Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Auto z wypożyczalni do ślubu
Autor Wiadomość
Blanka88 

Wiek: 35
Dołączyła: 02 Sie 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sie 05, 2016 10:07 am   Auto z wypożyczalni do ślubu

Cześć Dziewczyny!

Mam takie pytanie. Zastanawiamy się nad wynajęciem samochodu z wypożyczalni. Samochód chcemy prowadzić sami, a po ślubie jechać nim nad morze w podróż poślubną. Znalazłam ofertę tej firmy http://www.rentcarskatowice.pl/ i tak myślę. Ktoś ich zna? Bo nigdzie nie znalazłam jakie mają limity km czy jakiś szczegółowych info. Pomóżcie, ślub w październiku ...

Chodzi o to, że mieszkamy i pracujemy w Anglii a tylko na dwa tygodnie przyjeżdżamy do PL - na ślub i na podróż poślubną. Nikt z bliskich znajomych nie może nam pożyczyć, więc musimy coś wykombinować. Pytaliśmy nawet dalszych znajomych, ale każdy się wymawia. W sumie rozumiem, jeżdżą do pracy, odwożą dzieci itp. Dlatego pomysł z tą wypożyczalnią.
_________________
Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
 
 
maruss 

Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 9:27 am   

Korzystaliśmy z ich oferty jak zepsuł się nam samochód a chcieliśmy pozwiedzać Śląsk. Wszystko było ok.

A jak szukasz szczegółowych informacji, to po prostu do nich zadzwoń. Ja już nie pamiętam szczegółów. Zapytam mojego D, on ma pamięć do takich rzeczy ;)
Ostatnio zmieniony przez maruss Pon Sie 22, 2016 9:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl