Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AT GÓRSCY
Autor Wiadomość
atgorscy 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 4:55 pm   

bardzo dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy
_________________
Agnieszka :-)
 
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 12:23 am   

przeglądałam ich zdjęcia na stronie internetowej i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają :) Państwo Górscy są na naszej liście :D
_________________
 
 
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 4:58 pm   

Jutro widzimy się z Państwem Górskich i mam nadzieję,że podpisanie umowy będzie formalnością bo ich zdjęciami jestem zachwycona :smile:
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 6:44 pm   

marthussia napisał/a:
zdjęcia na stronie internetowej i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają

My też wybraliśmy Agnieszkę i Tomka Górskich na podstawie zdjęć na stronie internetowej - na żywo prezentują się jeszcze ładniej i do tego wspaniałe albumy, jakie mają w swojej ofercie. Już przy podpisaniu umowy wiedzieliśmy, że będziemy mieć wspaniałą pamiątkę (mimo, że ani my piękni ani młodzi ;-) ) Podobają nam się wszystkie nasze zdjęcia - bez wyjątku. Znajomi i rodzina, którzy je oglądali są po prostu zachwyceni (będą oni także fotografami naszego świadka, który żeni się w przyszłym roku). Niejeden raz usłyszałam opinię, że takich pięknych zdjęć jeszcze nie widzieli... Do tego Aga i Tomek stworzyli piękną prezentację wybranych zdjęć - nie wiem ile razy już ją oglądałam :wink:
Największym problemem okazało się wybranie ze wszystkich 500 zdjęć około 60, które miały się znaleźć w albumie - długo nie mogliśmy się zdecydować. A kiedy przyszło do wybrania 3 zdjęć na okładkę albumu stwierdziłam, że na okładce nie będzie zdjęć bo nie jestem w stanie dokonać wyboru, ale w końcu dałam radę.
Jeśli chodzi o naszą współpracę to przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie przepadam za obiektywem aparatu ale w tym przypadku nie czuliśmy żadnego skrępowania - zupełnie jak ze "starymi" znajomymi. Zarówno zdjęcia w kościele jak i w studio i w plenerze. Dla tych PM, które zastanawiają się czy robić zdjęcia w studio odpowiadam: nie ma się nad czym zastanawiać - robić! Dostaliśmy mnóstwo bardzo cennych rad dotyczących tego co, kiedy i jak robić, żeby ładnie wyglądało na zdjęciach. Do tego stopnia miałam je w głowie (zerowy poziom stresu w dniu ślubu więc mogłam sobie na to pozwolić), że kiedy podczas zakładania obrączki - mąż miał mi ją założyć lewą ręką, tak żeby jej nie zasłonić przed obiektywem - wziął ją w prawą, z uśmiechem na ustach wycedziłam delikatnie przez zęby "nie tą ręką..." :smile:
Wybaczcie - trochę się rozpisałam i trochę czasu mi zajęło żeby się wypowiedzieć w temacie. W związku z powyższym również zapisujemy się do fanklubu Agnieszki i Tomka Górskich i pozdrawiamy ich całą czwóreczkę :D
Aga i Cezary
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Wto Gru 18, 2012 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 8:59 am   

oglądałam zdjęcia Agnieszki i Tomka, które robili mojej koleżance z pracy - naprawdę b.b. ładne; z jej opowiadań wiem, że fantastycznie sie z nimi pracuje i są bardzo otwarci i kreatywni;

ps. a tak poza tym, to okazało się, że pracujemy w tej samej firmie :smile:
_________________
 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 5:07 pm   

klara76 napisał/a:
okazało się, że pracujemy w tej samej firmie

ale Ty i kto - Aga i Tomek?
_________________
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 5:55 pm   

AgaNika napisał/a:
klara76 napisał/a:
okazało się, że pracujemy w tej samej firmie

ale Ty i kto - Aga i Tomek?

tak; z tym, że nie jestem fotografem;
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 10:00 pm   

No cóż, świat jest mały a Łódź jeszcze mniejsza :wink:
_________________
 
 
 
Żona Juliana 


Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 3:10 pm   Fotki slubne

A powiem przewrotnie, że jestem rozczarowana, ale aby nie było nieścisłości, nie zdjęciami, obsługą, pomysłami, które wymieniacie w swoich postach. Bo to faktycznie rewelacyjne. Rozczarowana jestem tym, że siostra u której robili sesję właśnie odebrała wszystko i za przeproszeniem wyć mi się chce, że na nich nie trafiłam do nich jak 3 lata temu brałam ja ślub. Wiem, że trzy lata to inny sprzęt i technika, ale mimo wszystko. Jak na razie jest to jedyna rzecz, której siostrze mogę w pewien sposób zazdrościć. Nie mniej jak się urodzi bobasek, to na 100% będę u nich robiła , sesję z chrzcin bo jakoś do ciążowej nie mogę się przekonać, obecnie brzuszek jeszcze duuużo za mały, a jak będzie duży to uważam, że jest to dla mnie zbyt intymne.
_________________
Koszt ślubu xxxxx zł, koszt tortu weselnego yyy zł zobaczyć minę teściowej jak sobie złamała ząb na torcie BEZCENNE
Ostatnio zmieniony przez Żona Juliana Sro Lut 27, 2013 4:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
barthez 

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 6:13 pm   

U mnie zdjęcia zrobili naprawdę ładne. Zawodowy sprzęt, ciekawe ujęcia i pomysły - to wszystko widać na zdjęciach. Zdecydowanie polecam bo warto!!!
 
 
Balcerek 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: K. Ł.
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 6:17 am   

i u mnie będą cykać fotki - demo jakie zobaczyłem robi duże wrażenie.
 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 11:11 pm   

Państwo Górscy robili zdjęcia na ślubie mojej siostry i zdecydowanie polecam :) . Zdjęcia zarówno z sesji po i przed ślubem oraz z kościoła wyszły pięknie, wszystkim co je oglądali bardzo się podobały. Poza tym za dużą zaletę uważam to, że nie trzeba było długo czekać na płytkę ze zdjęciami po ślubie :)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Lis 13, 2013 1:43 am   

Może kogoś zainteresuje, właśnie się natknęłam http://www.groupon.pl/ofe...utm_medium=lodz
_________________
 
 
 
Larysa 

Dołączyła: 02 Maj 2016
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 9:54 pm   

My prawdopodobnie weźmiemy i zdjęcia i film u nich :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl