Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
AZEA
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 10:13 am   AZEA

Kochane, jako organizatorka Wieczoru (przed-) Panieńskiego 2013 nawiązałam współpracę z firmą AZEA która przystroi nam wynajęte samochody i przygotuje upominki w postaci kwiecistych bransoletek dla każdej uczestniczki imprezy.

Poza tym zastanawiam się nad wynajęciem ich na własny ślub. Czy macie może jakieś doświadczenie ze współpracy z tą firmą??



DO MODERATORÓW FORUM:
ze względu że impreza którą organizuję promuje Ślubny Portal mam pozwolenie od ADMINISTRATORA na umieszczenie tego typu postów, proszę więc ich NIE USUWAĆ!!!


[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 10:16 am ]
PRZYKŁADOWE INSPIRACJE STWORZONE PRZEZ FIRMĘ AZEA













_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 3:06 pm   

Bardzo dziękujemy Pani Beacie za obecność na naszym Wieczorze Przed-Panieńskim, nie tylko przygotowała dla nas śliczne bransoletki i kolczyki z żywymi kwiatami, przybrała samochody do naszej sesji, ale także służyła nam radą na temat wystroju naszych wnętrz ślubno-weselnych, podała wiele ciekawych informacji odnośnie kwiatów i ich występowania w danych miesiącach. Dziękujemy!
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:36 pm   

p. Beata ma wielką wiedzę na temat tego co robi i widać, że zajmuje się tym z pasją :) wystarczy podać kolor przewodni czy styl wesela, a p. Beata sypie pomysłami jak z rękawa :smile: poza tym, to bardzo ciepła i sympatyczna osoba :)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 7:37 pm   

Sam fakt, że zdecydowałam się na zmianę florystki świadczy o perfekcyjności wykonanych akcesoriów kwiatowych przez Zespół Azea :) Dziewczyny znają się na rzeczy a ich głowy są wypełnione genialnymi pomysłami



_________________
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 8:28 pm   

Po spotkaniu z Panią Beatą na Wieczorze wiem na pewno, ze skorzystam z uslug Azei i jestem pewna, ze bede zadowolona :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 6:02 pm   

Mialam przyjemność spotkać sie z Panią Beatą :) a także popatrzeć na cudeńka w jej wykonaniu..
Dziewczyna jest niesamowicie zdolna, ma 100 pomysłów na minutę, co mi sie od razu spodobało. Potrafi doradzić i co najważniejsze wykonuje swoja pracę z pasja i zaangażowaniem.. a przy tym jest bardzo sympatyczna!! Same plusy :) )
_________________
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 11:33 am   

Dołączam się do wątku :)
_________________


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 19, 2013 8:16 pm   

Nie ukrywam, że nie miałam pojęcia gdzie się udać i z kim skontaktować by zrealizować moje inspiracje i wymarzone Wesele.. przyznaję sie bez bicia, że jak zobaczyłam u Agnies w dzienniczku, że ma tą firmę postanowiłam spróbować :)
Siedziałam na pierwszym spotkaniu ze 2 h a czas zleciał tak jakby to było z 15 minut :)
Wszystko dokładnie obgadałyśmy - no byłam zachwycona.. bo nie było czegoś takiego, że dziewczyny próbowały mi wcisnąć byle zarobić - o nie.. wręcz mi odradzały pewne rzeczy gdyż z własnego doświadczenia wiedziały już co może wypalić i wygląda fajnie a co niekoniecznie..
Kolejne spotkania też bardzo miłe i owocne, bez pospiechu na spokojnie, wszystkie moje wątpliwości były rozwiewane i byłam spokojna, że dobrze wybrałam :)

Dziewczyny oprócz profesjonalnej obsługi pod kątem dekoratorsko florystycznym są także mocno zaangażowane w przygotowania, pytają o szczegóły, doradzają, nie ma tak że "odwalają robotę" i więcej ich nie interesuje..

Mało tego.. jak pod koniec przygotowań czym bliżej ślubu nieoczekiwanie stałam się przysłowiową Panną Młodą z piekła rodem.. np tydzień przed zmieniłam stoły z prostokątnych na okrągłe i trzeba było zmieniać całą aranżację, o bieżnikach i dodatkach nie wspomnę które już były gotowe i uszyte.. na 3 dni wcześniej oprzytomniałam, że muszę mieć plan stołów, ale sama nie dam rady czasowo wyrobić.. ciągle cos wymyślałam - nie celowo rzecz jasna :smile: to zamiast słuchać dąsów czy stękań czy wymówek, że już nic nie można zrobić usłyszałam "Ty się w ogóle niczym nie pzrejmuj i nie denerwuj my to załatwimy"


Po Prostu C Z A D, pełnia uznania i w ogóle :* .. no słów mi brakuje by wyrazić podziękowania dla nich, bo to już nawet nie chodzi o samą dekorację :)

Naprawdę z całego serca mogę polecić :)
Zresztą komentarz Pana z mojej sali też wiele mówi:
"Nie wiem skąd znaleźliście od nich kontakt, ale są genialne" :mrgreen: :smile:



A żeby nie było gołosłownie parę zdjęć (przepraszam za niektóre, ale jeszcze nie mam od fotografa i niektóre są z jednorazówek jakie rozdaliśmy gościom :D )






_________________


 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 19, 2013 8:36 pm   

Rusałka_Maja, Twój ślub mi uświadomił kogo chcę :)
_________________


 
 
Agusia20l 


Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 123
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 5:10 pm   

Ja również z całego serca mogę panią Beatkę polecić


_________________
Ostatnio zmieniony przez Agusia20l Nie Lip 21, 2013 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 24, 2013 2:42 pm   

I ja również dołączam się do OCHÓW I ACHÓW :)

AZEA JEST NAAAJLEPSZA

Dziewczyny robiły mi bukiet ślubny ze wzoru:



i wyszedł im o wiele ładniej niż sądziłam (prosiłam o mniejszą ilość "zielska")



dlatego POLECAM - dziewczyny są spokojne, cierpliwe i mają mnóstwo pomysłów :)
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 9:28 pm   

Również mogę z całego serca polecić dziewczyny :) Stworzyły dokładnie to co chciałam :) Kontakt z nimi jest rewelacyjny, sypią pomysłami jak z rękawa, potrafią doradzić co będzie najlepiej wyglądało :) Na pewno nie raz skorzystam jeszcze z ich usług :)

poduszeczka na obrączki uszyta przez dziewczyny



dekoracja kościoła





bukiet i butonierka







dekoracja sali





_________________



 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 10:30 pm   

agnies89, pięknie!!!!
_________________


 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 14, 2013 10:02 pm   

agnies89, piękne dekoracje, każdy szczególik dopracowany, a poduszeczka przeurocza :smile:
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 12:51 pm   

polecam! polecam! polecam! Jak tylko będę miała zdjęcia, to wrzucę, a same zobaczycie dlaczego :wink:
_________________

 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Czw Paź 03, 2013 10:45 am   

Dziewczyny właśnie się zastanawiam nad wynajęciem firmy AZEA do dekoracji Kościoła i sali weselnej...ich prace mnie zachwycają...mogłybyście mi napisać na priv ile płaciłyście za ich usługi? :) będę bardzo wdzięczna :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 10:26 am   

Dodaję zdjęcia z mojej uroczystości :)











_________________


 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 1:58 pm   

_________________
 
 
black_poppies 


Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Lut 12, 2014 11:44 am   

Hej! Jestem zupełnie nowa na forum, podglądam je przez jakiś czas ale w końcu trzeba się odezwać! ;) Strasznie podobają mi się dekoracje AZEA, zastanawiam się tylko jak to wygląda cenowo?? Np. bukiet Panny Młodej i butonierka dla Pana Młodego? Może któraś z Was podać mi orientacyjne widełki??
 
 
ziajaxoxo 

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 12, 2014 11:58 am   

TEż jestem tu nowy i ponawiam zapytanie Pani powyżej. ;)
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 9:58 pm   

Polecam dziewczyny z całego serca :) Przygotowywały dla nas całą papeterię, dekoracje, bukiety i butonierki :) Kontakt z dziewczynami jest na 6 +, a w naszym przypadku odbywał się przede wszystkim mailowo ze względu na odległość, a i tak wszystko było w jak najlepszym porządku :) W trakcie współpracy wysłałyśmy do siebie chyba ze 100 maili :) Papeteria i dekoracje spełniły nasze największe oczekiwania :) a mój bukiet ślubny nie mógł być piękniejszy :) :serducho: Polecam, polecam, polecam :)

Kilka zdjęć :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 7:50 am   

Ślicznie ;)
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 8:01 am   

Dekoracje mają bajeczne, szkoda, że wciągu 2 lat tak podniosły ceny :(
_________________


 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 10:23 am   

Dorotka_, ja tam nie wiem jak podniosły ceny, ale my uważamy, że zapłaciliśmy za ich usługi współmiernie do osiągniętego efektu :) Poza tym załatwialiśmy wszystko związane z papeteria i dekoracjami u nich, co zaoszczędziło nam sporo czasu i myślę, że w końcowym rozrachunku suma wyszłaby podobna jakbyśmy korzystali z różnych firm :) A korzystając z różnych firm efekt na pewno nie byłby tak spójny i spełniający nasze najwyższe oczekiwania :) Także ja dziewczyny polecam :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 1:48 pm   

Ja się zastaawiam nad Azeą bo dekoracje mają cudowne, sa kochane i w ogóle wspaniałe :)
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 11:37 am   

Ja również zastanawiam się nad Azeą. Możecie zdradzić jak kształtują się ceny?
_________________


 
 
malinka87 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 3:43 pm   

Ja jak pytałam o bukiet z samych róż to dostałam odpowiedź, że ceny od 180 w zależności od rodzajów i ilości kolorów na moj bukiet, butonierki po 25, bransoletka dla świadkowej 50. Jednak myślę, że najlepiej napisać do AZEA, bo ceny sa bardzo różne w zależności od tego co ma zawierać bukiet :)
 
 
Balletnica 

Dołączyła: 18 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2015 9:50 pm   

Czy ktoś ostatnio korzystał z usług AZEA i podzielił by się zdjęciami?! Bardzo proszę również o relację i ocenę pracy tej firmy :)
_________________
Balletnica
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 10:28 pm   

Podbijam! Cos ktos aktualnego mógłby o nich napisać? Jak cenowo, jaka dostępność kwiatów, czy sprowadzają?
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2016 8:58 pm   

Ja także zdecydowałam się na współpracę z Azeą :) Mega pomysłowe i bardzo pomocne dziewczyny :) mam nadzieję, że efekt będzie obłędny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl