Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Nie Lis 11, 2012 3:01 pm
Plan stołów
Autor Wiadomość
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 8:51 am   

Można zlecić obsłudze, a u Nas chyba były rozstawiane w piątek jak wozili alkohol. A potem siech się obsługa sali martwi, żeby nie namieszać :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 8:56 am   

Stołów, krzesłów i obrusów raczej nie ustawiają w sobotę, a zapewne dzień, dwa wcześniej. Więc myślę, że wtedy można już ustawiać winietki. Moi rodzice rozstawili w sobotę rano (chyba, już nie pamiętam, bo to dawno było :lol: ) jak pojechali sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Zresztą, jak cudowna by nie była sala i obsługa, uważam, że w dniu wesela i tak ktoś musi pojechać sprawdzić co i jak, na wszelki wypadek. Więc wtedy można by rozstawić winietki i postawić tablicę, przy dobrej organizacji zajmie to góra 15 minut.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Lut 09, 2010 8:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:45 am   

mjmj2010 napisał/a:
Dziewczyny a kiedy rozstawia się te winietki no i tę tablicę z ustawieniem stołów ? Przecież stoły sa szykowane w dniu wesela i kto te winietki rozstawia?


My po drodze na naszego mieszkania do mojej mamy (w dniu ślubu) wstąpiliśmy na salę sprawdzić czy stoły są ustawione tak jak chcieliśmy i rozstawić winietki. Nie chcialam zostawiać tego obsludze, jakaś taka nieufna byłam i bałam się, że pomieszają. A tak wydrukowałam dla siebie i męża plan gdzie kto siedzi i ustawiliśmy winietki w parę minut. Nasze stoły były ustawiane przez obsługę w piątek, ale nie chcieliśmy specjalnie jechać, woleliśmy w dzień ślubu, bo mieliśmy po drodze :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 5:09 pm   

właśnie się zastanawiam jak zrobić taki plan :roll: nie mam pojęcia...
chciałabym zrobić w jakimś programie bo odręcznie narysowane :/ może macie jakieś propozycje ?? ??
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:17 am   

nam koleżanka robiła plan w Corellu
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:56 am   

Aguś, ja plan stołów robiłam ręcznie. :) Na brystolu ponaklejałam wydrukowane listy osób przy poszczególnych stolikach.

Np.

STÓŁ NR 1
Kamila Jakaśtam
Maciej Jakiśinny
Aneta Jeszczeinna

itp.
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:54 pm   

Misiak87, ale przy stołach okragłych lub jakoś rozdzielonych to ok, a ja mam połączone w literę "L" ;/ nie mam pojęcia jak się do tego zabrać... :?
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 12:14 pm   

Aga1986 - a jaki to problem? Rysujesz kształt stołu L i naklejasz karteczki z nazwiskami gości.

Przykład w załączeniu. Bardzo nieudolny, bo na szybko w Paincie, ale chyba wiadomo o co chodzi?



stoły.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 802 raz(y) 9.37 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 12:34 pm   

aaaaaa w Paincie mogę to zrobić !! !!!!!!!!! dzięki kryszka, jakieś mam zaćmienie umysłu przed tym ślubem :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 7:07 pm   Plan stołów

Co sądzicie o ustawieniu na sali planu stołów, gdzie będą rozmieszczeni goście?
Ostatnio zauwazyłam je na wielu weselach, sama tez zrobiłam na moje.

Wyglądał tak (lepszego zdjęcia nie mam):


podobny do tego

zrobiłam go bardzo prosto - na ciemnofioletowym arkuszu naklejałam niewielkie karteczki, na które nadrukowałam nazwiska gości siedzących przy danym okrągłym stole.
Na samej góre (pierwszy prostokąt) przykleiłam pierwszą stronę z naszego zaproszenia z decorisusa (nasze imiona + data), prostokąt poniżej to stolik młodzi + świadkowie, a ponizej symetrycznie kolejne stoliki i goście + na dole każdej karteczki był taki sam wzorek jak na tym zaproszeniu na górze.
Na koniec nad każdym prostokątem przymocowałam wstążkę - najpierw zawiązałam kokardki i przez dziurkę nad karteczką przewlekałam ja i wiązalam z tyłu kartonu.
Stał oparty na sztaludze.

Zagości na stałe czy to chwilowa moda i zbędny element? Same miałyście, planujecie mieć?

Jeszcze kilka przykładów:





podkowa:


jesli jest taki temat, proszę o połączenie.
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 7:37 pm   

Ja uważam, że plan stołów to super pomysł. Do tej pory byłam tylko na jednym weselu gdzie było takie rozwiązanie, ale wiem, że u mnie na pewno plan zrobie. Eliminuje wędrowanie wokół stołów w poszukiwaniu swojego miejsca, wystarczy spojrzeć i już wszystko wiadomo.
_________________

 
 
 
Mistique 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 8:35 pm   

mimeczka napisał/a:
Ja uważam, że plan stołów to super pomysł. Do tej pory byłam tylko na jednym weselu gdzie było takie rozwiązanie, ale wiem, że u mnie na pewno plan zrobie. Eliminuje wędrowanie wokół stołów w poszukiwaniu swojego miejsca, wystarczy spojrzeć i już wszystko wiadomo.


Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że nagle wszyscy zatrzymają się przed tablicą i zrobi się mały "korek" :) - którego ja osobiście raz doświadczyłam :)
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 1:46 pm   

Mistique, Korek może być tylko wtedy gdy wszyscy goście podejdą na salę na raz i będą chcieli do niej wejść. Tak może się zdarzyć gdy młodzi postawią plan stołów wewnątrz sali gdzieś w wąskim przejściu i wtedy jest problem. U nas plan stołów stał przed wejściem do sali i goście po przyjeździe z kościoła podchodzili sobie do sztalugi z rozkładem miejsc i sprawdzali gdzie siedzą. Nie było żadnego tłoku, tym bardziej że goście czekali na nas pod salą i tam odbywało się powitanie chlebem i solą. Przy takim rozwiązaniu nie ma prawa być tłoku pod planem stołów. No i na salę pierwsi wchodziliśmy my.
_________________

 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 9:37 am   

my mieliśmy taką tablicę oczywiście w kolorach przewodnich wesela - polecam gorąco - goście wchodząc na salę wiedzieli już gdzie siedzą - poza tym mogli się zorientować kto jest kim :) i to jest piękny element dekoracji - wykonywałam ją sama - zjęło mi to cały dzień - jednak jest to dość praco i czasochłonna sprawa -ale wato (naszą zrobiłam na zwykłym papierze bristolu w formacie A3 w kolorze zielonym i podkleiłam dwoma warstwami tektury falistej - na to naklejałam układ stołów i gości) polecam
jeżeli ktoś nie ma czasu i siły robić to samodzielnie to np fontanessi robi ładne tablice
http://fontanessi.abc24.p...1048&pro=644666
oraz
http://doriart.ucoz.com/
tutaj tablice z tej firmy http://doriart.ucoz.com/p...olow_tablice/24
 
 
Doriart 


Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: PL
Wysłany: Sob Gru 03, 2011 1:08 pm   

oooo moja strona - jak miło być polecanym :)
 
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 22, 2012 9:45 am   

widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał...
my samodzielnie zrobiliśmy plan stołów i goście mówili, że był to dobry pomysł to nie było zamieszania i chodzenia w koło stołów, żeby znaleźć swoje miejsce
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 8:15 pm   

olivka_ja masz jakieś zdjęcie tego planu?
_________________
 
 
momo 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 190
Skąd: pomnik historii
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 8:24 pm   

olivka_ja nie pochwaliła się, że plan stołów zrobiła jej siostra, która studiuje na polibudzie i plan wyglądał jak zamówiony w profesjonalnej firmie - byłam w szoku jak się okazało, że to dzieło 'ręcznie robione' :)
_________________
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 11:49 am   

Wg mnie całkiem niezły pomysł,ale zamiast planów rozmieszczenia stołów,można przecież dac same winietki i tym sposobem także unikniemy chaosu,a nawet w skrajnych przypadkach kłótni ze strony gości.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
momo 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 190
Skąd: pomnik historii
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 11:56 am   

E-kwiaty napisał/a:
dac same winietki i tym sposobem także unikniemy chaosu


nie zgodzę się, u nas były winietki i chaos polegał na tym, że ludzie 'biegali' między sobą szukając swojego krzesła
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 5:09 pm   

U nas były winietki bez planu stołów i goście nie mieli problemów z odnalezieniem swoich miejsc - nie było chaosu :wink:
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 5:14 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
U nas były winietki bez planu stołów i goście nie mieli problemów z odnalezieniem swoich miejsc - nie było chaosu :wink:


u mnie było dokładnie tak samo jak u M4rcysi4, ale ja dodatkowo przy zapraszaniu informowałam gości gdzie i mniej więcej koło kogo będą usadzeni więc potem na sali każdy nie szukał miejsca po winietkach a rozglądał się po swoich sąsiadach gdzie kto siada
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 5:50 pm   

U nas nie będzie ani winietek ani planów, bo chyba bym dostała gorączki jak bym miała nadążać za tym kto kogo lubi z kim się trzyma a kogo chce unikać, u mnie to jak w kalejdoskopie zmienia się to szybko, zresztą jak mnie kiedyś usadzili na weselu to nie wiedziałam gdzie uciekać, bo taki stolik trafiłam i u nas każdy usiądzie gdzie chce :)
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 5:54 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
U nas były winietki bez planu stołów i goście nie mieli problemów z odnalezieniem swoich miejsc
i u mnie było dokładnie tak samo. Prawie wszyscy goście byli zadowoleni ze swoich miejsc i również nie było chaosu. Byłam i nadal jestem zadowolona z tego rozwiązania :)
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 7:39 pm   

u nas podobnie- tj tylko winietki. Wesele było małe także wszyscy bez problemu znaleźli miejsca. A starszyźnie (70+) pomogła moja siostra.
ewa.krzys napisał/a:
Byłam i nadal jestem zadowolona z tego rozwiązania :)
_________________

 
 
NatalLodz 

Dołączyła: 12 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 12, 2013 9:34 pm   

My mieliśmy podobne ustawienie jak na "podkowie". u podstawy siedzieliśmy my, po mojej stronie moja świadkowa z osobą towarzyszącą i cała reszta "moich" młodych gości. w "odnodze" podkowy od mojej strony siedziała moja część rodziny a na środku tej nogi na udekorowanych (nie tak jak nasze ale również zaznaczonych) krzesłach siedzieli moi rodzice. Dokładnie w ten sam sposób siedziała po stronie mojego męża jego rodzina i jego świadek i jego "młodzi" goście. Chcieliśmy mieć obok siebie młodych gości, z którymi też się fajnie pobawimy, a żeby nasi rodzice i rodzina mieli koło siebie gości w swoim wieku:)
Takie plany są super, ja nie miałam takiej potrzeby bo wesele na 60 osób, ale moja siostra ma teraz latem wesele na osób 120 i potrzebuje właśnie takich planów. Będą wręczane na pewno w miejscu witania gości czyli podejrzewam, że przy szatni/ drzwiach. Stoły będą ustawione w hmm widły?? :) podkowa plus 2 stoły równolegle do nóg podkowy, w środku.. :) Lista ma być podzielona na 2 części: panny młodej i pana młodego, będzie jako tako wiadomo którą listę gościom dać:) a co do szczegółów takiej listy to jeszcze nie wiem jak to rozwiązać...
Biorę czynny udział w przygotowaniach, siostra ma dopiero 23lata więc emocji jest mnóstwo a zdecydowania brak, słowem potrzebuje chłodnej głowy do decydowania:)
 
 
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 5:43 pm   

Witam
My podobnie jak NatalLodz będziemy mieć stół w kształcie podkowy. Wesele na około 100 osób. Chcemy postawić plan usadzenia gości przy wejściu i dodatkowo przy każdym miejscu na stole małą wizytówkę z imieniem i nazwiskiem danej osoby.
W ubiegłym roku byliśmy na takim weselu i ten pomysł przypadł nam do gustu :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 7:04 pm   

My jeszcze się nie zdecydowaliśmy, czy będziemy mieć stoły okrągłe, czy podłużne, ale jakbyśmy nie wybrali plan usadzenia gości i tak wykonamy. Dlaczego? Bo z doświadczenia wiem, że bardzo to ułatwia zorganizowanie się ludzi po wejściu do sali. Prawdopodobnie wykonamy dwa identyczne plany, żeby wszyscy nie musieli tłoczyć się przy jednym. Oprócz tego oczywiście winietki dla każdej osoby na talerzyku :D
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 8:14 pm   

U nas będą okrągłe stoły, po 8-10 osób i też plan stołów będę robić... Będzie on stał przed wejściem do sali weselnej i do tego świadkowie będą mieli plany na kartkach, żeby pomóc gościom w odnalezieniu swojego stolika, do tego winietki ręcznie robione przeze mnie... :smile:
_________________
 
 
Mężczyzna 

Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 4:53 pm   

Dużo też zależy kogo się zaprasza, a kogo nie (i co wypada, a co nie). U nas plan stołów był przedstawiony znajomym i najbliższej rodzinie na kilka dni przed weselem na facebooku, kto chciał to sobie zobaczył i nie było żadnych problemów, żeby goście trafili gdzie mają siedzieć (były 2 długie stoły). Tym, którym nie wypadało bo by uznali to za dziwne itp. było powiedziane pośród najbliższej rodziny, żeby wskazali na sali miejsce gdzie mają siedzieć. Wszyscy sprawnie zajęli miejsca od razu po wejściu na salę bez żadnych problemów
_________________
Nie ma co się przejmować.
 
 
IGRASZKA 
Firma

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 4:52 pm   

Naprawdę polecam robienie planu rozsadzenia gości i stołów.
To duża oszczędność czasu i niekiedy nerwów gości na weselu.
_________________
Z serdecznymi pozdrowieniami,

Joanna Kobalczyk
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 10:30 pm   

My mieliśmy taki plan stołów.

Wykonanie moje, druk na piance, do tego jeszcze numeracja stolików :)

I polecam, bo taki plan postawiony przed salą, znacznie ułatwia znalezienie swojego stolika. Winietek nie robiliśmy, bo to było już zbędne :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Paź 26, 2014 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 11:43 am   

My raczej będziemy mieli okrągłe stoły, bardziej nam się podobają i wg nas są bardziej eleganckie:) Plan rozmieszczenia gości oczywiście postawimy na sali :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 11:45 am   

M4rcysi4 napisał/a:
U nas były winietki bez planu stołów i goście nie mieli problemów z odnalezieniem swoich miejsc - nie było chaosu :wink:


u nas dokładnie tak samo - same winietki bez planu stołów, zamieszania nie było, każdy znalazł swoje miejsce bez problemu ;)
_________________
 
 
magda_lena 

Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 10:37 am   

U nas będą winietki i dwie osoby do wskazywania miejsca :)
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 11:34 pm   

Winietki - podstawa, plan stołów - bardzo dobry pomysł :)
_________________
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2014 8:02 am   

Ja się właśnie zastanawiam, czy jest sens robić plan stołów, bo u nas będzie podkowa ewentualnie widełki (zależy od ilość gości) i winietki. Może z planem stołów będzie jeszcze mniej zamieszania...?
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2014 8:29 am   

U nas też będą prawdopodobnie dwa długie stoły. Do tego winietki. Zrezygnowaliśmy z planu stołów, bo uznaliśmy, że w tym przypadku będzie już zbędny.
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 1:18 pm   

Muszkowa, Hm, sama twierdziłam, że przy winietkach i takim ustawieniu stołów, ich plan jest zbędny, jednak będąc na stażu, wybito mi to z głowy, tłumacząc, że przy winietkach musi on być (ew. musi być rozesłany do gości przed weselem, aby zapoznali się, gdzie siedzą) . Przy okrągłych stołach winietki są zbędne, jeśli jest plan stołów, aczkolwiek przy podkowie i stołach podłużnych, jeśli są winietki, musi być też plan.

Ale róbcie jak Wam pasuje :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Gru 03, 2014 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 3:43 pm   

ja będę robić winietki, ale planu stołów raczej nie, znam trochę moich gości i wiem, że od razu rzucą się do krzeseł nie zwracając uwagi, czy jest jakiś plan :) więc najpewniej uświadomię kilka osób, gdzie należy kogo pokierować a dalej już się wszyscy znajdą, ewentualnie się przemieszają, ale na to nie mam wpływu :)
jak sobie przypomnę wesela, na których byłam, to zazwyczaj od razu po wejściu do sali słyszałam "wy siedzicie po lewo na końcu" i już dalej sama trafiałam do miejsca z moim nazwiskiem :)
_________________

 
 
emilka_l 

Dołączyła: 27 Lis 2014
Posty: 10
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 06, 2014 6:07 pm   

plan stolow moze sie przydac juz podczas zabawy by trafic do siebie ;-)
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 8:11 am   

U nas też będą winietki, a do tego przy wejściu będzie stał jeszcze plan stołów :) I zastanawiam się, czy nie zrobić tak, że jak już goście się usadowią to ktoś z obsługi zabierze ten plan stołów.. hmm myślę, że już później ludzie będą pamiętać swoje miejsca :)
_________________


 
 
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 5:25 pm   

moim zdaniem plan stołów to mus, zwłaszcza przy dużym weselu. zdarzyło mi się szukanie miejsca (z winietką) straaaaaaaaaaaaasznie długo. stoły były złączone w podkowę, ktoś podpowiedział mi, gdzie mw mam szukać, ale okazało się, że zamiast po zewnętrznej, siedzieliśmy po wewnętrznej stronie podkowy ( w sukience nie za bardzo jak mogłam przechodzić pod/nad stołem). to oczywiście drobiazg, ale przeciskania się można było uniknąć :-)

dorotka0603, tablicę po pierwszym rozsadzeniu oczywiście można usunąć. no chyba że jest tak piękna, że sama w sobie będzie ozdobą sali :-)
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 5:39 pm   

pannastara, racja! będzie piękna to nie będzie trzeba chować! :)
_________________


 
 
tekla123 

Dołączyła: 18 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Maj 04, 2016 11:03 am   

u nas tablicy nie było, ale świadkowie oraz rodzice mieli kartkę z rozpiską gdzie kto ma siedzieć i poszło to dość sprawnie. ale nie mieliśmy dużego wesela.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2016 7:32 am   

Moja siostra dała każdemu plan stołów i było po sprawie. Oczywiście plan dała na kilka dni wcześniej :) Dlatego usadzenie dużej liczby gości poszło u niej bardzo szybko.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 11:11 pm   

Fajnie się czytało stare posty z początku tego wątku - widać, jak bardzo zmieniła się moda ślubna, bo teraz plan stołów i winietki są już raczej normą :-)

My będziemy mieć okrągłe stoły, więc początkowo myśleliśmy, żeby mieć tylko plan stołów i numerki, bez winietek. Jednak zdecydowaliśmy, że będą te winietki, bo to zawsze dodatkowe ułatwienie.

Nie spodziewam się problemów z kolejką do planu stołów, bo goście nie będą na nas czekać pod salą, tylko wchodzić od razu po przyjeździe i czekać w środku. Więc zakładam, że jak już wejdziemy jako PM na salę, to każdy będzie znał swoje miejsce.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl