Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiązanki ślubne - Łódź
Autor Wiadomość
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 8:52 pm   

super ten bukiet, chociaz ja bym wywalila storczyka :P
_________________
 
 
sothaga 

Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 8:50 pm   

a ja zdecydowanie polecam Galerię Kwiatów na Retkini! zaniosłam do nich zdjęcie wiązanki jaką sobie upatrzyłam w internecie i zrobili mi niemal identyczną! jak tylko dostaniemy zdjęcia od fotografa podeślę jakieś zdjęcie :)
 
 
mia2013 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 56
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 1:56 pm   wiązanka

Moją wiązankę, moim zdaniem najpiękniejsza na świecie również wykonała pani Krystyna ! CUDOWNA, trwała, dopracowana w każdym calu :) Polecam gorąco!

kahakaha napisał/a:
A czy ktoś ma jakąś świeżą opinię nt Kwiaciarni Gracja na ul. Napieralskiego na Retkini???

Moją wiązankę miała wykonać pani Krystyna Wizner z Kwiaciarni na Teofilowie, ale z powodów osobostych musiała zrezygnować ze wszystkich zleceń aż do wrzesnia :(
Jeśli któraś z Was w późniejszym terminie będzie chciała piękną, trwałą wiązankę, to mogę tę kwiaciarnię polecić z całego serca - sprawdzona przy wielu okazjach, wiązanka dla mojej siostry była obłędna (eustemy i frezje)...

Pani Krystyna właśnie poleciła mi inną florystkę - Grażyną Krukowską z kwiaciarni Gracja... czy ktoś moze coś podpowiedzieć?

Czytałam dużo dobrego o w/w Panu Jerzym i o kwiaciarni Maja :) Muszę działać szybko, bo ślub mam za 19 dni!!! :( A zależało mi na sprowadzeniu róż peoniowych....
będę bardzo wdzięczna!
A w załączeniu inspiracja do bukietu jaki chciałabym mieć... tylko zamiast kwiatów wiosennych (peoni, tulipankó - eustemy w dwóch kolrorach i amarantowa peoniowa róża)Obrazek
 
 
Magda8924 

Wiek: 34
Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 10:23 am   

laurena napisał/a:
Zdjęcia robilismy na gdanskiej przy struga, placilismy 60 zl od pozy (kazda poza w trzech egzemplarzach) Zrobil nam okolo 9 poz z czego wybralismy 5 ale mielismy problem ktore wybrac, bo wszystkie byly sliczne



Hej jestem nowa zaciekawiła mnie ta stronka za 10 miesięcy mam ślub;) powiem wam że ja w Ozorkowie zamówiliśmy fotografa za 40zł poza i w tym 3zdj. i w kościele 40zdjęć za350zł myślę że bardzo tanio;)
 
 
 
adagio85 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 9:42 pm   

Dziewczyny jaki koszt wiązanki ślubnej na Retkini plus wiazanka na swiatkowej i butonierki?
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 17, 2015 7:15 am   

adagio85, zależy z jakich kwiatów i jaka wielkość?
_________________

 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 10:57 pm   

dziewczyny, czy któraś z was robiła w kwiaciarni MAJA na pomorskiej??? macie jakieś opinie???
bo ja nadal się miotam z wyborem tej jedynej florystki:(
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 5:28 am   

W Mai robili śliczne wiązanki - mojej Chrześnicy zamawiałam tam na Chrzest - to było 7 lat temu, ale wiazaneczka była cudowna!
_________________


 
 
adagio85 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Kwi 25, 2015 9:18 am   

chciałabym z około 12 róż
 
 
blanca19 

Wiek: 39
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 19
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 5:35 pm   

Kochane Pan Jerzy z flor-art przy Filharmonii jest najzdolniejszym artysta kwiatowym jakiego poznałam !! !
Najpiękniejsza wiązankę ślubna jaka widziałam to właśnie moje :P jestem przeszczęśliwa ze zdecydowaliśmy sie na niego :) Pan Jerzy przyjechał pod Kosciol osobiście sprawdzić czy kwiaty sie podobają - jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu !
_________________
Przeszczesliwa ... :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 12:35 pm   

Mój bukiet ślubny :)



[/list]
_________________


 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2016 7:31 pm   PILNIE POSZUKUJĘ KWIACIARNI NOWEJ.

Dziewczyny, poszukuję kwiaciarni, która zrobiłaby mi bukiet ślubny, butonierkę oraz dekoracje na stół. Miałam zamawiać u Skrzydlewskiej - ale po dzisiejszej II wstępnej rozmowie jestem załamana :( Pani powiedziała że nie zrobi mi bukietu biało-błękitnego bo nie ma takich jasno błękitnych kwiatków. Zaproponowała mi bukiet biały z goździków lub eustomy białej. Tylko że wtedy będzie zbyt biało. Dodam, że mam szarfę błękitną w sukni oraz błękitne buty.

Znacie jakieś kwiaciarnie gdzie zrobią mi ładny bukiet, butonierka, kwiaty we włosach i nie zapłacę fortuny? PILNE! Moja okolica to legionów/tyły manu. Ważne - nie chcę przejeżdżać całej łodzi z tym bukietem.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2016 8:19 pm   

Gomigo, ale czemu masz jeździć niby? Moja dekoratorka kwiatowa zostawiła bukiet itd w pałacu i już, nikt go nie musiał odbierać. Ja polecam floral-deco, na prawdę jestem bardzo zadowolona z ich usług.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
Ostatnio zmieniony przez mspp Sro Cze 29, 2016 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2016 8:24 pm   

Temu, że jeszcze nie znalazłam kwiaciarni w której do domu w dniu ślubu dowiozą mi bukiet ślubny i butonierkę. Ale jestem wściekła. My mamy tylko ślub USC i małe przyjęcie, więc zatrudnianie dekoratorki dla 1 bukietu i butonierki nie wchodzi w grę.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 7:38 am   

Ja również polecam Floral Deco. Pani Kasia przywiozła bukiet, butonierki, bransoletkę i dekoracje auta do domu, gdzie szykował się Pan Młody. Poza tym dziewczyny stamtąd są bardzo otwarte na propozycje i borą pod uwagę wszystkie sugestie i prośby klientki. Ja do tej pory jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona z kwiatów zamówionych na nasz ślub i wesele.
_________________


 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 9:33 am   

Gomigo, spróbuj u dziewczyn z Parviflory , pracownie mają na Wschodniej
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2016 4:50 pm   

Dziękuję za polecenia.

Pani z Floral deco nie podejmie się wykonania dekoracji, ponieważ ma zajęte terminy i boi się że się nie wyrobi.

Byłam dziś na Piotrkowskiej 59 i odniosłam bardzo miłe wrażenie. Czy któraś z was miała z stamtąd bukiety i dekoracje? Macie jakieś zdjęcia?
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl