Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kościół św. Archaniołów Rafała i Michała - Aleksandrów Łódzk
Autor Wiadomość
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sie 13, 2011 11:23 pm   kościół św. Archaniołów Rafała i Michała - Aleksandrów Łódzk

chodzi mi dokładnie o kościół św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim ul. Wojska Polskiego 3 - czy ktoś się orientuje jaki jest koszt pozwolenia na ślub w innej parafii?? czy robią tu jakieś problemy jak chce się uzyskać takie pozwolenie?
pozdrawiam
 
 
agatka11 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 1:12 pm   

Ja brałam ślub w tym kościele- niedawno przeszedł remont - jest jasny, pięknie odmalowany i położony jasny marmur, co na filmie dobrze wyglądało. Przesympatyczny ksiądz, a na ślubie śpiewał zespół, który załatwił nam młody organista - dziękuję wszystkim.
 
 
Yen_na 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 1:19 pm   

Byłam dwa razy w tym kościele, księża bardzo mili, nie robili żadnych problemów pod względem dokumentów i spraw cywilnych.
Poza tym po remoncie rzeczywiście przedstawia się imponująco :)
 
 
Pinova 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 52
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Gru 03, 2014 2:08 pm   

Ja tez tu będę ślubować. Jest to nasza wspólna parafia i nie ma po prostu innej opcji :)
 
 
wallflower 

Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2016 4:41 pm   sprawy organizacyjne w kościele

czy ktoś wie jak wygląda organizacja dekoracji na ślub? kiedyś były tu siostry zakonne dekorujące, a obecnie chyba trzeba poszukać samemu firmy zewnętrznej?
pytam bo od różnych osób, biorących w niewielkim odstępie czasu od siebie ślub w tym kościele, słyszałam różne opinie, raz że jest pani którą trzeba mieć bo nie wolno innej, a raz że można wziąć dowolną kwiaciarnię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl