Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FRYZJER I MAKIJAŻ - CZARNA LISTA
Autor Wiadomość
laluna 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lip 03, 2005 2:31 pm   jestem załamana - pseudofryzjerzy

Byłam u fryzjera na ul. Rydzowej - NIE POLECAM GO NIKOMU!!! Babka zrobiła mi na głowie coś, co trudno nazwać jakąkolwiek fryzurą. Spędziłam na fotelu 3 godziny, a po wyjściu się rozpłakałam! Do tego kosztowało mnie to 40 zł, a jako malo asertywna osoba nie potrafiłam powiedzieć fryzjerce, że nie zapłace za to szkaradztwo! Do tego czesała mnie szefowa!!! :(
Przestrzegę Was drogie forumowiczki przed jeszcze jednym "salonem" w Zgierzu koło Urzędu Skarbowego, nie pamiętam jak się nazywa. Umówiłam się telefonicznie na ślubną fryzurę, a kiedy przyszłam fryzjerka spojrzała na mnie i powiedziała, że mnie nie uczesze, bo MAM ZA PROSTE WŁOSY!!! a ona nie ma suszarki!!!!!
Jestem po prostu załamana brakiem profesjonalizmu! :( Jestem skłonna zapłacić nawet 100% więcej, ale niech mnie ktoś w końcu potraktuje poważnie!
Dziewczyny, czy znacie kogoś, kto z prostych półdlugich włosów uczesze niebanalnego koka?? Pomóżcie mi, bo ja już powoli tracę nadzieję, a wizyty w salonach przyprawiają mnie o ból glowy, a miały być przyjemnością! A ślub juz za tydzień!!!
 
 
Daffodil 

Dołączyła: 31 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 3:26 pm   

Polecam moją fryzjerke. Młoda sympatyczna dziewczyna prowadzi swoj salon.Przesle namiary na priv. Robie u niej balejaz i czesze sie tam juz od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Lubi robic fryzurki niebanalne i jest pomysłowa. czesalam sie tam juz na wiele okazji.Moja fryzura slubna tez tam powstanie.
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 6:57 am   

Laluna dzięki za ostrzżenie, bo ja jestem z Teofilowa i się tam wybierałam
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 8:24 pm   

A ja mam namiary na dobrą fryzjerkę ale na Widzewie - Oasis czy coś podobnego, ma na imię Krzysia a oprócz tego fantanzję i spryt do czesania. ja polecam

[ Dodano: Pon Lip 04, 2005 9:26 pm ]
A tak wogóle to najlepszy przykład że próbna fryzura to nie wyrzucanie pieniędzy tylko potrzebne zabezpieczenie żebyśmy nie tylko nie miały kołtuna na głowie ale i zapłakanych oczu w tym ważnym dniu
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 8:27 pm   

Lena możesz podać dokładniejsze namiary na tego fryzjera?
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 6:46 pm   

Nie znam dokładnie adresu, ale od Puszkina jak skręcisz przy takim ryneczku w prawo w głąb osiedla to naprzeciwko szkoły to jest w takim białym czteropiętrowym bloku. Może lepsze namiary znajdziesz w panoramie firm - to jest Oasis (fryzjer, makijaż itp)
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 6:56 pm   

Dzięki Lena z tymi informacjami napewno ich znajdę :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:50 pm   

A ja moge dac namiary na dziewczyne ktora czesala moja luba :) ... Daj info na priv to podam :) Dodam ze dziala w centrum.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Pią Gru 30, 2005 9:48 am   FRYZJER I MAKIJA? - CZARNA LISTA

A może przydałoby się, poza polecaniem solidnych i sprawdzonych firm, zebrać w jednym miejscu również te, których nie polecamy ku przestrodze...

To może ja zacznę listę fryzjerów, makijażystów, kosmetyczek, stylistów, których raczej unikałabym...

Proszę o własne doświadczenia / ewentualnie przytoczenie opinii innych z podaniem źródła.

:arrow: fryzjer na ul. Rydzowej
laluna napisał/a:
Byłam u fryzjera na ul. Rydzowej - NIE POLECAM GO NIKOMU!!! Babka zrobiła mi na głowie coś, co trudno nazwać jakąkolwiek fryzurą. Spędziłam na fotelu 3 godziny, a po wyjściu się rozpłakałam! Do tego kosztowało mnie to 40 zł, a jako malo asertywna osoba nie potrafiłam powiedzieć fryzjerce, że nie zapłace za to szkaradztwo! Do tego czesała mnie szefowa!!! :(
Przestrzegę Was drogie forumowiczki przed jeszcze jednym "salonem" w Zgierzu koło Urzędu Skarbowego, nie pamiętam jak się nazywa. Umówiłam się telefonicznie na ślubną fryzurę, a kiedy przyszłam fryzjerka spojrzała na mnie i powiedziała, że mnie nie uczesze, bo MAM ZA PROSTE WŁOSY!!! a ona nie ma suszarki!!!!!
Jestem po prostu załamana brakiem profesjonalizmu! :( Jestem skłonna zapłacić nawet 100% więcej, ale niech mnie ktoś w końcu potraktuje poważnie!
Dziewczyny, czy znacie kogoś, kto z prostych półdlugich włosów uczesze niebanalnego koka?? Pomóżcie mi, bo ja już powoli tracę nadzieję, a wizyty w salonach przyprawiają mnie o ból glowy, a miały być przyjemnością! A ślub juz za tydzień!!!
_________________
chez alma |
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 4:59 pm   

Ja mogę dopisać salon przy ulicy Brzeżnej na Piotrkowskiej (ale nie wiem ile) :oops: . Już kiedyś pisalam na forum o moim ślubie i jak to fryzjerka wykiwala mnie przed samym ślubem.....ech...
Zmienily się fryzjerki,ale muszę przyznać,że i te nie są suuuperowe. Przyjaciólka poszla na poprawkę następnego dnia po wizycie,ponieważ tak jej ścieniowaly (lub nie) wloski,że miala kask na glowie i nie ukladaly się w ogóle. Już tam nie poszlyśmy i nie pójdziemy.
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 8:18 pm   

Nikomu nie polecam:
fryzjera i kosmetyczki na Narutowicza na przeciwko Andre, koło Wierzbowej.
Fryzurę zrobiły mi taką, że moja mama zrobiłaby ja w 5 minut, byle jaka, cos zupełnie zwyczajnego i po godzinie zaczeła sie rozwalać
A kosmetyczka tam zupełnie nie umie malowac Makijaż zrobila mi okropny, jakby dac dziecku do ręki kosmetyki ;) Jak siedziałam juz u fryzjerki po makijażu i patrzyłam sie w lustro to mi się nie bardzo robiło bo to był pierwszy próbny makijaż, salon był polecany... Tak sobie siedziałam i myslałam sobie jaka brzydka jestem ;)

Drugi fryzjer - Piotrkowska 24, salon Beata-niby dobry, ceny wysokie, dobre kosmetyki i kolejka u nich ciągle, a fryzura ugdulana, brzydka-a jak mi sie pierwsza wersja nie spodobała to już panie były złe i prawie obrażone że śmie mi się nie podobać... Nie pokazały żadnego katalogu i kazały "opisać" co ja chcę... Rzuciły parę malo miłych "tekstow" Spróbowały zrobic jeszcze cos innego ale to był niewypał kompletny :(
Natomiast w tym samym miejscu swój pokój ma kosmetyczka, o której juz pisałam, która robiła mi makijaż i ja polecam bardzo bardzo bardzo :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 8:42 pm   

strawberrytea napisał/a:
Drugi fryzjer - Piotrkowska 24, salon Beata-


strawberrytea To nie jest czasami na starej Piotrkowskiej przy Brzeżnej
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 12:45 pm   

nie ?anetko, to jest między Jaracza a Rewolucji, prawie na początku Piotrkowskiej
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 10:41 am   

Z czystym sumienie moge polecic salon fryzjerski na widzewie. to jest na ulicy puszkina wejscie obok poczty! nie znam dokladnego adresu ale osoby mieszkajace w okolicy beda wiedzialy:) po schodach wejscie na poczte i na tym samym balkonie jest wejscie do fryzjera:)
niedlugo bede tam robila podejscie do fryzury slubnej to zdam relacje:)

Natomisat totalnie odradzam fryzjera ktory sie miesci na Bartoka w bibliotece rejonowej nr.8. (dla orientacji blisko biedronki i tesco) koszmarnie!
czesalam sie kiedys na wesle mialy byc loki a wyszlam z czyms sztywnym na glowie czego nie umiem odpisac. koszmar!!!!!!!!! i oczywiscie jako osoba malo asertywna nie powiedzialam ze mi sie nie podoba. przyszlam do domu, umylam glowe i po swojemu sie uczesalam:/
_________________
 
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 3:13 pm   :)

Madziu bylam kiedys u fryzjera na Puszkina.Pani czesala mnie do slubu....ale na czyjsc slub.....chcialam wyprostowac wlosy a nastepnie zrobic tapirka...:) i nie podobalo mi sie;( zrobila ze mnie topielca....i szczerze mowiac ladniej sie czesze sama;)
_________________
Nadia
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 12:28 am   

Byłam ostatnio na moim pierwszym próbnym czesaniu. Wybrałam salon Piotra Alexandra na Wschodniej. Cóż... nie tak sobie to wyobrażałam.
Najpierw podcioł mi końcówki Pan Piotr. Wyglądało to nieźle, mniej więcej tak jak chciałam. Potem przyszedł czas na czesanie przez jedną z pracownic salonu. Wymarzyłam sobie duże fale na rozpuszczonych włosach, przy głowie gładko, nie napuszone, a pofalowane od szyi w dół (mam włosy długie więc miała na czym kręcić). Pani wzieła jakąś tubke po mini lakierze do włosów, pozakręcała na nią włosy i spieła spinkami przy głowie, popsikała lakierem i rozpuściła. Całość trwała około 15-20 min (bez podcinania). Włosy wyszły podniesione u nasady, po długości powywijane na końcach, gdzieniegdzie nimi loczki, przy najmniejszym podmuchu wiatru fryzura "latała". Dodam, że na wzór przyniosłam trzy zdjęcia fryzury, jaką mieli mi zrobić. Wyszło coś strasznego, lepszą KA?DA dziewczyna potrafi sobie sama w domu bez problemu zrobić. Zanim doszłam do pracy na Piotrkowskiej (ok 6 min drogi od salonu) połowe z tych niby loczków miałam rozprostowanych.
CENA: 130 zł. W biurze nie mogli wręcz uwierzyć, a niektórzy pytali kiedy ide na to próbne czesanie, bo przecież miałam iść dziś. :zalamany:

KOSZMAR! Tak właśnie starannie zrobiono mi próbną fryzurę na najważniejszy dzień mojego życia, która w dodatku z założenia miała przetrwać całą noc!!

Nigdy nie pójde juz tam się czesać, ale jeśli chodzi o obcinanie do Pana Piotra to nie wykluczam, bo naprawdę zna się na rzeczy. Przynajmniej jedyny pocieszający fakt z tej wizyty!
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
marcelccia 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: łodzi
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 3:40 pm   

tomek skrzypiński...
dramat
piotrkowska 51
moja przyjaciółka była u niego bo u Jacka nie było miejsca
co on jej ukleił na tej głowie :) ))))))))))
teraz sie smiejemy z tego ale w dniu ślubu...
2 godziny przed ślubem takie ... gniazdo z lakieru na głowie
szybkie prasowanie włosów metodą chaupniczą i jakoś poszło :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
jaga333 

Dołączyła: 22 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 5:01 pm   

Piotrkowska 51 to salon Jacka Olejniczaka o ile się nie mylę...?
Nie bylam tam co prawda na czesaniu ślubnym ale poszłam kiedyś ściąć włosy.
Strzygł mnie niejaki Krystian i fryzura - nie mogę powiedzieć- bardzo mi się podobała ale sposób w jaki traktował mnie ów fryzjer i to, jakie wyrażał opinie na temat moich włosów to był skandal.
Pan Krystian powiedział mi, że mam włosy jak po chemioterapii i uznał chyba, że to było zabawne :-?
Poza tym odnosił sie do mnie jak do swojej młodszej koleżanki :?

I cóż... fryzura była super ale już nigdy tam nie poszłam. I nie pójdę.

[ Dodano: Sro Paź 22, 2008 6:06 pm ]
A co do fryzur ślubnych to powiem tylko tyle, że załamuje mnie wyjątkowo mała ilość ofert dla krótkich włosów :(
Fryzjerzy są bardzo mało kreatywni i pomysłowi.
Ostatnio czesałam się na ul.Wschodniej i Pani uczesała mnie tak jak się sama codziennie do pracy czeszę :-?
_________________
JaGa
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 8:22 pm   

jaga333 napisał/a:
Strzygł mnie niejaki Krystian i fryzura - nie mogę powiedzieć- bardzo mi się podobała ale sposób w jaki traktował mnie ów fryzjer i to, jakie wyrażał opinie na temat moich włosów to był skandal.


ja juz od kilku lat strzyge sie u Krystiana i jeszcze nigdy nie narzekalam.. jak sama napisalas fryzura byla bez zastrzezen. a na tym zalezy mi przede wszystkim, gdy ide do fryzjera. poza tym ja mam duzy dystans do siebie i nie zwracam uwagi na takie zarty... sama tez nie raz mu dogryzlam, i tez w zartach.. taki ma styl bycia.. nie przeszkadza mi to dopoki swietnie strzyze.
a jesli chodzi o fryzure... zawsze jestem bardzo zadowolona, wlosy po umyciu i wysuszeniu wygladaja tak jak powinny, bo ja nie mam zwyczaju stac ze szczotka przy lustrze i ukladac "koafiury".
pierwszy raz poszlam do niego z wlosami do polowy plecow - powiedzialam rob co chcesz, zebym tylko nie musiala sie tym za bardzo zajmowac. w trakcie rozczesywania stwierdzil, ze sie poplataly i w ogole tak wisza bez sensu i glupio wygladaja.. i ciach na wysokosci ramion.. troche sie zdziwilam, ale gdy skonczyl, zalowalam, ze nie obcial jeszcze krocej, bo wygladaly swietnie.
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 10:22 pm   

JA powiem tylko tyle że jak dla mnie podejście do kilenta też ma znaczenie. Jak źle się czuję w takim miejscu to już tam nie pójde nawet jesli fryzura bedzie cudowna. :-?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 10:26 pm   

mnie sie wydaje, ze na inna poufalosc moze sobie pozwolic fryzjerka, u ktorej bywam co miesiac od dwoch lat, a na inna osoba, ktora widze pierwszy raz.. o ile od tej pierwszej ostry zart czy slowa krytyki przyjme normalnie, o tyle z ta druga nie bede miala ochoty kontynuowac wspolpracy..
_________________
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 4:46 pm   

odradzam SALON BUDNY DESIGN

po 1. bardzo drogi. próbna fryzura (proste upiecie) kosztowała mnie 150 zł!!!
(choc powiedziano mi na wstepie 80 zł! do 100zł)

po 2. mam długie włosy a po uczesaniu wygladałam jak łysa

po 3. po 2 godzinach nie miałam nic z tej fryzury


po 4. brak profsjonalizmu - tłumaczono mi ze to wina moich włosów - okazało sie ze w innym salonie podkrecono mi je za połowe ceny i sliczna fryzurka trzymała sie cala noc.

Narzeczony sie przestraszył!
 
 
wronka 

Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 10:48 pm   salon barbara na placu słonecznym odradzam

Drogie dziewczyny chcialabym opowiedziec swoją przygodę z salonem pani Barbary jakiś czasu temu mialam okazję sprawdzić ten salon jeśli chodzi o fryzurkę ślubną..noi niestety odradzam. Nic tak mnie nie odstrasza jak podejście ludzi.Właścicielka salonu pani Barbara WYBITNIE NIE PRZYPADLA MI DO GUSTU ze wszystkiego robila problem i caly czas jakies dziwne miny strzelala gdy mnie czesano podchodzila cos skrytykowala poszła dalej, oczywiscie też się naczekałam zanim mnie obsłużono A jeżeli chodzi o sedno sprawy czyli fryzurkę no to niestety ale fatalna:( strasznie sie sobie nie podobalam malo na krzesle sie nie poplakalam, po powrocie do domu też szału nie zrobilam fryzurą i makijażem tak więc moja przygoda zakonczyla sie w ten sposób że raczej tam się juz nigdy nie pojadę.
_________________
WRONKA
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 12:48 pm   Re: salon barbara na placu słonecznym odradzam

wronka napisał/a:
... oczywiscie też się naczekałam zanim mnie obsłużono A jeżeli chodzi o sedno sprawy czyli fryzurkę no to niestety ale fatalna:( strasznie sie sobie nie podobalam malo na krzesle sie nie poplakalam, po powrocie do domu też szału nie zrobilam fryzurą i makijażem tak więc moja przygoda zakonczyla sie w ten sposób że raczej tam się juz nigdy nie pojadę.


Ja tez odradzam ten salon...jest najdroższy u mnie na osiedlu i niby ma renomę... Ale oni chyba dbają tylko o stałe klientki.. Byłam kiedyś u nich na podcięciu włosów...tzn miało być podcięcie a zrobili mi masakrę na głowie :kwasny: Tak jak wronka prawie się popłakałam ...

Na szczęście znalazłam niedaleko mniejszy salonik, w którym atmosfera jest przyjazna a moje oczekiwania względem fryzur są spełniane ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yoanna Nie Maj 31, 2009 12:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BudnyHairDesign 
Firma

Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 7:35 pm   

narcyz napisał/a:
odradzam SALON BUDNY DESIGN

po 1. bardzo drogi. próbna fryzura (proste upiecie) kosztowała mnie 150 zł!!!
(choc powiedziano mi na wstepie 80 zł! do 100zł)

po 2. mam długie włosy a po uczesaniu wygladałam jak łysa

po 3. po 2 godzinach nie miałam nic z tej fryzury


po 4. brak profsjonalizmu - tłumaczono mi ze to wina moich włosów - okazało sie ze w innym salonie podkrecono mi je za połowe ceny i sliczna fryzurka trzymała sie cala noc.

Narzeczony sie przestraszył!


Co do nieobiektywnego komentarza:
W naszym salonie na recepcji znajduję się informacja z prośbą o informowaniu o niezadowoleniu z wykonanych usług pod wskazany numer telefonu.
Chcąc załatwić sprawę profesjonalnie i bez oczerniających wypowiedzi wystarczyło napisać sms lub zadzwonić.
Byłaby to pierwsza taka sytuacja jednak załatwiona zgodnie z oczekiwaniem.
Pozdrawiam i mam nadzieję,że narzeczony przestał się już Pani Bać...

[ Dodano: Sro Lip 22, 2009 8:39 pm ]
strawberrytea napisał/a:
nie ?anetko, to jest między Jaracza a Rewolucji, prawie na początku Piotrkowskiej


Dziękujemy I Pozdrawiamy Wzajemnie :-)
 
 
jaania32 

Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: london
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 3:52 pm   

Witam , na poczatku sierpnia bylam na weselu ( jako gosc ) , zadzwonilam do znanej z tego forum wizazystki ,ale ona nie byla dostepna w potrzebnym mi terminie i podala namiary do swojej kolezanki ( rowniez wizazystki ) z ktora wspolpracuje ,po prostu tragedia , bylam opalona a moja twarz miala jakby biala maske , odznaczala sie tragicznie , w trakcie wesela podeszla do mnie kuzynka i zwrocila mi uwage , w taki sposob dziewczyna zepsula mi wesele , najgorsze to jest to , ze wszystko widac na zdjeciach i na filmie , za makijaz i fryzure zaplacilam uwaga 270

wstawilabym jedno zdjecie , ale nie umiem
Ostatnio zmieniony przez jaania32 Nie Wrz 06, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 5:16 pm   

jaania32 napisał/a:

wstawilabym jedno zdjecie , ale nie umiem



Instrukcja wklejania zdjęć (klik!)
_________________

 
 
 
jaania32 

Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: london
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 6:26 pm   

moze mi sie uda

zdj 505.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1227 raz(y) 52.41 KB

 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:04 pm   

jaania32, to czemu nie zwrocilas uwagi tej wizazystce zeby poprawila makijaz skoro od poczatku Ci sie nie podobal?
 
 
jaania32 

Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: london
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:27 pm   

zerknelam w lusterko , ale jakos nie zlapalam od razu tej roznicy , po za tym nie mialam juz za bardzo czasu jak zostalam sama zeby patrzyc w lustro tylko przebieranko i na wesele , tam po jakims czasie uwage zwrocila mi kuzynka i dopiero wtedy przyjzalam sie sobie
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:47 am   

O rety - Trochę Cię wybieliła na twarzy :?
_________________

 
 
 
cathyspires 

Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 8:10 pm   

Zdecydowanie ODRADZAM salon fryzjersko - kosmetyczny na Kostki Napierskiego 3 blok 161. Jeśli chodzi o makijaż to po prostu masakra.

- mimo że byłam umówiona i zapisana wcześniej na godzinę 12.30 (nawet przy zapisach poproszono mnie o zaliczke) musiałam siedzieć i czekać pół godziny kiedy to owa "profesjonalistka" rozmawiała ze swoją przyjaciólką przez telefon malując piłując sobie paznokcie.
- w ogóle nie spytano mnie o suknię( kolor, styl, krój), kwiaty, moje upodobania, rodzaj cery itp
- pani miała BRUDNE pędzelki ( trudno to nawet nazwać profesjonalnymi pędzelkami), i dziwnie mały wybór kosmetyków
- jeśli chodzi o kosmetyki to powiem Wam że masakra. Ja w swojej kosmetyczce mam o wiele droższe i lepiej działające.
- nałożono mi mnóstwo podkładu i pudru (mam porcelanową cerę, na co dzień się maluję bardzo delikatnie bo nawet tego nie potrzebuję)
- pani nie potrafi malować, cieniować powieki, tusz mi dosłownie spływał
- kosmetyczka nie słyszała nigdy o bazie czy fixerze (kiedy o to spytałam)

Do tego w trakcie wykonywania "makijażu" kosmetyczka zawołała swoja koleżankę zajmującą się paznokciami i kazała jej dokończyć :-/
Zawołała do małego gabinetu w którym robiono mi makijaż kolejną klientkę (starszą panią), kazała jej ściągnąc klapki i moczyć stopy przed wykonaniem paznokci.
Byłam załamana brakiem profesjonalizmu..
Co chwilę ktoś wchodził żeby "popatrzeć" (ciekawe na co), wpadały koleżanki na plotki...
Bez komentarza.
Jak wróciłam do domu, narzeczony spadł z krzesła. Zobaczyłam się w lustrze, załamałam się totalnie, zmyłam to świństwo i popędziłam do Douglasa i Sephory kupić profesjonalne kosmetyki. Umaluję się sama i będzie wyglądało to o wiele lepiej.

60 zł i godzina mojego czasu wyrzucona w błoto.

Jeśli chodzi o fryzure to jak najbardziej polecam :)

Przepraszam Was dziewczyny za ten mały esej, ale musiałam to z siebie wyrzucić.
_________________
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:00 pm   

laluna napisał/a:
Byłam u fryzjera na ul. Rydzowej - NIE POLECAM GO NIKOMU!!

Ja również nie polecam fryzjera na Rydzowej 2! Nie potrafią zrobić fryzury ze zdjęcia. Zaznaczałam, aby nie czesała mnie na gładko i oczywiście zrobiła mi hiszpańskiego koka z tylu i jeszcze miała do mnie pretensje, że "wydziwiam". Skandal! Pani Jagoda szarpie włosy, jest nieuprzejma i nie zna się na swojej robocie...a podobno od 20 lat jest fryzjerką :?
_________________

 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 11:00 am   

Już myślałam, że tylko ja jesten nienormalna i nie mogę trafić na porządnego fryzjera!!
Była u pani Eli na Nawrot - to co mi zrobiła to przylizany koczek dla starej baby. Dla mnie masakra! Potem byłam też na czesaniu u naszej forumowej Megi. I powiem, że właśnie tak sobie to wyobrażałam - kreatywna burza mózgów, a nie jedna fryzura. Ostatecznie z powodu uczulenia na kosmetyki i niestety jak się wczoraj okazało zapalenia spojówek ( z którym chodzę juz długo) zrezygnowałam z usług Megi. Trafiłam też do Kariny w Le Grand.
Fryzurka z tyłu super, ale na przód w ładnym wydaniu zabrakło fantazji. Nie skorzystam jednak z ich usług, bo ceny są kosmiczne. :kwasny:
 
 
kucyk 

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Czw Sie 04, 2016 8:25 am   

Nigdy nie udało mi się trafić na fryzjera, który w sposób zadawalający mnie uczesał.. dlatego wolę sama :)

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Sie 04, 2016 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl