 2009 3:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 3:05 pm   

Wybierz sie do Wysokich Obcasów na Piotkowskiej, w chwili obecnej nie sezon ale widzialam tego typu buty moze z mniejsza kokardka za 99 zł kiedys byly ecru teraz na pewno widziałam srebrne, moze jeszcze cos w tym stylu beda mieli
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 3:16 pm   

No tak, one bedą w sezonie wiosna/lato, tylko próbuję się zorientować gdzie ich szukać.

A czy Wy uwazacie, że buty slubne muszą być kupione w sklepie ślubnym? Po forum widze, że większość dziewczyn tam szuka, ale mnie się te modele jakoś nie podobają...Mam slub w sierpniu i marzą mi się gołe nogi i własnie krój peep toe, french pedicure. zwłaszcza, że mam drugą suknię na przebranie, do kolan, więc buty będzie dobrze widać:)
 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 3:39 pm   

Malena napisał/a:
A czy Wy uwazacie, że buty slubne muszą być kupione w sklepie ślubnym?

Wg mnie nie muszą. Swoje buty kupiłam w Ptaku w Rzgowie. Zapłaciłam małą kwotęza buty które mi się podobają, ale od półtora roku leżą w szafie, więc niekoniecznie miałam ochotę dużo wydawać. Z tego co pamiętam zmieściłam się w 100 PLN, a buty były białe, śliczne i dobrane do sukienki.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 3:46 pm   

Mnie zalezy, żeby kupić buty, które bedę potem nosić. Szpilki ecru peep toe można nosić do koktajlowej sukienki lub jeansów i bluzek, jesli pasują, do tuniki. Suknie zakłada się raz, ale z resztą nie musi tak być.
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 8:51 am   

Ja także uważam że buty można kupić w zupełnie innym sklepie niż ślubny. Dobry pomysł z butami ecru, aby po ślubie się przydały.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 10:16 am   

Malena napisał/a:
Mnie zalezy, żeby kupić buty, które bedę potem nosić. Szpilki ecru peep toe można nosić do koktajlowej sukienki lub jeansów i bluzek, jesli pasują, do tuniki. Suknie zakłada się raz, ale z resztą nie musi tak być.


Siostra mojego K. miała ślub w 2007 roku, a buciki ślubne służą jej do dziś, niestety z dowodu ich kroju- zapinane "w kostce", no i są bardzo eleganckie nosi je na różnego rodzaju okazje- aaa zapomnialam dodac ze busiki są białe ze srebrnymi wstawkami, ostatnio miała je na sobie do srebrnej kreacji na ślubie kuzynki :) niestety ani do jeansów ani spódniczek by nie pasowały na codzień:? (butki na Ptaku zakupiła)
Ja absolutnie nie będę kupować butów ślubnych w sklepie typowo ślubnym. nie chce mieć zapinanych wokół kostki bo wydają mi się one bardziej komunijne aniżeli ślubne (ale to moje zdanie :P ) chciałabym mieć odkrytego paluszka no i buciki (w zależności od sukni ale najprawdopodobniej białe bo suknie także wolałabym białą ) swojego czasu śliczne buciki w Daichmanie były białe z kwiatkiem i świecidełkami an tym kwiatku :) tylko nie sądze żeby pozniej można je było wykorzystać na co dzień...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 10:50 am   

Malena napisał/a:
A czy Wy uwazacie, że buty slubne muszą być kupione w sklepie ślubnym?

No co Ty! Tym bardziej, że tam zdzierają kasę za zwykłe materiałowe buty, które nawet wkładki nie mają skórzanej.

Ja kupiłam swoje w sklepie "Ryłko" - skórzane ecru i służą mi do dziś.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 10:52 am   

No tak, to jest przewaga sukni ecru lub w innym odcieniu bezu - buty w takim kolorze można wykorzystać potem. Z białymi nie za bardzo.
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 9:45 pm   

Malena napisał/a:

A czy Wy uwazacie, że buty slubne muszą być kupione w sklepie ślubnym? Po forum widze, że większość dziewczyn tam szuka, ale mnie się te modele jakoś nie podobają...


Ja buty w salonach ślubnych omijałam szerokim łukiem, bo strasznie mi się te buty nie podobają. Nachodziłam się za butami bardzo, bo chciałam klasyczne białe b wysokie szpilki. Takich niestety nie znalazłam. Kupiłam peep toe na drewnianej szpilce. Gdyby nie ciąża to pewnie całe lato bym w nich ganiała. A tak to muszą czekać do przyszłego roku.

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 9:47 pm ]
PS. W moim albumie widać buty na jednym zdjęciu (w sukience poprawinowej)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 10:25 am   

Ja również kupiłam buty w "normalnym" sklepie. Niestety typowo ślubne, białe szpilki z białą podeszwą - nie do wykorzystania po ślubie. Ale za to bardzo mi się podobały i były super wygodne :wink:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 6:37 pm   

Malena, widziałam bardzo podobne buty w But -S przy próchnika, ceny nie znam, kolory- średni brąz, ecru i ivory, wyglądały pieknie, niemal identyczne do tych co na fotce.
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 12:30 pm   

Malena, znalazłam w internecie buty, ale nie wiem czy ci będą się podobać
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2009 4:27 pm   

Mariola, dzięki za fotkę, są śliczne i słodkie, byłyby idealne! Co prawda krój już mniej do wykorzystania, ale podobają mi się bardzo!
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Lis 09, 2009 4:35 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:14 am   

buciki ze sklepu Ryłko za 199 złotych:


[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 12:17 am ]
i jeszcze jedne ale już inna firma:
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 11:22 am   

Ja też zamierzam kupić buty w normalnym sklepie ponieważ te które widziałam w sklepach z sukniami oscylowały w okolicach 1000zl za parę, a tak na prawdę nie miałabym co wybrać, bo żadne mi się nie podobały... :kwasny:
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 7:57 pm   

Malena te pierwsze butki co wklejałaś Kożuchowskiej super, ja szukam coś w podobie ale białe - jak ktoś znajdzie fajne bez palucha niech da znać gdzie szukać :)
_________________


 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 9:52 am   

misiao1983 napisał/a:
jak ktoś znajdzie fajne bez palucha niech da znać gdzie szukać :)

Dużo było o tych butach w dzienniczkach:)W Wysokich Obcasach są fajne modele,tylko nie wiem czy sa białe-nie było,ale może to się zmieniło:)
Ja np.kupiłam takie
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 1:12 pm   

Te co wyżej dala Agulka z Ryłko też są białe i bardzo ładne.
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 1:22 pm   

kasia_m85 napisał/a:
W Wysokich Obcasach są fajne modele,tylko nie wiem czy sa białe

Byłam tam dziś, widziałam jakieś białe modele, ale mało, chyba 2 :roll:
Natomiast jeśli któraś szuka butów nie białych, a np. kremowych, beżowych, jasnosrebrnych czy jasnozłotych to polecam się tam wybrać. Ale:
- zdecydowana większość modeli w stylu "ślubnym" jest satynowa,
- jeżeli któraś z Was chce mieć w dniu ślubu buty na stosunkowo niskim obcasie (np. ja nie chciałam wiecej niż 5 cm) , to takich tam nie znajdzie :roll:

Ale ogólnie muszę stwierdzić, że w tym sklepie są bardzo fajne buty za przystępne ceny :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Molly 

Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 31
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 8:48 pm   

Czy możecie zdradzić pod jakim adresem znajduje się sklep Wysokie Obcasy? Niestety nie mogę go skojarzyć. Buty prezentowane w tym wątku są śliczne;-) Podobne fasony są również dostępne w sklepie internetowym fleq.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 12:23 am   

Molly napisał/a:
Czy możecie zdradzić pod jakim adresem znajduje się sklep Wysokie Obcasy?


Piotrkowska 84. Ja mam stamtąd moje, też jestem zachwycona. Kosztowały 99zł:)
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 10:55 am   

Dziewczyny, a wiecie może czy sklep Wysokie Obcasy jest czynny w soboty? Bo jak tak zachwalacie ten sklep to może bym się tam wybrała jak przyjadę w lutym na spotkanie forumowe :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:36 am   

Ambrozja, jest otwarty w soboty ale nie pamiętam w jakich godzinach do 15 to raczej na pewno ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 11:43 am   

Te buty co wklejacie z "Wysokich obcasów" są śliczne! Ale skoro jest mało białych, to raczej nie pasuje bym do białej sukni kupiła np ecri :( Więc jak narazie nr 1 są te buciki z Ryłko. A czy myślicie że w Ptaku możnaby znaleźć fajne białe peep toe czy nie bardzo ?
_________________


Ostatnio zmieniony przez misiao1983 Pią Sty 15, 2010 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 4:03 pm   

Ambrozja napisał/a:
Dziewczyny, a wiecie może czy sklep Wysokie Obcasy jest czynny w soboty?


Na pewno tak, bo ja mieszkam w Warszawie i kupiłam moje ślubne buty jak przyjechałam na weekend do Łodzi. Do której nie pamiętam, pewnie 14 lub 15.

misiao1983 napisał/a:
skoro jest mało białych, to raczej nie pasuje bym do białej sukni kupiła np ecri


no nie pasuje, ale warto zagladac, bo mają często dostawy, a białe wiem, że mieli, bo pytałam ze względu na koleznakę. A tych krojów z kokardką i odkrytym palcem jest ok 3.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Sty 15, 2010 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
spanish-princes 

Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:47 pm   

Malena,
Cześć,
Jestem "świeżutką panną młodą" ale za to niedługo to będzie trwało. 24.04 bierzemy ślub. Tak czytałam Wasze posty i mam pytanie - gdzie są te Wysokie Obcasy - adres...? Bylabym wdzięczna za namiary a może jakieś nowe miejsce na "mapie ślubnych dodatków" ? ;)
Pozdrawiam



edit: poprawiła wyświetlanie BBCode
kryszka
_________________
Ania25
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Mar 31, 2010 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:15 pm   

spanish-princes napisał/a:
Tak czytałam Wasze posty i mam pytanie - gdzie są te Wysokie Obcasy - adres...?

Czytaj uważnie :razz:

Malena napisał/a:
Molly napisał/a:
Czy możecie zdradzić pod jakim adresem znajduje się sklep Wysokie Obcasy?


Piotrkowska 84.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pią Lut 05, 2010 10:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 1:46 pm   

białe:





i ecru:





znalezione na stronce http://www.fleq.pl/
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Wto Mar 30, 2010 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mala82 

Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 7:02 pm   

mam takie samo podejscie do slubnych butów co Malena:) i tezod zawsze podobaly mi sie butki kozuchowskiej:) bardzo nie lubie bialych butów,i obiecalam sobie ze znajde w innym kolorze,mimo ze suknie mam biala:) przeciez moga byc srebrne,złote..ku mojemu zadowoleniu projektanci proponuja nawet w ciemniejszych kolorach :)
Malena a Tobie jakie udało sie znależć??pochwal sie:)
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 2:07 pm   

Na butach nie ma co oszczędzać.Muszą być nie tylko ładne ale i wygodne.Niestety ja mam wielki problem z butami ....jeszcze nigdy nie kupiłam takich, które by mnie nie obcierały :oops: Zawsze w sklepie pasują idealnie , a dopiero później cos zawsze uwiera ...coś ciśnie.Każde buty muszę rozchodzić .
_________________
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 11:11 am   

Może o materiał chodzi? Mnie buty przyprawiały o ból stóp dopóki nie przerzuciłam się na skórzane. Teraz staram się kupować tylko takie i, nawet w nowych po całonocnej imprezie, nie mam otarć czy odparzeń.
_________________
 
 
violet 
Firma


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: BG
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 2:47 am   

Tatarak napisał/a:
Może o materiał chodzi? Mnie buty przyprawiały o ból stóp dopóki nie przerzuciłam się na skórzane. Teraz staram się kupować tylko takie i, nawet w nowych po całonocnej imprezie, nie mam otarć czy odparzeń.


As an ex-shoes designer I could say there are many, many reasons for unkonfortable shoes. Most of the time the problem is the cut of the shoes, also if the material is leather or imitation of a leather (usually the chinese production is an imitation of a leather), the used glue, etc.
If the problem is closed heel you can put the shoe on a corner of a table for example and with a small hammer gently knock the problem suface. To keep the leather clean first you should put a thin paper on the leather surface. Sometimes it helps ;)

It is not necessary to spend thousands of money to have the desired shoes. Sometimes the decision is to buy a simple shoe, then with "do-it-yourself" method decorate it with a bow, flower, buttrefly, buckle or a jewel :wink: Use glue to fix the ellements.


Google translation:

Jako ex-projektant butów mogę powiedzieć wiele, wiele powodów, dla unkonfortable buty. Przez większość czasu jest problem cięcia buty, również jeżeli materiał jest ze skóry lub imitacji skóry (zazwyczaj produkcji chińczyk jest imitacją skóry), stosowany klej, itp.
Jeśli problem jest zamknięty możesz umieścić pięty buta na rogu stołu i na przykład z małym młotkiem delikatnie knock powierzchniowy problem. Aby zachować czyste skóra najpierw należy umieścić cienki papier na powierzchni skóry. Czasami pomaga ;)

Nie ma potrzeby wydawać tysiące pieniądze pożądanych butów. Czasami decyzja jest prosta kupić buty, a następnie z "zrób to sam" sposób ozdobić go z łuku, Kwiat, buttrefly, klamry lub klejnot :wink: klej aby ustalić ellements

See also the attached files for some ideas.

Passion_big.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1012 raz(y) 12.16 KB

weddingshoes.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1012 raz(y) 9.84 KB

img_7720.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 968 raz(y) 84.87 KB

_________________
handmade wedding invitations
Ostatnio zmieniony przez violet Wto Wrz 21, 2010 2:53 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AniaJanecka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:30 am   

genialny pomysł!!! widziałam miesiąc temu śliczne białe szpilki - może jeszcze na mnie czekaja? ;-)
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 1:27 pm   

Bardzo podoba mi sie pomysl z kupnem butow klasycznych i ozdobieniu ich samemu :)

Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz. Do butow z odkrytymi palcami nie zaklada sie ponczoch.. jak rozwiazac ten problem... W polsce nawet w okresie wakacyjnym pogoda nie jest pewna.. Kupujecie 2 pary butow??
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:21 pm   

anooleczka, ja bedę miała buty z odkrytym palcem i idę bez pończoch. Buty będą na obcasie, więc nawet jak popada, stopa nie dotknie ziemi, a wszędzie jedzie się autem, tylko parę kroków trzeba przejść do kościoła.
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:55 am   

hmm, w sumie Malena masz racje..
Ja mam problem.. bardzo mi sie podobaja buty ktore prezentujecie, jednak ja nie bede mogla takich miec..
Mam bardzo szczupla stope a w szczegolnosci piete i wszystkie buty bez paseczka spadaja mi :cry:
Zdaje sie jednak, ze sliczne buciki z paseczkiem tez da sie znalezc.
_________________
 
 
violet 
Firma


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: BG
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:41 pm   

anooleczka napisał/a:
Ja mam problem.. bardzo mi sie podobaja buty ktore prezentujecie, jednak ja nie bede mogla takich miec..
Mam bardzo szczupla stope a w szczegolnosci piete i wszystkie buty bez paseczka spadaja mi
Zdaje sie jednak, ze sliczne buciki z paseczkiem tez da sie znalezc


spróbuj tego stylu (jeśli pasuje do sukni, możesz to zrobić nawet samemu):

stay-up-ribbon-tape_thumb.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 943 raz(y) 12.94 KB

_________________
handmade wedding invitations
Ostatnio zmieniony przez violet Pon Paź 25, 2010 12:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 5:37 pm   

violet, dziekuje bardzo :)
Jest to jakies rozwiazanie :)
_________________
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 5:36 pm   

polecam strone moddo.pl moze cos znajdziecie dla siebie a buty menbur chyba sa tansze niz w niektorych butikach slubnych
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 4:22 pm   

Buty menbur są ładne ale niestety chyba najmniejsze są 36 a ja mam max 35 :( i do tego większość jest bez paseczków trzymających stopę. mam tak samo jak anooleczka, stopę wąską i płaską piętę i wszystkie czółenka zsuwają mi się z piety jeśli nie są idealnie dopasowane. Poza tym paseczek powoduje, że przy wysokim obcasie i małej stopie nóżki tak się nie męczą w tańcu.
_________________

 
 
ewemi 


Wiek: 37
Dołączyła: 07 Gru 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 9:42 pm   

Ja zakupiłam na swój ślub megawygodne buciki w Deichmanie za jedyne 69 zł :) Przetańczyłm całą noc a buciki nie są wcale zniszczone.
Ostatnio zmieniony przez ewemi Pon Lis 22, 2010 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 2:19 pm   

Już gdzieś pisałam ale powtórzę że wczoraj znalazłam taki mały sklepik na św. Jana (Pabianice) gdzie mają buty ślubne całkiem niedrogo ( oprócz tego dodatki ślubne, komunijne i ubranka do chrztu). Więc jeśli ktoś szuka butów w normalnej cenie to proponuję tam zajrzeć. Ja kupowałam tam sukieneczkę dla mojej siostrzenicy i dałam taniej niż na Ptaku :)
Ostatnio zmieniony przez ejo Pią Gru 10, 2010 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 1:52 pm   

Malena napisał/a:
Molly napisał/a:
Czy możecie zdradzić pod jakim adresem znajduje się sklep Wysokie Obcasy?


Piotrkowska 84. Ja mam stamtąd moje, też jestem zachwycona. Kosztowały 99zł:)


Informacja dla dziewczyn z poza Łodzi. Sklep Wysokie Obcasy juz nie istnieje :(
_________________
Jola
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 10:29 am   

ja kupiłam w Ptaku, zapłaciłam 120 zł i są bardzo klasyczne i neutralne. W sklepach w Łodzi nic nie znalazłam nic ciekawego i nie było rozmiaru a ceny z kosmosa...
_________________




 
 
magdaduda 

Dołączyła: 24 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 24, 2016 8:19 am   

Mi się poszczęściło z butami w sklepie na portalu tu był link Niedrogie, wygodne, dokładnie w takim odcieniu i fasonie, jakiego potrzebowałam żeby mi się skompletował z suknią. Wysyłkę zrobili od ręki, but ładnie zapakowany, nowy, bez jakichkolwiek śladów użytkowania, czy błędów produkcyjnych.

usunięto link do strony. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Maj 24, 2016 8:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl