Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FLIPER z Ozorkowa
Autor Wiadomość
Zareczony 

Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: LDz
Wysłany: Pią Sie 15, 2008 5:04 pm   FLIPER z Ozorkowa

Witam. Poszukuje zespołu na swoje wesele. Mam pytanko czy slyszal ktos o zespole Fliper z Ozorkowa?? Chłopaki grali dwa lata temu sylwestra w restauracji Maria na Elsnera i bardzo dobrze sie bawiłem ale jestem ciekawy czy ktos slyszal ich na weselu...Z tego co pamietam bardzo fajnie spiewali i przede wszystkim 3 młodych chlopakow...tyle zapamietalem z sylwestra...ale wesele to zupelnie cos innego...pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 17, 2008 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JacekSz 

Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 10:31 am   

Jeżeli ktoś lubi dużo huku i wycia do mikrofonu to może się podobać. Mnie osobiście się nie podobali i nie polecam. W Ozorkowie są fajniejsze zespoły.
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 4:48 pm   

miałem przyjemność widzieć chłopaków w akcji w zeszłym roku.

Grali w 3 osoby gitara , sax, klawisz. Atutem na pewno młodość i zaangażowanie. Wokal głównego wokalisty mnie się podobał. Grają dużo, przy stołach też. Ogólne wrażenie pozytywne. rzeczywiście grają dosyć głośno ale kolumny mieli dobre tak więc nie raziło, dynamika muzyki była bardzo dobra.Tyle pamiętam ;)
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 5:54 pm   

widziałam płytę z wesela z ich udziałem. Chłopaki dobrze grają. Bossu ma 23 lata. Niestety oczepiny zrobili koszmarne...wulgarne. Ale co do tego na pewno można się dogadać.
 
 
Zareczony 

Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: LDz
Wysłany: Sob Lis 29, 2008 2:12 pm   

Witam. Byłem na rozmowie z zespołem i odniosłem bardzo miłe wrażenie. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia z młodą parą od repertuaru który możemy sami sobie wybrac dopisujac swoje piosenki do ich listy koncząc na prowadzeniu imprezy. Co do oczepin bo tez sie zmartwiłem po ostatnim poscie to jest kwestia wyboru i gustu. Chlopaki maja kilka wersji oczepin i kazda z nich jest do wglądu przed weselem. Ogolnie bardzo fajnie przebiegło spotkanie. Umowa oczywiscie podpisana.Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 12:25 am ]
Przy okazji odwiedzenia forum...jest już oczywiście po moim weselu na którym grał Fliper...wszyscy goście bardzo zadowoleni zarówno starsi jak i młodsi...bałem się bardzo zespołu bo to 3 młodych chłopaków...ale dokładnie wiedzą jak to się robi:)...na moim weselu w składzie 3 osobowym wypadli rewelacyjnie...co do oczepin wszystko tak jak chciałem...krótko i na temat...i nie było wcale wulgarnie...wspaniały kontakt z gośćmi...3 przemiłe osoby...za miesiąc grają studniówkę u mojej siostry...w 100% polecam!!!
 
 
honett 

Dołączyła: 10 Cze 2010
Posty: 22
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 8:55 am   

Ja zdecydowanie mogę polecić chłopaków. Pracuję na sali w Ozorkowie, gdzie dość często grają i zawsze wszyscy są zadowoleni. Przerwy robią tylko na jedzenie i pracują z dużym zaangażowaniem.
A takie szczegóły jak oczepiny czy repertuar można wcześniej dogadać tak by byli wszyscy zadowoleni.
_________________
Nasz ślub: 22 września 2012
www.honoratamarek.pl
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Sob Lis 20, 2010 11:15 pm   

Oglądałam ostatnio wesele gdzie grał Fliper....i powiem że fajnie..zabawni, młodzi.... widać że na luzie wszystko....grali spoko...
 
 
strong 

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 7:09 pm   

Powiem tak. Kiedyś było OK. MIałem okazje sie bawić z nimi kiedys i teraz. Kiedys starali sie i było spoko, teraz niestety olewka i za dużo % :/
Miałem wrazenie że wogole gosci nie brali na powaznie. Fajnie jest porobic sobie zarty na scenie itp...ale wszystko ma swoją miare. Jakos zle sie czułem . Głosno, nierowno jakos tak i wszystko takie udawane. No sorry chłopaki ale sie zawiodłem na was. Na wasza impreze szedłem zadowolony i z nadzieją ze bedzie odjazd a tu jakos tak. Nawet moja I. mi powiedziała ze "zespół miałbyćtaki super a tu..."
Potem bylo lepiej gdy sie juz rozluzniłem totalnie ;)

[ Dodano: Sro Gru 08, 2010 7:11 pm ]
No i tak cichutko już dodam że nie mają wokalistki :roll: Brakowało tam kobiety...zdecydowanie
_________________
Music is my extasy...
 
 
Fliper 

Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 2:10 am   

Pozdrawiamy konkurencje i zapraszamy na stronę fliper.boo.pl :)



PS. Pijemy,palimy, nie śpiewamy, gramy za głośno, nierówno, źle wyglądamy i dlatego konkurencja ma mniej pracy od nas...

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów...
 
 
Meegg89 

Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź, Łódzkie
Wysłany: Pon Cze 27, 2016 4:49 pm   

Czy ktoś mógłby napisać jak teraz grają, w jakim składzie, jakie instrumenty? I oczywiście opinie:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl