Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Fresh z Łodzi
Autor Wiadomość
sPRYTny 


Wiek: 40
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 4:24 pm   Zespół Fresh z Łodzi

Witam,

Proszę o informację na temat tego zespołu.

Z góry dziękuje.

[ Dodano: Nie Wrz 12, 2010 6:33 pm ]
Zna ktoś ten zespół :? ?
 
 
 
palka132 

Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 10:43 pm   

Jeśli chodzi o zespół Fresh to byłam na weselu 2 tyg. temu grają rewelacyjnie, jeśli miałabym polecać to tylko ten zespół ponieważ graja i śpiewają sami zawodowcy.
jeszcze raz polecam.
 
 
sPRYTny 


Wiek: 40
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 5:54 pm   

Czy ktoś jeszcze może to potwierdzić?
_________________
 
 
 
kate_123 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 9:59 pm   

witam
niestety oni nie graja na zywo .mielismy okazje goscic ich na swoim weselu i to doslownie bo w wiekszosci siedzieli przy swoim stoliku niz grali.mala rada dla wszystkich jesli cos ustalacie z nimi to zapisujcie to i niech oni rowniez zapisuja bo potem 3 dni przed weselem robi sie konflikt i orkiestra na weselu robi po zlosci tak jak u nas. jakby byli tam za kare prowadzenie wesela- zadne, wiekszosc utworow o ktore prosili goscie oczywiscie dajac im za to kase nie mieli w repertuarze byly to znane polskie utwory!! generalnie nie mieli z nami zadnego przed weselnego spotkania zeby omowic co i jak,oczywiscie zadnych odpowiedzi na wysylane im maile gdzie potem pan pawel tlumaczy ze to byl jego prywatny mail a sam nam go podawal. jak dla mnie niekompetentna orkiestra
 
 
paweł fresh 
Firma

Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 10:04 pm   

Witam
Nie odpowiadam na w/w link mam nadzieje że zespół lub autor jest zadowolony ze swojego wpisu winny się tłumaczy
POZDRAWIAM PANA 123 lub PANIĄ 123

kier. zespołu FRESH
Paweł [xxx]


edit: usunięty numer telefonu
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Cze 13, 2011 8:42 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kate_123 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 11:28 pm   

ja tylko pisze o moich doswiadczeniach z Panskim zespolem kazdy i tak podejmuje decyzje sam prawda. a czy to ze winny sie tlumaczy czy nie to juz nie mnie oceniac.
Odpowiadajac na powyzsze pytanie to co do oczepin zastrzezen nie mam, niestety nie mielismy zadnych innch zabaw w miedzy czasie :( jedynie na samym poczatku orkiestra potowarzyszyla przy stole, pobujalismy sie troszke, bylo gorzko no i po jednym sto lat dla nas i potem dla chrzestnych i w sumie to tyle. goscie z ktorymi mialam okazje rozmawiac po weselu tez nie byli zachwyceni, jedna kolezanka mowila nawet ze patrzyla na czas i wyszlo jej ze orkiestra przez 20 min grala a 45 siedziala przy stole.
 
 
tomtom 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 7:56 pm   

Witam

Jestem członkiem zespołu Fresh z Łodzi i właśnie przeczytałem opinię na Nasz temat.
Muszę przyznać , że jestem zdziwiony i zaskoczony opinią pani "Kate".

Ponieważ uważam , że ta opinia została wydana pochopnie opiszę mój punkt widzenia.

Po pierwsze:
Opinia , że nie gramy na żywo jest fałszywa. Są cztery wokale i wszyscy śpiewamy na żywo.
Dwa instrumenty klawiszowe również grają na żywo + klarnet i akordeon.
Gitara akustyczna i elektryczna , na której również gramy na żywo.
Z racji braku perkusji w zespole logiczne jest i nikt nie powinien się dziwić , że używamy automatu perkusyjnego a czasami podkładów Perkusja +bas.
Najwidoczniej Pani Kate oma niewielką wiedzę w tej dziedzinie i wydała swoją opinie bardzo pochopnie.... ale jej za to nie winię .

Po drugie :
cyt "mielismy okazje goscic ich na swoim weselu i to doslownie bo w wiekszosci siedzieli przy swoim stoliku niz grali."

Sprostowanie jest krótkie - gramy 45 min + 15 min przerwy. Mogła nastąpić sytuacja , że przerwa mogła się przedłużyć ponieważ np: wydano posiłek dla gości i w tym momencie granie byłoby głupotą. Tak się czasami zdarza . Ponieważ gramy na weselach już około 20 lat nas takie rzeczy nie dziwią - natomiast jeżeli ktoś robi wesele po raz pierwszy może mieć na ten temat niedoświadczoną opinię.

Po trzecie :

Nie wiem o jakim konflikcie piszę Kate ze swojej strony, ponieważ to my straciliśmy na wcześniejszych ustaleniach. Chodziło o ustną umowę podczas podpisywania umowy , której wyparła się strona zamawiająca zespół. Ponieważ nie chcieliśmy konfliktów zagraliśmy to wesel na naszą niekorzyść .

Po czwarte:

Po zakończonym weselu wszyscy byli zadowoleni i nie odczuliśmy aby ktokolwiek miał jakieś pretensje. Nawet otrzymaliśmy prezenty w postaci trunku.

Po piąte :

Jesteśmy zawodowymi muzykami i większość utworów popularnych na weselach jesteśmy w stanie zagrać . Nie twierdzę, że nie odmówiliśmy zagrania jakiegoś utworu z powodu braku tekstu - tak się też zdarza . Powiedzenie , że nie graliśmy nic o co prosili goście jest kłamliwe i napisane w negatywnych emocjach.

Na temat pieniędzy nie będę się wypowiadał - ponieważ LOGICZNE jest , że jeżeli ktoś za coś płaci to za konkretny utwór. Więc ta wypowiedź jest nie logiczna .

Po szóste:
Jeżeli zamawiający ma ochotę się spotkać zawsze się umawiamy się nawet kilka razy jeżeli jest taka konieczność. Myślę , że to normalne.

Dziękujemy za dobrą lekcję na przyszłość od Pani Kate , na pewno wyciągniemy z tego wnioski.

Napisałem ten post nie po to aby polemizować z użytkownikiem Kate lub opisywać się w dobrym świetle ale po to aby dać swój obraz na temat krzywdzącej opinii

Pozdrawiam
Członek zespołu
 
 
sPRYTny 


Wiek: 40
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 10:00 pm   

Po 25.06.2011 wstawię swoją opinie :D
Do zobaczenia :)
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 7:48 am   

anula3000, andrzej307@vip., posty Wasze zostały usunięte z powodu łamania regulaminu, jednak zaznaczam że osoby te piszą z tego samego IP co tomtom oraz paweł fresh w związku z tym opis p. Andrzeja o świetnej zabawie na weselu przyjaciela wydaje mi się niesmaczny. Do rozwagi dla użytkowników forum oraz zespołu Fresh
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Lip 06, 2011 7:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kate_123 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 8:31 pm   

hehe, no niezle :) jak widac zespol robi sobie ''dobra'' reklame sam.. bez komentarza..
 
 
turlalka 

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 1:33 pm   

Witam,
Zespół Fresh grał u nas na weselu i muszę powiedzieć, że jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Zespół grał cały czas na żywo, oczepiny tak jak ustaliliśmy były krótkie i bardzo zabawne i nie było dłuższych przerw w graniu. Poza tym utwory wykonywane były profesjonalnie (wokalistka bardzo dobrze śpiewa, a jeden z członków zespołu gra na klarnecie!) i nie było żadnego problemu z dogadaniem się z zespołem. Wszystkim gościom się bardzo podobało i nikt nie musiał dopłacać za żadne utwory. Nie rozumiem problemów wysuniętych przez użytkowniczkę Kate, gdyż nie mieliśmy z zespołem żadnych z wymienionych wyżej problemów. Ze wszystkich dotychczasowych wesel na których byliśmy zespół (i repertuar) na naszym weselu podobał nam się najbardziej. Polecamy zespół Fresh.
 
 
monika23 

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 2:23 pm   

16.07.2011r miałam wesele, na którym grał ten zespół i moge wszystkich zapewnić ze nie musicie sie obawiać. Zespół rozbawił gości niesamowicie, ludzie nie mieli czasu na jakieś głupotki w stosunku do Młodych, wszyscy bawili się rewelacyjnie. Nie znałam tego zespółu nigdy wcześniej,usłyszałam ich na yotobe poszłam w ciemno ale się opłacało . Ale ostanio przed weselem, byłam pełna obaw ,po opini wystawionej przez moją poprzedniczę ,która opisała swój horror weseleny ,wystawiając przy tym opinie bardzo krzywdząca zespołowi, którego ja gościłam na swoim weselu i całe szczęscie,że nie było powodu bym przez cały czas mojego wesela miała jakiekolwiek obawy i nie była bym zadowolona . Zespół podobał się bardzo, mnie mojemu meżowi i Gością. Polecam wszyskim odwiedzającym to forum ,zespół FRESH gra narawdę gra wspaniale sa naprawde rewelacyjni. Wokalistka ma piekny głos, a pozostali członkowie zespołu widać że są profesjonalistami od poczatku do końca widać że są to osoby z dużym doswiadczenm muzycznym ,kulturę osobista oraz duże doświadczenie w prowadzeniu takich imprez, przez całe wesele mają bardzo dobry kontakt z gośćmi . Graja duzo piosenek zagranicznych, ale tez i polskie. Grali mało piosenek disco polo o które nie prosilismy z czego byłam bardzo zadowolona. Moim wszyskim znajomym i gością bardzo sie podobało ich granie i śpiew . Polecam wszyskim ten zespół narawde zawodowcy.DZIĘKUJE WAM PANOWIE JESZCZE RAZ SERDERCZNIE
Mam nadzieje ż e sie spotakamy na innych weselach
 
 
Paulinia 

Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 1:31 pm   

Witam, miałam wesele 20.08.2011, na którym grał zespół Fresh z Łodzi i zarówno my z mężem jak i wszyscy goście bez wyjątku byli zachwyceni tym zespołem. Nie mam pojęcia skąd ta negatywna opinia, bo my z czystym sercem ten zespół każdemu polecamy. Członkowie zajęli się wszystkim od początku do końca, niczym nie musieliśmy się przejmować, bo wszystkim profesjonalnie się zajęli a nam zostało tylko się dobrze bawić:) Podczas przyśpiewek przy stołach goście mimo, iż jeszcze zupełnie trzeźwi bawili się znakomicie i tak się rozruszali, że na pierwszej piosence zagranej przez zespół był pełny parkiet. Zespół reagował na wszystko bardzo spontanicznie i potrafił zapewnić świetną zabawę zarówno młodym gościom jak i tym starszym, bawili się wszyscy, bez wyjątku. Zespół spełnił każdą naszą prośbę i sam wyszedł z wieloma ciekawymi propozycjami. Oczepiny były niesamowicie zabawne i zespół do jednej konkurencji zapewnił nawet własne peruki. Przerw w graniu było mało, a każda piosenka "dopieszczona" do samego końca. Wszystko oczywiście grane na żywo. Głosy każdego członka zespołu potrafią naprawdę wprawić w osłupienie, jak również wiele ciekawych aranżacji utworów. W repertuarze zespołu znalazło się wiele piosenek granych obecnie, co również zasługuje na uwagę. Widać, że zespół jest bardzo zgrany i z tego co wiem, to do wielu lat ma ten sam skład. Zespół podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie od początku do końca i to właśnie nim zawdzięczamy tak udane wesele. Z czystym sumieniem gorąco polecam!!!
 
 
lucpac 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Aleksandrow Lodzki
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 5:14 pm   Wesele i poprawiny 17 Wrzesien 2011

Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście i obsługę wesela i poprawin które odbyły się 17/18 Września 2011 w Aleksandrowie Łodzkim.

Powiedzieliśmy tylko czego oczekujemy a Pan Paweł z ekipą zajęli się resztą, krótko mówiąc zawodowcy;
muzyka super, bardzo dużo nowych utworów, muzyka dopasowywana pod kątem osób aktualnie tańczących na sali, jeśli jest bardzo dużo starszych osób nie forsują ich zdrowia natomiast jeśli jest dużo młodych dają "wycisk".
Wszytko ze smakiem i bez przesady, zabaw mieliśmy tyle ile planowaliśmy, poprowadzone zostały w dobrym tempie, z humorem oraz klasą (żadnego picia z wazówki albo wynoszenia panny młodej itp)

Opinii typu: brak piosenek w repertuarze prosze nawet nie czytac, ta orkiestra idzie z postępem czasu i gra bardzo dużo nowych utworów a nie odgrzewanych kotletów typu "Biały Miś " oczywiście klasyki zostają w repertuarze ale orkiestra ma określony czas gry i nie da sie grać wszystkiego co myśle jest zrozumiałe grają na żywo i bez żadnego fałszu, zabawy przy stołach odbywały sie z oczekiwaną częstotliwością, zrobiłem szybki wywiad wśród gości i wszyscy są zachwyceni.

Dla osób szukających gwarancji dobrej zabawy polecamy serdecznie zespół FRESH.
Jeśli miałbym wesele jeszcze raz ;) nie wahałbym się ani chwili.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za super wykonaną robote.

Łukasz
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 2:18 pm   

Wczoraj z narzeczonym bawiliśmy się jako goście na weselu znajomych gdzie grał ten zespół. Nam się osobiście podobało, grali fajnie, całkiem czysto, a wokalistka ma ciekawy głos. Muzyka była dostosowana do prośby młodych( czyli bez Disco Polo) i całkiem nieźle rozruszali gości.Pisała bym same ochy i achy gdyby nie jedna wpadka. W pewnym momencie zagrali piosenkę Pewex- dziunia. Tekst tej piosenki to w skrócie "Ja Tobie mówię, mówię
I am najlepsza dziunia, tutaj w klubie, Ja Tobie mówię, mówię I am najlepsza, kumasz? Dziunia w klubie" Jak można komuś coś takiego zagrać na weselu, nawet młodzi byli zaskoczeni...
_________________
 
 
kamil 12 

Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: skierniewice
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 8:32 pm   

"Chciałabym serdecznie podziękować Zespołowi FRESH z łodzi za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela oraz za niezwykle ciekawie prowadzone zabawy. Zarówno ja, jak i moja żona byliśmy zachwyceni Waszym profesjonalizmem i umiejętnościami. A goście byli po prostu zachwyceni. Dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim i żony za to, że pomogliście nam uczynić Ten Dzień niezapomnianym."
_________________
kamil
 
 
elukasik 

Dołączyła: 30 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 3:17 pm   Re: Zespół Fresh z Łodzi

Witam
.U nas grali Panowie ( i Pani) z Fresh 13.10.2012.Jesteśmy,jak i zresztą rodzice i goście,pod dużym wrażeniem. Jakość wykonań perfekcyjna, krótkie przerwy i utwory bardzo umiejętnie dostosowane do gości którzy aktualnie rezydowali na parkiecie. Do tego należy wspomnieć o świetnym wokalu zarówno Pani Marty jak i innych członków zespołu.
Nie musieliśmy się martwić o nic.Pan Paweł już przed weselem zapowiedział nam telefonicznie iż bierze to na siebie i faktycznie tak było.
Polecam i pozdrawiam
Emilia i Dariusz
 
 
oglocha 

Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 4:49 pm   Zespół Fresh

Witam.
Niestety moja opinia na temat zespołu nie jest zbyt dobra. Napisałem do zespołu email z pytaniem ile wyniósł by koszt obsługi wesela w piątek. Dostałem w odpowiedzi że zrobią mi mega promocje i z 4000 zejdą na 3000. Szkoda tylko że znalazłem ich na portalu gdzie cena którą podali przy obsłudze imprezy w każdą sobotę wynosi 3000 złotych... Gdy napisałem że to żadna promocja bo na stronie której się reklamują to ich normalna cena to dostałem odpowiedz: "Jeżeli nie stać pana na zespół za 3000zł proszę sobie znaleźć tańszą ofertę..." "...Pan szuka zespołu ? czy szuka bardzo taniego zespołu a to jest różnica jeśli taniego to nie ten adres". Taką odpowiedz dostałem w drugim emailu. Uważam że jest to bezczelny i zadufany w sobie zespół, próbujący naciągać na jak największą kasę a gdy człowiek się odezwie że jest oszukiwany zostaje zmieszany z błotem już na samym początku! Z pewnością NIE POLECAM I ODRADZAM jakiegokolwiek kontaktu gdyż poziom i podejście do klienta zespołu jest minimalny...
 
 
anna_02 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 6:26 pm   

Witam,
ja osobiście jestem zadowolona z tego jak zespół zagrał na moim weselu. Goście się wybawili przy znanych sobie piosenkach. Poleciłabym go bez wahania każdemu. Łatwy kontakt z zespołem, nie ma problemów z uzgodnieniem szczegółów, do repertuaru zostały dołączone piosenki o które specjalnie poprosiliśmy wcześniej. Podczas wesela wszystko poszło zgodnie z planem i nie mam żadnych zastrzeżeń. W odpowiedzi do Pana piszącego post wyżej mogę powiedzieć, że cena 3000zł to obecnie normalna cena rynkowa za dobry zespół. Nie uważam bym przepłaciła i po wrażeniach z wesela wiem na pewno, że nie były to zmarnowane pieniądze.

Pozdrawiam
 
 
oglocha 

Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 1:43 pm   

Witam ponownie.
Chciałbym naprostować wypowiedź Pani powyżej. Ja nie mówię że to dużo czy że mnie nie stać na zespół za 3000 złotych. Chodzi mi o fakt że chciano mnie oszukać a gdy o tym wspomniałem zostałem napadnięty i obrażony. Więc jeśli Pani pisze że kontakt i współpraca jest wspaniała to chyba z inną orkiestrą Pani rozmawiała... Ja po drugiej odpowiedzi od FRESH stwierdziłem że są to niepoważni ludzie. Jeśli tak załatwiają sprawę i traktują klientów to ostrzegę wszystkich gdzie tylko będę mógł.
P.S. teraz nawet ceny zmienili po mojej interwencji aby mieć jak się tłumaczyć
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 9:10 pm   

Na stronach na których się umieszcza oferty często ceny są nieaktualne, sam czasem wpadnę na swoją ofertę sprzed paru lat i cena się absolutnie nie zgadza :) Niestety nie jest się chyba w stanie zapamiętać wszystkich ofert jakie się umieściło w necie.

Nie to żebym chciał usprawiedliwić ww zachowanie, zaszło nieporozumienie, ale zawsze można to załatwić bardziej dyplomatycznie :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
oglocha 

Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Gru 05, 2012 10:30 am   

I ja tak chciałem zrobić bo nic nie oczekiwałem ale dostałem taką a nie inna odpowiedz... i dosłownie przed chwilą dostałem również telefon od FRESH gdzie tak samo zostałem ponownie obrażony i dodatkowo STRASZONY bo mam czelność wyrazić swoją opinie na temat kapeli... no wolne żarty!!!! Ja myślałem że jak dostane telefon to z wyjaśnieniami a nie z obelgami i straszeniem!!! Jak dla mnie zespół FRESH to jeden wielki żart!!!
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 1:29 pm   

Podbijam temat. Ma ktoś jakieś świeże informacje nt. zespołu?
_________________


 
 
adasio 

Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2015 12:10 am   

Jakieś nowe opinie na temat zespołu? Ktoś coś?
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2016 4:13 pm   

Zaklepani :) mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)
_________________
 
 
Anna W. 

Dołączyła: 26 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2016 7:43 pm   Zespół Fresh

Chcieliśmy podziękować zespołowi Fresh za oprawę muzyczną na naszym weselu 20.08.2016. Bawiliśmy się cudownie, goście mamy nadzieję również, wykonanie piosenek było rewelacyjne, niezwykle profesjonalne i urozmaicone, dzięki czemu zarówno starsi jak i młodsi mogli coś dla siebie znaleźć. Jako, że zespół Fresh składa się z profesjonalnych muzyków mieliśmy pewne obawy, czy będą potrafili "bawić" gości, wciągać i angażować do zabaw, ale obawy te były na szczęście bezpodstawne a zespół przeszedł nasze wszelkie oczekiwania. Oczepiny były zgodnie z naszą prośbą niezbyt długie, ciekawie poprowadzone, pozbawione wstydliwych zabaw. Państwo z zespołu Fresh reagowali także na nasze prośby, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy: tydzień przed weselem spytałam, czy byłoby możliwe wykonanie jednego z naszych ulubionych utworów, co też ku naszej radości zespół Fresh przygotował.
Jeszcze raz dziękujemy na wszystko, również za bardzo sympatyczną atmosferę, wszelką pomoc i rady i życzymy wszystkiego dobrego :)
Ania i Łukasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl