Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dj Melansh
Autor Wiadomość
MoniaK_84 


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 02, 2012 7:15 pm   Dj Melansh

Hej!
Czy ktoś z Was słyszał lub korzystał z usług dj Melansh?

Jeśli coś wiecie, macie jakieś opinie proszę piszcie. Spotkaliśmy go na targach, wywarł na Nas całkiem dobre wrażenie, ale nie mogę na jego temat nic znaleźć w siecie dlatego proszę o pomoc.
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...p=703585#703585



Dwie połówki pomarańczy...
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Gru 10, 2012 11:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
djMelansh 

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 12:00 pm   

Witam,
Dj Melansh to ja we własnej osobie. Oczywiście nie napiszę opinii o sobie, ale w związku z tym, że wcześniej posługiwałem się pseudonimem artystycznym po prostu "dj na wesele" znalezienie informacji na mój temat może nastręczać pewnych trudności, stąd to słowo mojego komentarza. Aby nie być gołosłownym poproszę osoby, które korzystały z moich usług o kilka komentarzy.
 
 
Anja888 

Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 4:59 pm   

Witam! Nasz Dj Melansh był świetny! bardzo polecamy innym. Świetny kontakt, miły, kulturalny człowiek - co dla nas jest bardzo ważne, znający się na muzyce... Przedstawił nam, co może zaprezentować na przyjęciu i spytał o nasze preferencje... Byliśmy bardzo zadowoleni - zarówno ze spotkania, omówienia, jak i z samej imprezy - jego usługi. Pan podchodzi rzeczowo, profesjonalnie - przeprowadza ankietę, notuje preferencje, wiek gości, aby dopasować dla każdego muzykę, aby wszyscy byli zadowoleni. Bardzo dobrze zorganizowany, i co istotne - ma profesjonalny sprzęt, oprócz tego, dodatki- w postaci oświetlenia, kul, dymu, czy też baniek mydlanych- jako atrakcji- np. przy Pierwszym Tańcu Nowożeńców. Oprócz tego umówiliśmy się, jakie mają być zabawy weselne, oczepiny- wszystko przeprowadzone zgodnie z planem. Posiada rekwizyty do zabawy- np. taniec brzucha z chustami belly dance! Goście byli zadowoleni, od części zdobył osobiste pochwały. Pan Dj miał stały kontakt z nami oraz z paniami z obsługi- kucharkami, aby zgrać zaplanowane działania na daną godzinę. Ja jestem mega zadowolona, ponieważ orkiestry typowe sa bardzo drogie a i tak nie wszyscy są wtedy zadowoleni, a tu mieliśmy taką muzykę, jaką chcieliśmy - wszystkiego po trochu i nasze ulubione piosenki oraz niektórych gości. ŚWIETNA ALTERNATYWA - CENOWA ORAZ ARTYSTYCZNA. Na nasz Pierwszy Taniec wybraliśmy piosenkę mojego ukochanego zespołu Hey - "Mimo wszytsko" i dokładnie wersję, którą chcieliśmy - unplugged.. Gościom się podobała bardzo, mówili, ze super pasowała do nas. Także - wszystko na plus - muzyka, kultura osobista Dj Melansha, profesjonalny sprzęt, profesjonalne podejście do klienta. Dziękujemy!!! i z czystym sercem POLECAMY!
 
 
gryka3 

Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 9:01 pm   

To był 2008r. Pora na legalizację 7 letniego związku. Pomysł zrodził się w kwietniu realizacja w październiku. "Przyjaciel" google.pl znalazł alternatywę dla wysokich kosztów orkiestry, których jakość śpiewu i grania często odbiegała od standardów weselnych. Nie lubię ryzyka... Umówiłam sie na spotkanie z tajemniczym "DJ na wesele". Nie będę kłamać. Miałam mieszane uczucia, ale kto nie ma podejmując najważniejszą decyzję w swoim życiu? Presja czasu i limit finansowy nie ułatwiały zadania. Na spotkaniu DJ zamiast reklamować się, piać nad sobą arie operowe zapytał nas o preferencje i plany co do harmonogramu wesela. Nie chceliśmy oczepin ani przyśpiewek. Wpadłam na inny pomysł, który "mój" DJ podchwycił. Chciałam zaśpiewać mojemu przyszłemu mężowi. Nagrałam z moją koleżanką fragment "If only You" a DJ po przesłuchaniu kazał mi się nie pokazywać na moim własnym (sic!) weselu bez co najmniej 4 kawałków. I tak stworzyliśmy swoiste karaoke weselne :-)
Pierwszy taniec to "Oczarowanie" Wodeckiego i tradycyjny walc angielski. Potem trochę "łaciny" czyli cza-cza i rumba. Coś dla starszych, coś dla młodszych. DJ ma własną bibliotekę utworów ale przyjął też moje propozycje muzyczne.

Jestem 4 lata po ślubie i planuję rocznicę. Nie wyobrażam sobie by DJ Melansh miał na niej nie zagrać. Uśmiech, trzeźwość umysłu, wodzirejstwo to wszystko co przyświeca dobrej imprezie. A jeśli jeszcze jest to koszt w granicach rozsądku? Nic mi więcej nie potrzeba do szczęścia :)

Chciałam załączyć linki do zdjęć z wesela ale niestety jako "nowicjusz" nie mam takiej możliwości więc spróbuję załączyć kilka plików.

Podsumowanie?
O 5.00 wyszli ostatni goście. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że na takiej imprezce nie byli. To był melanż wszechczasów!

PA251244 (640x480).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 923 raz(y) 57.21 KB

PA251209 (640x480).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 938 raz(y) 93.42 KB

PA251198 (640x480).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 943 raz(y) 85.15 KB

PA251122 (480x640).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 904 raz(y) 63.29 KB

 
 
Ola i Darek 

Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 12:17 pm   

Dj Melansh okazał się fachowcem w pełnym wymiarze :) Doskonale dobrał oprawę muzyczną naszego wesela...bawili się i młodzi i starzy choć jak to bywa mieliśmy obawy, że nie orkiestra itp. ale nasz wybór okazał się strzałem w 10!! :) 8) zabawy i gry były ustalone wcześniej i nie było niespodzianek typu "nachalny wujek" i niekończące się oczepiny;)Było wszystko co "wymagane" na takiej imprezie czyli i sto lat i pociąg i toasty;)Jesteśmy bardzo zadowoleni i jak najbardziej polecamy tego DJ:)i dziękujemy za ostatni taniec;)Nie tylko goście, ale my sami ubawiliśmy się jak nigdy dotąd:)Polecamy!! :)
 
 
madziabin 

Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 2:11 pm   

Szczerze polecamy DJ Melanż!!:)

Byliśmy na spotkaniu z kilkoma DJ...żaden nie wykazał sie takim zaangażowaniem jak Pan Pawel. Już na pierwszym spotkaniu robił notatki, o szczegóły dopytywał w mailu. Nawet wysłał nam dokładny plan uroczystości zasłubin :)
Zaangażowanie od razu nam zaimponowało.
DJ Melanż na uroczystości weselnej nas nie zawiódł. Muzykę dostosowywał do bawiących sie gości. Spełniał nawet najbardziej wyszukane oczekiwania gości co do muzyki. Doskonale poprowadził oczepiny - krótko zwięźle bez sprośnych, wrecz obrzydliwych przyśpiewek, które zawsze funduje zespoł weselny. Nie pił nawet grama alkoholu, tłumacząc że jest w pracy. Goście, którzy po raz pierwszy bawili się na weselu z DJ byli zachwyceni.

DJ Melanż prezentował pełen profesjonalizm!!!
Polecamy
 
 
migotka89 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 7:57 am   

12 września 2015 Najlepszy DJ ;)

Szczerze polecamy Dj Melansha z którym bardzo dobrze się współpracuje. Świetnie poprowadził nasze wesele, goście cały czas nie schodzili z parkietu. Jest sumienny, oddany sprawie i bardzo komunikatywny. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Dj dysponuje bogatym repertuarem i jest bardzo pomocny w organizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Rewelacyjny człowiek dzięki któremu nasz dzień był idealny :) Pozdrawiamy i gorąco polecamy
 
 
bal-absolwenta 

Dołączyła: 19 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 19, 2016 6:32 pm   

DJ Melansh poprowadził u nas co prawda nie wesele, a bal absolwenta, ale ze szczerym sercem możemy go polecić! Parkiet był pełen przez cały okres imprezy (wręcz po "końcowym gwizdku" trzeba było już ludzi wypraszać, bo nie chcieli wyjść), DJ aktywizował gości co jakiś czas różnymi zabawami - nie nachalnie, ale i niezbyt rzadko, w sam raz. Muzyka puszczana przez DJa taka, że nogi same rwą się do tańca. Kontakt również sobie chwalimy, szczere odpowiedzi na wszystkie nasze pytania i wątpliwości; DJ przyjmował również do wiadomości nasze sugestie i wcielał je w życie. Serdecznie polecamy!
Ostatnio zmieniony przez bal-absolwenta Pią Sie 19, 2016 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Czw Lut 16, 2017 8:12 pm   

Poszukuję aktualnych opinii na temat DJa Melansh. Czy któraś z Was forumek korzystała z usług tego DJa? Będę wdzięczna za wszelkie szczere opinie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl