Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
GALERIA KWIATÓW
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 21, 2014 7:54 am   GALERIA KWIATÓW

______________________________________________________



______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że pracownia florystyczna GALERIA KWIATÓW weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Właścicielka oraz Pracownice Galerii Kwiatów przygotują oprawę florystyczną imprezy, przystroją limuzyny do sesji zdjęciowej, zaś dla przyszłych Panien Młodych rocznika 2014 wykonają mini-bukiety ślubne.

______________________________________________________


Galeria Kwiatów powstała z potrzeby tworzenia kompozycji nietuzinkowych,wyjątkowych,które będą doskonałym uzupełnieniem wyglądu panny młodej. Inspiracją są dla nas przede wszystkim nasze klientki, które staramy się poznać, dowiedzieć co lubią, jaka jest ich wymarzona wiązanka.



Każdy bukiet jest dla nas okazją do przygotowania wyjątkowego dzieła florystycznego. Śledzimy również obowiązujące trendy w danym sezonie. Każde zamówienie jest traktowane jako wyjątkowe zlecenie. Panny młode powinny przyjść do nas ze zdjęciem sukni, gdyż kwiaty dobierane są do stroju, wyglądu, jak i postury panny młodej. Ważnymi elementami jest również biżuteria, makijaż.



Każda klienta ma możliwość obejrzenia zdjęć z naszymi pracami, jednak nie traktujmy tego jak katalogu z którego wybiera się wiązankę. Często łączymy elementy z dwóch lub trzech bukietów, tworząc w ten sposób coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
mówi p. Urszula Zacerkowna - właścicielka Galerii Kwiatów


______________________________________________________

W I edycji Wieczoru (przed-) Panieńskiego, oprawę florystyczną przygotowała pracownia florystyczna AZEA


______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą


_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pią Lut 21, 2014 8:07 am, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 8:14 pm   

Pani Urszula spisała się na medal z najszczerszego złota, wykładany najdroższymi kamieniami :D
Piękne wiązanki. Każda inna, dopasowana do danej dziewczyny. Mnie trafiły się piękne goździki w kształcie wachlarza - o tyle super, że właśnie goździki będą na moim ślubie :) A wiązanka była tak zachwycająca, że w Bedroomie ktoś po **** po prostu mi ją zakosił :/
Zatem nie mogę doczekać się zdjęć, bo będę miała chociaż takie wspomnienie :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:00 am   

Przepiękne bukiety. Każdy inny i każdy piękny i bardzo się ciesze, że mnie trafiły się przepięknie pachnące hiacynty które stoją w domu i nadal przepięknie pachną. Sama nie mam jeszcze oprawy florystycznej więc moje zapytanie o jej wykonanie skieruje do Pani Urszuli :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 3:20 pm   

Galeria Kwiatów spisała się znakomicie. Każdy bukiet był inny, ale równie piękny :) moja wiązanka bez szwanku przetrwała cały dzień i całą noc - teraz pięknie prezentuje się w wazonie :) polecam :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:34 pm   

Dostałam tak cudowną wiązankę, że do dziś pięknie się prezentuje, a frezje uroczo w niej rozkwitają :) Polecam!
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:33 am   

Pani Urszula zapewniła oprawę florystyczną kościoła na nasz ślub. Właścicielka Galerii Kwiatów nie tylko ma niesamowicie pozytywne i indywidualne podejście do klientów, to jeszcze nietuzinkowy talent do tworzenia arcydzieł florystycznych. Dlatego m.in. zaprosiłam ją do współpracy w tegorocznej edycji WPP.

Oto zdjęcia z naszego ślubu:







_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Sro Kwi 16, 2014 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pati_88 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:44 am   

Pani Urszula spisala sie na medal:):) kazda wiazanka inna i oddaja charakter kazdej z dziewczyn. Polecam !
_________________
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 10:48 pm   

Wiązanka zrobiona na kształt róży po prostu cudowna !! ! Idealnie czerwona, ahhh... <3
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 5:34 am   

moj "zolw" wytrzymal ponad tydzien :O i jeszczed pewnie moglby na upartego polezec.baaardzo nietypowe wiazanki ale za razem takie sliczne :] musze sie odezwac w sprawie mojej :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 5:26 pm   

Różnorodność wiązanek, którymi obdarowała nas Pani Urszula rzuciła mnie na kolana! Każda inna, każda piękna, każda wyjątkowa :) Bardzo miłym gestem było to, że Pani Ula nie wręczała nam wiązanek na chybił-trafił, tylko mimo że nie widziała ani nie znała nas wcześniej dobierała przygotowane arcydzieła do naszych typów urody i osobowości :) Rokuje to znakomitej współpracy i prawdziwie indywidualnemu podejściu do klienta... :smile:
_________________
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:51 am   

Moja dotej pory jest w wazonie. Dostałam cudowną wiązankę z gipsówki i storczyka. Była boska, wprost idealna. Wszystkie wiązanki wykonane przez Panią Urszulę były cudowne. Byłam zachwycona profesjonalizmem i podejściem Pani do klienta.
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 2:33 pm   



_________________
 
 
Graca 

Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: Sro Wrz 14, 2016 8:49 am   

Również szczerze polecam! :)


A ja usuwam podpis z reklamą :evil: Dorotka
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Wrz 14, 2016 9:31 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl