Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Stół wiejski
Autor Wiadomość
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2015 12:23 pm   Stół wiejski

Szukałam, ale nie znalazłam tego tematu. Jeśli istnieje już, to proszę o przepięcie :-)

Czy ma ktoś godne polecenia wędliny, wędzonki itd. na stół wiejski? Chodzi mi o takie prawdziwie wiejskie wyroby (kiełbasa, szynka z kością, schab, polędwica, piersi wędzone, żeberka, boczek).

Mam nadzieję, że ktoś pomoże :-)
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 4:00 pm   

My zamówiliśmy (a właściwie moi rodzice) w jakiejś masarni gdzieś na Kolumny. Czy dobre to się okaże bo jeszcze nie miałam okazji próbować, ale wiem, że tam można coś takiego dostać (wszystkie te szynki z kością i inne takie).
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 7:06 pm   

Jakbyś mogła się dowiedzieć gdzie dokładnie to byłabym wdzięczna :-) Mieszkam bardzo blisko Kolumny to się przejadę :-)
_________________

 
 
justynka5587 

Dołączyła: 07 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 3:22 pm   

No to jest mega popularne i uważam, że to świetne rozwiązanie oczywiście dla wesel swojskich, tradycyjnych.
 
 
pixie77 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 1:54 pm   

Ja uważam, że wiejski stół to naprawde spoko opcja, goście to lubią. Warto dokładnie patrzeć na oferte lokali, bo są takie, które mają taki stół w swojej ofercie.

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 2:04 pm   

Ja ostatnio zaobserwowałam, że stół wiejski cieszy się powodzeniem tylko wtedy, kiedy jest na nim alkohol, bimber, inne alkohole domowej produkcji. Na ostatnim weselu na którym byliśmy na wiejskim stole nie było alkoholu i w czasie wesela nikt do niego nie podchodził. Dopiero na drugi dzień na poprawinach trochę ludzi skusiło się na kiełbasę czy chleb ze smalcem. A tydzień wcześniej byliśmy na weselu, gdzie na wiejskim stole stał bimber i co chwila zbierały się grupki :D
_________________


 
 
sandranowak 

Dołączył: 27 Lip 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2016 11:42 am   

też podpinam się pod temat
 
 
Joneta 

Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 9:09 am   

My byliśmy ostatnio na weselu w Podkarpackim, gdzie właśnie był taki stół wiejski. Leżały na nim oprócz alkoholi rożne wędliny w tym kiełbasy, boczek wędzony, pasztet i inne(wszystkie domowej roboty) i muszę Wam powiedzieć, że ogólnie wszyscy panowie, szczególnie po kilku głębszych chętnie sięgali po te wyroby.

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lip 28, 2016 9:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MarcinP06 

Dołączył: 14 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Kalety
Wysłany: Czw Wrz 14, 2023 8:22 am   

Godne polecenia wędliny, polecam skorzystać z lokalnych rzeźników lub sklepów mięsnych, gdzie często oferowane są produkty wysokiej jakości, często pochodzące od lokalnych dostawców. Zapytaj sprzedawcę o wędliny typu schab z kością oraz kiełbasę do stołu wiejskiego, które są dostępne w danym sklepie. Warto również poszukać recenzji i rekomendacji online.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl